تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 113 اولاول ... 75797103104105106107108109110111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بچه ها چرا هاردم که 750 گیگه رو جمع سه تا درایوم 690 نشون میده؟ اون 60 گیگ کجاست پس؟؟؟

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

سلام دوستای گلم
    ببخشید چند تا سوال داشتم
    1- من کلا باتری رو سیستممه و وقتی داره شارژ میشه کار سنگین باش نمیکنم ، اگرم فول شارژ باشه یا 10% تیک قطع کردن شارژ رو داخل تنظیمات باتری فعال میکنم ... و الان احساس میکنم باتریش خیلی ضعیف شده ... درسته یا حساس شدم ؟ حدودا 3ساعت ، 3.5 س شارژ نگه میداره ... . دیگه درست نمیشه ؟
    2. آیا پر بودن لپتاپ و قرار دادن 350 گیگ روی درایو c با پایین اومدن سرعت لپتاپ رابطه داره یا نه ؟
    3. آپدیت کردن ویندوز اصلی خودش رو توصیه میکنید یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستای گلم
    ببخشید چند تا سوال داشتم
    1- من کلا باتری رو سیستممه و وقتی داره شارژ میشه کار سنگین باش نمیکنم ، اگرم فول شارژ باشه یا 10% تیک قطع کردن شارژ رو داخل تنظیمات باتری فعال میکنم ... و الان احساس میکنم باتریش خیلی ضعیف شده ... درسته یا حساس شدم ؟ حدودا 3ساعت ، 3.5 س شارژ نگه میداره ... . دیگه درست نمیشه ؟
    2. آیا پر بودن لپتاپ و قرار دادن 350 گیگ روی درایو c با پایین اومدن سرعت لپتاپ رابطه داره یا نه ؟
    3. آپدیت کردن ویندوز اصلی خودش رو توصیه میکنید یا نه ؟
    1) چقدر پر توقعی تو!! برو خدارو شکر کن، من باطریم نیم ساعتم با هزارتا التماس درخواست میره، کلاً خواص باتری اینطوره که بعد چند مدت ضعیف میشه.
    2) بله 100 درصد، ولی من جایی نشنیدم حجم درایو C زیاد باشه سرعت میاد پایین، ولی اگه پر باشه سرعت میاد پایین، همینطور اگه زیاد درایو داشته باشی، برنامه هاتم رو تو c نصب کنی سرعت هم به مراتب میاد پایین.
    3) ما که از بس این ویندوز اصلیش حجیم و شلوغ بود همون روز اول یه بک آپ گرفتم و فورمت کردم یه ultimate نصب کردم، در مورد آپدیتش خبر ندارم.

لپ تاپتو بذار رو high performance و یه کول پد خر واسش بگیر از سرعتش لذت ببر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

درسته دوست عزیز
    همه درایور های حافظه سخت افزاری همین جوری هستند
    یک مقدار از فضا غیر قابل دسترسه
    و توی مارک های مختلف هم فرق داره مثلا من یک هارد یا حتی فلش با مارک x دارم فضای غیر قابل دسترسش با مثلا مارک y فرق داره ممکنه کمتر یا بیشتر باشه
    پس نگران نباش، جایی نرفته
    موفق باشی

5. این کاربر از soroushsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من با لپ تاپم تو اینترنت چرخ میزنم ، دانلود میکنم ، آهنگ هم با صدای 40 میذارم ، خلاصه کار های معمول حدودا 8 ساعت و نیم شارژ نگه میداره
    البته قبلا بیش از 9 ساعت بود، اما هیچ موقع زمانی که با باتری کاری ندارم توی لپ تاپ نذاشتم بمونه
    الان هم شما نگران نباش، از این به بعد یکم کمتر بهش سخت بگیر، ولی همون جوری که دوستمون هم گفتن این خواص باتری هست که عمرش کم میشه
    در مورد ویندوز هم اینکه من خودم با ویندوز اصلی لپ تاپم بر خلاف همه دوستان که پست گذاشتن هیچ مشکلی نداشتم الان این ماه که بیاد میشه 3 سال که من این لپ تاپ و خریدم و تا چند ماه پیش ویندوز اصلی خودش بود و مرتب آپدیت میکردم
    یکی از دوستانم گولم زد گفت ویندوز 8 نصب کن
    البته اگر باتری لپ تاپ شما 6 سلولی باشه این زمان کاملا طبیعی هست
    Last edited by soroushsa; 23-10-2013 at 23:22.

7. این کاربر از soroushsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من با لپ تاپم تو اینترنت چرخ میزنم ، دانلود میکنم ، آهنگ هم با صدای 40 میذارم ، خلاصه کار های معمول حدودا 8 ساعت و نیم شارژ نگه میداره
    البته قبلا بیش از 9 ساعت بود، اما هیچ موقع زمانی که با باتری کاری ندارم توی لپ تاپ نذاشتم بمونه
    الان هم شما نگران نباش، از این به بعد یکم کمتر بهش سخت بگیر، ولی همون جوری که دوستمون هم گفتن این خواص باتری هست که عمرش کم میشه
    در مورد ویندوز هم اینکه من خودم با ویندوز اصلی لپ تاپم بر خلاف همه دوستان که پست گذاشتن هیچ مشکلی نداشتم الان این ماه که بیاد میشه 3 سال که من این لپ تاپ و خریدم و تا چند ماه پیش ویندوز اصلی خودش بود و مرتب آپدیت میکردم
    یکی از دوستانم گولم زد گفت ویندوز 8 نصب کن
    البته اگر باتری لپ تاپ شما 6 سلولی باشه این زمان کاملا طبیعی هست
    لپ تاپت مگه 12 سله؟؟
    مال من 9 سله، روزی که خریدم روی حالت بالانس 7.5 ساعت شارژ نگه داشت، این زمانی که گفتی یا یحتمل روی حالت پاورسیور داری کار می کنی یا 12سله باتریت که فکر نکنم یا احتمالاً زمان واست دیر میگذره، وگرنه 8.5 ساعت محاله من فکر می کنم!! من چون خودم اوایل چون حالیم نبود با باتری بازی می کردم، این شد که 2سال نشده باتریش به این وضع افتاد، نهایتش اگه بره 1 ساعت!! ولی ایشالا.. تا یه مدت دیگه یه باتری خوب واسش می گیرم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در کل خوش به حالت، موفق باشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    نه دوست عزیز 9 سلولی هست، بله روی حالت پاور سیور هست
    و دقیقا این زمان و بهم میده، چون شما با باتری که نیازی به انجام کار سنگین نداری که، آره واسه خودم پیش اومد با باتری مجبور شدم روی حالت High Performance بگذارم و بیش تر از 4 ساعت جواب نداد
    البته همیگی این ها به فاکتور های مختلفی بستگی داره که در چه حالتی چه کاری از لپ تاپ بکشی، اینو که دیگه شما خودتم استادی و میدونی
    پس هیچ وقت نمیشه مقدار دقیق داد، که مثلا من بگم این کار و با لپ تاپم میکنم مدت زمان شارژم اینقدره بعد قرار باشه این مدت زمان برای شما توی یه کار دیگه مشابه همین باشه
    موفق باشی

10. این کاربر از soroushsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

نه باتریم 9cell هست ... کسی در مورد کالیبره کردن باتری اطلاعی نداره ؟؟؟ خوبه ؟ بده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز شما از نرم افزار Battery Care استفاده کن

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

دارم ، اما این باتری مگه چه کار مفیدی میکنه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •