تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 120 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خودش هم آموزش میده گفت 120 (10 جلسه + 3 جلسه رفع اشکال و ...)

رفع اشکال ؟؟؟؟؟ [فک می زنییم] مگه کلاس ریاضیه که رفع اشکال راه انداخته .

اصلا اصولی نیست چون میبایست در حین همین 10 جلسه که می گید باید راه بیفتید ، و اگه مفید نبود دیگه رفع اشکال کاری نمی تونه برا شما بکنه .این موسیقیه نه ریاضی

همون بهتر که تصمیم گرفتید نرید سراغش

موفق باشید

قربانتون فرخ

2. 4 کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mya89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام به دوستان گرامی

دوتا سوال داشتم :

1.خیلی دلم میخواد برم یک ساز رو یاد بگیرم منتهی واقعا نمیدونم برم دنبال چه سازی . علاقه ام بیشتر به موسیقی خارجی هست و سبکشو بیشتر از موسیقی ایرانی دوست دارم . البته خیلی سر در نمیارم هنوز از سبکهای مختلف موسیقی غربی اما به صورت کلی از موسیقی خارجی مخصوصا پاپ و راک و کانتری بیشتر خوشم میاد .
    به صورت حرفه ای هم نمیخوام کار کنم فقط واسه علاقه ای که به موسیقی دارم . ایا گیتار خوبه که برم سراغش ؟ صرف این میگم که نمیخوام به صورت حرفه ای کار کنم . اونجور که از صفحات قبل خوندم نظرم رفته روی گیتار اکوستیک . دیگه اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین .

2.قبلا ها میخواستم برم کلاس گیتار ولی از لحاظ هزینه مشکل داشتم مخصوصا قیمت گیتار . چون اون زمان قیمت کرده بودم به گمونم بالای یک میلیون در میومد . اما حالا چند وقته یه جایی رو دیدم طرف خودش انواع ساز میفروشه . گیتار کلاسیک از 100 تومن به بالا داره . گفته خصوصی اموزش هم میدم 20 جلسه هم نت شناسی هم خود ساز با هم هر جلسه 45 دقیقه . منتهی گقته تمرینش با خودته که قوی بشی . کلا هم 250 تومن گفته میگیره واسه کلاس . اونجور که دیدم قیمت کلاسهای بیرون خیلی بیشتره . حالا میشه راهنمایی کنین که میارزه یا نه ؟ چون اینجور که طرف گفت حس میکنم داره کم وقت میزاره واسه اموزش .

شرمنده از تازه کار هم تازه کار ترم . هیچی از سازها نمیدونم . دیگه ببخشید
    در جواب سوال 1:گیتار ساز قشنگیه که با چند بار خوندن آکوردها و چند هفته تمرین میتونی خودت بدون نیاز به کلاس یه قطعه ساده (تکرار میکنم ساده)رو بنوازی...واسه سرگرمی ساز خوبیه...اما واسه حرفه ای شدنش حتما باید کلاس بری...
    سوال 2:گیتار اولت باید مشخصات خاصی رو داشته باشه...نه زیاد گرون باشه چون هنوز گیتار تو دستت نیست و بلد نیستی باهاش بنوازی و شاید خوشت نیومد که در اون صورت پول گیتار رو از دست دادی...اما گیتار اولت باید جوری هم باشه که از گیتار زده نشی...پس باید بگردی یه گیتار خوب و قیمت مناسب پیدا کنی...بعضیا میگن که واسه شروع یه ارزونش رو پیدا کن که کامللا اشتباهه...گیتار باید خوب باشه تا کم کم ازش خوشت بیاد...
    تو تهران شهرام فقیهی من دیدم کلاس میذاره آموزشگاه پارت....شهرام فقیهی واقعا استاد بزرگیه واسه گیتار...من خودم نرفتم اما یکی از دوستام که میره پیشش میگه واقعا کارش درسته...به نظرم واسه 8 جلسه 144 میگیرفت(الانشو نمیدونم)

4. 2 کاربر از mya89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mya89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خودش هم آموزش میده گفت 120 (10 جلسه + 3 جلسه رفع اشکال و ...)

رفع اشکال ؟؟؟؟؟ [فک می زنییم] مگه کلاس ریاضیه که رفع اشکال راه انداخته .

اصلا اصولی نیست چون میبایست در حین همین 10 جلسه که می گید باید راه بیفتید ، و اگه مفید نبود دیگه رفع اشکال کاری نمی تونه برا شما بکنه .این موسیقیه نه ریاضی

همون بهتر که تصمیم گرفتید نرید سراغش

موفق باشید

قربانتون فرخ
    دوستمون راست میگه....مگه میخوای مستر کلاس بری که رفع اشکال بذاره واست؟...واسه یاد گرفتن 30%بستگی به استادت داره....70% به تمرین خودت بستگی داره...من اوایل میشد کلاس که میرفتم روزی 4-5 ساعت فقط تمرین میکردم....تمرینای تکراری و خسته کننده...اما وقتی که جلو بری میفهمی همین تمرینا چقدر واست مفید بودن...

6. 2 کاربر از mya89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    در مورد ساز درامز چند تا سوال داشتم(میخوام تازه شروع کنم)
    اول در مورد استاد که خصوصی بهتره یا آموزشگاه بعد هم اساتید خوب تهران رو اگه میشناسین بهم معرفی کنین(خودم اسمایی رو شنیدم مثل آرش پژند مقدم , الیار خسروی , آبتین یغماییان یا عين اله کيوان شکوه نظرتون در موردشون چیه)
    دوم خود ساز:تا چند وقت میشه ساز رو نخرید و با پد تمرینی تمرین کرد؟
    بعد هم درامز الکتریکی چجوریه یعنی اینکه خیلی از آکوستیک بدتره و قیمتشم اگه میدونین بهم بگین
    در کل هرچی برای شروع درامز میدونین بهم بگین.
    ممنون
    در ضمن اگه اینجا جای درستی برای این سوال نیست فروم تخصصیش رو بهم معرفی کنین.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

با این اوصاف انتخابتون درسته [گیتار] ..ببین خیلی از کسایی که در ابتدای راه هستن دید درستی از خودشون برای آینده نداره.. چیزی که من بارها دیدم تو این 8-9 سال اخیر(تجربه خودم) معمولا افراد با شور شوق شروع

می کنن .. ولی متاسفانه متاسفانه بعد یه مدت افراد میلشون رو از دست میدن . نمی دونم شما چجوری هستید و قصدتون چه مدت کار کردنه و به کجا رسیدنه..از خودت مطمین بشو من کنارت هستم

شما می تونید به زمان خارجی بخونید ؟

2.
    می ارزه

خوبه 30 تا 45 دقبقه هستش .. و با ضرب و تقسیم متوجه شدم که جلسه ای 12.5 هزینشه.

دقیقا حرفی که من زدم بهت

اینو دیگه من نمی توونم چیزی بگم. حس خودتونه

موفق باشید
    در جواب سوال 1:گیتار ساز قشنگیه که با چند بار خوندن آکوردها و چند هفته تمرین میتونی خودت بدون نیاز به کلاس یه قطعه ساده (تکرار میکنم ساده)رو بنوازی...واسه سرگرمی ساز خوبیه...اما واسه حرفه ای شدنش حتما باید کلاس بری...
    سوال 2:گیتار اولت باید مشخصات خاصی رو داشته باشه...نه زیاد گرون باشه چون هنوز گیتار تو دستت نیست و بلد نیستی باهاش بنوازی و شاید خوشت نیومد که در اون صورت پول گیتار رو از دست دادی...اما گیتار اولت باید جوری هم باشه که از گیتار زده نشی...پس باید بگردی یه گیتار خوب و قیمت مناسب پیدا کنی...بعضیا میگن که واسه شروع یه ارزونش رو پیدا کن که کامللا اشتباهه...گیتار باید خوب باشه تا کم کم ازش خوشت بیاد...
    تو تهران شهرام فقیهی من دیدم کلاس میذاره آموزشگاه پارت....شهرام فقیهی واقعا استاد بزرگیه واسه گیتار...من خودم نرفتم اما یکی از دوستام که میره پیشش میگه واقعا کارش درسته...به نظرم واسه 8 جلسه 144 میگیرفت(الانشو نمیدونم)
    ممنون از کمکتون . پس با این اوصاف گیتار بهتره که یاد بگیرم . چون همونطور که گفتم واقعا نمیخوام خیلی سخت باشه در حد ویولون و ... که چنان وقتم رو بگیره و از درس و دانشگاه بندازه . اگه بتونم روزی سه تا 4 ساعت تمرین کنم به نظر کافی باشه . البته فکر کنم اولاش همین قدر تمرین لازمه . علاقه ام به موسیقی هم اینقدر هست که هیچ وقت دل زده نشم ازش . چون همینطوری الان هر روز کلی با پیانو مجازی ور میرم و بعضی وقتها هم با موسیقیهای instrumental میخونم و اصلا خسته نمیشم . چند تایی از دوستام بودن که رفتن گیتار یاد بگیرن از سختیش دیگه جا زدن .

فقط اگه میشه راهنمایی کنین که اگه رفتم سراغش سراغ کدوم نوی گیتار برم و انواع گیتار چجورین و چه فرق خاصی با هم دارن . من علاقه ام همونطور که گفتم بیشتر به موسیقی خارجی (بیشتر پاپ و کمی راک و کانتری) هستش . ولی اینکه بخوام موسیقیش رو کار کنم نمیدونم از چه سازی باید شروع کرد .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فقط اگه میشه راهنمایی کنین که اگه رفتم سراغش سراغ کدوم نوی گیتار برم و انواع گیتار چجورین و چه فرق خاصی با هم دارن . من علاقه ام همونطور که گفتم بیشتر به موسیقی خارجی (بیشتر پاپ و کمی راک و کانتری) هستش . ولی اینکه بخوام موسیقیش رو کار کنم نمیدونم از چه سازی باید شروع کرد .
    اولین دسته بندی که میتونم بکنم 1. کلاسیک 2. فلامنکو3.آکوستیک ( سیم نایلونی و سیم فلزی)4.باس گیتار 5. الکتریک گیتار

به من بگو صدایه سازارو میتونی از درون یک قطعه تشخیص بدی؟ اگخ آره تمابلت به کدوم یکی ازیناست .. جون حالا من واقعا کلی دسته بندی کردم وگرنه همین 5 دسته هم کلی توضیحات دارن .

عضی وقتها هم با موسیقیهای instrumental میخونم و اصلا خسته نمیشم .
    12 ساله همین کارو می کنم .. البته با بند های انگلیسی زبان

دوست عزیز وقتی پاسخ سوالمو دادی درست راهنماییت می کنم ..

10. این کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خصوصی بهتره یا آموزشگاه
    خصوصی

خصوصی بهتره یا آموزشگاه
    متاسفانه فقط هومن غفار ی رو می شناسم . رو اینا شناخت ندارم.

بعد هم درامز الکتریکی چجوریه یعنی اینکه خیلی از آکوستیک بدتره و قیمتشم اگه میدونین بهم بگین
    هیچی صداش زنده نیست البته V Drum منظورتونه دیگه. کلا اگه دوست داری وقتی می کوبی رو ساز صداش رو بشنوی آکوستیک براتون مناسبه .

البته می تونی با یه ست V Drum دست دوم تهیه کنی و فعلا ریتم هارو فرا بگیری تا بعد برسی به مراحل بالاتر .

در ضمن اگه اینجا جای درستی برای این سوال نیست فروم تخصصیش رو بهم معرفی کنین.
    درست اومدی .

لطفا دوستان منو با نام " فرخ" خطاب کنن (نه Doyenfery) که نام کاربریمه!

12. این کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    از بچه های رشت کسی آموزشگاهی سراغ داره که عود آموزش بده ؟
    برو انتهای پاساژ بیستون سمت راست سوال کن - حامد فکر کنم .. از دوستامه
    جواب نگرفتی برو بزرگمهر اونجا دبگه همه چی دستت میاد

موفق باشی فرخ

14. این کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

اولین دسته بندی که میتونم بکنم 1. کلاسیک 2. فلامنکو3.آکوستیک ( سیم نایلونی و سیم فلزی)4.باس گیتار 5. الکتریک گیتار

به من بگو صدایه سازارو میتونی از درون یک قطعه تشخیص بدی؟ اگخ آره تمابلت به کدوم یکی ازیناست .. جون حالا من واقعا کلی دسته بندی کردم وگرنه همین 5 دسته هم کلی توضیحات دارن .

12 ساله همین کارو می کنم .. البته با بند های انگلیسی زبان

دوست عزیز وقتی پاسخ سوالمو دادی درست راهنماییت می کنم ..
    مرسی . قدیم خیلی به صدای ساز توی موسیقی توجه نمیکردم . اما جدیدا که به خود موسیقی جدا از خوانندگی علاقه مند شدم نسبتا دست و پا شکسته میتونم صدای سازها از هم تشخیص بدم . مثلا اکوستیک یا کلاسیک رو با کمی دقت میشه فهمید یا حتی الکتریک گیتار که توی سبک متال یا راک تابلوئه . اما فلامنکو و باس صداش واسم نا اشناس . البته فکر کنم فلامنکو اسپانیایی باشه مثل اینایی که توی اهنگهای اسپانیایی میزنن . باس هم به احتمال زیاد از اسمش میشه فهمید صدای باس از گیتار تولید میکنه . دیگه شرمنده اطلاعاتم در همین حده فعلا .

از لحاظ علاقه من خودم چون عاشق اوریل هستم و حس میکنم که با اکوستیک بیشتر رابطه داره واسه همین نظرم روی اکوستیکه . برای مثال اهنگ when ur gone رو به صورت inst که گوش دادم صدای گیتار اکوستیک توش بود . حالا اگه اشتباه کردم شما راهنمایی کنین . البته اکوستیک مگه تماما فلزی نیست ؟
    Last edited by Gregar; 30-05-2013 at 16:14.

داره خودمونی میشه gipsy2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Derrière le clavier

پيش فرض

افسوس که میون این همه ساز هیچکس از سلطان سازها دمی نزد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •