تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 156 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درود بر جناب آرمان
    مهندس اگه اجازه بدبد من مخالفت خودم رو اعلام کنم

وقتی علامت () در کنار یک App دیده میشه یعنی اینکه یک نسخه ای هست که اجازه میده به شما تا از یک سری از امکاناتش استفاده کنید و اگر تمام امکانات رو میخواید باید پول بدید و بخریدش.
    من این رو خودم شخصا امتحان کردم و شما هم میتونید این کا رو انجام بدید یک بازی هست در App Store به نام Zombie High way که زیرش نوشته () Free وقتی که دانلود میکنید میبینید که بعد از چند مرحله از شما در خاست پول میکنه .
    یا Player x این پلیر فقط یک نسخه مجانی داره واسه دانلود و بعد از اینکه دانلودش کردید باید مقداری پول برای امکانات جانبیش مثل پخش زیر نویس بپردازید تا نسخه کامل بشه !
    من كه فكر نمي كنم علامت + اصلا ربطي به اين مسئله داشته باشه چون تنها جايي كه به اپل مربوط ميشه قيمت گذاريشه و اينكه بعدش برنامه نويس پول بخواد يا نه تو حوزه اختيارات خودشه، مثل قضيه Lite بودن برنامه كه چيز كاملا اختياريه و يه App جدا به حساب مياد، برنامه نويس ميتونه بذاردش ميتونه نذاره.

2. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه persianphonix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

درود
    آقا من چنتا والپیپر خوشکل میخوام واسه آیپدم فقط فری باشه دوتا برنامه ی والپیپر فری دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم هیچ والپیپری داخلشون نبود و میگفت که باید به اینترنت باید وصل بشی ( Wallpapers 1.4 و Wallpapers HD 1.0 )

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

رفيق emadpumad از شما با اين همه سابقه لوتيگري انتظار نداشتم
    اون علامت مثبت همونطور كه رئيس گفتن مربوط به يونيورسال بودن اپه
    بقلش هم نوشه This app is designed for both iPhone and iPad. كه منظورش بديهيه 
    اصولا اپهايي كه نسخه محدود يه نرم افزارن تو اسمشون يه مشخصه دارن كه ميشه فهميد كامل نيست
    درضمن تا اونجايي كه يادمه توضيحات اينجور برنامه ها با نسخه پوليشون يكيه
    پس تنها راه فهميدن اسمشه

5. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود
    آقا من چنتا والپیپر خوشکل میخوام واسه آیپدم فقط فری باشه دوتا برنامه ی والپیپر فری دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم هیچ والپیپری داخلشون نبود و میگفت که باید به اینترنت باید وصل بشی ( Wallpapers 1.4 و Wallpapers HD 1.0 )
    دوست عزیز HD wallpapers رو نصب کنید سه چهار هزار تا والپیپر داره همش هم باز میشه .

7. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

رفيق emadpumad از شما با اين همه سابقه لوتيگري انتظار نداشتم
    اون علامت مثبت همونطور كه رئيس گفتن مربوط به يونيورسال بودن اپه
    بقلش هم نوشه This app is designed for both iPhone and iPad. كه منظورش بديهيه
    اصولا اپهايي كه نسخه محدود يه نرم افزارن تو اسمشون يه مشخصه دارن كه ميشه فهميد كامل نيست
    درضمن تا اونجايي كه يادمه توضيحات اينجور برنامه ها با نسخه پوليشون يكيه
    پس تنها راه فهميدن اسمشه
    درود بر شما
    خوب چیزی که گفتم صرفا بر داشت من بود از قضیه ولی با این بحثی که پیش کشیدید مشخص شد که من اشتباه کردم.
    ممنونو از توضیحات تون

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

Steam جان خدا خیرت بده این سایتهارو معرفی کردی(در مورد اطلاعات رسانی App ها) خیلی خوب بود .

آقا من وقتی بعضی app هارو سرچ میکنم ازش فقط یه نسخه هست و اون نسخه هم فری هست (مثل بازی Zombie Scramble ) حالا میخوام بگم با سرچ کردن نمیشه فهمید ؟ خو وقتی فقط یه نسخه از بازی پیدا میکنه که فری هست حتما فری هستش دیگه نه ؟ البته خدمت عماد جان بگم این بازی بقلش علامت + داره ولی هنوز تست نکردمش که ببینم پولی مولی میخواد یا نه
    درود بر شما
    پس زود تر تست کن شاید من درست گفته باشم

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

درود
    درود بر شما عضو محترم ضمن عرض خوش آمد گویی
    باید عرض کنم که اون برنامه هایی که برای والپیپر در app stor مشهاده کردید خودشون والپیپر ندارند و والپیپر ها در سرور سایت هست و برای لود شدن و مشاهده اونها احتیاج داره که به سرور سایت وصل بشه

9. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود بر شما
    خوب چیزی که گفتم صرفا بر داشت من بود از قضیه ولی با این بحثی که پیش کشیدید مشخص شد که من اشتباه کردم.
    ممنونو از توضیحات تون

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

درود بر شما
    پس زود تر تست کن شاید من درست گفته باشم

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

باید عرض کنم که اون برنامه هایی که برای والپیپر در app stor مشهاده کردید خودشون والپیپر ندارند و والپیپر ها در سرور سایت هست و برای لود شدن و مشاهده اونها احتیاج داره که به سرور سایت وصل بشه
    عماد جان تست کردم یه دو سه تا app بود که علامت plus داشت ولی نسخه کامل بود و محدودیت نداشت

11. 2 کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز HD wallpapers رو نصب کنید سه چهار هزار تا والپیپر داره همش هم باز میشه .
    ممنون دوست عزیز این برنامه حجمش خیلی زیاد بود 305 مگ یه برنامه میخوام که حجمش کمتر باشه و والپیپرا هم داخل خودش باشه

ممنون دوست عزیز از پاسختون

بچه ها من تازه آیپد 2 خریدم ( دو روز پیش ) 64 گیگ تری جی سفید ورژن 4.3.5 یک میلیون و دویست و شصت هزار تومان که البته 450 شو نقد دادم باقیشو ماهی صد تمن بنظرتون گرون نخریدم ؟
    میخواستم بدونم این ورژن جیلبریک میشه یا نه البته میدونم بصورت دائم نمیشه فعلا ولی بصورت موقت چطور ؟
    دوستان اگه بازی یا برنامه ای که بصورت مجانی در اپ استور بنظرشون جالب هست رو لطفا معرفی کنند
    ممنون

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

ممنون دوست عزیز این برنامه حجمش خیلی زیاد بود 305 مگ یه برنامه میخوام که حجمش کمتر باشه و والپیپرا هم داخل خودش باشه

ممنون دوست عزیز از پاسختون

بچه ها من تازه آیپد 2 خریدم ( دو روز پیش ) 64 گیگ تری جی سفید ورژن 4.3.5 یک میلیون و دویست و شصت هزار تومان که البته 450 شو نقد دادم باقیشو ماهی صد تمن بنظرتون گرون نخریدم ؟
    میخواستم بدونم این ورژن جیلبریک میشه یا نه البته میدونم بصورت دائم نمیشه فعلا ولی بصورت موقت چطور ؟
    دوستان اگه بازی یا برنامه ای که بصورت مجانی در اپ استور بنظرشون جالب هست رو لطفا معرفی کنند
    ممنون
    درود بر شما
    مبارک باشه
    چون شرایطی خریدید نمیشه گفت گرون خریدید.
    آیپد 2 تنها و تها تا کنون در 4.3.3. جیلبرک شده.
    شما نمیتونید به 4.3.3 دانگرید کنید.
    من پیشنهاد میکنم صفحات قبل تاپیک رو مطالعه کنید ولی حالا برای اینکه بیکار نباشید این بازیو دانلود کنید که خاب و زندگیو درس خوندنو زن و بچه رو از من گرفته (; آخه قبلا هم نداشتم هیچکدومشونو
    Land Grabbers

14. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز من این app رو گفتم 6مگ هم بیشتر نیست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Land Grabbers
    عماد جان این بازی فری هست یا نه ؟ اخه 60 مگه نمیشه ریسک کرد و دانلودش کرد . یکی دوبار دوتا بازی 180 مگی گرفتم سرم کلاه رفت تو توضیحاتش هم نامرد نزده بود فریه کلا یا نه
    Last edited by abc2; 26-11-2011 at 12:27.

16. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز من این app رو گفتم 6مگ هم بیشتر نیست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داداش گلم من هم قبلا دقیقا همین رو دانلود کرده بودم شما مطمئنید که این برنامه به اینترنت وصل نمیشه آخه خیلی عجیبه که یه برنامه 6 مگی هزاران والپیپر اچ دی داشته باشه بصورت آفلاین !

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

درود بر شما
    مبارک باشه
    چون شرایطی خریدید نمیشه گفت گرون خریدید.
    آیپد 2 تنها و تها تا کنون در 4.3.3. جیلبرک شده.
    شما نمیتونید به 4.3.3 دانگرید کنید.
    من پیشنهاد میکنم صفحات قبل تاپیک رو مطالعه کنید ولی حالا برای اینکه بیکار نباشید این بازیو دانلود کنید که خاب و زندگیو درس خوندنو زن و بچه رو از من گرفته (; آخه قبلا هم نداشتم هیچکدومشونو
    Land Grabbers
    ممنون داداش گلم دانلود میکنم ببینم چیه

18. این کاربر از persianphonix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •