تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1078 از 1125 اولاول ... 78578978102810681074107510761077107810791080108110821088 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,771 به 10,780 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام برای هارد من یک مشکلی پیش امده سرعت کپی هارد خیلی امده پایین از یک درایو به درایو کپی میکنم سرعت 3 مگ بر ثانیه هست با برنامه های تست هارد هم تست کردم همشون هارد رو سالم نشون میدن تست خواندن و نوشتن رو انجام دادن همون سرعت 3 رو نشون میده دلیلیش چیه چرا سرعت خواندن و نوشتن فوق العاده امده پایین
    سلام یه عکس از تب Health نرم افزا HD Tune قرار بدین تا وضعیت هاردتون بررسی بشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

اگه نباشه جاش خالی می مونه xfati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    لاس وگاس

پيش فرض

location is not available
    امروز هارد اکسترنالم رو به تلویزیون وصل کردم که متاسفانه بعد از وصل کردن هارد به لپ تاپ این ارور رو میده و اطلاعات اون پوشه ها واسم مهمه
    و اینکه چندتا پوشه این ارور رو میدن و بقیه فایل ها و فولدر ها به راحتی باز میشه
    تو انجمن هم چندتا روش گفته بودن ولی هیچکدوم کار نمیکرد
    ممکنون میشم بهم کمک کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

location is not available
    امروز هارد اکسترنالم رو به تلویزیون وصل کردم که متاسفانه بعد از وصل کردن هارد به لپ تاپ این ارور رو میده و اطلاعات اون پوشه ها واسم مهمه
    و اینکه چندتا پوشه این ارور رو میدن و بقیه فایل ها و فولدر ها به راحتی باز میشه
    تو انجمن هم چندتا روش گفته بودن ولی هیچکدوم کار نمیکرد
    ممکنون میشم بهم کمک کنید
    سلام چند بار سر من هم امده با این روش جواب گرفتم
    تو cmd جلوی نام درایوی که نام هارد هست اینو بنویس امیدوارم جواب بگیری chkdsk /f برای من چند بار جواب داده فقط دقت کن ابتدا نام درایو هارد رو وارد کنی مثلا f که درایو هاردت اکسترناله بعد جلوش اینو بنویسی

5. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برای هارد من یک مشکلی پیش امده سرعت کپی هارد خیلی امده پایین از یک درایو به درایو کپی میکنم سرعت 3 مگ بر ثانیه هست با برنامه های تست هارد هم تست کردم همشون هارد رو سالم نشون میدن تست خواندن و نوشتن رو انجام دادن همون سرعت 3 رو نشون میده دلیلیش چیه چرا سرعت خواندن و نوشتن فوق العاده امده پایین
    سلام .
    کاهش بیش از حد سرعت هارد دیسک علتهای مختلفی داره ولی با توجه به عکسی که گذاشتید شاید به خاطر خطای CRC Error باشه (طبق تجربه ای که داشتم) . اولین کاری که باید انجام بدید تعویض کابل SATA با انواع مرغوبتر هست . همچنین کابل رو به پورت SATA دیگه مادربرد متصل کنید مخصوصاً پورتهایی که مرتبط با چیپست اصلی مادربرد هست نه کنترلرهایی که برای افزایش تعداد پورتهای SATA روی مادربرد نصب میشوند .

در نهایت اگر سیستم دیگه ای دارید هارد دیسک رو روی سیستم دوم بررسی کنید تا دقیقاً مشخص بشه اشکال از طرف هارد دیسک هست یا سیستم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه xfati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    لاس وگاس

پيش فرض

سلام چند بار سر من هم امده با این روش جواب گرفتم
    تو cmd جلوی نام درایوی که نام هارد هست اینو بنویس امیدوارم جواب بگیری chkdsk /f برای من چند بار جواب داده فقط دقت کن ابتدا نام درایو هارد رو وارد کنی مثلا f که درایو هاردت اکسترناله بعد جلوش اینو بنویسی
    میشه دقیقتر بگین ؟ اخه ارور های مختلفی میده فک کنم اشتباه تایپی دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

یه هارد WD 320 دارم این وضعیتش هست . چطور می تونم فرمتش کنم یا بالا بیارمش.

هارد شناسایی می شه ولی

Format Error occurred at offset 0: 1117 - Device I/O error

Last edited by dvb55; 20-11-2016 at 20:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

سلام .
    کاهش بیش از حد سرعت هارد دیسک علتهای مختلفی داره ولی با توجه به عکسی که گذاشتید شاید به خاطر خطای CRC Error باشه (طبق تجربه ای که داشتم) . اولین کاری که باید انجام بدید تعویض کابل SATA با انواع مرغوبتر هست . همچنین کابل رو به پورت SATA دیگه مادربرد متصل کنید مخصوصاً پورتهایی که مرتبط با چیپست اصلی مادربرد هست نه کنترلرهایی که برای افزایش تعداد پورتهای SATA روی مادربرد نصب میشوند .

در نهایت اگر سیستم دیگه ای دارید هارد دیسک رو روی سیستم دوم بررسی کنید تا دقیقاً مشخص بشه اشکال از طرف هارد دیسک هست یا سیستم .
    حل شد کابل رو عوض کردم سرعت درست شد ممنون

10. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

میشه دقیقتر بگین ؟ اخه ارور های مختلفی میده فک کنم اشتباه تایپی دارم
    چند بار هارد اکسترنال منم اینجوری شده یعنی بعضی پوشه ها رو باز نکرده و ارور داده منم تو cmd به جای c باید نام درایوی که هارد اکسترناله بنویسی بعد این عبارتو تایب کنی chkdsk /fبرای من همانطور که گفتم جواب داد و پوشه ها باز شد والا نمیدونم چه اروری میده شاید هم مشکل چیز دیگه باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

نه متاسفانه وقتی هارد رو بستم رو یه سیستم دیگه و سیستمو روشن می کنم رو همون صفحه بوت مشکی اول کار می مونه و هارد تیک تیک می کنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •