تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1076 از 1125 اولاول ... 76576976102610661072107310741075107610771078107910801086 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,751 به 10,760 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها من هارد اکسترنال وسترن دیجیتال دارم که با خود نرم افزارش ایجاد پسوردش براش رمز گذاشتم الان میخوام برش دارم نمیشه فرمتشم میکنم هیچی به هیچ
    نرم افزار هم پیداش نمیکنم حذفش کنم کمک کنید
    سلام .

نرم افزار هم پیداش نمیکنم حذفش کنم کمک کنید
    برای برداشتن پسورد باید از برنامه WD Security استفاده کنید . این برنامه اگر روی سیستمتان نصب نیست یا حذف شده میتونید از سایت وسترن دیجیتال دانلود کنید .

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این هارد چ ارور هایی میده؟

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل با هاردم پیدا کردم مشکل پر شدن درایور c میباشد کل حجم برنامه های فایل به 4 گیگ نمی رسه اما زده 7 گیگ پره ویندوز هم عوض کردم نشد فکر میکنید مشکل از کجاست

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل با هاردم پیدا کردم مشکل پر شدن درایور c میباشد کل حجم برنامه های فایل به 4 گیگ نمی رسه اما زده 7 گیگ پره ویندوز هم عوض کردم نشد فکر میکنید مشکل از کجاست

سلام .

قابلیت Hibernate ویندوز رو غیر فعال کنید و ببینید حجم چقدر تغییر میکنه .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام .

قابلیت Hibernate ویندوز رو غیر فعال کنید و ببینید حجم چقدر تغییر میکنه .
    یه فایل مخفی تو درایو c پیدا کردم دقیق 4 گیگه اما پاک نمیشه میگه فایل سیستمی همین فایله که درایو c اشغال کرده چطوری پاکش کنم؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه فایل مخفی تو درایو c پیدا کردم دقیق 4 گیگه اما پاک نمیشه میگه فایل سیستمی همین فایله که درایو c اشغال کرده چطوری پاکش کنم؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این برای ram مجازی هست و بهتره کاری باهاش نداشته باشید . البته میتونید حجم رو کمتر کنید یا اینکه منتقل کنید به درایوهای دیگه (از طریق تنظیمات داخل ویندوز) .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من یه سیستم قدیمی دارم که یه مشکلی براش پیش اومده ویندوز هم عوض کردم اما درست نشد سیستم که روشن میکنم در حین بالا اومدن یا حین نصب یه برنامه جدید یک صدای تک از هارد به گوش میرسه و سیستم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه آیا مشکل از هارده و اگه هست قابل تعمیره ؟؟ میترسم اطلاعات هارد کلا از دست بدم میخوام قبل از اینکه کلا به فنا بره اطلاعات کپی کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یه سیستم قدیمی دارم که یه مشکلی براش پیش اومده ویندوز هم عوض کردم اما درست نشد سیستم که روشن میکنم در حین بالا اومدن یا حین نصب یه برنامه جدید یک صدای تک از هارد به گوش میرسه و سیستم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه آیا مشکل از هارده و اگه هست قابل تعمیره ؟؟ میترسم اطلاعات هارد کلا از دست بدم میخوام قبل از اینکه کلا به فنا بره اطلاعات کپی کنم
    با سلام .

میترسم اطلاعات هارد کلا از دست بدم میخوام قبل از اینکه کلا به فنا بره اطلاعات کپی کنم
    اگر اطلاعات برای شما مهم هست توصیه میکنم در اسرع وقت هارد دیسک جدید تهیه و اطلاعات رو منتقل کنید .سعی هم نکنید با نرم افزارهای مختلف به هارد دیسک فشار بیارید که ممکن هست وضعیت هارد دیسک بدتر بشه .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنال آداپتوردار سی گیت دارم که حدود 6 سال پیش خریدم(البته اون موقع به خاطر یه وضعیت اضطراری و اینکه وسترن در دسترس نبود مجبور شدم سی گیت بخرم)
    تا چند روز پیش بدون هیچ مشکلی کار می کرد و صدای طبیعی داشت.
    ولی روز بعدش وقتی هارد رو به برق وصل کردم بعد چند ثانیه شروع کرد صدای تیک تیک بده،در صورتیکه تا قبل از اون کوچکترین اروری نمی داد و سرعتش هم خوب بود،در ضمن از محافظ برق هم استفاده می کنم و هارد هم در محلی هست که اطرافش بسته نیست و تهویه ی خوبی داره،ضربه هم نخورد و زمین هم نیفتاد و آب هم روش نریخت،یعنی کاملا بدون مقدمه در حالی که تا شب قبلش به خوبی کار می کرد این بلا سرش اومد.
    متاسفانه عکس و فیلمهای 10 سال گذشته خانوادگیم روی این هارد بوده
    الان آیا این اطلاعات پریده؟
    آیا می شه اطلاعات رو استخراج کرد؟
    علت این خرابی چی می تونه باشه؟
    با توجه به اینکه اطلاعات خانوادگی روش هست جرات نمی کنم هارد رو به تعمیرکار بدم،خودم قابش رو باز کردم دیدم یه دونه هارد اینترنال توش هست دقیقا همون هارد 1ترا که روی کیس بسته می شه که با یه دونه تبدیل یو اس بی داخل این قاب گذاشتن!یعنی اوج مهندسی رو توی این برند مزخرف می شه دید!

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنال آداپتوردار سی گیت دارم که حدود 6 سال پیش خریدم(البته اون موقع به خاطر یه وضعیت اضطراری و اینکه وسترن در دسترس نبود مجبور شدم سی گیت بخرم)
    تا چند روز پیش بدون هیچ مشکلی کار می کرد و صدای طبیعی داشت.
    ولی روز بعدش وقتی هارد رو به برق وصل کردم بعد چند ثانیه شروع کرد صدای تیک تیک بده،در صورتیکه تا قبل از اون کوچکترین اروری نمی داد و سرعتش هم خوب بود،در ضمن از محافظ برق هم استفاده می کنم و هارد هم در محلی هست که اطرافش بسته نیست و تهویه ی خوبی داره،ضربه هم نخورد و زمین هم نیفتاد و آب هم روش نریخت،یعنی کاملا بدون مقدمه در حالی که تا شب قبلش به خوبی کار می کرد این بلا سرش اومد.
    متاسفانه عکس و فیلمهای 10 سال گذشته خانوادگیم روی این هارد بوده
    الان آیا این اطلاعات پریده؟
    آیا می شه اطلاعات رو استخراج کرد؟
    علت این خرابی چی می تونه باشه؟
    با توجه به اینکه اطلاعات خانوادگی روش هست جرات نمی کنم هارد رو به تعمیرکار بدم،خودم قابش رو باز کردم دیدم یه دونه هارد اینترنال توش هست دقیقا همون هارد 1ترا که روی کیس بسته می شه که با یه دونه تبدیل یو اس بی داخل این قاب گذاشتن!یعنی اوج مهندسی رو توی این برند مزخرف می شه دید!
    سلام مدل دقیق هاردتون چیه ؟
    در بعضی از مواقع مبدل usb هارد اکسترنال مشکل پیدا میکنه و دسترسی به اطلاعات با مشکل مواجه میشه
    هارد را به صورت مستقیم و مثل یک هارد اینترنال توسط کابل ساتا و پاور به سیستم وصل کنین ببینین مشکلش حل میشه ...
    Last edited by EhsanCPU; 01-11-2016 at 22:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •