تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1077 از 1125 اولاول ... 77577977102710671073107410751076107710781079108010811087 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,761 به 10,770 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    همین کار رو کردم قبلا ولی جواب نداد همون مشکل هست،حدس می زنم هدش مشکل پیدا کرده.
    مدل هارد داخل باکس دقیقا همونیه که به صورت اینترنال استفاده می شه
    Seagate Barracuda 7200.11

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سیستم هارد رو میشناسه ؟
    اگه هارد شناسایی میشه یک عکس از قسمت Disk Management ویندوز و یه عکس از تب Health نرم افزار HD Tune قرار بدین

داره خودمونی میشه shakerfar_yahoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان لپ تاپ من خیلی کند شده مدل لنوو z5070 کانفیگ خوبی داره ولی کنده به نظرم مشکل از هارد دیسک باشه میخواستم بدونم چجوری باید تست کنم که مشکل از هارد دیسکه یا نه

با تشکر از پاسخ شما

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام دوستان لپ تاپ من خیلی کند شده مدل لنوو z5070 کانفیگ خوبی داره ولی کنده به نظرم مشکل از هارد دیسک باشه میخواستم بدونم چجوری باید تست کنم که مشکل از هارد دیسکه یا نه

با تشکر از پاسخ شما
    سلام یه عکس از تب Health نرم افزا HD Tune قرار بدین تا وضعیت هاردتون بررسی بشه

آخر فروم باز XirowN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی صندلی پشت میز کامپیوتر

پيش فرض

سلام لب تاب من این ارور رو میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکل چیست ؟
    ممنون جواب بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

من
    یک هارد یک ترابایت سیگیت با شماره مدل 1sb10c با کش 32 دارم

با اینکه همه نرم افزار های تست سلامت میگن 100% سالمه اما الان 2 روزه یدفعه ای یه صدای خاموش روشن از هارد میاد کامپیوتر یک دقیقه کند یا فریز میشه بعد درست میشه معمولا هر 9 یا 10 دقیقه اینطوری میشه

مشکلش چیه

تو ویندوز هم اون قسمت خاموش شدن هارد دیسک غیر فعاله

Last edited by milad azad; 09-11-2016 at 18:03.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من
    یک هارد یک ترابایت سیگیت با شماره مدل 1sb10c با کش 32 دارم

با اینکه همه نرم افزار های تست سلامت میگن 100% سالمه اما الان 2 روزه یدفعه ای یه صدای خاموش روشن از هارد میاد کامپیوتر یک دقیقه کند یا فریز میشه بعد درست میشه معمولا هر 9 یا 10 دقیقه اینطوری میشه

مشکلش چیه

تو ویندوز هم اون قسمت خاموش شدن هارد دیسک غیر فعاله

سلام.

اول از همه توصیه میکنم اتصالات و کانکتورهای هارد دیسک و پاور رو بررسی کنید . مثلاً قطعی نداشته باشند و کانکتورها به خوبی متصل شده باشند و لق نباشند . خودتان هم میدونید که پاور باید سالم و بدون اشکال باشه .

اگر از تمام موارد گفته شده بالا مطمئن هستید ، برید به قسمت Disk monitor همین برنامه HD Tune و دکمه Start رو بزنید و چندین فایل پرحجم از هارد اکسترنال یا هارد دیسک اینترنال دیگه روی یکی از درایوهای این هارد Copy/Paste کنید . در Disk monitor و در هنگام Copy/Paste نباید خطوطی ببینید که نشاندهنده قطعی یا مکث باشه .

اگر برای شما امکانپذیر هست ، پیشنهاد میکنم مجدداً پارتیشن بندی و ویندوز نصب کنید .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر .ویندوز و نرم افزارهای مورد نیاز را روی یک سیستم بدون هیچ مشکلی نصب کردم و دراولین باری که سیستم بالا اومد ارور تعویض هارد به علت ایراد داد در حالی که سیستم کار می کرد !با یک برنامه جدید تصمیم به پاک کردن اطلاعات هارد گرفتم ولی گویا 100 ساعت طول می کشید بی خیال شدم و کنسل کردم و طبق انتظار الان هاردم را سیستم نمی شناسد !!!
    error 3200 reading sector 900 می دهد ممنون
    هارد : سیگیت 500
    boot disk failure ...
    Last edited by adel0098711; 13-11-2016 at 11:10.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام وقت بخیر .ویندوز و نرم افزارهای مورد نیاز را روی یک سیستم بدون هیچ مشکلی نصب کردم و دراولین باری که سیستم بالا اومد ارور تعویض هارد به علت ایراد داد در حالی که سیستم کار می کرد !با یک برنامه جدید تصمیم به پاک کردن اطلاعات هارد گرفتم ولی گویا 100 ساعت طول می کشید بی خیال شدم و کنسل کردم و طبق انتظار الان هاردم را سیستم نمی شناسد !!!
    error 3200 reading sector 900 می دهد ممنون
    هارد : سیگیت 500
    boot disk failure ...
    سلام .

با یک برنامه جدید تصمیم به پاک کردن اطلاعات هارد گرفتم
    احتمالاً هارد دیسک رو Zero fill (یا low level format) کردید ، در اینصورت شما باید دوباره هارد دیسک رو initialize ، پارتیشن بندی و با فایل سیستم NTFS فرمت کنید که بتونید مجدداً ویندوز نصب کنید ولی اگر منظور شما این باشه که در بایوس هم شناسایی نمیشود هارد دیسک باید به گارانتی ارسال شود .

اینجور هارد دیسکها که ویندوز خطای بکآپ گیری و تعویض میدهند معممولاً غیر قابل تعمیر توسط کاربر هستند و بهتر هست به گارانتی ارسال شوند .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

سلام برای هارد من یک مشکلی پیش امده سرعت کپی هارد خیلی امده پایین از یک درایو به درایو کپی میکنم سرعت 3 مگ بر ثانیه هست با برنامه های تست هارد هم تست کردم همشون هارد رو سالم نشون میدن تست خواندن و نوشتن رو انجام دادن همون سرعت 3 رو نشون میده دلیلیش چیه چرا سرعت خواندن و نوشتن فوق العاده امده پایین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •