تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 444 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

همچین باگی به هیچ عنوان در جریان بازی صورت نمیگیره در هیچ دوره ای از بازی فیفا زمانیکه بازی در جریان هست بازیکنا بقول معروف روح نمیشن، این صحنه حتما بعد از گل یا اوت شدن و ... هست و زمانیکه بازی در جریان نیست بازیکنا همشون حالت روح دارند و حتی از تبلیغات هم عبور میکنند اما همین pes شما نیز وسط بازی این اتفاقات میفته حداقل از این منظر فیفا جلوتره

من فکر میکنم بروز بودن تا آخرین لحظه تو این موضوع زیاد کار سختی نیست دستکاری چندتا عدده
    هرچند اینتر فن هستم ولی تعصب ندارم توهمم ندارم اما
    اون زمانیکه اینتر سه گانه هم کرد فیفا زیاد تحویلش نمیگرفت نمیدونم چه مشکلی داره به اون خط دفاع معروف به زور به یکیشون 85 داد ساموئل بود
    اون تیکه خیلی باحال بود چند وقته فیفا بازی میکنی ؟
    والا از زمانی که من یادم میاد همیشه از این باگ ها تو بازی بوده و احتمالا هم خواهد بود . البته امسال خیلی کمتر شده و سالهای قبل چون هنوز تازه روی ایمپکت انجین کار میکردن این مشکلات زیادتر بود . 12 خیلی زیاد ، 13 متوسط و 14 خیلی کم . تا دلت بخواد از این ویدئوها دارم .
    هر چند ما که واسمون این چیزا مهم نیست . عشق است گیم پلی جدید رو .

پروفشنال FCBarcelona.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبول دارم فیفا اسم گرا هست. نمونش بارسا که با این وضعیت مضخرف پارسالش هنوز بازیکناش قدرتای خیلی بالا دارن.
    وضعیت مزخرف؟!

کی تا حالا قهرمانی با 100 امتیاز اسمش وضعیت مزخرفه؟ به خاطر یه بازی با بایرن که داورا 3 تا گل هدیه کردن به بایرن و پرونده بازی رو تو یه نیمه بستن، یه فصل نمیشه مزخرف! اگه بخوان اینطوری امتیاز بدن که رئالی که با 15 امتیاز کمتر از بارسا تحقیر شد که نباید بازیکن بالای 80 داشته باشه!

البته یه مورد رو قبول دارم اونم اینه که پدرو 80 هم نیست چه برسه به 85!

3. این کاربر از FCBarcelona.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mj94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

وضعیت مزخرف؟!

کی تا حالا قهرمانی با 100 امتیاز اسمش وضعیت مزخرفه؟ به خاطر یه بازی با بایرن که داورا 3 تا گل هدیه کردن به بایرن و پرونده بازی رو تو یه نیمه بستن، یه فصل نمیشه مزخرف! اگه بخوان اینطوری امتیاز بدن که رئالی که با 15 امتیاز کمتر از بارسا تحقیر شد که نباید بازیکن بالای 80 داشته باشه!

البته یه مورد رو قبول دارم اونم اینه که پدرو 80 هم نیست چه برسه به 85!
    واقعا مضخرف (مزخرف) با ز هست؟
    من کلا بارسا و رئالو چه پارسال، چه امسال قبول ندارم. قدرت های بارسا هنوز طبق همون بارسای دو سال اول گواردیولا داده میشه.
    در ضمن، لطفا در مورد لالیگا و قهرمانیشو اینا حرف نزنید که حالم بهم میخوره. اخه اونم شد لیگ که فقط دو تا تیم هر سال مدعی باشن؟ لیگ ایران هم 3، 4 تا مدعی داره.
    پیکه رو هیچ وقت یه دفاع خوب نمیدونم. تهش میشه بهش 81 داد.
    ژاوی پارسال خیلی افت کرد، باید میومد طرفای 86.
    پدرو که خودتم گفتی، ماتا 85 پدرو هم 85!
    کلا انگار عملکرد بازیکنای بارسا و رئال تو overall هاشون تاثیری نداره.

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

سلام؛
    حالا جدای از بحث باگ‌ها، چند روز پیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو از گل‌های یه نفر توی فیفا 13 دیدم؛ آدم ترغیب می‌شه بره کفشاشو آویزون کنه!
    کسی میدونه کریس رونالدو پنالتی رو چجوری اونجوری زد؟
    واقعا باور کردین که این گلا واقعیه؟

گل مسی،ایبرا و فن پرسی واقعیه ولی بقیه شون خوشحالی های بعد از گلن که با مهارت بالایی توی بازی مونتاژ شدن.

از اون VFX آخرش میشه فهمید!

6. 3 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

اون تیکه خیلی باحال بود چند وقته فیفا بازی میکنی ؟
    والا از زمانی که من یادم میاد همیشه از این باگ ها تو بازی بوده و احتمالا هم خواهد بود . البته امسال خیلی کمتر شده و سالهای قبل چون هنوز تازه روی ایمپکت انجین کار میکردن این مشکلات زیادتر بود . 12 خیلی زیاد ، 13 متوسط و 14 خیلی کم . تا دلت بخواد از این ویدئوها دارم .
    هر چند ما که واسمون این چیزا مهم نیست . عشق است گیم پلی جدید رو .
    میدونی داریم در مورد چه باگی صحبت میکنیم؟ عکس رو دیدی؟ Impact Engine باعث این نوع باگ ها نمیشه در نهایت باعث این میشه که برخوردها بخاطر نوع شدت، عجیب غریب بشه چون سنگینی بازیکنها درست کار نشده بود
    شما چند وقته بازی میکنی؟ دوست ندارم شخصی برخورد کنم چون اینجا تایپیک عمومی هست اگر شخصی برخورد کنی اول از اون تزهای بیخودت در مورد هوش مصنوعی CPU صحبت میکنم ، بگذریم
    دقت کن: گفتم در جریان بازی این اتفاقات نمیفته، یکی از اون ویدئوهاتو که در جریان بازی یعنی زمانیکه بازی با سوت داور متوقف نشده بزار ببینیم، اصلا همچین ویدئویی در کل اینترنت وجود خارجی نداره فقط یادت باشه در ویدئو باید ثابت کنی که بازی در جریانه،
    نکته: در جریان بازی بازیکن در بازیکن دیگه ای نمیره ولی بازیکن احتمال داره از توپ رد شه یا دست دروازه بان به زمین فرو بره ولی به هیچ عنوان بازیکن داخل بازیکن دیگه ای نمیره حالا نکته جالب اینجاست که در هیچ دوره ی فیفا این اتفاق نیفتاده از 2005 تا حالا رو مطمئنم،
    نکته ی بعدی هم اینکه بازی اگر سوت بخوره و در جریان نباشه وضعش خراب میشه و فیفا هیچوقت این باگ رو در هیچ دوره ای درست نکرده 11 و 12 و 13 هم نداره اصلا کم و زیاد نشده همیشه همینطور باقی مونده. و در دموی 14 هم باز بازی وقتی در جریان نیست بازیکنا از خودشون و از همه چیز رد میشن و امسال هم شاهد برطرف شدن این مشکل نیستیم در ضمن منکر باگهای زیاد فیفا نیستم اما اینجا سوژه و موضوع مشخصه
    اما PES چه در جریان بازی و چه زمانی که بازی سوت زده شده این اتفاقات میفته

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خودتون قضاوت کنید؟
    به نظر من فیس های فیفقا بهتره نظر شما چیه؟

9. 3 کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Konami_Pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

اصلا اینجور نیست فیس های pes دستکاری شده کم رنگ کردن و یکجواری از حالت طبیعی خارج کردن چون الان که ما بازی میکنیم با صراحت این حرفو میزنیم فیفا از نظر فیس و گرافیک فعلا به پای pes نمیرسه مطمئن باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

فیفا تو هیچ رقابتی سعی کرده از PES عقب نمونه !
    اول PES از نظر گرافیک یه سروگردن از فیفا بهتر بود ، ولی الان به هم رسیدن و اختلافشون نا چیزه
    PES فقط مسترلیگش شاید بهتر از کریرمود فیفا باشه ، اونم فقط بخاطر #FUT

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اصلا اینجور نیست فیس های pes دستکاری شده کم رنگ کردن و یکجواری از حالت طبیعی خارج کردن چون الان که ما بازی میکنیم با صراحت این حرفو میزنیم فیفا از نظر فیس و گرافیک فعلا به پای pes نمیرسه مطمئن باشید
    چرا اطلاع نداری الکی میای یه نظری میدی؟!!
    این عکس رو از تو تاپیک pes بازی س ن ت ر برداشتم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

چرا اطلاع نداری الکی میای یه نظری میدی؟!!
    این عکس رو از تو تاپیک pes بازی س ن ت ر برداشتم
    این تصویر رو منم در تاپیک PES دیدم. اما در مورد تغییر رنگ،
    دوست عزیز فکر میکنم حق با KONAMI_PC باشه چون به نظر میاد رنگ و نور و کنتراست تصاویر مربوط به PES دستکاری شده باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •