تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 314 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سپاس . ولی مشکلی که الان پیدا کردم نزدیک 10 دقیقس که verify کردن دیسک اول بک اپ 100 درصد شده ولی هیچ اتفاقی نمیوفته و وارد مرحله ی بعد نمیشه . حتی ظاهرا DVD رو هم دیگه درایو نمیخونه . این عادی هست ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سپاس . ولی مشکلی که الان پیدا کردم نزدیک 10 دقیقس که verify کردن دیسک اول بک اپ 100 درصد شده ولی هیچ اتفاقی نمیوفته و وارد مرحله ی بعد نمیشه . حتی ظاهرا DVD رو هم دیگه درایو نمیخونه . این عادی هست ؟
    جالبه برای منم همین طوری شد و بک آپ ناقص موند ...فقط تا dvd 3 رفت بعد پوکید...
    اگه نتونستی بک آپ بگیری از طریق recovery manager با یه برنامه دیگه می تونی اینکارو انجام بدی.....مهم نیست حتما از طریق این برنامه باشه...
    راستی فولدر swsetup تو درایو سی تو یه جای دیگه مثل فلش ذخیره کن ...
    کل درایورها و برنامه های مربوط به سیستم تو این فولدره...

3. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

جالبه برای منم همین طوری شد و بک آپ ناقص موند ...فقط تا dvd 3 رفت بعد پوکید...
    اگه نتونستی بک آپ بگیری از طریق recovery manager با یه برنامه دیگه می تونی اینکارو انجام بدی.....مهم نیست حتما از طریق این برنامه باشه...
    راستی فولدر swsetup تو درایو سی تو یه جای دیگه مثل فلش ذخیره کن ...
    کل درایورها و برنامه های مربوط به سیستم تو این فولدره...
    با خود بک اپ ویندوز چطوره ؟ همه چیزو بک اپ میگیره ؟
    چون تا الان چیز اضافه ای روی لپتاپ نریختم . میخوام تمام چیزهایی که از قبل روش بوده بک اپ گرفته بشه . Back up manager ویندوز میتونه اینکارو بکنه ؟
    Last edited by ariajoker; 07-07-2011 at 11:41.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

با خود بک اپ ویندوز چطوره ؟ همه چیزو بک اپ میگیره ؟
    چون تا الان چیز اضافه ای روی لپتاپ نریختم . میخوام تمام چیزهایی که از قبل روش بوده بک اپ گرفته بشه . Back up manager ویندوز میتونه اینکارو بکنه ؟
    خوبه ولی مثل ریکاوری نمیشه...
    آره ولی سعی کن با یه برنامه حرفه ای این کارو انجام بدی...
    می تونی برنامه های مختلفی در این مورد پیدا کنی مثل active disk image ,acronis true image home..
    Last edited by em0fab0y; 07-07-2011 at 11:57.

6. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خوبه ولی مثل ریکاوری نمیشه...
    آره ولی سعی کن با یه برنامه حرفه ای این کارو انجام بدی...
    می تونی برنامه های مختلفی در این مورد پیدا کنی مثل active disk image ,acronis true image home..
    شرمنده اینقدر مزاحم میشم .
    من با خود همون برنامه ی ریکاوری HP بک اپ کامل گرفتم .
    و اینکه این برنامه ی ریکاوری یک قسمتی داشت که گفته بود اگر میخواهین بک اپی که روی درایو D هست رو پاک کنین. بعد از بک اپ گرفتن لذومی داره اینکار ؟ و اینکه حجم DVD چهارم خیلی خیلی کم بود ولی برنامه گفت که عملیات بک اپ موفقیت امیز بوده .
    حالا میبینم اگر شد همین ویندوز رو پارتیشن بندی کنم که هیچی .
    اگر نه ویندوز جدید نصب کنم با همین DVD ها میتونم همه ی برنامه هایی که روی این ویندوز بود رو برگردونم ؟
    Last edited by ariajoker; 07-07-2011 at 12:42.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Islamic republic of Iran,Gilan,Raht

پيش فرض سلام

سلام
    از هر فردی که سعی میکنه با نیت خیر و الهی و از روی صداقت تمام به دیگران کمک کنه ممنونم.
    Last edited by Ali Reza Azizpour; 10-07-2011 at 19:34.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

شرمنده اینقدر مزاحم میشم .
    من با خود همون برنامه ی ریکاوری HP بک اپ کامل گرفتم .
    و اینکه این برنامه ی ریکاوری یک قسمتی داشت که گفته بود اگر میخواهین بک اپی که روی درایو D هست رو پاک کنین. بعد از بک اپ گرفتن لذومی داره اینکار ؟ و اینکه حجم DVD چهارم خیلی خیلی کم بود ولی برنامه گفت که عملیات بک اپ موفقیت امیز بوده .
    حالا میبینم اگر شد همین ویندوز رو پارتیشن بندی کنم که هیچی .
    اگر نه ویندوز جدید نصب کنم با همین DVD ها میتونم همه ی برنامه هایی که روی این ویندوز بود رو برگردونم ؟
    این چه حرفیه دوست عزیز مزاحم بی نقطه هستید....
    اگه کاملا مطمئن هستین که بک آپ موفقیت آمیز بوده می تونین درایو recovery از روی هارد پاک کنین...
    اون گزینه به خاطر همین هست...
    خوب اگر تونستین با همین برنامه های تحت ویندوز پارتیشن بندی کنید که عالیه و اگر نتونستین می تونین یه ویندوز 7 تو درایو بزارین و بوت کنین و موقعی که خواستین ویندوز نصب کنین از همون منوی مربوط پارتیشن بندی کنید...
    می دونین که کجا رو می گم...همون جایی که می پرسه می خواین ویندوز تو چه درایوی نصب بشه این کارو انجام بدین...
    سعی کنین 7 sp1 64-bit نصب کنین بسیار بهتر از نسخه home هست ...
    اگر هم به مشکلی خوردین به راحتی می تونین ویندوز اورجینال برگردونین....
    Last edited by em0fab0y; 07-07-2011 at 18:03.

10. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

این چه حرفیه دوست عزیز مزاحم بی نقطه هستید....
    اگه کاملا مطمئن هستین که بک آپ موفقیت آمیز بوده می تونین درایو recovery از روی هارد پاک کنین...
    اون گزینه به خاطر همین هست...
    خوب اگر تونستین با همین برنامه های تحت ویندوز پارتیشن بندی کنید که عالیه و اگر نتونستین می تونین یه ویندوز 7 تو درایو بزارین و بوت کنین و موقعی که خواستین ویندوز نصب کنین از همون منوی مربوط پارتیشن بندی کنید...
    می دونین که کجا رو می گم...همون جایی که می پرسه می خواین ویندوز تو چه درایوی نصب بشه این کارو انجام بدین...
    سعس کنین 7 sp1 64-bit نصب کنین بسیار بهتر از نسخه home هست ...
    اگر هم به مشکلی خوردین به راحتی می تونین ویندوز اورجینال برگردونین....
    خوب پارتیشن بندی هم کردم ولی یه مشکلی هست این وسط .
    اسم درایو هام به ترتیب شده این :
    C-D-F-G-H-I
    و درایو E برای درایمو های هارد تعریف نشده . بجاش DVD ROM به عنوان درایو E قرار گرفته . این مشکل رو میشه حل کرد ؟
    و سوال دیگم اینه که دمای CPU و GPU از چه حدی بالاتر بره خطر ساز میشه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

خوب پارتیشن بندی هم کردم ولی یه مشکلی هست این وسط .
    اسم درایو هام به ترتیب شده این :
    C-D-F-G-H-I
    و درایو E برای درایمو های هارد تعریف نشده . بجاش DVD ROM به عنوان درایو E قرار گرفته . این مشکل رو میشه حل کرد ؟
    و سوال دیگم اینه که دمای CPU و GPU از چه حدی بالاتر بره خطر ساز میشه ؟
    نباید اینطوری باشه...
    ببینید اگه تو همون جایی که پارتیشن کردین دقت کنین می بینین آخرش یه مقدار از فضای هارد به Mb اضافه اومده دقت کنید MB نه GB ...
    الان که هارد پارتیشن هست دوباره به همون جا برین و اول اون مقداری که به MB هست رو delet کنین بعد کل درایوهای اصلی رو طوری که ظرفیت اصلی هارد رو بهتون نشون بده که تقریبا 465GB هست و دوباره شروع کنین به پارتیشن...
    باید حروف به ترتیب باشه....
    ببینید چون cpu شما i5 هست دمای نرمال باید نهایتا 50 باشه و نه بیشتر حتی موقعی که موزیک گوش می کنید و یا فیلم می بینید...
    برای گرافیک هم تحت شدیدترین فشار نهایتا به 70 می رسه....
    در ضمن این نوت بوک مشکلی از لحاظ دما و مقدار گرم کردن نداره پس نگران نباشید و پشت هم دما رو چک نکنید

13. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نباید اینطوری باشه...
    ببینید اگه تو همون جایی که پارتیشن کردین دقت کنین می بینین آخرش یه مقدار از فضای هارد به Mb اضافه اومده دقت کنید MB نه GB ...
    الان که هارد پارتیشن هست دوباره به همون جا برین و اول اون مقداری که به MB هست رو delet کنین بعد کل درایوهای اصلی رو طوری که ظرفیت اصلی هارد رو بهتون نشون بده که تقریبا 465GB هست و دوباره شروع کنین به پارتیشن...
    باید حروف به ترتیب باشه....
    ببینید چون cpu شما i5 هست دمای نرمال باید نهایتا 50 باشه و نه بیشتر حتی موقعی که موزیک گوش می کنید و یا فیلم می بینید...
    برای گرافیک هم تحت شدیدترین فشار نهایتا به 70 می رسه....
    در ضمن این نوت بوک مشکلی از لحاظ دما و مقدار گرم کردن نداره پس نگران نباشید و پشت هم دما رو چک نکنید
    متاسفانه دیگه نمیتونم دوباره پارتیشن بندی کنم چون خیلی برنامه توی درایو های جدید نصب کردم .
    من بازی Hitman blood money ر اجرا کردم با بالاترین جزئیات . ولی دمای CPU نزدیک 57 درجه بود . دمای GPU رو دقت نکردم .
    این عادیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •