تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 253 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

لطفا راهنمایی بفرمایید

- نرم افزاری شبیه به برنامه ی MyPhoneExplorer که برای سونی اریکسون است برای ویندوز موبایل هست که بشه اسمس ها - تماس ها - دفترچه تلفن و ... رو تو کامپیوتر مدیریت کرد؟

سپاس
    دوست عزیز شما میتونین از نرم افزار Jeyo Mobile Companion 2.1 استفاده کنین .
    این نرم افزار کاملا مثل MyPhoneExplorer هست که برای گوشی های پاکت پی سی هست
    من خودم از این نرم افزار به جای PC suit استفاده میکنم
    شما یه سرچ بکنی میتونی این نرم افزار رو پیدا کنی .

پروفشنال mamsana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    from here,THE CATALAN

پيش فرض

راستی لینک اینترفیس آخریه رو داری؟؟
    مال کدوم ورژن spb هست؟؟
    برای ویندوز 6.5 هست یا 7

ماله 7 هست
    هنوز کرک شدش رو تو سایتها ندیدم!

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    from here,THE CATALAN

پيش فرض

من دیروز از علادین 220 هزار تومن خریدم با گارنتی ماکروتل با یک رم 8 گیگی توشیبا که 30 هزار تومن شد رویهم رفته 250 هزار تومن شد.
    سلام
    اقا این قیمت که گفتید من امشب رفته بودم علاعدین ،البته بعد از افطار،پاساژ بسته بود،مغازه ها فقط باز بودن،بعد کمتر از 250تومن تازه بدون گارانتی پیدا نکردم!
    حالا شما از کجا خریدی؟
    میشه مغازه رو پ خ بدید؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من یه سوال برام پیش اومده !!
    اصلا اینجا چیزی به نام مدیر وجود داره؟
    چرا کسی به این تاپیک سر و سامون نمیده؟
    خیلی از پست ها اضافه و قدیمی هست که باید پاک بشه .
    اگه بخواد همینطوری پیش بره که سنگ رو سنگ بند نمیشه ... از من گفتن !

5. این کاربر از morty0111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام دوستان
    من برنامه GARMIN را را نصب و اکتیو کردم ولی نمی دونم چرا ماشینی که در VIEW MAP است روی آفریقا جنوبی گیر کرده ، همچنین نقشه ایران را نصب کردم ولی روی نمی دونم چرا GPS نمی تون موقعیت درست را بده لطفا اگر کسی راه حلی می دونه کمک کنه . ممنون
    سلام.

یک جا سوالتون رو مطرح بفرمایید تا تاپیک بی جهت شلوغ نشه به تاپیک GPS برید جواب دادم.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ماله 7 هست

سلام.

اگر منظورتون اینه :

بالای همین عکس رو که نگاه کنیدزده XDA پس باید تو سایت XDA باشه.پستهای این کاربر (LUIGGI) رو سرچ کنید فکر کنم بتونید پیدا کنید.

8. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

ماله 7 هست
    شما اومنیا لیت داری؟؟
    ویندوزشو آپدیت کردی؟؟

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

1-در رابطه با همين ديکشنري که شما گفتي ! به نظرم من ديکشنري هم براي اين ويندوز موبايل خيلي ضعفيه !
    قويترين ديکشنري که من براي ويندوز ديدم که مثل اينکه چندين سال هم برنده بهترين ديکشنري ويندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با اين گرافيک و تلفظش هم از اين برنامه هاي talk it هست !

اما براي اندرويد که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نيستم ، نرم افزار Dictionary.com با بيش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلي لغات و با اين گرافيک!

2-تو زمينه ي اينترفيس هم که ديگه آندرويد يک چيز ديگست مخصوصا" با اين لانچر هاي واقعا" زيباي خودش! و live wallpaper هاش !
    نمونه از live wallpaers :

3-در رابطه با پلير ها هم همين core و tcomp خوبن ولي فقط همين دو تا هستن در حالي که براي اندرويد همين الان من بالا ي100 برنامه ديدم ! در ضمن من وقتي يک فيلمي رو کپي ميکنم به گوشي نمي دونم که آيا پخش خواهد کرد يا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !
    دليل معروف يودم اون ديکشنري وين مو که گفتيد استفاده از پروژه word net توي اون ديکشنري هست که قبلا هم تو يک پستي اشاره کرده بودم که اين پروژه توسط دانشگاه پرينستون تعريف شد و اولين ديکشنري هم که از اين پروژه استفاده کرد واسه موبايل ديکشنري jdictionary بود که برنامه به صورت جاوا بود و بعد ها همين ديکشنري که گفتيد و کمپاني mobi-system ازش استفاده کردند که همشون هم فوق العاده هستند اما اگه نظرتون رو دايره لغات هست ديکشنري هاي mobile reader رو بايد استفاده ميکرديد(اين اسمي که گفتم اسم برنامه اي هست که ديکشنري ها رو باز ميکنه و چيزي تو مايه هاي اکروبوت ريدر هست و غير ديکشنري براي باز کردن کتاب هايي با فرمت معلوم استفاده ميشه) .. در مورد تلفظ هم SLOVOED تلفظ هاي انساني داره که کيفيت خيلي خوبي هم داره..البته خيلي از کمپاني هايي که اسم ميبرم دارند الان شروع ميکنند واسه آندرونيد هم برنامه ريليز ميکنند اما اين دليل بهتر بودن آندرونيد نميشه چون دارند برنامه ي وين مو رو ريليز ميکنند واسه آندرونيد يعني برنامه واسه وين مو بوده.
    2-واسه اينتر فيس از لحاظ کاربردي بودن واسه وين مو برنامه به قدر کفايت هست و از نظر زيبايي هم بحث سليقه اي ميشه و ممکنه شما نظرتون با بقيه فرق کنه
    3-واسه پلير همين 2 تا نيستند خيلي زياد هستند و محبوبيت اين 2 پلير به خاطر اينه که همه فايلي رو باز ميکنند و قابليت پخش زير نويس رو هم دارند و تمام نياز هاي کاربر رو برطرف ميکنند و واسه همين کمتر از پلير هاي ديگه اسمي به ميان مياد ,واسه نمونه SmartMovie و ULTRAMP3 که جفتشون از کمپاني LONELY CAT GAME هستند و فقط واسه نمونه نام بردم ولي تا دلت بخواد هست.
    در مورد اينکه مطمئن نيستيد چي پخش ميشه و چي نميشه هم خيالتون راحت که مهمه چيز غير دي وي دي پخش ميشه و اگه تيکه تيکه پخش ميشه به خاطر سخت افزار گوشي هست نه سيستم عامل.
    در پايان هم بگم که همون اول که تاپيک زده بودند و بحث راجع به آندرونيد بود من گفتم که به احتمال خيلي زياد تا چند سال آينده آندرونيد از وين مو جلو ميوفته ولي در حال حاضر وين مو تو برنامه هايي که کاربردي باشند(نه تفريحي و واسه فان) کاملا از آندرونيد سر هستش
    .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    همراه بانک ملت رو کسی نصب کرده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    from here,THE CATALAN

پيش فرض

شما اومنیا لیت داری؟؟
    ویندوزشو آپدیت کردی؟؟
    نه من باباش رو دارم
    Qtek S200
    5 سال پیش خریدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •