تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1069 از 1125 اولاول ... 695699691019105910651066106710681069107010711072107310791119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,681 به 10,690 از 11249

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

در نرم افزار h d s درصد سلامت هارد را 0 درصد زده و 4095 بد سکتور شناسایی شده ولی جالبه در قسمت error scan نزم افزار hd tune هیچ بدسکتوری شناسایی نشده
    شما بعد از بک آپ گیری از اطلاعات با نرم افزار HDD Regenerator اقدام به تعمیر بد سکتور ها کنین امکان داره این نرم افزار بتونه مشکل هارد رو رفع کنه

2. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

سلام هارد بسيار كند هس و گاهي بالا نمياد ، لطفا راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام یک هارد دیسک اکسترنال برند ADATA دارم که تو نرم افزار و نت دیدم هارد 2.5 اینچی داخلش از نوع Toshiba mk7559gsxp هست

این هارد دیس کند شده بود تو نرم افزار های تست هارد مثل Hard Disk Sentinel و hd tune دیدم مشکل داره

هم با Hard Disk Low Level Format Tool و هم با zero file hdtune روش کار کردم ولی هیچ تاثیری نکرد

به نظرم فقط مونده از بوت و نرم افزار HDD Regenerator ولی دیدم نوشته 2 روز طول میکشه میترسم عوض اینکه درست بشه بسوزه

به نظرتون میشه برای کم کردن زمان تعمیر قاب هارد رو باز کنم مستقیم وصل کنم به کامپیوتر ؟
    نظر شما چیه ؟
    Last edited by milad azad; 24-06-2016 at 10:39.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام هارد بسيار كند هس و گاهي بالا نمياد ، لطفا راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام یک هارد دیسک اکسترنال برند ADATA دارم که تو نرم افزار و نت دیدم هارد 2.5 اینچی داخلش از نوع Toshiba mk7559gsxp هست

این هارد دیس کند شده بود تو نرم افزار های تست هارد مثل Hard Disk Sentinel و hd tune دیدم مشکل داره

هم با Hard Disk Low Level Format Tool و هم با zero file hdtune روش کار کردم ولی هیچ تاثیری نکرد

به نظرم فقط مونده از بوت و نرم افزار HDD Regenerator ولی دیدم نوشته 2 روز طول میکشه میترسم عوض اینکه درست بشه بسوزه

به نظرتون میشه برای کم کردن زمان تعمیر قاب هارد رو باز کنم مستقیم وصل کنم به کامپیوتر ؟
    نظر شما چیه ؟
    با سلام .

برای این هارد دیسکها وقت نذارید و هر کاری که انجام بدید بیفایده هست . توصیه میکنم هارد دیسک جدید بخرید و اطلاعات رو منتقل کنید . در صورتیکه گارانتی داره ارسال کنید به گارانتی شاید تعویض کنند .

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام .

برای این هارد دیسکها وقت نذارید و هر کاری که انجام بدید بیفایده هست . توصیه میکنم هارد دیسک جدید بخرید و اطلاعات رو منتقل کنید . در صورتیکه گارانتی داره ارسال کنید به گارانتی شاید تعویض کنند .

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

محتوای مخفی: اسپویلر 
    تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA
    برای تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA متدهای مختلف وجود دارد اما اجازه دهید قبل از توضیح چگونگی تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA توضیحات مختصر در رابطه با این مدل هارد ارائه دهیم هارد توشیبا که بیشتر در سایز2.5 اینچ در بازار موجود می باشد بیشترین کاربرد استفاده در لپ تاپ را دارا می باشد و به صورت اکسترنال نیز در هاردهای ADATA و BUFFALO موجود می باشد تعدادی کمی هم به صورت 3.5 اینچ در بازار موجود می باشد لازم به ذکر است که هارد توشیبا و هیتاچی درسال گذشته ادغام شدند.
    در هاردهای 2.5 اینچ موجود در لپ تاپ خرابیهای مختلفی به وجود می آید که نرم افزارهای مختلف در بازار قابل ریکاوری و تعمیر نمی باشد لازم به ذکر است که برخی از نرم افزار موجود در بازار علاوه بر عدم تعمیر خرابیهای بیشتر نیز در هارد به وجود می آورد

PC3000 قابلیت ریکاوری و تعمیر هاردهای فوق را دارا می باشد چون PC3000 قویترین میان افزار در دنیا می باشد و به جرات می توان گفت 90% هاردهای توشیبا را عیب یابی و بازیابی می کند.
    ایرادات عمده در هارد توشیبا
    کند شدن هارد توشیبا
    بدسکتوری هارد توشیبا
    صدای غیر متعارف هارد TOSHIBA
    عدم شناسایی هارد TOSHIBA

بدسکتور گیری آن خیلی با مدل هارد های سیگیت و وسترن فرق می کند و مشکلات ماژول بسیار کمی بخاطر ساختار متفاوت آن برایش پیش می آید.
    در کل ما هارد توشیبای لپتاپی را از نظر کیفیت پایین تر از هارد های وسترن و سیگیت می دانیم بخاطر اینکه در تعداد بدسکتور گیری محدود است ولی خوب بدسکتور گیری می شود.
    ایراد ماژول بسیار کمی بخاطر ساختار جالب آن پیدا می کند و در تعویض هد یا موتور برای دسترسی به اطلاعات عالی جواب می دهد.
    در PC 3000 روسیه جدیدا به حل مشکلات هارد های توشیبا بسیار پرداخته است در این چند سال اخیر برنامه آن بسیار تکمیل تر از قبل شده است. بدسکتورگیری هارد توشیبای لپ تاپ فوق العاده خوب شده است و شرکت روسیه در این اواخر بسیار عالی روی این موضوع کار کرده است.
    خود ما وقتی روی بدسکتور گیری این مدل هارد کار می کنیم لذت می بریم بخاطر اینکه بسیار امکانات جالبی در pc 3000 روسیه قرار داده شده است و همیشه این شرکت روسیه را تحسین می کنم که تا کجای مشکلات پیش می رود و ابزار کافی در برنامه اش می گذارد.
    ساختار هارد توشیبای لپ تاپ همانند هیچ کدام از مدل های سیگیت وسترن دیجیتال سامسونگ هیتاچی فوجیتسو نیست و فرق بسیاری با مدل های دیگر دارد.
    ما هر چی بیشتر روی هارد توشیبا کار می کنیم تفاوت های بیشتری نسبت به هارد های دیگر پیدا می کنیم در pc 3000 نیز دست مارا در این کار باز گذاشته است و هر مدلی را که می خواهیم خودمان می توانیم طراحی کنیم و به برنامه اضافه کنیم.
    خیلی دوست داشتم خیلی ریز تر و دقیق تر روی این مسئله توضیح دهم و کامل بنویسم ولی در نوشتن این موضوعات باید کمی دقت کنم تا موجب ناراحتی شرکت ACE روسیه نشوم. ما نمیتوانیم و نباید خیلی موضوعات را منتشر کنیم و بیشتر مطالب درباره هارد باید سکرت باشد.
    ================================================== ================================================== ===================

این pc3000 ایا باید رابط سخت افزاری اش هم باشه ؟

همونطور که تو چند پست بالاتر مشکل رو گفتم با هر نرم افزاری تست کردم مشکل حل نشد حتی از تو قابش در اوردم و مستقیم به کیس وصل کردم سرعتش بیشتر شد تا 102 مگابایت در ثانیه در hd tune سرعت read

ضمنا یه سوال دیگه ایا همه هاردها سرعتشون در وسط حجم هارد کم میشه مثلا هارد من در surface test نشون میده اول سرعتش 102 به وسط که همون بالای 50 درصد به بعد میرسه میشه 79 بعد در انتها باز 101 ؟

دیگه تو ایان هارد 2.5 توشیبا اطلاعاتی وجود نداره به نظرتون با pc3000 چقدر هزینه رفع مشکلش میشه ؟

مممنون از پاسخ شما
    Last edited by ata.royalfalcon; 25-06-2016 at 12:24. دليل: حذف لینک تبلیغاتی و گذاشتن مطلب غیر مرتبط در اسپویلر

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

محتوای مخفی: اسپویلر 
    تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA
    برای تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA متدهای مختلف وجود دارد اما اجازه دهید قبل از توضیح چگونگی تعمیر و وریکاوری هارد توشیبا TOSHIBA توضیحات مختصر در رابطه با این مدل هارد ارائه دهیم هارد توشیبا که بیشتر در سایز2.5 اینچ در بازار موجود می باشد بیشترین کاربرد استفاده در لپ تاپ را دارا می باشد و به صورت اکسترنال نیز در هاردهای ADATA و BUFFALO موجود می باشد تعدادی کمی هم به صورت 3.5 اینچ در بازار موجود می باشد لازم به ذکر است که هارد توشیبا و هیتاچی درسال گذشته ادغام شدند.
    در هاردهای 2.5 اینچ موجود در لپ تاپ خرابیهای مختلفی به وجود می آید که نرم افزارهای مختلف در بازار قابل ریکاوری و تعمیر نمی باشد لازم به ذکر است که برخی از نرم افزار موجود در بازار علاوه بر عدم تعمیر خرابیهای بیشتر نیز در هارد به وجود می آورد

PC3000 قابلیت ریکاوری و تعمیر هاردهای فوق را دارا می باشد چون PC3000 قویترین میان افزار در دنیا می باشد و به جرات می توان گفت 90% هاردهای توشیبا را عیب یابی و بازیابی می کند.
    ایرادات عمده در هارد توشیبا
    کند شدن هارد توشیبا
    بدسکتوری هارد توشیبا
    صدای غیر متعارف هارد TOSHIBA
    عدم شناسایی هارد TOSHIBA

بدسکتور گیری آن خیلی با مدل هارد های سیگیت و وسترن فرق می کند و مشکلات ماژول بسیار کمی بخاطر ساختار متفاوت آن برایش پیش می آید.
    در کل ما هارد توشیبای لپتاپی را از نظر کیفیت پایین تر از هارد های وسترن و سیگیت می دانیم بخاطر اینکه در تعداد بدسکتور گیری محدود است ولی خوب بدسکتور گیری می شود.
    ایراد ماژول بسیار کمی بخاطر ساختار جالب آن پیدا می کند و در تعویض هد یا موتور برای دسترسی به اطلاعات عالی جواب می دهد.
    در PC 3000 روسیه جدیدا به حل مشکلات هارد های توشیبا بسیار پرداخته است در این چند سال اخیر برنامه آن بسیار تکمیل تر از قبل شده است. بدسکتورگیری هارد توشیبای لپ تاپ فوق العاده خوب شده است و شرکت روسیه در این اواخر بسیار عالی روی این موضوع کار کرده است.
    خود ما وقتی روی بدسکتور گیری این مدل هارد کار می کنیم لذت می بریم بخاطر اینکه بسیار امکانات جالبی در pc 3000 روسیه قرار داده شده است و همیشه این شرکت روسیه را تحسین می کنم که تا کجای مشکلات پیش می رود و ابزار کافی در برنامه اش می گذارد.
    ساختار هارد توشیبای لپ تاپ همانند هیچ کدام از مدل های سیگیت وسترن دیجیتال سامسونگ هیتاچی فوجیتسو نیست و فرق بسیاری با مدل های دیگر دارد.
    ما هر چی بیشتر روی هارد توشیبا کار می کنیم تفاوت های بیشتری نسبت به هارد های دیگر پیدا می کنیم در pc 3000 نیز دست مارا در این کار باز گذاشته است و هر مدلی را که می خواهیم خودمان می توانیم طراحی کنیم و به برنامه اضافه کنیم.
    خیلی دوست داشتم خیلی ریز تر و دقیق تر روی این مسئله توضیح دهم و کامل بنویسم ولی در نوشتن این موضوعات باید کمی دقت کنم تا موجب ناراحتی شرکت ACE روسیه نشوم. ما نمیتوانیم و نباید خیلی موضوعات را منتشر کنیم و بیشتر مطالب درباره هارد باید سکرت باشد.
    ================================================== ================================================== ===================

این pc3000 ایا باید رابط سخت افزاری اش هم باشه ؟

همونطور که تو چند پست بالاتر مشکل رو گفتم با هر نرم افزاری تست کردم مشکل حل نشد حتی از تو قابش در اوردم و مستقیم به کیس وصل کردم سرعتش بیشتر شد تا 102 مگابایت در ثانیه در hd tune سرعت read

ضمنا یه سوال دیگه ایا همه هاردها سرعتشون در وسط حجم هارد کم میشه مثلا هارد من در surface test نشون میده اول سرعتش 102 به وسط که همون بالای 50 درصد به بعد میرسه میشه 79 بعد در انتها باز 101 ؟

دیگه تو ایان هارد 2.5 توشیبا اطلاعاتی وجود نداره به نظرتون با pc3000 چقدر هزینه رفع مشکلش میشه ؟

مممنون از پاسخ شما
    بهتر هست هزینه ای که برای تعمیر این هارد دیسک میپردازید صرف خرید هارد دیسک جدید کنید . البته از هزینه های تعمیر اطلاعی ندارم ولی مطمئن باشید ارزانقیمت هم نیست . بنظر من تعمیر هارد دیسک تنها زمانی منطقی هست که اطلاعات مهمی داشته باشید و نتونید از جای دیگه این اطلاعات رو دوباره بدست بیارید . هارد دیسک پرحجمی هم که نیست .

داره خودمونی میشه saleh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام تو دو عکس آخر نشون میده که هارد initialized نشده ببینید از تو disk managmet میتونید هارد رو initialized بکیند روی حالت mbr
    کسی جواب منو نداد ! تست کردم نشد پیغام زیر میاد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] []

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

یه سوال

هارد بیشتر دیسک ش بچرخه عمر زیاد تری خواهد کرد ویا زود سرعت چرخش کم بشه پارک بشه

چون من یک هارد گرین وسترن دارم می خوام با برنامه
    WD idle time utility تو زمان بندی فعالیتش دستکاری کنم مقدار APM
    Last edited by milad azad; 27-06-2016 at 15:00.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

یه سوال

هارد بیشتر دیسک ش بچرخه عمر زیاد تری خواهد کرد ویا زود سرعت چرخش کم بشه پارک بشه

چون من یک هارد گرین وسترن دارم می خوام با برنامه
    WD idle time utility تو زمان بندی فعالیتش دستکاری کنم مقدار APM

دوباره سلام کمک کمک

یه اشتباهی کردم /d زدم دیگه غیر فعال شد حالا هرچی زمان میدم قبول نمی کنه

اساتید چه کاری لازمه بکنم ؟

فریم ویر این مدل رو پیدا کردم 16 مگ حجم داره
    WDC WD5000AADS-00M2B0 01.00A01 WD-WCAV5E791347.pcr

چطور بزنمش رو هارد ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم جواب بدید
    Last edited by milad azad; 27-06-2016 at 17:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •