تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 626 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207607 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

14 Intel Wireless Display Technology (WiDi

تو یه سایتی راجع به این مدل اینو نوشته بود :

این لپ تاپ با پشتیبانی از سیستم بی سیم (Intel Wireless Display Technology (WiDi قادر است بطور بی سیم به تلویزیون شما متصل شود. بنابراین می توانید محتوای شخصی و یا فیلم های آنلاین خود را بر روی نمایشگرهای بزرگتر تماشا کنید. به کمک این فناوری می توانید به راحتی تمام فیلم ها و برنامه های سرگرم کننده، ویدیوهای آنلاین و عکس های خودتان را بر روی تلویزیون تماشا کنید و از صدای واضح و تصویر خوب آن استفاده کنید. فناوری WiDi به شما این امکان را میدهد تا به راحتی و سریعاً محتوای ذخیره شده در هارد یا هرچه که در شبکه خانگی دارید را در نمایشگرهای بزرگ با دیگران به اشتراک بگذارید.

آیا واقعا این قابلیت رو داره ؟؟؟ واگه داره چطوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟
    من درایورشو نصب کردم اما گویا نیاز به یک قطعه سخت افزاری هستش دوستان اگر کسی اطلاع داره لطفا منتشر کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

13 مشکل در بازی کردن در هنگام متصل نبودن لبتاب به برق

یه نکته جدید که فکر میکنم که در لبتاب های جدید هم وجود داشته باشه اینه که هنگامی که لبتاب به برق متصل نیست اجرای بازی ها باکندی همراه است و وقتی شارژر رو متصل میکنی مشکل حل میشه.
    لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

یه نکته جدید که فکر میکنم که در لبتاب های جدید هم وجود داشته باشه اینه که هنگامی که لبتاب به برق متصل نیست اجرای بازی ها باکندی همراه است و وقتی شارژر رو متصل میکنی مشکل حل میشه.
    لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
    وقتی لپ تاپ به برق وصل نیست کارت گرافیک از باتری استفاده می کنه و خوب فشار زیادی هم به باتری وارد میشه.بهتره همیشه موقع اجرای بازی ها به برق وصل کنید.به خاطر جریان بالای برقی که کارت گرافیک لازم داره

4. 2 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

وقتی لپ تاپ به برق وصل نیست کارت گرافیک از باتری استفاده می کنه و خوب فشار زیادی هم به باتری وارد میشه.بهتره همیشه موقع اجرای بازی ها به برق وصل کنید.به خاطر جریان بالای برقی که کارت گرافیک لازم داره
    دوست عزیز حرف شما درسته ولی مشکل اینه که وقی شارژر وصل نیست بازی لگ داره و قابل بازی کردن نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بچه ها یه سوال داشتم این نوار اطراف صفحه نمایش تو لپ تاپ های شما چه رنگیه؟ آخه میدونید چرا میپرسم چون صفحات قبلی رو که الآن نگاه میکردم و بچه ها عکس گذاشته بودن بعضیهاشون مشکی بود وبعضیهاشون سفید یا مثلا لپ تاپ خودم با این که رنگ لپ تاپم سفیده ولی نوار اطراف صفحه نمایش نه مشکیه نه سفید همون همرنگ زمینه صفحه کلیده ولی من الآن یه عکس تو صفحه 93 کلوب دیدم که رنگ لپ تاپ و نوار اطراف صفحه نمایش هر دو تا سفید بود

7. این کاربر از sabalanx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

بچه ها یه سوال داشتم این نوار اطراف صفحه نمایش تو لپ تاپ های شما چه رنگیه؟ آخه میدونید چرا میپرسم چون صفحات قبلی رو که الآن نگاه میکردم و بچه ها عکس گذاشته بودن بعضیهاشون مشکی بود وبعضیهاشون سفید یا مثلا لپ تاپ خودم با این که رنگ لپ تاپم سفیده ولی نوار اطراف صفحه نمایش نه مشکیه نه سفید همون همرنگ زمینه صفحه کلیده ولی من الآن یه عکس تو صفحه 93 کلوب دیدم که رنگ لپ تاپ و نوار اطراف صفحه نمایش هر دو تا سفید بود
    برا منم مثل شماست :| سفید بود بهتر بود

9. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی بچه های گل اقا ما یه z500 nhvdl ویندوز7 روش نصب کردم چطور وبکمشو را بندازم یه توضیح جامع میدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض فعال کردن turbo boost

دوستان کسی در مورد فعال کردن turbo boost اطلاعاتی داره و میدونه چطوری میشه فعالش کرد؟

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برنامه youcam مخصوص وبکم لنوو که امکانات بسیار خوبی (مانند کاهش نویز و تنظیمات اضافی و.... ) دارد. حتما اسنفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 2 کاربر از tetis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان این دیوایس شناخته نشده در ویندوز 8 لنوو من چه چیزی میتواند باشد لطفا با دیوایس های خودتان مقایسه کنید و اطلاع دهید

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •