تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 96 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 953

نام تاپيک: { سخت افزار } سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ببین دوست من ، اون 98% شارژ باتری بود ! نه میزان سلامتی ش!

حتما باتری شما هم موقع تست 94% شارژ دارشته!

age of your mac طبیعیه! از زمان تولید مک بوکتون حساب میشه! نه از زمان استفاده از اون!

محتوای مخفی: :20: 
    به نظر من شما یه خورده حساس شدین؟ درسته؟
    سلام آقا امید گل!
    من باتریمو شارژ ۱۰۰ درصد کردم.ولی زیر قسمت current battery capacity که با اوریجینال مقایسه میشه همون ۹۴ درصده.این مقدار برای حالتی که باتری تا ۸۰ درصد شارژ بود بازم ۹۴ درصد رو نشون میداد.
    در screenshot شما load cycle هاتون ۶۴ هستش و capacity در مقایسه با حالت اوریجینال ۹۸ درصده.
    بنابراین میشه نتیجه گرفت که باتری من خیلی زودتر مستهلک شده و ناشی از شارژنادرسته.(ازاین به بعد همیشه آداپتور رو موقع کار بهش وصل میکنم . ولی مطمءن هستید که ۳ ساعت مداوم به آداپتور وصل باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟)
    ببخشید که با سوالام اذیتتون میکنم.بالاخره راهنمایی های شما بی نقص و مستند هستش و خیال آدم رو آسوده میکنه.من همیشه در مورد وسایل الکترونیکی حساس هستم و سعی میکنم دقیقا مطابق دستورالعملشون استفاده کنم.شاید یک نوع وسواس باشه.
    بسیار منون

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام آقا امید گل!
    من باتریمو شارژ ۱۰۰ درصد کردم.ولی زیر قسمت current battery capacity که با اوریجینال مقایسه میشه همون ۹۴ درصده.این مقدار برای حالتی که باتری تا ۸۰ درصد شارژ بود بازم ۹۴ درصد رو نشون میداد.
    در screenshot شما load cycle هاتون ۶۴ هستش و capacity در مقایسه با حالت اوریجینال ۹۸ درصده.
    بنابراین میشه نتیجه گرفت که باتری من خیلی زودتر مستهلک شده و ناشی از شارژنادرسته.(ازاین به بعد همیشه آداپتور رو موقع کار بهش وصل میکنم . ولی مطمءن هستید که ۳ ساعت مداوم به آداپتور وصل باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟)
    ببخشید که با سوالام اذیتتون میکنم.بالاخره راهنمایی های شما بی نقص و مستند هستش و خیال آدم رو آسوده میکنه.من همیشه در مورد وسایل الکترونیکی حساس هستم و سعی میکنم دقیقا مطابق دستورالعملشون استفاده کنم.شاید یک نوع وسواس باشه.
    بسیار منون
    خب ، ببینید مک بوک پرو من 24 ساعته تو برقه! و فقط موقعی که میرم بیرون ، از باتریش استفاده میکنم! و تا حالا هم مشکلی نداشتم!

اون دستور العملی که الماس گفته ، نه اینکه از اساس غلط باشه!

فقط این نکته رو در نظر نگرفته : که این روش مربوط به باتری های لیتیوم یون هست نه لیتیوم پلیمر!!!

شاید رو مک بوک پرو های 2008 و ژانویه ی 2009 (سری اول unibody) این روش خوب جواب بده! ولی رو مک بوک پرو های جولای 2009 (که باتریشون up to 7h ه) این روش ، فقط استحلاک باتری رو بالا می بره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

5 صدای اذیت کننده

خوب ! پس مشکل جدی نیست!

حالا یک سئوال : آیا این صدا موقعی که مک بوک رو میز ه شنیده میشه ؟ و یا موقعی که رو پاتو ن ه و یا در حال ه حرکت ه؟
    والا در حال حرکت رو که منظورتون رو متوجه نمیشم اگه مثلن تو ماشین رو منظورتونه تا حالا امتحان نکردم اما رو پام یا رو میز در هر دو حالت این صدا رو میده
    ولی خواهشن یه راهنمایی بکنید چون واقعن گیج شدم آخه چرا یه هارد مک بوک که دو هفته هم بیشتر از خریدش نمیگذره باید این صدا رو بده؟؟؟
    Last edited by amirarsalaan; 15-03-2010 at 22:37.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

والا در حال حرکت رو که منظورتون رو متوجه نمیشم اگه مثلن تو ماشین رو منظورتونه تا حالا امتحان نکردم اما رو پام یا رو میز در هر دو حالت این صدا رو میده
    ولی خواهشن یه راهنمایی بکنید چون واقعن گیج شدم آخه چرا یه هارد مک بوک که دو هفته هم بیشتر از خریدش نمیگذره باید این صدا رو بده؟؟؟
    ببین ، شما گوشت رو بزار رو قسمتی که هارد هست! (سمت چپ ترک پد) مطمئن شو که صدا از هارد ه ! چون شک دارم!

یه تست دیگه هم بکن ، صدا رو تا آخرین حد زیاد کن! بعد گوشت رو بزار رو بلندگو ها ببین شاید از اونا باشه؟

ولی چیز خاصی نیست! نگران نباش !

5. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام و تشکر از شما آقا امید عزیز
    آیا از برنامهsmcfancontrol برای بوت کم‍پ هم میشه استفاده کرد؟ظاهرااول باید تو مک تنظیم کرد و تا آخر کار با ویندوز هم با همون سرعت فن کارمیکنه.برای فن ها که مشکل ایجاد نمیشه؟کلأ خودتون برای ویندوز چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟
    مرسی

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

با سلام و تشکر از شما آقا امید عزیز
    آیا از برنامهsmcfancontrol برای بوت کم‍پ هم میشه استفاده کرد؟ظاهرااول باید تو مک تنظیم کرد و تا آخر کار با ویندوز هم با همون سرعت فن کارمیکنه.برای فن ها که مشکل ایجاد نمیشه؟کلأ خودتون برای ویندوز چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟
    مرسی
    smcFanControl فقط در مک قابل تنظیم ست! ودر صورت Shutdown تنظیمات بصورت پیش فرض بر می گرده!

خب ، برای ایمکه تنظیمات در ویندوز هم داشته باشید ! اول دور فن ها رو زیاد کنید ! بعد ریستارت کنید تو ویندوز !

یعنی با ریستارت تنظیمات باقی میمونه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    لطفا يك توضيح جامع در مورد نرم افزار parallels desktop for mac بدهيد؟
    فرقش با نصب كردن ويندوز از طريق boot camp چيه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام
    لطفا يك توضيح جامع در مورد نرم افزار parallels desktop for mac بدهيد؟
    فرقش با نصب كردن ويندوز از طريق boot camp چيه؟
    ممنون
    ویندوزی که با parallels desktop نصب میشه ، مجازیه! به عبارت دیگر سیستم عامل مهمان نامیده میشه!

اما ویندوزی که با Boot Camp نصب میشه! به معنای حقیقی ویندوز ه!

امید وارم گیج نشده باشید!

به نظر من ، برای درک بیشتر بهتره ، جفتش رو امتحان کنید ! ضرری نداره!

داره خودمونی میشه m_sayedebrahimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    احیانا با بوت کمپ نمیشه ویندوز رو روی خود مک (snow leopard) راه انداخت؟؟؟؟ یعنی بدون ریستارت!؟
    فکر کنم با parallels میشه! نه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام
    احیانا با بوت کمپ نمیشه ویندوز رو روی خود مک (snow leopard) راه انداخت؟؟؟؟ یعنی بدون ریستارت!؟
    فکر کنم با parallels میشه! نه؟؟؟؟
    ببینید ، شما میتونی با بوت کمپ ویندوز بریزی ! بعد به راحتی با نرم افزار هایی مثل parallels ، vmware ,...با پارتیشن بوت کمپ بوت کنی ! بدون ریستارت!

یعنی با این نرم افزار ها هم می تونید چند سیستم عامل رو بصورت مهمان داشته باشید! و هم از طریق پارتیشن بوت کمپ بوت کنید!

من خودم یک ویندوز 7 رو با بوت کمپ نصب کردم ، یک ویندوز XP با vMware Fusion 3و یک لینوکس Ubuntu رو با Parallele Desktop 5 !

واقعا عالیه!

12. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •