تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 196 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

حجم اپدیت نود از همه کمتره . اما به نظرم آویرا از نود بهتر باشه. اگه شما بعد از کسپر نود رو امتحان کنید میبینید که چقدر نقطه ضعف داره ولی اگه آویرا داشته باشید قابل تحمل تره. البته فایروال آویرا اون طوری که تو این انجمن بحث شد و آمارگیری شده ضعیف هست.

شما avast رو هم می تونید جز گزینه ها داشته باشید.
    ممنون بابت توجه شما دوست عزیز
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

سلام
    بهد اینکه کلی دنبال یه سکوریتی سنتر خوب واسه خودم گشتم بین این دوتا موندم
    Avira Premium Security
    KasperSky Internet Security
    حالا ممکنه بین این دوتا یه مقایسه ای داشته باشید و یه بحثی سرش بشه که کدوم امنیت بهتری رو تامین میکنه؟
    ممنون
    دوست عزيز از بين اين دو محصول، محصول کسپرسکی دارای پک کاملتری هست،چون محصول آنتی ويروس 2 شرکت قابل قبول هست، ولی از نظر فايروال، قدرت فايروال شرکت کسپر خيلی بهتر از شرکت های مشابه هست

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوستان ما که دسترسی نداریم.

اما حداقل پست اول و دوم رو یخورده آپدیت کنید.

به غیر از آپدیت کردن نتایج تست آنتی ویروسها یخورده هم باید در متن دستکاری بشه. مثلا این دفعه همه آنتی ویروسها با حداکثر تنظیمات تست نشدند بلکه به درخواست شرکت سازنده ی بعضی آنتی ویروسها, تنظیمات رو طوری قرار دادند که اونها درخواست کردند.
    و موارد دیگه ... که در صورت پیگیری و آپدیت حتما متوجه خواهید شد.

4. 4 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    این ورژن آخری نوتورن چطوره؟سرعت سیستم رو پایین میاره؟قدرتش چطوریاست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
    یه سوال دارم . من Dell Netbook Mini 10 دارم (دقت کنید Netbook نه Notebook) و امنیت برام حرف اول رو میزنه جوری که همیشه روی استفاده از آنتی ویروس و آپدیت کردنش تاکید خاصی دارم . من حدود 4 ماه پیش Kaspersky 6 رو روی نت بوکم نصب کردم (قبلا از کسپراسکای روی PC هم استفاده میکردم) که انصافا هم خوب کار کرد اما همونجور که می دونید حجم آپدیت های محصولات Kaspersky زیاده و منم به دلایلی نمی تونستم روزانه آپدیت کنم که در نتیجه بعد از گذشت مدتی حجم آپدیت زیاد میشد به همین خاطر Kaspersky رو حذف کردم و NOD32 Antivirus ورژن 4 رو نصب کردم که خیلی بد کار کرد و باور کنید از هر 4 تا ویروس 3 تاشو شناسایی نمی کرد . مدتی هم Avira Premium استفاده کردم که اونم خوب کار نکرد . دیروز Kaspersky Antivirus 9 رو نصب کردم و فوق العاده سرعتم رو پایین آورد (به هیچ وجه ویروس ندارم) جوری که My Computer هم به زور باز می کرد کلا همه ی فضای رم رو اشغال کرده بود . حالا سوال من اینجاست : میخام ببینم کدوم آنتی ویروس هست که فوق العاده باشه ؟ میخام جوری باشه که اکثر ویروس ها رو شناسایی کنه ، آپدیت هاش حجیم نباشه و در ضمن سرعت رو هم پایین نیاره !
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

یه سوال دارم . من Dell Netbook Mini 10 دارم (دقت کنید Netbook نه Notebook) و امنیت برام حرف اول رو میزنه جوری که همیشه روی استفاده از آنتی ویروس و آپدیت کردنش تاکید خاصی دارم . من حدود 4 ماه پیش Kaspersky 6 رو روی نت بوکم نصب کردم (قبلا از کسپراسکای روی PC هم استفاده میکردم) که انصافا هم خوب کار کرد اما همونجور که می دونید حجم آپدیت های محصولات Kaspersky زیاده و منم به دلایلی نمی تونستم روزانه آپدیت کنم که در نتیجه بعد از گذشت مدتی حجم آپدیت زیاد میشد به همین خاطر Kaspersky رو حذف کردم و NOD32 Antivirus ورژن 4 رو نصب کردم که خیلی بد کار کرد و باور کنید از هر 4 تا ویروس 3 تاشو شناسایی نمی کرد . مدتی هم Avira Premium استفاده کردم که اونم خوب کار نکرد . دیروز Kaspersky Antivirus 9 رو نصب کردم و فوق العاده سرعتم رو پایین آورد (به هیچ وجه ویروس ندارم) جوری که My Computer هم به زور باز می کرد کلا همه ی فضای رم رو اشغال کرده بود . حالا سوال من اینجاست : میخام ببینم کدوم آنتی ویروس هست که فوق العاده باشه ؟ میخام جوری باشه که اکثر ویروس ها رو شناسایی کنه ، آپدیت هاش حجیم نباشه و در ضمن سرعت رو هم پایین نیاره !
    موفق باشید
    برای نت بوک ها آنتی ویروسهای زیر پیشنهاد میشه.

نسخه ی مجانی Avira Antivir
    نسخه ی مجانی Avast Antivirus

این 2 آنتی ویروس به ترتیبی که نوشتم رم و سی پی یوی بسیار کمی رو اشغال میکنند و شناسایی بهتری نسبت به ناد32 دارند. مخصوصا نسخه ی 10 از Avira که به تازگی اومده و دارای Cloud Antivirus است.

8. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوستان
    این ورژن آخری نوتورن چطوره؟سرعت سیستم رو پایین میاره؟قدرتش چطوریاست؟

اگر کسی با اسمش مشکلی نداشته, آنتی ویروس خوبیه و سرعت سیستم رو هم پایین نمیاره. باید دید منظور شما از سرعت چیه؟ آیا باز کردن یک فایل آرشیو شده را با تاخیر 2 ثانیه ای که ممکنه به خاطر اسکن on-demand نورتون صورت بگیره گرفتن سرعت میدونید یا امنیت سیستم.

البته از لحاظ سبک بودن ممکنه آنتی ویروسهای سبک تری مانند Avira هم وجود داشته باشه اما خود نورتون هم امروز جزو آنتی ویروس های سبک حساب میشه و مثل سال 2002 یا 2003 نیست.

از لحاظ شناسایی هم نورتون شناسایی خوبی داره و اگر آن را آپدیت شده نگه دارید میتونید روش حساب کنید.

10. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

موفق باشید
    دوست عزیز
    1. شما نت بوک دارید و باید ( بخوانید مجبورید ) از یک آنتی ویروس سبک استفاده کنید.
    2. نظر شما در مورد امنیت کاملا درسته و حتما اگر خیل عظیم کاربران ویندوز هم مثل کاربران لینوکس به این مقوله اهمیت میدادند هیچ وقت ویندوز در امنیت اینقدر ضعیف دیده نمیشد
    3. حالا بریم سر اصل مطلب ...

اولا مطالب استاد مهران رو دقیق مطالعه کنید
    دوما اویرا 100 % از تمام موارد گفته شده بهتره در زمینه سبک بودن و همچنین ویروس یابی ولی دوتا ضعف عمده داره 1. فالس آلارم ( تشخیص اشتباهی ) 2 . اینترفیس زشت و ضعیفش
    در مورد کاهش سرعت شما در کسپر هم دوتا دلیل داره
    1. کسپر سرویس های زیادی داره و در کل محصول سنگینیه حتی برای برخی سیستم های قوی
    2. آنتی ویروس هایی مثل کسپر و نورتون در ابتدای نصب سعی در بهینه سازی خودشون روی سیستم میکنند. یعنی پروسه های در حال اجرا رو زیر نظر میگیرند و سعی میکنند بهترین عملکرد رو با بهترین سرعت داشته باشند.

خب در کل من به شخصه و با توجه به تجربه شخصی اویرا رو پیشنهاد میدم

12. این کاربر از alireza_farshid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

10

سلام
    من با توجه به تجربه ی 4 ساله در استفاده از kaspersky این آنتی ویروسو پیشنهاد می کنم
    برای اینکه سرعتتون پایین نیاد تو تنظیمات برنامه قسمت application control غیر فعال کنید و برای کاهش حجم آپدیت ها
    تو قسمت update تیک update database only بزنید
    البته من از کسپر 2010 استفاده می کنم و بعد از اولین دفعه ی آپدیت دفعات بعد حد اکثر 2mb دانلود می کنه.

14. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    jax2 عزیز اینکار رو کردم، سرعت کمی بهتر شده ولی همچنان سرعت کمه ! ممنون بابت توجهتون .
    M E H R A N و alireza_farshid عزیز ممنون از راهنماییتون .
    با این حساب من Avira AntiVir ورژن 10 رو نصب می کنم .
    ممنون از راهنمایی و توجهتون
    موفق باشید

16. این کاربر از LΩRD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •