تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 266 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2659

نام تاپيک: مباحث مربوط به Overclock اا اورکلاک

پروفشنال hamid2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد OCZ platinum :

من باهاشون کار کردم! به نظر من میتونین روش حساب کنین رم واقعا خوبیه!

اون 24/7 هم یعنی استفاده به صورت همیشگی (24 ساعته در 7 روز هفته! یه اصطلاح هست ربطی به OC نداره!)
    ممنون از راهنماییت
    میشه برای شروع بگی از کجا شروع کنم یا اگه راهنمایی مقاله ای چیزی داری برای اور رم برام بذار

با تشکر

پروفشنال hamid2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد OCZ platinum :

من باهاشون کار کردم! به نظر من میتونین روش حساب کنین رم واقعا خوبیه!

اون 24/7 هم یعنی استفاده به صورت همیشگی (24 ساعته در 7 روز هفته! یه اصطلاح هست ربطی به OC نداره!)
    ممنون از راهنماییت
    میشه برای شروع بگی از کجا شروع کنم یا اگه راهنمایی مقاله ای چیزی داری برای اور رم برام بذار

با تشکر

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان يه سوال داشتم:
    ميخواستم بپرسم آيا ميشه با ايتفاده از over clock ( يا روش ديگه اي) كارايي سيپيو رو پايين آورد يا اينكه مثلا يكي از هسته هاي اونو از كار انداخت ؟ :دي
    من سيپيوم 3.4 dual core پنتيوم دي هست كه مصرف پاورش بسيار زياد هست يعني تا 250 هم ميره . ميخواستم يه جوري مصرفش رو پايين بيارم آيا امكان پذير هست ؟

ممنون
    اساتيد لطفا كمك كنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه takotok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

سلام

من cpu clock رو روی 220 می گذارم سیستم رو خاموش می کنم روشن می شه اما هیچی بالا نمیاد و مجبور می شم باطری در بیارم ...

210 و 215 بالا میاد ولی بیشتر هر چی بگین گذاشتم ما بالا نیومد...؟

راستی چرا ست اپ من این شکلی هست مگه نباید تنظیم fsb داشته باشه اما هیچ جاش نیست

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

برو تو بايوس و ضريب مولتي رو بيار پائين تا فركانس كمتر شه multiplier منظورم هست

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

سلام

سلام

من cpu clock رو روی 220 می گذارم سیستم رو خاموش می کنم روشن می شه اما هیچی بالا نمیاد و مجبور می شم باطری در بیارم ...

210 و 215 بالا میاد ولی بیشتر هر چی بگین گذاشتم ما بالا نیومد...؟

راستی چرا ست اپ من این شکلی هست مگه نباید تنظیم fsb داشته باشه اما هیچ جاش نیست
    fsb رو كه شما نميتوني دستي تغيير بدي با بالا بردن فركانس اونم بالاتر ميره
    احتمال داره سيستم شما تو كلاك 220 نياز به دادن ولتاژ داشته باشه از استاد بپرسي بهتره اون نظرش دقيقتر هست و مطمئن تر از ما

اگه نباشه جاش خالی می مونه takotok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

fsb رو كه شما نميتوني دستي تغيير بدي با بالا بردن فركانس اونم بالاتر ميره
    احتمال داره سيستم شما تو كلاك 220 نياز به دادن ولتاژ داشته باشه از استاد بپرسي بهتره اون نظرش دقيقتر هست و مطمئن تر از ما
    سلام

خودش STEP 1 و 2 و 3 داره و خودش ولتاژ ها رو بالا می بره اما بازم رو STEP 2 که 220 هست چیزی بالا نمیاد و مجبور میشم باطری رو دربیارم

ایا اگه زیاد باطری دربیارم ضرر داره...؟؟
    از صبح تا حالا یه 20 ،30 باری باطری در اوردم . خیلی خسته شدم ... لطفا کمک کنید .
    ببخشید استاد کیه ؟
    Last edited by takotok; 17-08-2008 at 19:06.

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\SYSTEM32

پيش فرض

با سلام
    خیلی ممنون از دوستانی نظر دادن والا خنک کننده فکر کنم فن کولر باشه نمیدونم دقیق یارو pc بست خودش یدونه از اینا گذاشت روش دمای CPU قبل OC 35 بود در خفن ترین حالت علان بعد از OC در خفن ترین حالت 45 هست راستی دوست عزیز من متوجه نشدم اگه میشه لطف کن و بگو که برای خفن تر کردنش کدام قسمت های که در عکس زیر هست رو دستکاری کنم؟؟؟ کجا ها رو و چه چیزی به جاش وارد کنم لطفا کامل توضیح دهید در مورد ولتاژ هم من گذاشتم روی خودکار به نظر شما برای بهتر شدن و پیاداری و خنک تر شدن اگه ولتاژ رو بگذارم روی دستی چه قسمت هایی رو تغییر بدم منظورم اینه که ولتاژ فلان رو از روی Normal بگذارم روی چه لطفا راهنمایی کنید مرسی من بیشتر میخام تا جایی که بشه خفن کنم و هر چی عالی تر بهتر و اینکه سیستم پایدار باشه دما هم زیاد مهم نیست ولی اگه کم هم باشه بدم نمیاد باز هم تشکر میکنم
    یا علی

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

11

سلام

خودش STEP 1 و 2 و 3 داره و خودش ولتاژ ها رو بالا می بره اما بازم رو STEP 2 که 220 هست چیزی بالا نمیاد و مجبور میشم باطری رو دربیارم

ایا اگه زیاد باطری دربیارم ضرر داره...؟؟
    از صبح تا حالا یه 20 ،30 باری باطری در اوردم . خیلی خسته شدم ... لطفا کمک کنید .
    اینطور نمیشه ! ابتدا شما ورژن bios مادربوردت رو چک کن ! در صورت قدیمی بودن ، آپدیتش کن . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش آپدیت bios مادربورد های فاکسکان موجوده .

در مرحله بعد ، برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کن و از تب های CPU , Mainboard , Memory و SPD شات بزار .

بعد از این کار یه تست 30 دقیقه ای با تست Blend برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر و از حداکثر دما ، توسط برنامه کاربردی خود مادربورد ( Foxone ) شات بگیر و اینجا قرار بده .

ببخشید استاد کیه ؟
    اینجا استاد نداریم !

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برو تو بايوس و ضريب مولتي رو بيار پائين تا فركانس كمتر شه multiplier منظورم هست
    ممنون از جوابت
    من تو بايوش system memory multiplier رو پيدا كردم (همينه ديگه ؟)كه گزينه هاي زيادي داره .
    كدومشون رو بذارم بهتره؟
    اينا رو داره :
    2.00 2.66 3.33 3.00 4.00 1.50 2.50 و 2.0-
    و اينكه ضرري كه نداره تغييرش ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •