تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 24 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 234

نام تاپيک: تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ساقیا! آمدن عید مبارک بادت
    وآن موعید که کردی مرواد از یادت
    در شگفتم که در این مدت ایّام فراق برگرفتی ز حریفان دل و دل‌می‌دادت
    برسان بندگیِ دختر رَزْ، گو بِدَرآی که دم و همت ما کرد ز بند آزادت
    شادی مجلسیان در قدم و مقدم توست جای غم باد هر آن دل که نخواهد شادت
    شکر ایزد که ز تاراج خزان رخنه نیافت بوستان سمن و سرو و گل و شمشادت
    چشم بد دور، کزآن تفرقه‌ات بازآورد طالع ناموَر و دولت مادرزادت
    حافظ از دست مده دولتِ این کشتیِ نوح ور نه طوفان حوادث ببرد بُنیادت

سال نو و نوروز باستانی مبارک

2. 4 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من که تا حالا ندیدم توی قبض عوارض بیان مساحت زمین رو بنویسن

شنیدن بعضی چیزا از افراد با تجربه (به قول خودشون) یه خرده جای تامل داره
    دوست عزیز کسی اینجا ادعای تجربه و برتری و خدا بودن نکرده.اینجا یه فروم هست که هرکس دانسته های خود را به اشتراک می زاره من در همین حد می دونستم و هیچ راه حل دیگه ای هم برای رفع مشکل شما من نمی دونم.
    از شما خواهش می کنم که جوانب احترام و حیا رو در پست هایی که می زارید حفظ کنید و لطفا در این تاپیک هیچ پستی قرار ندید چون پاسخی دریافت نخواهید کرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز کسی اینجا ادعای تجربه و برتری و خدا بودن نکرده.اینجا یه فروم هست که هرکس دانسته های خود را به اشتراک می زاره من در همین حد می دونستم و هیچ راه حل دیگه ای هم برای رفع مشکل شما من نمی دونم.
    از شما خواهش می کنم که جوانب احترام و حیا رو در پست هایی که می زارید حفظ کنید و لطفا در این تاپیک هیچ پستی قرار ندید چون پاسخی دریافت نخواهید کرد.
    اولا که من بی احترامی به کسی نکردم

دقیقا همین طوره و باید در مورد چیز هایی که نمیدونیم سکوت کنیم

شما اگه چای من بودید و از کسی با 8 سال سابقه یه همچین چیزی می شنیدید چه فکری با خودتون می کردید؟

نمیخوام جواب شما رو بدونم ولی اینو گفتم که نفرمایید کسی ادعای تجربه نکرد

تجربه داشتن ربطی به برتری و خدا بودن نداره

در ضمن شما وقتی به من جوابی می دید برای من این حق رو ایجاد رو می کنید که نظرم رو در مورد اون بگم و متقابلا جواب بدم

حالا اگر نظر من به مذاق خوش نیومد دلیل بر بی احترامی به شما نیست

ایجاد پست توسط بنده هم تا وقتی قوانین انجمن نقض نشده احتیاج به اجازه و تایید کسی نداره

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام به مشاور املاک انجمن

شما در زمینه ساخت و ساز هم اطلاعات دارید؟
    به عنوان مثال میخوام بدونم مثلا ساخت یه 4 واحدی (4 طبقه) هر واحد 130 متر چقدر درمیاد؟ مصالح نه عالی و درجه یک ولی متوسط به بالا در نظر بگیرید

ضمن اینکه فکر میکنید هزینه های ساخت و ساز در مشهد و تهران تفاوت زیادی داره یا نه؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

به عنوان مثال میخوام بدونم مثلا ساخت یه 4 واحدی (4 طبقه) هر واحد 130 متر چقدر درمیاد؟ مصالح نه عالی و درجه یک ولی متوسط به بالا در نظر بگیرید

ضمن اینکه فکر میکنید هزینه های ساخت و ساز در مشهد و تهران تفاوت زیادی داره یا نه؟
    سلام

با توجه به تجربه ای که در استان خودمون دارم (مازندران)...با این مشخصاتی که شما می گید بنده الان آماده تحویل دارم متری 800 در اومده.. استارت ار شهریور پارسال. با عوارض پروانه و سهمیه نظام مهندسی و جریمه شهرداری بطور متوسط و خلاصه همه چی. برای اسکلت بتنی بدون دیوار برشی. از این به بعد با این وضع گرونی ها دیگه 1 تومن کمتر نباید بشه.

تو تهران هم نباید آنچنان تفاوتی داشته باشه...در حد متری 100 یا 150 ممکنه اختلاف باشه. باز دوستانی که تجربه کار در تهران دارن بهتر می تونن راهنمایی کنن.
    Last edited by malkemid; 29-03-2014 at 17:22.

7. 4 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام.سال نوی شما مبارک
    در مورد ساخت و ساز با شرایطی که گفتید فکر کنم متری بین .850 تا (اگر آسانسور و برخی دیگر از امکانات رو داشته باشه)1.200 میلیون تومان هزینه بر می داره.(هزینه کارگر+مصالح+تورم+دیرکرد+بیم ه و ....)البته اینکه اسکلت فلزی یا بتونی هم باشه در هزینه و زمان ساخت تاثیر گذاره.بعد این رو هم مدنظر داشته باش که این هزینه استاندارد ساخت هست و در همین تهران مواردی که هزینه خالص ساخت بین 3 تا 5 میلیون هم باشه بسیار هست/
    البته اگر بخوای با هزینه زمین حساب کنی چیزی بین 2 تا 3 میلیون میشه.من قیمت خالص ساخت رو گفتم.
    در مورد تفاوت قیمت مشهد و تهران چیزی نمی دونم.ولی هزینه ساخت تهران و قزوین معمولا یکسان هست.
    4*150*4*1000000(من متری 1 میلیون هزینه ساخت رو در نظر گرفتم)=2.4 میلیارد تومان

9. 4 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام

با توجه به تجربه ای که در استان خودمون دارم (مازندران)...با این مشخصاتی که شما می گید بنده الان آماده تحویل دارم متری 800 در اومده.. استارت ار شهریور پارسال. با عوارض پروانه و سهمیه نظام مهندسی و جریمه شهرداری بطور متوسط و خلاصه همه چی. برای اسکلت بتنی بدون دیوار برشی. از این به بعد با این وضع گرونی ها دیگه 1 تومن کمتر نباید بشه.

تو تهران هم نباید آنچنان تفاوتی داشته باشه...در حد متری 100 یا 150 ممکنه اختلاف باشه. باز دوستانی که تجربه کار در تهران دارن بهتر می تونن راهنمایی کنن.
    سلام.
    شما سمت نوشهر هم کار می کنی؟راجع به قیمت ساخت مغازه تو نوشهر چه اطلاعاتی دارید و زمان و هزینه لازم برای ساخت یه مغازه 24 متری در نوشهر چقدره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

سلام بر همگی و تبریک سال نو
    تشکر از جناب amlak021 بابت ایجاد تاپیک
    اینجانب از عنفوان کودکی به بحث در خصوص املاک علاقه داشتمو زمانی که خواندن و نوشتن بلد نبودم اگهی های املاک روزنامه ها رو نگاه میکردم!
    گذشته از شوخی خوشحالم که این تاپیک رو دیدم و برای سوالات احتمالی پیش آمده خودم و مشورت با اساتید در خدمتتون خواهم بود.

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام.
    شما سمت نوشهر هم کار می کنی؟راجع به قیمت ساخت مغازه تو نوشهر چه اطلاعاتی دارید و زمان و هزینه لازم برای ساخت یه مغازه 24 متری در نوشهر چقدره؟
    سلام...متاسفانه نوشهر دیگه خیلی از ما دوره! عمده فعالیت بنده در بابل و آمل هست تا الان هم فقط آپارتمان مسکونی بوده. در خصوص مغازه احتمالا با دیوار بلوکی و سربندی و کف سرامیک میشه سر انگشتی یه چیزایی محاسبه کرد سر انگشتی. ولی بنده تجربش رو نداشتم تا الان متاسفانه.

4*150*4*1000000(من متری 1 میلیون هزینه ساخت رو در نظر گرفتم)=2.4 میلیارد تومان
    اون ضربدر 4 آخر برای چیه؟

در مورد اون 150 هم جمله دوستمون رو من کامل کنم جسارتا که دوستمون 20 متر فضای پله و آسانسور در نظر گرفته که حدود 130 متر مفید واحد در میاد...با زیربنا اشتباه نشه.
    Last edited by malkemid; 29-03-2014 at 18:53.

13. 2 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام...متاسفانه نوشهر دیگه خیلی از ما دوره! عمده فعالیت بنده در بابل و آمل هست تا الان هم فقط آپارتمان مسکونی بوده. در خصوص مغازه احتمالا با دیوار بلوکی و سربندی و کف سرامیک میشه سر انگشتی یه چیزایی محاسبه کرد سر انگشتی. ولی بنده تجربش رو نداشتم تا الان متاسفانه.

اون ضربدر 4 آخر برای چیه؟

در مورد اون 150 هم جمله دوستمون رو من کامل کنم جسارتا که دوستمون 20 متر فضای پله و آسانسور در نظر گرفته که حدود 130 متر مفید واحد در میاد...با زیربنا اشتباه نشه.
    خیلی ممنونم.
    اگر آشنایی در زمینه ساخت مغازه دارید و زحمتتون نمی شه این سوال من در مورد مغازه رو ازشون بپرسید.
    توضیح محاسبه:
    هر طبقه 4 واحد داره و کلا 4 طبقه هست.پس می شه 16 واحد مثلا 150 متری.البته یه مقدار دسته بالا گرفتم چون باید در اصل باشه 4 *130+20(راه پله)برای هر طبقه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •