تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 167 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118158 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی میدونه چطور میشه ساعت کار کرد تلویزیون sony w804 و هم چنین hx850 رو چک کرد ممنون میشم دقیقا بگید از کدام منو و زیر منوها.
    سوال دوم اینکه از کجا میشه شماره سریال یا بارکدی که با برچسب پشت tv و روی کارتون اون زده شده رو از توی منو های tv پیدا کرد که بشه با هم مقایسه کرد. و آیا میشه این بارکد رو تو سایت سونی سرچ کرد که ببینیم کدام کشور ساخته شده و اصل هست یا نه اگر میشه از کدام قسمت سایت سونی ممنون میشم لینک بدید .
    سوال سوم هم اینکه چرا توی این سری های w سونی بخصوص w800 که 400 هرتز هم هست وقتی یه مسابقه فوتبال رو میبینی موقعی که بازیکنها توپ رو بهم پاس میدن توپ یه حالت کشیدگی پشتش ایجاد میشه و تصویر توپ لرزش داره و اصلا واضح نیست طوری که خیلی تو ذوق میزنه ولی من همچین چیزی رو تو مدلهای الجی و سامسونگ ندیدم و توپ کاملا واضح بود و کشیدگیی پشت تصویر توپ ایجاد نمیشد. حالا نمیدونم این tv هایی که من تو فروشگاه دیدم مشکل داشتن یا نه واقعا اینطوره
    ممنون میشم دوستان جواب سوالام رو بدن

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقا این پورت لن سامسونگ ۶۳۵۰ کجاش قرار داره؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اقا این پورت لن سامسونگ ۶۳۵۰ کجاش قرار داره؟
    دوست عزیز
    این مدل ورودی لن ندارد این هم مشخصات تلویزیون تان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی میدونه چرا تو بعضی از سایتها و یا فروشگاها پایه زیر TV W804 گرد هست ولی در بعضی سایتها و فروشگاه های دیگر مستطیل و هشتی شکل هست؟ به مالزی اصل بودن یا نبودنش ربطی داره؟ و آیا میشه اگر پایه مستطیل بود با پایه گرد عوضش کرد یعنی اصلا جاش رو داره که بشه؟

Last edited by 1580; 22-03-2014 at 01:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه سوال دیگه هم اینکه تلویزیون توشیبا Vl20 برای خرید مناسبه؟ اگه کسی ایرادی چیزی از این مدل میدونه بگه.
    در کل تو رنج 3 تا 3.5 میلیون سایز 42 و بیشتر 47 اینچ چی پیشنهاد میدید؟ خودم بین پاناسونیک و توشیبا و سونی موندم. البته انتخاب اولم سونی سری w بود که متاسفانه یه تصویر فوتبال تو این مدل دیدم که توپ فوتبال رو خیلی بد نشون میدادو دلم رو زد (پست های قبل راجع بهش صحبت کردم). خلاصه حالا موندم کدام برند رو انتخاب کنم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به چیه این تلوزیون 5 و خورده ای دادم نمیدونم!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

به چیه این تلوزیون 5 و خورده ای دادم نمیدونم!
    دوست عزیز
    شما قبل از خرید باید نسبت به نیازهای و انتظاراتی که از تلویزیون دارید مدل آن را انتخاب کنید تا دچار سر در گمی نشوید

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان

بنده 46ex529 سونی دارم...مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت انگار سوت میزنه پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ریست هم کردم درست نشد

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    شما قبل از خرید باید نسبت به نیازهای و انتظاراتی که از تلویزیون دارید مدل آن را انتخاب کنید تا دچار سر در گمی نشوید
    این اولین باره که تو خریدم دقت نکردم
    البته تلوزیون خوبیه ولی این منو میسوزونه که با این پول مدل ال جی هوشمندشو میتونستم بخرم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان

بنده 46ex529 سونی دارم...مشکل من اینه که تازگی وقتی که از روی دیجیتال شبکه 3 رو میزنم..صدای تلویزیون مشکل داره..یعنی وقتی گوینده تلویزیون حرف س یا ش رو تلفظ میکنه مثل حالت انگار سوت میزنه پخش میشه ..جالب اینه که فقط شبکه 3 اینجوریه..وقتی رو حالت آنالوگ میذارم این مشکل وجود نداره....ریست هم کردم درست نشد
    دوست عزیز
    این ربطی به تلویزیون ندارد بلکه مربوط به ارسال سیگنال دیجیتال صدا و سیما شهر شما می باشد چون اگر این مشگل از تلویزیون بود باید در تمامی کانالها ایجاد می شود نه در یک کانال خواست پس به تلویزیون تان دست نزنید.

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •