تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 96 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 956

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید عینک طبی (نوع فرم مارک فرم و نوع عدسیها)

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. شما از روی اعدادی که نوشته بودم متوجه شدید چشم من 25 صدم ضعیفتر شده یا به خاطر اینکه دکتر شیشه عینک رو عوض نکرده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام. شما از روی اعدادی که نوشته بودم متوجه شدید چشم من 25 صدم ضعیفتر شده یا به خاطر اینکه دکتر شیشه عینک رو عوض نکرده؟
    شما شماره چشم قبلیتون رو که ننوشتید بفهمیم چه قدر با این شماره فرق داره.

بخاطر همون که دکتر عینک و شیشه جدید لازم ندیده

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

وقتی رفتم دکتر، دکتر شماره عینکم رو توسط وسیله ای خاص، خواند و اوضاع جدید چشم رو هم بررسی کرد و روی هم، همون چیزی رو نوشت که توی دو پست قبلی نوشتم. فقط نمی دونم IO/W درسته یا 5/10؟

4. این کاربر از قله بلند بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

وقتی رفتم دکتر، دکتر شماره عینکم رو توسط وسیله ای خاص، خواند و اوضاع جدید چشم رو هم بررسی کرد و روی هم، همون چیزی رو نوشت که توی دو پست قبلی نوشتم. فقط نمی دونم IO/W درسته یا 5/10؟
    اون وسیله خاص لنزومتره...

-1.25*5+IO/W
    -1.75*172-IO/W

اینجا یه چشتون منهای 1.75 سیلندر داره یعنی آستیکمات ( تنبلی) در محور 172درجه

یه چشتون هم منهای 1.25 در محور 5 درجه

که باید توسط عینک ساز دقیقا طبق نسخه ساخته بشه ...

من پدرم عینکسازه 30 ساله خودشم مطب چشم پزشکی داره ( اپتومتر داره)

من هم 2 سالی در مغازه بودم فروشندگی میکردم.

این نسخه شما pd روننوشتی ( فاصله کانونی)

و اینکه چشم چپ و راست مشخص نیست..L ya R

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. امروز رفتم پیش اپتومتری که هفته پیش رفته بودم پیششون. این IO/W نیست بلکه 10\10 هست. حالا این 10/10 یعنی اینکه چیزی را که چشم من در فاصله 10 متری می بیند همان چیزی است که یک شخص سالم در فاصله 10 متری می بیند؟
    از طرفی گفتند که این مقادیر نشان می دهد که چشم شما اصلاً به عینک جدید احتیاج نداره و عینک قبلی خوب هست.
    والا قبل از اینکه اعداد رو بنویسه، از چپ به راست نوشته شده P6. شاید منظور همون Pd هست. بعد یک خط عمودی کشیده و در سطر بالا نوشته: 10/10+5*1.25- و در سطر دوم هم نوشته: 10/10-172*175-. بعد یک خط پایین تر نوشته: OR/M (امیدوارم درست خونده باشم) و دیگر هیچ.
    ازشون پرسیدم که چرا بعضی اوقات انگار این ماده سفیدی که کنار چشم تشکیل می شه به درون چشم می یاد و باعث بدی دید می شه که گفتند این هم می تونه باعث بدی دید بشه و گفتند که هر شب، کمی شامپو بچه رو با آب ولرم قاطی کن و روی مژه ها بکش و صورتت رو بشور. این باعث می شه که این حالت کمتر بشه. راستش من هر وقت حموم می رم دیدم بهتر می شه شاید به خاطر پاکیزه شدن چشم هست.
    ولی واقعاً تنها راه همینه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. پس پاسخ سوال من چی شد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چند مدل عينك آفتابي تابستان 2009 ميلادي...

عينك مدل فلش مارك بوله عينكي بسيار شيك و با طرحي استثنايي كه قيمتش 215 يورو است

عينك مدل اليوت مارك ميكيتا در رنگ هاي مختلف كه در كارگاه ميكيتا در شهر برلين با دست ساخته مي شود و فيمت آن 279 يورو است.

عينك EC-DC مارك الكتريك كه در رنگ هاي مختلف و باشيشه پولاريزه از 79 يورو به بالا عرضه شده است

عينك مارك دلفين دو ژولبو ويژه افرادي كه به ورزش هاي آبي علاقه دارند. اين عينك از موادي ساخته شده كه در صورت افتادن در آب فرو نرفته و بر سطح آب شناور مي ماند. بنا براين مالك آن 90 يورويي كه بابت خريد عينك پرداخته است را به آب نخواهد داد.
    با سلام خدمت آقای سعید

با سلام
    من 2 ماه است که سرگردان خرید عینک آفتابی هستم-
    مطالب شما بسیار مفید است ولی چون موقع خرید نظرات فروشندگان و رو دروایسی و اخلاق بد بعضی فروشنده ها هم بی دلیل نیست و برخی فروشندگان با ارائه این مطالب شما برای انتخاب در جواب می گویند که باید بالای پانصد هزار تومان بایدهزینه کنی
    من می خواستم از شما خواهش کنم فروشگاه های معتبر را در تهران معرفی کنید که قابل اطمینان باشند و عینکهای اصلی داشته باشند
    چون من خیلی تو فروم نمی آم در صورت امکان جواب را ایمیل کنید ممنون می شوم- باز هم تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ببینید شما اگر تهران زندگی میکنید یه سر برید خیابان کاخ که مرکز عینکسازهاست...

با قیمتهایی مواجه می شید حتی گرونتر از یک لتاب خوب سونی....

تنها راهش اینه که با من رفیق باشید تا ببرمتون پیش تاجر هایی که میشناسم که حتی یه عینکی که تو کاخ: 200 تومن میفرشند شما 35 تومن بخرید....
    آقا سعید با من رفیق می شی ؟ البته شما که دستتون تو دست کله گنده هاست با ما ها که رفیق نمی شی- من براتون یه پیغام گذاشتم واسه خرید عینک- می خوام ازت خواهش کنم منو ببری پیش همون سرچشمه که از توش عینک بیرون میاد تا 2 تا عینک یکی واسه خودم یکی هم واسه همسرم بردارم- قربونت یه کاری واسه ما بکن- از اونجایی که من زیاد تو نت نمیام مخصوصا فروم اگه ممکنه بهم ایمیل بدی ممونت می شم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قربونت زود جواب بدی نذاری تابستون تموم شه بعد یاد ما بیوفتی
    بازم ممنون

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

ایا آقا سعید از سایت اخراج شده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ایا آقا سعید از سایت اخراج شده؟
    سلام. راست میگید. اگر ایشون اخراج شدند پس چه جوری جناب mehranmalekii برای آقا سعید پیغام گذاشتند؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •