تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تیم صعود کننده به نیمه نهایی؟!

راي دهنده
56. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • فرانسه

26 46.43%
  • آلمان

30 53.57%
صفحه 11 از 12 اولاول ... 789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 116

نام تاپيک: فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

همونطور که قبلا گفتم، فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش به آلمانی که از خودش هم ضعیف تر ظاهر شده بود بازی رو واگذار کرد و این یعنی چیزی که دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت.
    چی میگی شما؟!!! فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش بود؟!!!!! بهترین تیم فرانسه تو چند سال اخیر بودش تیم این دوره. آلمان ضعیف ظاهر شد؟!!! آلمان خیلی خوب و منطقی کار کرد، نیمه دوم نیازی نداشت بازی هجومی و ریسکی بکنه وقتی یک گل جلوئه، فرانسوی ها باید برای جبران گل حمله میکردن که اصلا نمیتونستن جلو بیان بدبختها. خیلی خیلی از بازی ضعیف فرانسه تو بازی دیروز متعجبم، نیمه دوم جوری بازی میکردن انگار که دو گل هم جلوئن، کوچکترین تکاپویی برای زدن گل نمیکردن.
    آلمان کلی بازیکنش هم مصدوم بود و نرسیدن به مسابقات، مارکو رویس اگه بود که فرانسه حداقل دو گل دیگه میخورد یا ایلکای گوندوگان که اگه بود، خدیرا بازی نمیکرد. بین تیمهای باقی مونده ی جام، قهرمانی شایسته ی آلمانه. فقط من خودم دوست دارم بلژیک برسه فینال تا جذابیتش برای من بیشتر بشه. از آرژانتین متنفرم.

2. 2 کاربر از Sepehr SS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چی میگی شما؟!!! فرانسه تو ضعیف ترین حالت خودش بود؟!!!!! بهترین تیم فرانسه تو چند سال اخیر بودش تیم این دوره. آلمان ضعیف ظاهر شد؟!!! آلمان خیلی خوب و منطقی کار کرد، نیمه دوم نیازی نداشت بازی هجومی و ریسکی بکنه وقتی یک گل جلوئه، فرانسوی ها باید برای جبران گل حمله میکردن که اصلا نمیتونستن جلو بیان بدبختها. خیلی خیلی از بازی ضعیف فرانسه تو بازی دیروز متعجبم، نیمه دوم جوری بازی میکردن انگار که دو گل هم جلوئن، کوچکترین تکاپویی برای زدن گل نمیکردن.
    آلمان کلی بازیکنش هم مصدوم بود و نرسیدن به مسابقات، مارکو رویس اگه بود که فرانسه حداقل دو گل دیگه میخورد یا ایلکای گوندوگان که اگه بود، خدیرا بازی نمیکرد. بین تیمهای باقی مونده ی جام، قهرمانی شایسته ی آلمانه. فقط من خودم دوست دارم بلژیک برسه فینال تا جذابیتش برای من بیشتر بشه. از آرژانتین متنفرم.
    بله دوست گرامی! فرانسه نسبت به بازی های اخیر خودش، در ضعیف ترین حالت قرار داشت و بدترین نمایش رو ارائه کرد، آره آلمان بازیکن هاش رو نداشت...

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

بله دوست گرامی! فرانسه نسبت به بازی های اخیر خودش، در ضعیف ترین حالت قرار داشت و بدترین نمایش رو ارائه کرد، آره آلمان بازیکن هاش رو نداشت...
    دلیل اینکه ضعیف بازی کرد و نمایش افتضاحی داشت، یکی به دلیل بازی خوب آلمان بود و دیگه اینکه دشام هم هیچ تاکتیک مشخصی برای گل زدن نداشت. فرق یه مربی بزرگ با مربی های کوچیک، اینجور جاها مشخص میشه. یواخیم لو، خیلی خوب تاکتیک و سیستم تیمشو نسبت به بازی قبل عوض کرد ولی دشام هیچ کاری نکرد و فقط فکر این بودش که ساخو و کوشیلنی رو یک بازی در میون استفاده کنه. همه تیمها دو مدافع وسطشون مشخصه ولی این الدنگ یه بازی ساخو رو میزاشت یه بازی کوشیلنی. تازه ساخو تو دو بازی هم وسطش مصدوم شد و کوشیلنی اومد به جاش و همینجوری یه تعویضشو از دست میداد، کوشیلنی از ساخو خیلی بهتره و باید فیکس میبود دیروز. فرانسه جلوی نیجریه هم خوب بازی نکرد ولی همه فقط نتیجه رو نگاه کردن و بازی ضعیف فرانسه رو فراموش کردن. دشام در سطح این تیم نیست.

5. این کاربر از Sepehr SS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دلیل اینکه ضعیف بازی کرد و نمایش افتضاحی داشت، یکی به دلیل بازی خوب آلمان بود و دیگه اینکه دشام هم هیچ تاکتیک مشخصی برای گل زدن نداشت. فرق یه مربی بزرگ با مربی های کوچیک، اینجور جاها مشخص میشه. یواخیم لو، خیلی خوب تاکتیک و سیستم تیمشو نسبت به بازی قبل عوض کرد ولی دشام هیچ کاری نکرد و فقط فکر این بودش که ساخو و کوشیلنی رو یک بازی در میون استفاده کنه. همه تیمها دو مدافع وسطشون مشخصه ولی این الدنگ یه بازی ساخو رو میزاشت یه بازی کوشیلنی. تازه ساخو تو دو بازی هم وسطش مصدوم شد و کوشیلنی اومد به جاش و همینجوری یه تعویضشو از دست میداد، کوشیلنی از ساخو خیلی بهتره و باید فیکس میبود دیروز. فرانسه جلوی نیجریه هم خوب بازی نکرد ولی همه فقط نتیجه رو نگاه کردن و بازی ضعیف فرانسه رو فراموش کردن. دشام در سطح این تیم نیست.
    نظر شماست، محترمه، ولی رو واژه هایی که انتخاب میکنید بیشتر فکر کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونطور که گفتم فرانسه تا قبل بازی با آلمان از نظر دوستان بهترین تیم جام بوده و بهترین بازی ها رو ارائه می داد ولی تا از آلمان باخت شد ضعیفترین فرانسه تاریخ که در بدترین فرم خودش بوده!
    خوب اگه فرانسه ضعیف ظاهر شد چون تیم مقابلش آلمان بود با هندوراس و سویس بازی نمی کردن که بنزما هر کاری دلش خواست بکنه
    آقای استقلال پایدار در مورد امار بازی خوب معلومه آلمان وقتی گلش رو زده ادامه بازی رو میره برای اداره کردن
    نکنه توقع داشتید آلمان بعد از گل یکپارچه حمله باشه و خیمه بزنه رو دروازه فرانسه که بعد بیاد از ضد حمله ها گل بخوره اونم از مهاجمای زهردار و فرصت طلب فرانسه
    با فرانسه بازی می کردن نه با قبرس
    آلمان دیشب بهتر و با برنامه تر بازی می کرد و به اونچه می خواست رسید و موقعیت هاش هم خطرناک تر بود.
    اونچه مهمه اینه که دیشب برد حق آلمان بود.
    این چیزیه که شما نمی خوای اعتراف کنی

8. 5 کاربر از farshidmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تمام توضیحات، با منطق و دلیل و مدرک ارائه شده، حالا چه قبول کنید! چه نکنید! حقیقت عوض نمیشه...

فقط مقدار منطق و توانایی سنجش موقعیت ها بدون دخیل کردن علایق شخصی رو نشون میده.

افتادیم تو Loop! ارجاع به پست ها و صفحات قبل... ( ولی اینبار با چشمانی باز )

ببینیم در ادامه تیم ها چه میکنند و شما مدعیان قهرمانی چطور ظاهر میشید.

ما که ادعایی نداشتیم، از عملکرد کلی تیممون هم راضی هستیم هر چند تحت هیچ شرایطی به نظر بنده باخت جلوی آلمان حق ما نبود.

موفق باشید.
    Last edited by milad_gta; 05-07-2014 at 15:33.

10. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

تمام توضیحات، با منطق و دلیل و مدرک ارائه شده، حالا چه قبول کنید! چه نکنید! حقیقت عوض نمیشه...

فقط مقدار منطق و توانایی سنجش موقعیت ها بدون دخیل کردن علایق شخصی رو نشون میده.

افتادیم تو Loop! ارجاع به پست ها و صفحات قبل... ( ولی اینبار با چشمانی باز )

ببینیم در ادامه تیم ها چه میکنند و شما مدعیان قهرمانی چطور ظاهر میشید.

ما که ادعایی نداشتیم، از عملکرد کلی تیممون هم راضی هستیم هر چند تحت هیچ شرایطی به نظر بنده باخت جلوی آلمان حق ما نبود.

موفق باشید.
    داداش فرانسه در اولین محک جدیش شکست خورد
    تا حالا با کی بازی کرده بود مگه ؟؟ معلومه میتونه جلو نیجریه خوب بازی کنه !!
    اینجا جلو آلمان نتونست 4 تا موقعیت درست حسابی خلق کنه
    تیم خوبی بود در کل ولی شایستگی حضور تو 4 تا رو نداشت

12. 3 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

داداش فرانسه در اولین محک جدیش شکست خورد
    تا حالا با کی بازی کرده بود مگه ؟؟ معلومه میتونه جلو نیجریه خوب بازی کنه !!
    اینجا جلو آلمان نتونست 4 تا موقعیت درست حسابی خلق کنه
    تیم خوبی بود در کل ولی شایستگی حضور تو 4 تا رو نداشت

میگم که این تایپیک افتاده تو Loop، اگه دوست دارید پست های قبلیم رو بخونید توضیح دادم، اتفاقا جلو نیجریه هم خوب نبودن...

14. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

طلا خودت داری میگی که اشتباه زده بودن!پس دیگه حرفت چیه؟

+
    از دوستان تقاضا میشود بازی های تاریخ مصرف گذشته رو فعلا بی خیال شده و بساط (برزیل-آلمان)رو پهن کنید لطفا.
    اولین پست من بعد از بازی چی بود ؟! اون رو اگه میخوندید متوجه میشدید , اون که دیگه درست بود ! بعدشم وقتی یه 2 2 تا 4 تا کنید مشخصه اون آمار جا به جا بود دیگه تمسخر کردن و شلوغ کردن لازم نبود !! حالا که آمار درست رو متوجه شدید حرف شما چیه ؟؟

+

بازیهای تاریخ مصرف گذشته آمارشون همیشه توی تاریخ میمونه به همراه نتیجه , مثلا همه تا 100 سال دیگه میگن ایران تو مقدماتی 2014 جلوی آرژانتین فوق العاده بازی کرد اما باخت , این بازی هم همینطوری آمارها باقی میمونه حالا چه شما دوست داشته باشی چه نداشته باشی

فایده نداره ... این بحث ها اصلا فایده نداره , توی هر پست 20 خطی فقط هممون داریم 19 خطشو تکرار میکنیم ! بدون اینکه به پستهای اولیه با دقت نگاه شه بحث ها پیچ خورده به هم و قرار هم نیست کسی متقاعد بشه ! اول بحث رو با این آمار شروع کردم وسط بحث رو با این آمار ادامه دادم و آخر بحث رو هم با این آمار مکتوب فیفا !!! تموم میکنم , نه نظر شخصی , نه تحلیل شخصی , نه علاقه ی شخصی , فقط آمار رسمی و مکتوب بازی :

دوستان آلمانی تبریک , امیدوارم که بازی آلمان - برزیل تیمی که واقعا حقشه برنده ی بازی باشه , بعد از اون بازی هم هر نتیجه ای رقم بخوره با یه عکسی مثل عکس بالا توی تاپیک هستم ! اگه تیمی که حقش بود برنده شد نوش جونش , اگه تیمی که بر خلاف آمار و ارقام اومد بالا این بحث ها اونجا هم زده میشه اگه زده نشد بگید فلانی فقط دنبال زمین زدن آلمانه

16. 2 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

اگه تیمی که بر خلاف آمار و ارقام اومد بالا این بحث ها اونجا هم زده میشه اگه زده نشد بگید فلانی فقط دنبال زمین زدن آلمانه
    برو بچه برو از خدا بترس.
    یه وقت دیدی آه ما فقیر بیچاره ها(ژرمنیها)دامنت رو گرفت(الان این یه تهدید بود مثلا)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •