تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 639 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118158208608 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بانک خوبی هست .
    پیشنهاد من به شما اقتصاد نوین هست . هم شعبه هاش خلوت تره هم برخورد کارمنداش بهتره.5ساله دارم باهاشون کار میکنم.البته در برخورد کارمند که سامان سرآمد هست .
    ضمن اینکه اینترنت بانک اقتصادنوین به نظر من بهتر از پاسارگاد هست .
    []
    سلام
    زیاد به بانک ربط نداره. بستگی به خلوتی و شلوغی بانک داره و اخلاق خود کارمندان. من سامان حساب دارم، اما همیشه معطلم میکنند و کار دوست و آشنا را زودتر راه میندازند. در حالی که بانک خصوصی نباید این رفتار را داشته باشه. ولی اینترنت بانکش خوبه و بهتر از آن بانکداری همراه ایرانسل که همه جا میتونی با گوشیت با یه کد شارژ بخری.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

بنده تمام فایلهای PDF سایت بانک مرکزی رو دانلود کردم و اما موسسه ی فردوسی جزئشون نیست اصلاً !!!!!

میدونین معنیش چیه ؟ یعنی هر بانک و موسسه ای که تو لیست بانک مرکزی هست اگه خلاف کنه بانک مرکزی میره سراغش اما اگر تو لیستِ نباشه و خلاف کنه بانک مرکزی کاری باهاش نداره !!!!!!

اگه حلال و حرام نبود , پولهامون رو میداشتیم رو هم و یه موسسه میزدیم با سود 30% و 5-6 ماه بعدش هم دِ برو که رفتیم , کی به کیه ؟
    سلام. امکان نداره مؤسسه ای با این گستردگی بتونه بدون مجوز فعالیت کنه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام
    یکی از فامیل های ما مبلغ 40 الی 70 میلیون تومان میخواد تو یه موسسه مطمئن به صورت روز شمار سپرده گذاری کنه از من که پرسید بهش گفتم بین موسسات موجود از لحاظ بالا بودن سود سپرده کوتاه مدت
    (روز شمار) و امنیت سپرده توی موسسه قوامین بزار و همچینین روی تجربه ای که خودم هم دارم و تو این موسسه سپرده دارم و تا حالا خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده موسسه قوامین رو پیشنهاد کردم

اما موسسه فردوسی رو رفتم سوال کردم گفتن بالاترین سود روز شمار رو بین موسسات موجود میده توی سایتشم رفتم زده با مجوز بانک مرکزی ولی نمی دونم چند وقته فعالیت میکنه کلا هم 4 یا 5 شعبه تو تهران بیشتر نداره

سوالم اینه که با توجه با بالا بودن مبلغ سپرده گذاری که حداقل اختلاف سود دریافتی ماهانه بین 2 موسسه صد هزار تومان یا بیشترمیشود (موسسه فردوسی صد هزار تومان بیشتر) در ضمن امنیت سپرده نیز باتوجه به مبلغ بسیار مهم هستش مثلا قوامین برای نیرو انتظامی هستش و برای همین به خاطر آبروشون هم شده امکان ورشکستگی یا کلاه برداریشون خیلی کمه اما موسسه فردوسی وابسته به کجاست ؟
    آیا شما موسسه فردوسی را پیشنهاد میکنید یا قوامین رو ؟

سوال دیگم اینه که چرا این موسسه فردوسی 2 تا سایت داره جریان چیه 2 تاش یکی هستش یا 2 تا موسسه مختلف هستش یکیش که اصلا شعبه هاشم نزده ؟ ( واقعا جالبه)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

5. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام
    یکی از فامیل های ما مبلغ 40 الی 70 میلیون تومان میخواد تو یه موسسه مطمئن به صورت روز شمار سپرده گذاری کنه از من که پرسید بهش گفتم بین موسسات موجود از لحاظ بالا بودن سود سپرده کوتاه مدت
    (روز شمار) و امنیت سپرده توی موسسه قوامین بزار و همچینین روی تجربه ای که خودم هم دارم و تو این موسسه سپرده دارم و تا حالا خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده موسسه قوامین رو پیشنهاد کردم

اما موسسه فردوسی رو رفتم سوال کردم گفتن بالاترین سود روز شمار رو بین موسسات موجود میده توی سایتشم رفتم زده با مجوز بانک مرکزی ولی نمی دونم چند وقته فعالیت میکنه کلا هم 4 یا 5 شعبه تو تهران بیشتر نداره

سوالم اینه که با توجه با بالا بودن مبلغ سپرده گذاری که حداقل اختلاف سود دریافتی ماهانه بین 2 موسسه صد هزار تومان یا بیشترمیشود (موسسه فردوسی صد هزار تومان بیشتر) در ضمن امنیت سپرده نیز باتوجه به مبلغ بسیار مهم هستش مثلا قوامین برای نیرو انتظامی هستش و برای همین به خاطر آبروشون هم شده امکان ورشکستگی یا کلاه برداریشون خیلی کمه اما موسسه فردوسی وابسته به کجاست ؟

سوال دیگم اینه که چرا این موسسه فردوسی 2 تا سایت داره جریان چیه 2 تاش یکی هستش یا 2 تا موسسه مختلف هستش هر دوشم زده با مجوز بانک مرکزی
    یکیش که اصلا شعبه هاشم نزده ؟ ( واقعا جالبه)

با تشکر

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

با سلام

سوال دیگم اینه که چرا این موسسه فردوسی 2 تا سایت داره جریان چیه 2 تاش یکی هستش یا 2 تا موسسه مختلف هستش یکیش که اصلا شعبه هاشم نزده ؟ ( واقعا جالبه)

با تشکر
    سلام محمدجان
    به نظرم همین قوامین بزار بهتره . سود کمتر بگیره اما شب با خیال راحت سرشو بزاره بخوابه .

8. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام محمدجان
    به نظرم همین قوامین بزار بهتره . سود کمتر بگیره اما شب با خیال راحت سرشو بزاره بخوابه .
    مرسی عباس جان
    جریان این دو تا سایت که هر دوشم به نام موسسه فردوسی نفهمیدی چیه ؟

بقیه دوستان دیگه کسی نظر نداره ( قوامین یا فردوسی) ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

«بانک آینده»تعهدات «بانک‌تات» و موسسات «صالحین» و «آتی» را ایفا می کند

در راستای مصوبات شورای محترم پول و اعتبار، درخصوص لغو مجوز بانک تات و تشکیل بانک جدید متشکل از سهام‌داران بانک تات و موسسات صالحین و آتی، «بانک آینده» تاسیس گردیده و مجاز به فعالیت می‌باشد.
    لذا به اطلاع سپرده‌گذاران و سهام‌داران سه موسسه یادشده می‌رساند هیچ گونه نگرانی در خصوص سپرده‌های قبلی مشتریان و سهام این سه موسسه وجود نخواهد داشت و کماکان ادامه فعالیت آنها در قالب شخصیت حقوقی جدید «بانک آینده» امکان پذیرخواهد بود.

تابلوی بانک آینده، جایگزین تابلوی بانک تات شد.
    روابط عمومی بانک تات ضمن اظهار این مطلب، اعلام کرد: در اجرای تکلیف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فرآیند جایگزینی تابلوی بانک آینده به جای تابلوی بانک تات در شعب این بانک انجام شد. محمود ترابیان در ادامه افزوده: این تغییر بخشی از فرآیند ادغام مورد نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و در همین راستا نیز مجمع عمومی و فوق العاده بانک در ۲۹ تیر ماه برگزار خواهد شد.

11. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

مرسی عباس جان
    جریان این دو تا سایت که هر دوشم به نام موسسه فردوسی نفهمیدی چیه ؟

بقیه دوستان دیگه کسی نظر نداره ( قوامین یا فردوسی) ؟
    یکیشون واسه مدیریت شعب هست . یکی هم سایت اصلی . اصلی اونه که نوشته فردوسی فایننس.

13. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

نوشته شده توسط dirt road [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] «بانک آینده»تعهدات «بانک‌تات» و موسسات «صالحین» و «آتی» را ایفا می کند

در راستای مصوبات شورای محترم پول و اعتبار، درخصوص لغو مجوز بانک تات و تشکیل بانک جدید متشکل از سهام‌داران بانک تات و موسسات صالحین و آتی، «بانک آینده» تاسیس گردیده و مجاز به فعالیت می‌باشد.
    لذا به اطلاع سپرده‌گذاران و سهام‌داران سه موسسه یادشده می‌رساند هیچ گونه نگرانی در خصوص سپرده‌های قبلی مشتریان و سهام این سه موسسه وجود نخواهد داشت و کماکان ادامه فعالیت آنها در قالب شخصیت حقوقی جدید «بانک آینده» امکان پذیرخواهد بود.
    خبر خوبی بود حالا تا وضعیت این 3 تا مشخص شه من که از موسسه آتی وام گرفتم فکر کنم اگه فعلا قسط هاشون رو چند ماهی ندم زیاد کاری نداشته باشن
    از خود متصدی هم که پرسیدم گفتش اگه 1 ماهم عقب بیفته عیبی نداره (البته من تا اینجا که اقساطم رو جلوتر هم پرداخت کردم ولی از الان به بعد فرصت خوبی میشه برای جبران)
    خوبی این موسسات تازه تاسیس همینه که باید ازشون وام بگیری نه اینکه سپرده گذاری کنی

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14

سلام من یه دانشجو هستم و نیاز به سه چهار میلیون پول دارم لطفا یه راه خوب برا معرفی کیند چه وامی مناسب ترو کم دردسر تره؟
    وامی هم هست بدون ضامن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •