تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 241 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من الان رفتم cd win رو گداشتم تا اونجا که می نویسه windows xp professional setup پایینش می نویسه please wait... رفت بعدش باز ارور صفحه آبی داد این دفعه اینجوری بود
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

چیکار کنم بدبخت شدم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان...
    یکی از سیستم هام با این مشخصات:
    Cpu : AMD Phenom II X4 840 Ram : Geil DDR1600 2*4 GB
    VGA : Gigabyte ATi 5670
    MotherBoard:lGigabyte MA770T-UD3 Operating System:WIN7 64bit
    آنتی ویروس: KIS2012

بعد از اینکه وارد ویندوز میشم بعد چند دقیق کرش میشه و تا حالا دوتا از STOP هارو دیدم که یکیش 0x0000001E و یکی هم 0x000000BE بوده... راه حلایی مثله فیکس کردن ریجستری و جابحا کردن رم هارو هم امتحان کردم ولی اثری نداشته....
    ویندوز رو هم عوض کردم، رم هار و هم با رمهای Kingmax DDR1333 عوض کردم که تا زمانی که اونا بودن کرش نشد... ولی بعد اینکه رم هارو آوردم سرجاشون بعد یکی دو ساعن دوباره کرش کرد....:|
    البته بگم که یکی از اون دوتا رم و به یه سیستم دیگه که ویندوز XP زدم هیچ مشکلی نداشت...

دوستان لطف کنین یه راهنمایی کنید... والبته یه برنامه هم برا تست رم ببهم معرفی کنین...

اینم فایل های MDP:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنکس ا لات...

پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجر اکنید بعدشم داخلش این دستور netsh winsock reset وارد کنید اینتر کنید بعدش سیستم ریستارن میشه بالا که اومد همینطور که گفته شد درایور شبکه خودتون آپدیت کنید یک مشکل دیگه شما هم مربوط به رم یا که اسلات رم میشه برنامه memtest از لینک پایین دانلود روی فلش بوت کنید بعدش رمهای سیستم با این برنامه کامل اسکن کنید اگر که اروری دریافت نکردین به تعداد دو تا رم روی سیستم داشتین یکی رو بطور موقت دربیارین تکی تست کنید جای رم رو هم روی اسلات مادربورد عوض کنید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام یک هفته ای بود که وقتی با کامپیوتر کار میکردم یه لحظه این ارور صفحه آبی می اومد و سیستم ریاستارت میشد اما امروز که همینجوری شد و ری استارت شد دیگه ویندوز بالا نمی اومد و موقع بار گذاری که خطهاش رد میشن متوقف میشد و دوباره اون صفحه آبی می اومد و ری استارت میشد با safe mode هم نمیاد بالا از ارورش عکس گرفتن
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تورو خدا زود راهنماییم کنین چیکار کنم فوق العاده به اطلاعاتی که توشه نیاز دارم
    اون عکسی که از خطای اول داخل صفحه قبل گذاشتین بیشتر مورد شما مربوط به سخت افزار سیستم میشه که باعت میشه بلو اسکرین دریافت بکنید یک علتش وجود ماورل تو سیستم شمات هست یک علت دیگش مشکل دار بودن هارد که از برنامه hdd regenerator 2011 که داخل لینک پایین هست دانلود کنید هارد سیستم با این برنامه کامل اسکن کنید علت آخرم که مربوط به رم میشه که پیشنهاد من اینه یک رم دیگه بطور موقت برای تست روی سیستم بزارین بعدش از نوع تست کنید سیستم قبل از همه این موارد بایوس آپدیت کنید

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اون عکسی که از خطای اول داخل صفحه قبل گذاشتین بیشتر مورد شما مربوط به سخت افزار سیستم میشه که باعت میشه بلو اسکرین دریافت بکنید یک علتش وجود ماورل تو سیستم شمات هست یک علت دیگش مشکل دار بودن هارد که از برنامه hdd regenerator 2011 که داخل لینک پایین هست دانلود کنید هارد سیستم با این برنامه کامل اسکن کنید علت آخرم که مربوط به رم میشه که پیشنهاد من اینه یک رم دیگه بطور موقت برای تست روی سیستم بزارین بعدش از نوع تست کنید سیستم قبل از همه این موارد بایوس آپدیت کنید

من بایوس مادربورد بلد نیستم (وقتی ویندوزم بالا نمیاد میشه بایاس مادربورد رو آپدیت کرد؟)
    با این برنامه چک کردم هیچی نداشت نه بد سکتوری نه دیلی و .... (همش صفر) یه رم دیگه داشتم که البته اونم مشکل داشت وقتی ویندوز میومد بالا ری استارت می شد اونم گذاشتم ولی باز همون موقع بارگذاری ارور صفحه آبی میداد و ری استارت میشد . حالا چیکار کنم من پسفردا می خواستم برم پیش استاد پرزنت کنم حالا هیچی ندارم همه مطالبم تو این کامپیوتر بی صاحاب بود تا الان بیدار موندم گفتم درست میشه الان به نظرتون بایاس مادربورد موثره یا نه ؟
    مادربوردمم gigabyte روش نوشته GA-8N-SLI توسایتش رفتم دوتا داشت یکی جلوش نوشته (rev.1. 1) یکی (rev.1.0) کدومشو باید بگیرم بعد چیکارش کنم بوت ایبل می شه (اگه میشه چجوری؟)
    اگه هم زیاد طول میکشه و معلومم نیست ایراد از این باشه که قیدشو فعلا بزنم , بشینم یه چیزی سرهم بندی کنم بدم استاد
    Last edited by silver65; 25-06-2012 at 01:26.

پروفشنال excessive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجر اکنید بعدشم داخلش این دستور netsh winsock reset وارد کنید اینتر کنید بعدش سیستم ریستارن میشه بالا که اومد همینطور که گفته شد درایور شبکه خودتون آپدیت کنید یک مشکل دیگه شما هم مربوط به رم یا که اسلات رم میشه برنامه memtest از لینک پایین دانلود روی فلش بوت کنید بعدش رمهای سیستم با این برنامه کامل اسکن کنید اگر که اروری دریافت نکردین به تعداد دو تا رم روی سیستم داشتین یکی رو بطور موقت دربیارین تکی تست کنید جای رم رو هم روی اسلات مادربورد عوض کنید

lبا تشکر از دوستای عزیزی که راهنمایی کردن...
    1- مودمم با کابل لن به کارت شبکه آنبرد وصله و یهدونه کارت شبکه دیگه هم دارم که فعلا غیر فعاله.
    2- درایور قدیمی و جدید کارت گرافیک رو تست کردم.
    3- بایوس رو هم آپدیت نکردم ولی اگه مطمئن شم مشکل از رم ها نیست این کارو میکنم...
    4-اسلات هارو هم عوض کردم، فکر کنم مشکل از اسلات رم نیست چون با اون دوتا رم کینگ مکس مشکلی نداشت...
    5-از 2شب پیش تا حالا یکی از رمهارو در آوردم و فعلا کرش نکرده... اون یکی رمم رو هم دادم به دوستم که مادربردش با من یکیه و تقریبا سخت افزارای نزدیک به من داره تا وصل کنه ببینه اون رم مشکلی نداره؟!
    6- از برنامه Windows 7 Memory Diagnostics tools برا تست رم ها تو روزای اول این مشکل استفاده کردم که مشکلی نشون ندادن... حالا از این برنامه ای که شما معرفی کردین هم استفاده میکنم....

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

اینم عکس صفحه آبی (یعنی کوچیکشم کردم حجمش 16 مگ بود):
    جواب مارو نمیدید؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پیغام 0x7E یه خطای رایجه که یعنی یه درایور این مشکل رو به وجود آورده
    سخت افزار جدیدی وصل نکردین؟

8. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

نخیر. هیچی اضافه نشده به سیستمم!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام .(@@@@@خیلی عجله دارم @@@@@)(پیغام ص آبی من 0x8E بود)
    یه لب تاپ dell latitude e6500 دارم که از گارانتیش 15 روز مونده که روش برنامه رشته مکانیک مثل انسیس و سالید ورک نصب هست
    این ارور صفحه آبی هم چند باری اومده زیاد نبوده شاید هفته ای یه بار یا حداکثر 2 بار
    خیلی نگرانم مشکل سخت افزاری باشه هم به خاطر گارانتیش که داره تموم میشه و هم پایان نامه که وقت ندارم
    لب تاپ زیاد هنگ میکنه تا جایی که بعضی وقتا بدجور قفل میکنه که آخرشم با دکمه پاور باید خاموشش کنم و دوباره روشنش کنم(گیرهم زیاد میکنه و کند هستش)
    آنتی ویروس kaspersky 2012 آپدیت دارم و ویروسی ندارم
    یه مدتی هم لبتاپم خیلی روشن میموند چون همش مشغول دانلود بودم.تا یه هفته یا بیشتر یا کمتر!!
    تو کامپیوتر خونه هم دو سه باری هاردم سوخته!!!!
    فکر میکنم مشکل اینم از هارده

-ویندوز به خاطر انسیس 11 xp هست
    -رم 4G DDR2
    -هارد 250G ++
    VGA: NVIDIA Quadro NVS 160M
    CPU: intel P9600, 2.66GHz

دستگاه خارجی هم جز فلش و مموری بهش وصل نکردم

یه بار بردم گارانتی زیگورات گفتم هاردش مشکل داره.گفتن دقیقا بگم منم که نمیدونستم چی بگم فقط برام دیاگ کردن گفتن ایراد نداره. قبلا یکی از آشناهم بررسی کرد گفت یه قسمتایی از هارد خرابه(یادم نیس دقیقا چی گفت).

========> اگه مشکل هارده یا کلا سخت افزاری با دلیل بهم اعلام کنین سریعا ببرم نمایندگی !!

فقط موقع گزارش گرفتن نمیتونست فایل dump پیدا کنه

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام .(@@@@@خیلی عجله دارم @@@@@)(پیغام ص آبی من 0x8E بود)
    یه لب تاپ dell latitude e6500 دارم که از گارانتیش 15 روز مونده که روش برنامه رشته مکانیک مثل انسیس و سالید ورک نصب هست
    این ارور صفحه آبی هم چند باری اومده زیاد نبوده شاید هفته ای یه بار یا حداکثر 2 بار
    خیلی نگرانم مشکل سخت افزاری باشه هم به خاطر گارانتیش که داره تموم میشه و هم پایان نامه که وقت ندارم
    لب تاپ زیاد هنگ میکنه تا جایی که بعضی وقتا بدجور قفل میکنه که آخرشم با دکمه پاور باید خاموشش کنم و دوباره روشنش کنم(گیرهم زیاد میکنه و کند هستش)
    آنتی ویروس kaspersky 2012 آپدیت دارم و ویروسی ندارم
    یه مدتی هم لبتاپم خیلی روشن میموند چون همش مشغول دانلود بودم.تا یه هفته یا بیشتر یا کمتر!!
    تو کامپیوتر خونه هم دو سه باری هاردم سوخته!!!!
    فکر میکنم مشکل اینم از هارده

-ویندوز به خاطر انسیس 11 xp هست
    -رم 4G DDR2
    -هارد 250G ++
    VGA: NVIDIA Quadro NVS 160M
    CPU: intel P9600, 2.66GHz

دستگاه خارجی هم جز فلش و مموری بهش وصل نکردم

یه بار بردم گارانتی زیگورات گفتم هاردش مشکل داره.گفتن دقیقا بگم منم که نمیدونستم چی بگم فقط برام دیاگ کردن گفتن ایراد نداره. قبلا یکی از آشناهم بررسی کرد گفت یه قسمتایی از هارد خرابه(یادم نیس دقیقا چی گفت).

========> اگه مشکل هارده یا کلا سخت افزاری با دلیل بهم اعلام کنین سریعا ببرم نمایندگی !!

فقط موقع گزارش گرفتن نمیتونست فایل dump پیدا کنه
    سلام
    این فلدر نیازه:
    C:\Windows\Minidump

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •