تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 126

نام تاپيک: آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم.

داره خودمونی میشه igimax0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام free28333 عزيز

3- image که گرفته بودم با ghost 2003 ولی با سی دی ghost v.11.5 bootable درایو رو restore کردم.
    . دوست عزيز! نسخهx11.xيك نسخه غير رسمي از اين برنامه هست و من هنوز هم نفهميدم چه فايده و تفاوتي با نسخه 8 سيمانتك داره چون با همين نسخه 8 من از ويستا هم بكاپ گرفتم و الان هم كه ويندوز 7 دارم هنوز تست نكردم اما بعيد مي‌دانم مشكلي باشه!

. يكي از دلايل اشكال پيش آمده مي‌تواند همين غير رسمي بودن اين نسخه از برنامه گوست باشد كه در حالاتي خاص چنين مشكلي را پيش آورده يا اشتباه كاربر كه در اينجا منظور از كاربر فعلن شما هستيد!

. شما مي‌توانيد نسخه ايميج داسي اين برنامه را كه نسخه رسمي سيمانتك به شماره 8 هست را از پست اول دنلود و برروي يك ديسك رايت نماييد.
    درایو c رو انتخاب کردم . ولی خودم به یک پغامی که داد شک دارم و اون رو اینجوری ترجمه کردم که میخوای image بعد از اتمام پاک بشه که من no رو زدم .چون تا حالا چنین گزینهای ندیده بودم که ظاهرا اشتباه ترجمه کردم . البته اون پیغام یادم نیست.
    . كاشكي انگليسيش را مي‌نوشتيد! چون تا كنون با همچين پيامي روبرو نشدم و دليلي هم نداره كه بگه فايل ايميج را پاك كنم!؟!؟!؟!
    1- هاردم 5 پارتیشن داشت c d e f g
    2- از پارتیشن c بکاپ گرفته بودم که ظرفیت اون 30 gb بود
    و
    5- حجم اطلاعات روی c به اندازه ویندوز sp2 و درایورها و چند برنامه کاربردی کوچک بود که حدود 3 gb بوده
    اطاعت جدید روی این پارتیشن دقیقا یادم نیست . میشه حدوود 4-6 gb در نظر گرفت.
    . خوب! خداراشكر كه چندتا پارتيشن داشتيد!!!

1) تقريبن تمامي برنامه‌هاي پارتيشن‌هاي بعدي از C قابل بازيافت هستند.
    2) از آنجا كه برنامه Ghost در زمان بازيافت، فايل‌ها را از ابتداي پارتيشن و پشت سر هم و منظم روي هاردديسك بازيافت مي‌كند، احتمال باز يافت اكثر فايل‌هاي C كه فرموديد 4~6GB هست وجود دارد.
    3) اميدوارم كه فايل‌ها در پارتيشن‌هاي غير C مرتب بوده باشند. يعني يا شما آنها را Defrag مي‌كرديد يا شايد هم زياد در آن پارتيشن‌ها فايل‌ها را پاك و كپي نمي‌كرديد تا تمامي قطعاط يك فايل مرتب پشت سر هم نوشته شوند. اين مرتب بودن در بازيافت فايل‌ها خيلي مهم هست.

. خوب اولين كاري كه بايد انجام دهيد:
    1) در ابتدا بايد با برنامه‌هاي Partition Recovery امتحان نماييد. به احتمال قوي اين برنامه‌ها مي‌توانند مشكل شما را حل كنند. من از بين آنها برنامه Active Partition Recovery را به شما معرفي مي‌كنم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    . براي راحتتر شدن خيالتان و همچنين ديدن يك نمونه از توانايي‌هاي اين برنامه لطفن اين تاپيك را خوب بخوانيد:
    کد:
    2) در مرحله دوم: اگر مرحله اول جواب نداد بايد از برنامه‌هاي File Recovery استفاده نماييد. من 3 تا برنامه را به ترتيب تواناي‌هاي متفاوتشان به شما معرفي مي‌كنم: Active File Recovery (توجه نماييد كه در درون برنامه Active Partition Recovery يك نسخه از برنامه AFR هم موجود هست اما چون نسخه آن پاين‌تر از نسخه تنها آن هست باييد حتمن برنامه مجزا AFR را دنلود نماييد) EasyUS Data recovery و R-Studio . هر برنامه الگوريتم خاص خودش را دارد و نمي‌توان گفت كدام يك از دوتاي ديگه قوي تر هست ولي براساس تجربه شخصي اين 3 كمپاني از بقيه كمپاني‌هاي نويسنده برنامه‌هاي Recovery بسيار بهتر هستند.
    کد:
    کد:
    . اين برنامه‌ها را در همان هاردديسك دومتان نصب نماييد و هرگز تا زماني كه تمامي داده‌هايتان را بازيافت نكرديد روي هاردديسك اوليتان (همان كه پارتيشن‌هايش پريده) چيزي كپي نكنيد.

. در پايان، حتمن شما در زمينه بازيافت و پشتيباني گيري با Ghost تجارب زيادي داريد؛ اما ضرر ندارد كه eBook موجود در پست اول را دنلود و مطالعه نماييد شايد نكات مفيد جديدي در آن يافتيد! انشاالله كه عمل بازيافتتان موفق باشد. يادتان نرود كه از اين به بعد هميشه از داده‌هايتان يك كپي برروي DVD تهيه نماييد چون هيچ يك از اين برنامه‌هاي Backupگيري و مديريت پارتيشن (از هر كمپاني كه مي‌خواهد باشد!) 100% مطمئن نيست ديگه حالا بماند اشتباهات كاربري يا سيستم عامل يا ..... خود همين كمپاني‌ها هم در دفترچه هاي راهنمايشان به همين نكته اشاره نموده و قبل از هر كاري كاربران را به تهيه بكاپ برروي يك ديسك ديگر ترغيب نموده اند........

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    88/05/25
    Last edited by igimax0; 16-08-2009 at 13:33. دليل: تصحيح

2. این کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه free28333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از راهنماییهای مفیدتون
    راه اول رو امتحان میکنم ببینم جواب میده
    تنها مشکلی که هست اینه لینکی که گذاشتین نسخه دمو هست و احتیاج به نسخه اصلی دارم

لطفا اگه لینکشو دارین بزارین

tnx

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یه cd bootable گیر اوردم به نام hiren`s boot cd
    این همون cd هستش که استفاده کرده بودمو....
    ظاهرا Active Partition Recovery 3.0 رو داره البته تحت dos
    به نظر شما استفاده کنم؟

من به لینکی که داده بودین رفتم تا به اینجا رسیدم که:
    کد:
    اینجا 2 نسخه تحت ویندوز هست
    کدوم رو بگیرم . اولی یا دومی PartRecovery.exe یا PartRecoveryDemo-Setup.exe ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام free28333 عزيز

. خيلي خوبه كه جستجو كرديد و آنها را يافتيد. اما نسخه داسي موجود در hiren فكر كنم قديمي باشه!! ولي شما به كمك هاردديسك دومتاان كه سالم هست و رويش ويندوز هست هم مي‌توانيد هاردديسك اول را بازيافت نماييد. لطفن PM خودتان در فروم را چك كنيد......! احتمال زياد همون برنامه Active Partition Recovery مشكلتان را حل مي‌كند! اگر نكرد يادتان نرود كه از نسخه AFR درون آن كه با آن نصب مي‌شود براي بازييافت فايل‌ها استفاده نكنيد و از نسخه جداي اين برنامه استفاده كنيد. لازم نيست نسخه فعلي را پاك كنيد فقط بعد از APR كه نصب كرديد و تست كرديد اگر جواب نداد AFR را نصب و تست كنيد. يادتان نرود كه رجيسترش هم بكنيد. (درون فايل فشرده توضيه‌اش هست)

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    88/05/25

6. این کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بله ممنون
    از apr استفاده کردم و 25 پارتیشت پیدا کرد
    البته در اصل همون پارتیشنهای خودم هست که در حالات مختلف پیدا کرده
    اول یه آموزش مختصر در صورت امکان از apr میخواستم یا تنظیماتی که بتونم بهترین نتیجه رو داشته باشم...

دوم چون من واسه پارتیشنهام اسم گزاشته بودم با همون اسم پیدا کرد ولی یه سری کلاما در ادامه اسم درایو نوشته که فکر میکنم منظورش درجه بندی عمل ریکاوری باشه مثل:
    acceptable
    not bad
    poor
    excellent
    کد:
    در باره اینکه کدوم بهتر فکر کنم باید به تعداد sector ها و حجم ریکاور شونده توجه کرد . درسته؟

اگه لطف کنید یه آموزش مختصر درباره APRبدین ممنو ن میشم

با تشکر از زحماتتون

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام free28333 عزيز

. عكس را ديدم، خيلي عاليه! چندينتا از پارتيشناتون Good بود كه همين خيلي خوبه؛ دوتاشم Excellent بود اوني كه Excellent هست و ظرفيتش 465GB هست! فكر كنم كل پارتيشن‌هاي Logicalتان را يكجا و تحت عنوان يك پارتيشن مي‌خواهد بازيافت نمايد.

. براي بازيافت كافيه كه روي هر يك كه مناسب ديد راست كليك كرده و گزينه Recovery را انتخاب نماييد.

. در مورد راهنمايي جز به جز الان نمي‌توانم در خدمتتان باشم! اما قبلن براي R-Studio نوشته ام و چون تقريبن شبيه هم هستند شايد آن هم كمكي بكند:

کد:
    . در ضمن در تصويري كه گذاشتيد اون بالاش نوشته Demo Version! در اين حالت نمي‌توانيد فايلي را بازيافت نماييد، حتمن برنامه را ك*ر*ك نماييد. خوب در درون لينك‌هايي كه برايتان ارسال نمودم جستجو نماييد روشش حتمن خواهيد يافت......

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    88/05/25

9. این کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بله حتما
    یه گزینه هست توی properties که نوشته fix MBR . کار این گزینه چیه؟

واسه ریکاوری احتیاج به یه هارد دارم چون ظرفیت هارد خودم 30 هستش
    چند روزی باید بگردم تا پیدا کنم

خیلی از راهنماییها و کمکهایی که کردین متشکرم
    واقعا خوشحال شدم

11. این کاربر از free28333 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام free28333 عزيز

. خواهش مي‌كنم دوست عزيز، اميدوارم كه مفيد واقع بشه و نتيجه مطلوبي بگيريد. (كه انشاالله خواهيد گرفت) اما fix MBR كه MBR مخفف Master Boot Record هست و مكاني هست كه داده‌هاي مربوط به بوت سيستم يا آدرس برنامه‌هاي بوت در آن قرار داده مي‌شود يا Partition Table اصلي هاردديسك را در خود نگاه مي‌دارد يا يك مورد ديگه كه توضيح بيشتر در اينجا هست:
    کد:
    . لطفن ما را از نتايج كار‌هايتان و روشي كه انتخاب كرديد و انجام داديد را با توضيحات كافي مطلع نماييد تا ديگراني هم كه همانند شما به چنين مشكلي برخوردند بتوانند از توضيحات شما استفاده نمايند. ممنونم و منتظر خبر‌هاي خوبتان هستيم.............

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    88/05/26

13. این کاربر از igimax0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیزم آیا توضیح و یا آموزش کاملی از ورژن 14 نرم افزار Ghost موجود هست(Ghost 14.0)؟؟؟ لطفا" راهنمایی کنید.
    بسیار ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام reza,n عزيز

.متاسفانه آموزشي در زمينه نسخه‌هاي ديگه ندارم ولي كار باهشون راحته! كافيه كمي از علم "تنگيدن"! + مطالعه رهنماي همراه آن استفاده نماييد....

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    88/05/01

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •