تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1064 از 1130 اولاول ... 645649641014105410601061106210631064106510661067106810741114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,631 به 10,640 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

ظاهرا مناسب باشه ولی
    ممکنه در بخشی از موقعیتها مشکل بوجود بیاد، مثلا در مورد ارتفاع بوجود آمده بعد از نصب و همچنین وجود آدابپتور ، آیا مشکلی برای بستن کاپوت پدید نمیاد؟
    و یا احینا محفظه فیلتر هوا کاملا با این نمونه هماهنگی داره؟
    ظاهرا توضیحاتی داده که برای نصب هماهنگی لازم را داره ( در بخش Emissions ) که در ادامه برای مدلهای 1968 و جدیدتر مناسب نصب اعلام کرده، ولی بهتره مجددا از فروشنده سوال کنید.

وکیوم ساسات به 260 هزار تومان رسیده!

مسلما با این وضعیت ، انجام ساده ترین کارها با بیشترین هزینه انجام میشه و باید خیلی خیلی بیشتر از گذشته ابداع و ابتکار و حتی اختراع از خودمون بروز بدیم و بعید نیست در آینده بخاطر استفاده از قطعات ارزانتر خودروهای دیگه تو ماشینهایی که داریم، اتومبیلها به چیزی مثل این تغییر شکل پیدا کنند!

واسه محقظه فیلتر اگر نشد هم یه مدل الدربروک از اینجا گیر میارم
    چیزی که بیشتر نگرانشم پایه سیم گازه

2. 2 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کابرات ها با توجه به کد نامبر که GM حک کرده -میزان فلوت شناور کاربرات وسوزنها مقدار پاشش و....تفاوت هایی دارن
    حتی بعد از مدتی از کارکرد به دلیل سرد وگرم شدم تاب بر میدارن

4. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

آقا ایشالله بگیری و سوارش کنی و خوب برات کار بده
    فقط خواستم بگم چیزایی که آقا کامارو گفت من قبلا توی کاربراتا ماشینای دیگه هم دیدم تقریبا همینجوریه و از راهنماییاش برا دوستام که آمریکایی داشتن گفتم خیلی استفاده کردن مث خودمم گاهی مهمون میامدن اینجا میخوندن خلاصه اگه چیزی گفت مطمئن باش رو حساب کتابه درست مثل حرفای آقا محمد جواد و بقیه که تجربه واقعی دارن و نه اینکه فقط حرف بزنن و آخرش هیچی...!!

6. 4 کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوست عزیز این کاربرات ها موارد خوبی هستن ولی فکر میکنم با توجه به شرایطی که واردات داشته باشه برابر قیمت دلاری قطعه باید هزینه ارسال و سود به واسطه پرداخت کنید.
    منظورم اینه که اگر مثلا 250 دلار بابت خود کالا پرداخت کنید باید 250 دلار هم بابت سود واسطه و هزینه انتقال بپردازید. این به این معنیه با وضعیت دلار فعلی حدودا 7 میلیون یا بیشتر باید پرداخت کنید.
    البته مشکلات نصب و تنظیم هم داستانهای خودش رو داره تا جایی که بنده اطلاع دارم اگر کسی بخواد کاربراتور غیر فابریک روی ماشینش ببنده باید به میزان سوخت مورد نیاز و هوای مورد نیاز ماشین توجه کنه و این موضوع واحدی به نام cfm داره و دبی مخلوط سوخت و هوا رو در کاربراتورها نشون میده.
    منطورم اینه که اغلب وقتی کاربراتوری به غیر از فابریک روی ماشین نصب میشه یا باز هم توسط کاربراتورسازها باید دستکاری بشه و برای جلوگیری از خامسوزی (که معمولا اتفاق میفته) و دود سیاه میان و یا سوزنها رو تعویض میکنن و یا هولدر سوزنها رو دستکاری میکنن. و اینکار باعث افت کلی کاربراتور میشه
    حتی مواردی سراغ دارم که با نصب کاربراتور قویتر روی ماشین استاندارد افت قدرت رو تجربه کردن چون فلو و مکش موتور استاندارد نتونسته از قابلیت بالاتر کاربراتور استفاده کنه و بعضا به دلیل دهانه بزرگتر ورودی هوای کاربراتور جدید سرعت عبور هوا از داخل کاربراتور جدید کم شده و این باعث عدم تنظیم کاربراتور میشه و هیچ کس هم نمیتونه با اون کاربراتور تنظیمش کنه.

پیشنهاد بنده مشورت با یک کاربراتور ساز خبره و قدیمی هست چون فکر میکنم کاربراتور خودتون با هزینه بسیار کمتر میتونه کامل بشه. من فکر میکنم هنوز میشه با مبلغ خوبی بشه کاربراتور فابریک رو نگه داشت.

8. 6 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

دوست عزیز این کاربرات ها موارد خوبی هستن ولی فکر میکنم با توجه به شرایطی که واردات داشته باشه برابر قیمت دلاری قطعه باید هزینه ارسال و سود به واسطه پرداخت کنید.
    منظورم اینه که اگر مثلا 250 دلار بابت خود کالا پرداخت کنید باید 250 دلار هم بابت سود واسطه و هزینه انتقال بپردازید. این به این معنیه با وضعیت دلار فعلی حدودا 7 میلیون یا بیشتر باید پرداخت کنید.
    البته مشکلات نصب و تنظیم هم داستانهای خودش رو داره تا جایی که بنده اطلاع دارم اگر کسی بخواد کاربراتور غیر فابریک روی ماشینش ببنده باید به میزان سوخت مورد نیاز و هوای مورد نیاز ماشین توجه کنه و این موضوع واحدی به نام cfm داره و دبی مخلوط سوخت و هوا رو در کاربراتورها نشون میده.
    منطورم اینه که اغلب وقتی کاربراتوری به غیر از فابریک روی ماشین نصب میشه یا باز هم توسط کاربراتورسازها باید دستکاری بشه و برای جلوگیری از خامسوزی (که معمولا اتفاق میفته) و دود سیاه میان و یا سوزنها رو تعویض میکنن و یا هولدر سوزنها رو دستکاری میکنن. و اینکار باعث افت کلی کاربراتور میشه
    حتی مواردی سراغ دارم که با نصب کاربراتور قویتر روی ماشین استاندارد افت قدرت رو تجربه کردن چون فلو و مکش موتور استاندارد نتونسته از قابلیت بالاتر کاربراتور استفاده کنه و بعضا به دلیل دهانه بزرگتر ورودی هوای کاربراتور جدید سرعت عبور هوا از داخل کاربراتور جدید کم شده و این باعث عدم تنظیم کاربراتور میشه و هیچ کس هم نمیتونه با اون کاربراتور تنظیمش کنه.

پیشنهاد بنده مشورت با یک کاربراتور ساز خبره و قدیمی هست چون فکر میکنم کاربراتور خودتون با هزینه بسیار کمتر میتونه کامل بشه. من فکر میکنم هنوز میشه با مبلغ خوبی بشه کاربراتور فابریک رو نگه داشت.
    کابراتور رو که یکی از آشناها برام میاره تقریبا هزینه خام در میاد
    روچسری که رو ماشین بود مال 1974 خیلی قدیمی بود و تقریبا همه جاش تاب داشت و چند تا از قطعه هاشم نبود
    من خودمم خیلی دوست داشتم دوباره روچسر بگیرم روچسرای تو ایران تو دلم نبود تو سایتای خارجی هم نمونه بازسازیش خیلی گرون بود
    کاربراتوری که تقریبا همه واسه 350 کارخونه تا تقویت متوسط تاییدش کرده بودن این بود
    این کاربه 1 ورودی بنزین داره که با پمپ سازگاره جای مختص گیربکس 350 داره حتی وکیوماشم هم جاش خوبه هم همشو داره
    مشکلی بابریدن کاپوت ندارم
    فقط میمونه همون جای سیم گاز ک با توجه به اندازش فک نکنم بشه بستش و خروجی های سر دو تا سیلندر هم باز میمونه

10. 6 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

12. 3 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. 2 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم با توصیه آقا محمد موافق هستم و فکر میکنم اگر این هزینه سنگین را برای موارد خیلی ضروری تر ماشین بکار ببرید، بهتر باشه.
    مسلما بازسازی کاربراتور کمی وقت و حوصله نیاز داره اما وقتی انجام بشه، بخصوص وقتی که خودتون انجام بدید، نتیجه خیلی خوبی بدست میاد و دیگه نیازی به هزینه سنگین نیست، البته تصمیم نهایی با خود شما است.

تست سرعت شورلت کوروت ZR.1 مدل 2019 و رسیدن به سرعت بیش از 345 کیلومتر در ساعت در پیست پاپنبرگ آلمان

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کوروت ZR.1 توانایی رسیدن به سرعتهای بالاتر را دارد ولی کمپانی جنرال موتورز حداکثر سرعت را بر روی 345 کیلومتر در ساعت محدود کرده.

16. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

من هم با توصیه آقا محمد موافق هستم و فکر میکنم اگر این هزینه سنگین را برای موارد خیلی ضروری تر ماشین بکار ببرید، بهتر باشه.
    مسلما بازسازی کاربراتور کمی وقت و حوصله نیاز داره اما وقتی انجام بشه، بخصوص وقتی که خودتون انجام بدید، نتیجه خیلی خوبی بدست میاد و دیگه نیازی به هزینه سنگین نیست، البته تصمیم نهایی با خود شما است.

تست سرعت شورلت کوروت ZR.1 مدل 2019 و رسیدن به سرعت بیش از 345 کیلومتر در ساعت در پیست پاپنبرگ آلمان

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کوروت ZR.1 توانایی رسیدن به سرعتهای بالاتر را دارد ولی کمپانی جنرال موتورز حداکثر سرعت را بر روی 345 کیلومتر در ساعت محدود کرده.

خب مال خودم که ارزش درست کردن نداره اینجا پیدا کردم میگه 2200 و هالیه تقریبا 5 پام درمیاد ماشینم شاسی میخواست که هزینش جدا گذاشتم و بعد از اون کاربراتور میمونه شما که تجربتون بیشتره من چون همه بهم کفتن خیلی عالیه و حس کردم ارزش داره میخوام هزینه کنم

18. 4 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

و واقعا کاربراتورم هیچیش سالم نیست هم سرش و هم تنش پیچیده
    کفشم ک شفت میخواد خروجی ترمزشم جاش خرابه
    سوزن و شناورم وصعیتش دیدین به نظرتون ارزش درست کردن داره؟؟

20. این کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. hamid-48

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •