تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1086 از 1184 اولاول ... 865869861036107610821083108410851086108710881089109010961136 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,851 به 10,860 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دیگه 5 میل چیه که اسپری هم بکنیدش اون عطری که دیگه تو بازار نیست اینه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l
    بله گذاشتنِ اسپری برای یه عطر 5 میلی که خیلی مسخرس بادو سه بار اسپری تموم میشه
    منظورم اینه که الان چطور اینارو مصرف کنم با نوک انگشتا؟ شمااشانتیون نداشتین؟ چطوری میزدین؟ فکرکنم به قول اتقیا خانم روش خاصی نداره
    باید ظرف عطرو برگردونم رو انگشتم و بمالم به گردن وپشت گوش و...
    بله...

راستی دوستان از برند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عطری تست داشتید؟
    Last edited by shervin1996; 03-03-2015 at 19:56.

2. این کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بله گذاشتنِ اسپری برای یه عطر 5 میلی که خیلی مسخرس بادو سه بار اسپری تموم میشه
    منظورم اینه که الان چطور اینارو مصرف کنم با نوک انگشتا؟ شمااشانتیون نداشتین؟ چطوری میزدین؟ فکرکنم به قول اتقیا خانم روش خاصی نداره
    باید ظرف عطرو برگردونم رو انگشتم و بمالم به گردن وپشت گوش و...
    بله...

راستی دوستان از برند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عطری تست داشتید؟
    چرا داشتیم اره با نوک انگشتیا روی مچ دستتون برش گردونید...

من این عطر رو تست کردم و اسپری سری لاو ازش داشتم فوق العادست! حس طراوت و تازگی خاصی داره کاملا فرش و اسپرت با اینکه مردونه بود من ازش استفاده میکردم خیلی هم خوب

4. 8 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

چرا داشتیم اره با نوک انگشتیا روی مچ دستتون برش گردونید...

من این عطر رو تست کردم و اسپری سری لاو ازش داشتم فوق العادست! حس طراوت و تازگی خاصی داره کاملا فرش و اسپرت با اینکه مردونه بود من ازش استفاده میکردم خیلی هم خوب

حالا برخلاف شما من زنونه ی این عطرو بسیار پسندیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط اسمارت این عطرو بو کردم وحتی تستی هم ازش نداشتم اما با اطلاعاتی که راجع بهش خوندم و تجربه شباهت اسمارت ها به عطر های اصلی بسیار از این رایحه خوشم اومد فقط یک رایحه ازش استشمام کردم : گل

بدون توجه به جنسیتش و اینکه بسیاری از مردم شاید درنگاه اول و گذرا اون رو شبیه به بوی به قول معروف عطر مشهدی بدونن خیلی دوست دارم داشته باشمش!

وامیدوارم اون رایحه ای از گل، مخصوصا گل رز رو که همیشه دنبالش بودم رو بعد از تستش تحویل بگیرم.
    من به اختصاص دادن بعضی بوها فقط به یک جنس اصلا اعتقاد ندارم (فقط بعضی بوها نه همه
    ) مثلا این یا تام فورد بلک اورکید که در بازار جهانی یه عطر زنونس.
    (به قولی تو کتم نمیره
    )
    هرچند مطمئنم خانم های زیادی هم هستن که این اعتقادو دارن و بعضی عطرهای مردونه رو دوست دارن واستفاده میکنن.
    بیایید در دنیای بزرگ عطرها خودمون رو محدود نکنیم
    Last edited by shervin1996; 03-03-2015 at 20:33.

6. 7 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام.دوستان عزیزکسی میتونه آدرس وشماره تلفن مرکزپخش عطروادکلنهای EstiaraوArmafروبهم اطلاع بده.سپاس ازلطف همگی

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اعتراف میکنم شدیدا وسوسه شدم یک اقدام نسنجیده انجام بدم
    من به برند Rochas حساسم به یاده آکوا ومن فقید
    الان اراده کردم که تست نکرده این عطرو بخرم

یک کمی نصیحتم کنید
    نظرتون چیه دوستان؟

البته نت هاش هم بگم:

نت ابتدایی: انبه ، ترنج، پرتقال توسرخ
    نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل بنفشه
    نت انتهایی: خشکبار، مشک، فلفل صورتی

ماندگاری و پخش متوسط
    مخصوص فصل گرم
    خنک و شیرین
    با توجه به نت ها احتمالا به وضوح مرکباتی
    یکی از سایتها زده 195

9. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

اعتراف میکنم شدیدا وسوسه شدم یک اقدام نسنجیده انجام بدم
    من به برند Rochas حساسم به یاده آکوا ومن فقید
    الان اراده کردم که تست نکرده این عطرو بخرم

یک کمی نصیحتم کنید
    نظرتون چیه دوستان؟

البته نت هاش هم بگم:

نت ابتدایی: انبه ، ترنج، پرتقال توسرخ
    نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل بنفشه
    نت انتهایی: خشکبار، مشک، فلفل صورتی

ماندگاری و پخش متوسط
    مخصوص فصل گرم
    خنک و شیرین
    با توجه به نت ها احتمالا به وضوح مرکباتی
    یکی از سایتها زده 195
    ماکه تست نداشتیم امیدوارم blind buy موفقی داشته باشین واگر رایحشو دوست داشتین شیرینی و شادی خریدتون نوش جان...

11. 2 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت anius's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض سوال درباره تستر عطر و ادکلن

سلام
    من یک سوال خیلی مهم دارم دیروز از دهن یه بنده خدایی شنیدم
    میگفت کلآ تستر ادکلنها از خود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصل بوش غلیظتر است
    حالا من 2 تا سوال دارم اگر اینطور هست پس چرا قیمتش پایینتر هست واینکه همه ادکلن های تستر دارن؟
    Last edited by anius; 24-03-2015 at 01:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلاممن یک سوال خیلی مهم دارم دیروز از دهن یه بنده خدایی شنیدممیگفت کلآ تستر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از خود عطر و ادکلن اصل بوش غلیظتر استحالا من 2 تا سوال دارم اگر اینطور هست پس چرا قیمتش پایینتر هست واینکه همه ادکلن های تستر دارن؟
    سلام.دوست عزیزبعضی ازبرندهابرای سفارش ازمناطق مختلف محصولاتی باکیفیت متفاوت تولیدمیکنن مثلاکیفیت عطرهای سفارش اروپادربرندکریدبسیاربالات رازمحصولاتی است که سفارش آسیامیباشدولی معمولا تسترهاروبابالاترین کیفیت تولیدهرمحصول ارائه میکنندوبهمین دلیل این تصوروجودداره که کیفیت تستربالاترازکلون اصلی هست.علت ارزانتربودن تسترهم اینه که اصولا تستربصورت مجانی به ازای تعدادی ازعطراصلی ازطرف تولیدکننده دراختیارفروشندگان قرارمیگیره جهت تست بوتوسط خریداران ولی فروشندگان بزرگ چون تعدادسفارششون به شرکت زیاده معمولاتسترزیادی هم دریافت میکنن که ترجیح میدن این تستراروولوباقیمت پایینتربفروش برسونن وازاین راه هم سودی کسب کنند.البته ناگفته نمانددربعضی جاهاکه تستربسیارکمیابه فروشنده هابعضاتسترروباقیمتی بالاترازعطراصلی وبااین توجیه که که دارای کیفیت بالاتری هست بفروش میرسونند.

14. 5 کاربر از sorena_56 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان امروز یک تست بر رودستر از کارتیر داشتم روی کاغذ البته

ابتدا عطری بسیار بسیار تند و شدیدا گیاهی بنظر رسید بطوری که برای من قابل تحمل نبود! بنظرم رسید ریشه ی یک گیاه پوسیده با کمی البالو قاطی شده بعد خنک شد واقعا خنک و در ادامه حضور گلی مثل لادن رو حس کردم اون ته مایه هاش هم میشه نعناع رو تشخیص داد
    نکته ی قابل توجه اینه که این عطر بسیار زیاد برای من یاداوره ایسی میاکه بلو هست
    همونقدر گیاهی و تند!
    (تشابه نت ها در وجود نعناع هندی در نت پایه هردو عطر هست)

16. 7 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام امروز دوتا تست عطرداشتم یکی مردانه و یکی زنانه :

1.Polo ed white & blue : عطری خنک وتلخ و خاص که نت اولش باسیب وخیار باز میشه اما کمی تندی درش هست من به دلیل همین نت، دوست داشتم این عطرو تست کنم اما بااینکه رایحه ی مد نظرم رو نداشت از بوی این عطر و خاصی وشیکی اون لذت بردم. شیرینی سیب و درعین حال تلخی وخنکی رایحه خیار به اضافه کمی رایحه ی گیاهی که از نت دومش نشات میگیره عطری قابل توجه پدید آوردن که با استفادش هم خودتون وهم اطرافیانتون رو از یه رایحه ی عالی واستثنائی بهره مند میکنید.

2.Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum : با اینکه مواد به کار رفته در هر نت این عطر کمه و خیلی خاص نیست
    (1.گل رز ، هلو 2. مشک ، کهربا 3. چوب صندل ، نعنا )
    اما عطری فوق العاده قوی و بسیار خوش رایحه تحویل میده که از بوییدنش سیر نمیشید ولذت بوییدنش همانند لذت بوییدن گل ها ومیوه هاست. رایحه ای لطیف وسبک بدون هیچ گونه زنندگی وشیرینیِِِِ غلیظ مثل رنگ شیشه ی عطر، که انتظار هرکسی رو از یک عطر تمام عیار برآورده میکنه .

اینهم توضیح خانم فرزین نیا در مورد این عطر :

عطری که در سال 2003 تولید و در سال 2004 و 2006 برنده جایزه Fifi شد.
    شرکت نارسیسو رودریگز با استفاده از طبیعت جنگل های غربی آمریکا موفق به ساخت عطری شد که به زنان کمک زیادی در جذب مردان میکند و از آنجایی که زنان میل زیادی به جذب مردان دارند این عطر در سال ۲۰۰۴ یکی از عطرهای پرفروش دنیا در آمریکا و جهان بود.این عطر برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴ با بطری پرتاب سیاه و جعبه بیرونی صورتی وارد بازار شد که در سال ۲۰۰۶ مدل جدید این عطر با بطری از رنگ صورتی و جعبه ي سیاه بیرونی وارد بازار شد که باز هم طرفداران زیادی رو به خود جذب کرد.سازندگان این عطر کریستین ناگل و فرانسیس هستند و در سال 2003 تولید شده .در این عطر از :گل مشک ، کهربا ،پچول ، پوست محکم و سفید صندل و وانیل استفاده شده است.عطری بسیار اغوا کننده و خوشبو برای زنانی که میخواهند همه را جذب خویش کنند .عطر خیلی خیلی خوشبویی هست و قیمت نسبتا مناسبی داره . اگه این عطر رو برای پوست استفاده کنین بوش به حالت یک پودر پخش شده بر روی پوست میشه که خیلی جذاب کننده هست .این عطر مظهر فریبندگی و زنانگی مطلق بوده و گرمای آن ، پوست را احاطه می کند که این امر ، موجب دوام و ماندگاری بیشتر بوی عطر می شود.
    Last edited by shervin1996; 05-03-2015 at 21:12.

18. 3 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •