تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 120 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

حـــــرفـه ای mohammadrm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    North

پيش فرض

سلام
    از بچه های رشت کسی آموزشگاهی سراغ داره که عود آموزش بده ؟

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه دونه گیتار دست دوم بخرم
    خودم هیچ آشنایی در مورد گیتار و غیره ندارم
    رفیق آشنا در این زمینه هم ندارم
    چه بکنم ؟
    میتونید همینجا بهم یه چیزایی بگید بدرد بخوره ؟ (یعنی اینکه در هنگام خرید به چه مواردی توجه بکنم؟)
    شما به من بگو که حالا به هر ترتیب ساز خریدی می خوای باهاش چیکار کنی ؟

آموزشگاه میری - کسی بهت آموزش میده ؟ یا ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما به من بگو که حالا به هر ترتیب ساز خریدی می خوای باهاش چیکار کنی ؟

آموزشگاه میری - کسی بهت آموزش میده ؟ یا ...
    بله .... خب که چی ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با سلام به دوستان
    یه سوال تخصصی دارم ازتون
    من میخام شروع کنم به آموزش گیتار و خرید گیتار
    در مورد خریدش که اصلا نه آشناییتی در زمینه ی گیتارها دارم و نه رفیقی دارم که سرش تو کار گیتار و ... باشه ... نمیدونم چی باید بخرم ؟
    و سوال دیگه اینکه یک بنده خدایی هست هم ساز میفروشه و هم گیتار و ویولون آموزش میده به نظر شما پیش ایشون یاد بگیرم بهتره یا آموزشگاه ؟
    مرسی
    سپاسگذارم

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سلام به دوستان گرامی

دوتا سوال داشتم :

1.خیلی دلم میخواد برم یک ساز رو یاد بگیرم منتهی واقعا نمیدونم برم دنبال چه سازی . علاقه ام بیشتر به موسیقی خارجی هست و سبکشو بیشتر از موسیقی ایرانی دوست دارم . البته خیلی سر در نمیارم هنوز از سبکهای مختلف موسیقی غربی اما به صورت کلی از موسیقی خارجی مخصوصا پاپ و راک و کانتری بیشتر خوشم میاد .
    به صورت حرفه ای هم نمیخوام کار کنم فقط واسه علاقه ای که به موسیقی دارم . ایا گیتار خوبه که برم سراغش ؟ صرف این میگم که نمیخوام به صورت حرفه ای کار کنم . اونجور که از صفحات قبل خوندم نظرم رفته روی گیتار اکوستیک . دیگه اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین .

2.قبلا ها میخواستم برم کلاس گیتار ولی از لحاظ هزینه مشکل داشتم مخصوصا قیمت گیتار . چون اون زمان قیمت کرده بودم به گمونم بالای یک میلیون در میومد . اما حالا چند وقته یه جایی رو دیدم طرف خودش انواع ساز میفروشه . گیتار کلاسیک از 100 تومن به بالا داره . گفته خصوصی اموزش هم میدم 20 جلسه هم نت شناسی هم خود ساز با هم هر جلسه 45 دقیقه . منتهی گقته تمرینش با خودته که قوی بشی . کلا هم 250 تومن گفته میگیره واسه کلاس . اونجور که دیدم قیمت کلاسهای بیرون خیلی بیشتره . حالا میشه راهنمایی کنین که میارزه یا نه ؟ چون اینجور که طرف گفت حس میکنم داره کم وقت میزاره واسه اموزش .

شرمنده از تازه کار هم تازه کار ترم . هیچی از سازها نمیدونم . دیگه ببخشید
    Last edited by Gregar; 28-05-2013 at 23:00.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه دونه گیتار دست دوم بخرم
    خودم هیچ آشنایی در مورد گیتار و غیره ندارم
    رفیق آشنا در این زمینه هم ندارم
    چه بکنم ؟
    میتونید همینجا بهم یه چیزایی بگید بدرد بخوره ؟ (یعنی اینکه در هنگام خرید به چه مواردی توجه بکنم؟)
    خب اگه آشنایی نداری کارت کمی سخته . بطور کلی دقت کن دسته گیتار تاب نداشته باشه (چشتو انتهای باک گیتار بزار و سر دسته گیتار رو نگاه کن ) - تمام فرت هارو انگشت گذاری کن و ضخمه بزن ببین صدای گز نمیده

..(یه صدای زنگ دار که مزاحم صدای نت هستش. و در نهایت ببین خوش صدا هست نسبت به قیمتش .

موفق باشی

7. 3 کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

و سوال دیگه اینکه یک بنده خدایی هست هم ساز میفروشه و هم گیتار و ویولون آموزش میده به نظر شما پیش ایشون یاد بگیرم بهتره یا آموزشگاه ؟
    مرسی
    آموزشگاه

کسایی که چند ساز کار می کنن معمولا نمی تونن تو یه ساز قوی باشن ..چنین چیزیو تجربه هم کردم (حدود 8 ساله پیش). پس آموزشگاه.

9. 4 کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام به دوستان گرامی

دوتا سوال داشتم :

1.خیلی دلم میخواد برم یک ساز رو یاد بگیرم منتهی واقعا نمیدونم برم دنبال چه سازی . علاقه ام بیشتر به موسیقی خارجی هست و سبکشو بیشتر از موسیقی ایرانی دوست دارم . البته خیلی سر در نمیارم هنوز از سبکهای مختلف موسیقی غربی اما به صورت کلی از موسیقی خارجی مخصوصا پاپ و راک و کانتری بیشتر خوشم میاد .
    به صورت حرفه ای هم نمیخوام کار کنم فقط واسه فانش . ایا گیتار خوبه که برم سراغش ؟ صرف این میگم که نمیخوام به صورت حرفه ای کار کنم . اونجور که از صفحات قبل خوندم نظرم رفته روی گیتار اکوستیک . دیگه اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین .

2.قبلا ها میخواستم برم کلاس گیتار ولی از لحاظ هزینه مشکل داشتم مخصوصا قیمت گیتار . چون اون زمان قیمت کرده بودم به گمونم بالای یک میلیون در میومد . اما حالا چند وقته یه جایی رو دیدم طرف خودش انواع ساز میفروشه . گیتار کلاسیک از 100 تومن به بالا داره . گفته خصوصی اموزش هم میدم 20 جلسه هم نت شناسی هم خود ساز با هم هر جلسه 45 دقیقه . منتهی گقته تمرینش با خودته که قوی بشی . کلا هم 250 تومن گفته میگیره واسه کلاس . اونجور که دیدم قیمت کلاسهای بیرون خیلی بیشتره . حالا میشه راهنمایی کنین که میارزه یا نه ؟ چون اینجور که طرف گفت حس میکنم داره کم وقت میزاره واسه اموزش .

شرمنده از تازه کار هم تازه کار ترم . هیچی از سازها نمیدونم . دیگه ببخشید
    سلام دوست عزیز
    منم مث خودتم دقیقا ... میخام گیتار یاد بگیرم و بخرم و کاملا تازه کار و ناشی هستم
    من از دو تا آموزشگاه پرسیدم یک ماه پیش یادم نیست اما حدود 130 140 میگفتند برای 10 جلسه
    با یک فروشنده ی ساز هم آشنا شدم که خودش هم آموزش میده گفت 120 (10 جلسه + 3 جلسه رفع اشکال و ...) اما اینجوری که من از صحبتاش فهمیدم فکر کنم نمیتونه در حد آموزشگاه خوب آموزش بده

@Doyenfery
    ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی

11. 2 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

به صورت حرفه ای هم نمیخوام کار کنم فقط واسه فانش . ایا گیتار خوبه که برم سراغش ؟ صرف این میگم که نمیخوام به صورت حرفه ای کار کنم . اونجور که از صفحات قبل خوندم نظرم رفته روی گیتار اکوستیک . دیگه اگه میشه بیشتر راهنمایی کنین .
    با این اوصاف انتخابتون درسته [گیتار] ..ببین خیلی از کسایی که در ابتدای راه هستن دید درستی از خودشون برای آینده نداره.. چیزی که من بارها دیدم تو این 8-9 سال اخیر(تجربه خودم) معمولا افراد با شور شوق شروع

می کنن .. ولی متاسفانه متاسفانه بعد یه مدت افراد میلشون رو از دست میدن . نمی دونم شما چجوری هستید و قصدتون چه مدت کار کردنه و به کجا رسیدنه..از خودت مطمین بشو من کنارت هستم

شما می تونید به زمان خارجی بخونید ؟

2.
    حالا میشه راهنمایی کنین که میارزه یا نه ؟
    می ارزه

هر جلسه 45 دقیقه
    خوبه 30 تا 45 دقبقه هستش .. و با ضرب و تقسیم متوجه شدم که جلسه ای 12.5 هزینشه.

منتهی گقته تمرینش با خودته که قوی بشی
    دقیقا حرفی که من زدم بهت

چون اینجور که طرف گفت حس میکنم داره کم وقت میزاره واسه اموزش .
    اینو دیگه من نمی توونم چیزی بگم. حس خودتونه

موفق باشید

13. 3 کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با این اوصاف انتخابتون درسته [گیتار] ..ببین خیلی از کسایی که در ابتدای راه هستن دید درستی از خودشون برای آینده نداره.. چیزی که من بارها دیدم تو این 8-9 سال اخیر(تجربه خودم) معمولا افراد با شور شوق شروع

می کنن .. ولی متاسفانه متاسفانه بعد یه مدت افراد میلشون رو از دست میدن . نمی دونم شما چجوری هستید و قصدتون چه مدت کار کردنه و به کجا رسیدنه..از خودت مطمین بشو من کنارت هستم

شما می تونید به زمان خارجی بخونید ؟

2.
    حالا میشه راهنمایی کنین که میارزه یا نه ؟
    می ارزه

هر جلسه 45 دقیقه
    خوبه 30 تا 45 دقبقه هستش .. و با ضرب و تقسیم متوجه شدم که جلسه ای 12.5 هزینشه.

منتهی گقته تمرینش با خودته که قوی بشی
    دقیقا حرفی که من زدم بهت

چون اینجور که طرف گفت حس میکنم داره کم وقت میزاره واسه اموزش .
    اینو دیگه من نمی توونم چیزی بگم. حس خودتونه

موفق باشید

15. این کاربر از Doyenfery بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •