تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 616 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207607 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آره میتونی شرکت کنی اما سنوات حساب میشه مثلا اگه شما دو ترم تئو پیام نور بوده باشید در اینصورت تا فقط 10 ترم فرصت دارید که رشته جدیدتون رو تموم کنید.
    اما در هر صورت دم این نظام وظیفه گرم . خیلی راحت گیر شدن اما این وسط این سازمان نکبت سنجش این لکه ننگ بر نظام آموزش کشور کاسه داغتر از آش شده. من از سنجش سوال کردم بازم اما این جواب رو دادن(البته یه کمی لوس بازی درآوردم تو حرفام که زودتر جواب بدن و جواب هم دادن):

نقل قول:

صاحب پيام: سيروان احمديپست الکترونيکي: متن پيام: سلام.من دانشجوي ترم سوم دانشگاه پيام نور هستم و ميخواستم که در آزمون 89 شرکت کنم . تو سايت سازمان نظام وظيفه نوشته که شرايطش رو دارم چون کمتر از 4 ترم تو اينجا درس خوندم و بقيه سنوات رو ميتونم تو دانشگاه يا رشته ي بهتر ادامه بدم.

حالا سوال اينه که در محل کد وضعيت نظام وظيفه هيچ کدي نيست که شامل حال من و امثال من بشه؟! و فرضا اگر کد معافيت موقت با کارت رو بزنيم احيانا بعدا مشکلي پيش نمياد ؟! آخه من فقط معافيت تحصيلي دارم و کارتي ندارم .

ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بديد

پاسخ: درصورت استفاده از معافيت تحصيلي نميتوانيد ثبت نام نماييدامضا کننده:نام واحد: کارشناس روابط عمومي

2. این کاربر از zaanaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آره میتونی شرکت کنی اما سنوات حساب میشه مثلا اگه شما دو ترم تئو پیام نور بوده باشید در اینصورت تا فقط 10 ترم فرصت دارید که رشته جدیدتون رو تموم کنید.
    اما در هر صورت دم این نظام وظیفه گرم . خیلی راحت گیر شدن اما این وسط این سازمان نکبت سنجش این لکه ننگ بر نظام آموزش کشور کاسه داغتر از آش شده. من از سنجش سوال کردم بازم اما این جواب رو دادن(البته یه کمی لوس بازی درآوردم تو حرفام که زودتر جواب بدن و جواب هم دادن):

نقل قول:

صاحب پيام: سيروان احمديپست الکترونيکي: متن پيام: سلام.من دانشجوي ترم سوم دانشگاه پيام نور هستم و ميخواستم که در آزمون 89 شرکت کنم . تو سايت سازمان نظام وظيفه نوشته که شرايطش رو دارم چون کمتر از 4 ترم تو اينجا درس خوندم و بقيه سنوات رو ميتونم تو دانشگاه يا رشته ي بهتر ادامه بدم.

حالا سوال اينه که در محل کد وضعيت نظام وظيفه هيچ کدي نيست که شامل حال من و امثال من بشه؟! و فرضا اگر کد معافيت موقت با کارت رو بزنيم احيانا بعدا مشکلي پيش نمياد ؟! آخه من فقط معافيت تحصيلي دارم و کارتي ندارم .

پاسخ: درصورت استفاده از معافيت تحصيلي نميتوانيد ثبت نام نماييدامضا کننده:نام واحد: کارشناس روابط عمومي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقا ما به هر دری زدیم به جوابی نرسیدیم . به درک روزگار کد معافیت موقت رو زدیم کد 3 . خدا رو چه دیدید شاید یه کارت هم برامون جور شد.

5. این کاربر از zaanaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول:

هوراااااااا به نظام وظیفه
    سازمان سنجش نکبت را خوب اومدی

دانشگاه آزاد چی ؟؟
    خداکنه اون نکبت بازی در نیاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه superior's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

10

سلام
    دوستان و مشاوران محترم برید به

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در قسمت آخر

رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا همچنين شرايط تغير رشته براي مشمولان دانشجو را به شرح ذيل اعلام كرد:

- بيش از 4 ترم از تحصيل در رشته اوليه سپري نشده باشد.

- در زمان شركت در آزمون دوم داراي معافيت تحصيلي باشند.

- مدت تحصيل در رشته اوليه به عنوان سنوات تحصيلي محسوب شده و با مدت تحصيل در رشته ثانويه محاسبه مي‌شود.

- در رشته بهتر و مقطع بالاتر پذيرفته شوند.

- انصراف از تحصيل، بعد از قبولي در آزمون رشته دوم و قبل از ثبت نام در دانشگاه انجام پذيرد.

را نوشته
    حالا این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟
    یعنی من که سال 88 وارد دانشگاه شدم ، می تونم تو کنکور 89 شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟
    این خبر را در قسمت کارشناسی ارشد نوشته ، یعنی چی ؟ یعنی شامل حال ما نمی شه ؟؟؟
    سلام. یعنی دوباره نمیشه به رشته قبلی برگشت؟

بابا از برق بهتر کجا گیر بیاریم آخه! توی قوانین 89 نوشته بود در رشته یا دانشگاه بهتر.

این روزا همه میگن خرج این دانشگاه آزاد خیلی زیاد شده!شما چه طور؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

خوب اگر شما از آزاد برید سراسری یعنی دانشگاه بهتر پس قبوله

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

سلام به همه دوستان.

من متولد نیمه اول 69 هستم.
    به نظر شما چقدر احتمال داره که اعزام من به بعد از کنکور بیفته؟اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بگه.
    و اگه بیفته اسفند امسال چی میشه؟

و سوال اخر.اگه اقدام کنم واسه معافیت پزشکی جواب میده؟یعنی نمیگن دیره و واسه کارت مشکل در میاد؟

با تشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

سلام به همه دوستان.

من متولد نیمه اول 69 هستم.
    به نظر شما چقدر احتمال داره که اعزام من به بعد از کنکور بیفته؟اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بگه.
    و اگه بیفته اسفند امسال چی میشه؟

و سوال اخر.اگه اقدام کنم واسه معافیت پزشکی جواب میده؟یعنی نمیگن دیره و واسه کارت مشکل در میاد؟

با تشکر
    شما دفترچتون رو فرستادین؟ اگه هنوز نفرستادی اول ببین غیبت میخوری یا نه.دیپلمت رو کی گرفتی و ماه تولدت چه ماهیه؟

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

شما دفترچتون رو فرستادین؟ اگه هنوز نفرستادی اول ببین غیبت میخوری یا نه.دیپلمت رو کی گرفتی و ماه تولدت چه ماهیه؟
    1.نه
    2.نه نمیخورم.ولی باید کارت اعزام بگیرم.از این میترسم که اعزامم بیفته قبل از کنکور یعنی اسفند.اگه بیفته موقع اعزام چه کارایی میکنن.؟میشه بیای خونه؟
    3.درس من اینجوریه.دیپلم بهمن.پیش 1 خرداد.پیش2 شهریور.همشم غیر حضوری.مگه اینکه اعزام نیفته اسفند.
    4.خردادم.

ممنون میشم یه کمکی بنمایید

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

1.نه
    2.نه نمیخورم.ولی باید کارت اعزام بگیرم.از این میترسم که اعزامم بیفته قبل از کنکور یعنی اسفند.اگه بیفته موقع اعزام چه کارایی میکنن.؟میشه بیای خونه؟
    3.درس من اینجوریه.دیپلم بهمن.پیش 1 خرداد.پیش2 شهریور.همشم غیر حضوری.مگه اینکه اعزام نیفته اسفند.
    4.خردادم.

ممنون میشم یه کمکی بنمایید
    شما با این جدول ببین کی میفتی.من خرداد دیپلمم رو گرفتم و متولد اردیبهشتم.افتادم بهمن امسال

13. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •