تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 314 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 3134

نام تاپيک: LG KP500 Cookie يك گوشي زيبا - شيك- با امكانات مناسب و قيمت باور نكردني

داره خودمونی میشه pk_SS2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اراک

7

خوبه همگی بریم جلو نمایندگی کامتل تحصن و اعتصاب غذاو ازین جور حرفا شاید فرجی شد.
    حالا شما رو نمیدونم ولی گوشی من دیگه اعصاب خورد کن شده هرجا میرم باید با شارژرش برم همشم هنگ می کنه .
    باید بخرم سریعتر .
    آخه چرا نمیاد؟
    یعنی به خاطر اسم ایرانه گوشیو نمیدن به نمایندگی ؟

2. این کاربر از pk_SS2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

منم قید کوکیو دارم میزنم کوکی نمیاد این 8910 اچ دی میاد قیمتشم هم قیمت کوکی میشه حالا ببین
    شايد هم بشه؟؟!ى!

4. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

یه چند نفری هستن گوشی ویوتی خودشونو میفروشن.
    شتاب سنج و فري تاچ و سبكي و خشگلي و كلاس رو ول مي كني ميري مي چسبي به دوربين

6. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خوب راست میگی.ولی این که نیومده اگرم بیاد کلی میخوان تیغ بزنن.من خودم گفتم که اگه ویوتی قیمت پایین گیرم بیاد میخرم.
    اونم بیاد میخرم قیمتش باید منصفانه باشه.ولی خیلیا میخوان بفروشنش فکر کنم اونجوریام که میگفتن ویوتی شاهکار نیست

8. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

خوب راست میگی.ولی این که نیومده اگرم بیاد کلی میخوان تیغ بزنن.من خودم گفتم که اگه ویوتی قیمت پایین گیرم بیاد میخرم.
    اونم بیاد میخرم قیمتش باید منصفانه باشه.ولی خیلیا میخوان بفروشنش فکر کنم اونجوریام که میگفتن ویوتی شاهکار نیست
    بزار بياد بعد تصميم بگير
    ويوتي بجز دوربين اخه چي داره

10. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خوب واقعا هیچی نداره فقط یه دوربین که اونم برای یه گوشی که کارش ارتباطه مهم نیست.
    مهم رابط گوشی با کاربره که اندازه خودشه نه زیاد که شلوغش کردن.
    به امید کوکی میمونم
    ---------------------------------------
    دعای 4870x2 بود که من ویوتی نخریدم یعنی پشیمون شد از فروشش پس مرغ همسایه جیگره منتظر کوکی میمونم
    Last edited by kalepoook; 18-04-2009 at 18:22.

12. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اینقدر بی انصاف نباشید! ویوتی رو تو زمان خودش بسنجید، واقعا اون موقع شاهکار بود. امروز دوباره باهاش کار کردم، خیلی زیبا و راحت بود. ولی من هم کوکی میگیرم! به خاطر موزیک، رم، رابط کاربری و شتاب سنج و...

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اینقدر بی انصاف نباشید! ویوتی رو تو زمان خودش بسنجید، واقعا اون موقع شاهکار بود. امروز دوباره باهاش کار کردم، خیلی زیبا و راحت بود. ولی من هم کوکی میگیرم! به خاطر موزیک، رم، رابط کاربری و شتاب سنج و...
    درسته اون موقع شاید کمی شاهکار بود نه زیاد ولی اگه کوکی با این قیمت که میگن بیاد دیگه غیر دوربین که ویوتی 5 دوربین کوکی 3 چیزی کم نداره.
    باید منتظر بود.

15. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

من نميدونم چرا انقدر نسبت به ويوتي همه مشكوكند.....

منكه واقعا ازش خوشم اومده كيفيت عكسهاشم امروز با دوربين k850 سوني اريكسون مقايسه كردم، اگر بهتر نباشه، حداقل مساوي اند، البته در حالت ماكرو، سوني اريكسون در مقابل ويوتي كم مياره....

درضمن دوستان زياد اميدوار نباشيد كه كوكي زير 250 هزار به بازار بياد؛ اينگونه كه من متوجه شدم، سياست شركت كامتل براي فروش گوشي هاي ديگرش اينجوريه!!!

نمونه اش kc550 بود كه همه چيزش خوب بود و رقيبي براي kf755؛ چون kc550 كمي ارزانتر از kf755 بود، خيلي فروش كرد، الان شما در بازار بگرديد، يك مغازه بيشتر اين گوشي را نداره كه اون هم قيمت خون باباشو ميگه!!! كامتل هم كه ديد گوشي هاي kf755 روي دستش مونده، ديگه kc550 را به بازار نفرستاد!!!

ماجراي كوكي و kf700 و ويوتي هم همينگونه است، الان گوشي ويوتي فروشي بالا در بازار پيدا كرده و به همينخاطر امكان داره عرضه گوشي كوكي را كمي به تعويق بندازه تا كوكي روي فروش ويوتي تاثير نذاره...

البته اين نظر منه هاااااااااااااااااااااااا ااااا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ولی یه مقدار زیادی این گوشیو بردین بالاها هنوز ندیدین که.ویوتی یه دوربین با لنز اشنایدر داره که 120 فریمم فیلم میگیره تو شبم عکس خوب یگیره ولی این یه لنز معمولی داره مهم مگاپیکسل نیست کیفیت عکسه صدای ویوتیم که زیاد میشه و با کیفیته اینم یه اینترفیسه جذاب داره.تازه 7 ایکون تو صفحه اصلی داره که ثابته تغییرم نمیشه داد ولی رنور قابل تغیره. فقط میشه این 7 ایکونو میشه چپ و راست کرد و یه دفتر تلفن داره که مثل تاچ فلو اچ تی سیه.الان دیگه هر گوشی تا 8 گیگو ساپورت میکنه دیگه معمولیه.الان رنور 350 تومنه حالا فرضا این بیاد با قیمت 290 300 فکر نکنم منطقی باشه اوایل خرید مگه زیر 250 باشه
    Last edited by yee_pesare; 18-04-2009 at 23:20.

18. این کاربر از yee_pesare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •