تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1064 از 1125 اولاول ... 645649641014105410601061106210631064106510661067106810741114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,631 به 10,640 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام. مدتی هست که سرعت سیستمم اومده پایین با توجه بررسی هایی که انجام دادم فکر میکنم 90 درصد بخاطر هارد دیسک هست.
    میخواستم ببینم میشه با تست هارد متوجه شد سرعت هارد یا مشکلات دیگه بوجود اومده یا خیر؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام. مدتی هست که سرعت سیستمم اومده پایین با توجه بررسی هایی که انجام دادم فکر میکنم 90 درصد بخاطر هارد دیسک هست.
    میخواستم ببینم میشه با تست هارد متوجه شد سرعت هارد یا مشکلات دیگه بوجود اومده یا خیر؟
    سلام دوست عزیز
    نرم افزار HD Tune را روی سیستمتون نصب کنین و یه عکس از تب Health نرم افزار اینجا قرار بدین تا بنده و دیگر دوستان بتونیم راهنمائیتون کنیم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نرم افزار HD Tune را روی سیستمتون نصب کنین و یه عکس از تب Health نرم افزار اینجا قرار بدین تا بنده و دیگر دوستان بتونیم راهنمائیتون کنیم
    زدم که Error Scan انجام بده.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوست عزیز در نرم افزار ارور CRC داده
    و مشکل هاردتون احتمالا مربوط به کابل و اتصالاتش هست در صفحه قبل هم یکی از دوستان مشکل شما رو داشتن که میتونین از راهنمائی هایی که به ایشون شده هم استفاده کنین ...

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به دلیل همون اروره هست باید ابتدا هارد رو روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید بازم این مشکل هست یا نه اگر بود اتصالات هارد به همراه پاور حتما چک بشه

کار بعدی پارتیشن بندی مجدد هارد و آپدیت بایوس و فریم ویر هارد است
    سلام.
    دوست عزیز منم این مشکل رو دارم . حتی من روی ویندوز 10 مشکل دارم یعنی موقع نصب پیغام میده که فکر میکنم بخاطر قدیمی بودن بایوس هستی یا عدم ساپورت UFEI هست.
    حالا سوالم این هست که من میخوام بایوس رو آپدیت کنم اما متسفانه از عواقبش میترسم که به مشکل بربخوره. راه حل مناسب و راحتی هست که بشه بایوس رو آپدیت کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنین الان یه هفته میشه اسیرم به خدا
    من هاردم مشکل داره (صفحه آبی مرگ ) با برنامه HDD Regenerator میرم تو قسمت فقط بررسی هارد (یعنی همون قسمت که فقط بررسی می کنه و بدسکتور هارو پیدا میکنه ) 63 تا بدسکتور پیدا میکنه اما وقتی میام تو قسمت ترمیم هارد وقتی به اون قسمت که بدسکتور گرفته میرسه بیش از 50 هزار بدسکتور پیدا میکنه و به سختی جلو میره به حدی که یه بار تا یه هفته هم صبر کردم !!!!!!
    میشه کمک کنین چیکار کنم؟؟؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .

اگر سیستم دیگه ای دارید ، من پیشنهاد میکنم این هارد دیسک رو متصل کنید به سیستم دوم و سرعت هارد دیسک رو بررسی کنید . در صورتیکه سرعت خوب باشه معلوم میشه مشکل از سیستم اول هست چون مشکل CRC Error (که در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح کاملی دادم) فقط مربوط به هارد دیسک نیست .
    ضمناً قبل از اینکه هارد دیسک رو از سیستم اول جدا کنید تستهای کاملی بگیرید (مثل پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و در جایی ذخیره کنید تا بعداً بتونید مقایسه کنید .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

مشکل مارو کسی نیس حل کنه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

مشکل مارو کسی نیس حل کنه؟؟؟؟
    سلام
    میتونین وارد ویندوز بشین ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

قدیما که تازه کامپیوتر گرفته بودیم و نوجوان بودیم،بچه ها میگفتن فرمت کردن هارد و دیلیت پارتیشن کردن باعث میشه هارد خراب بشه.راست این حرف؟

البته تو دانشگاه خوندیم که مثلا فلشا 1000بار یا 10000بار(دقیق یادم نیست)قابلیت خواندن و نوشتن دارند .

حالا این هاردهای مغناطیسی هم ممکنه با فرمت کردن خراب بشند؟یعنی محدودیت فرمت کردن و دیلیت کردن دارند؟

سوال2با فرمت کردن هارد و دیلیت پارتیشن این تب health برنامه hd tune هم اعدادش تغییر میکنه یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •