تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 2199 اولاول ... 656961021031041051061071081091101161562066061106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه hasti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

پیدا کردم مرسی
    Connect Frequency 3549000KHz
    Upload Data Rate 0 bytes/sec
    Download Data Rate 0 bytes/sec
    Signal Strength 0%
    Link Quality(CINR Reuse1) 0%
    Link Quality(CINR Reuse3) 0%
    CINR Reuse1 -1.60dB
    CINR Reuse3 2.04dB
    RSSI -96.71dBm
    UL_FEC -
    DL_FEC -
    BSID 00:00:00:00:00:00
    POWER -43.29dBm

Statistics Upload Download
    Ethernet Bytes
    اینا اخریت اعداد هستن شما منظورت کدوم بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مودم شما به جای CINR نوشته Signal Strength که سیگنال رو به درصد نشون میده. RSSI شما الان -96 هست که خیلی کمه این عدد منفی هرچی به صفر نزدیک تر باشه بهتره. شما اگه میتونی مودم رو ببر رو پشت بوم ببین RSSI رو میتونی برسونی به 70 -80 . فکر کنم آخرش باید outdoor بگیری.
    در ضمن الان چون سیگنال شما ضعیفه به هیچ btsی نتونسته وصل بشه (BSID صفر هستش) وقتی که وصل میشه جلوی BSID, آی دی bts رو می نویسه.

3. این کاربر از karbist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال foxyjanam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    شيراز -- تهران

پيش فرض

مبین نت واقعا مثل این که پینگش عالیه
    مرسی از کسایی که تستاشونو گذاشتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام...
    کسی از دوستان فایل آموزشی فارسی pdf با هرچیزه دیگری همراه با عکس درباره تنظیمات کامل مودم های outdoor مبین نت داره که شامل نصب اولیه و تنظیمات تصویریش باشه؟

داره خودمونی میشه reza-ps3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    forum.p30world.com تهران

پيش فرض

سلام...
    کسی از دوستان فایل آموزشی فارسی pdf با هرچیزه دیگری همراه با عکس درباره تنظیمات کامل مودم های outdoor مبین نت داره که شامل نصب اولیه و تنظیمات تصویریش باشه؟
    سلام دوست عزیز ایتم کل عکس های داخل پنل مودم CPE - Out Door در یک فایل زیپ خدمت شما
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by reza-ps3; 28-09-2010 at 11:52.

7. 3 کاربر از reza-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز کار خوبی کردی که از تمام صفحات عکس گرفتی.ممنون
    ولی اگر میتونی پستت رو ویرایش کن و همه عکس ها رو بریز توی یه فولدر و rar ش کن و یه جایی آپلود کن و لینکش رو بذار توی پستت!
    اینجوری اونایی که با دایال آپ میان بالا هم بهتر میتونن این صفحه رو ببینن!
    بازم تشکر...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

4

چشم دوست عزيز. حتماً.
    من تهرام هستم منطقه ونك پارك. (بالاتر از ساختمانهاي آ اس پ)

تو اين دو روزي كه باهاش كار كردم سرعت دانلود كه خوب بوده. (چه با رپيدشير چه با تورنت) ولي وقتي ميخوام تو سايتي برم باهاش، احساس مي كنم از اينترنت قبليم (512َ ADSL بود اون) سرعتش كمتره و ي ذره طول ميكشه كه بياره. كسي ميتونه راهنمايي كنه چرا ؟ آيا ميتونه به خاطر سرعت كم آپلودم باشه ؟؟؟ اصلاً چرا سرعت آپلودم نسبت به تست هايي كه دوستان ديگه گذاشتن اينقدر پايينه ؟؟؟
    اين تست هم الان گرفتم :

>> البته سرعت آپلودم نسبت به تست قبلي بهتر شده.

سلام.
    مبارک باشه!
    شما کدوم شهری؟
    بعد از یه هفته هم تونستی بیا از وضعیت سرویست توی اون یک هفته بگو!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چشم دوست عزيز. حتماً.
    من تهرام هستم منطقه ونك پارك. (بالاتر از ساختمانهاي آ اس پ)

تو اين دو روزي كه باهاش كار كردم سرعت دانلود كه خوب بوده. (چه با رپيدشير چه با تورنت) ولي وقتي ميخوام تو سايتي برم باهاش، احساس مي كنم از اينترنت قبليم (512َ ADSL بود اون) سرعتش كمتره و ي ذره طول ميكشه كه بياره. كسي ميتونه راهنمايي كنه چرا ؟ آيا ميتونه به خاطر سرعت كم آپلودم باشه ؟؟؟ اصلاً چرا سرعت آپلودم نسبت به تست هايي كه دوستان ديگه گذاشتن اينقدر پايينه ؟؟؟
    اين تست هم الان گرفتم :

>> البته سرعت آپلودم نسبت به تست قبلي بهتر شده.

شما حین دانلود که احیانا اون سایت ها رو باز نمیکنی؟
    سرعت آپلود اینترنت 512 قبلی شما فکر نمیکنم از 512 بیشتر بوده باشه!
    اینو هم در نظر بگیر که این تست بعضی مواقع با اون چیزی که شما استفاده میکنی فرق میکنه.مثلا الان من با ADSL ام دانلود که میکنم تقریبا سرعتش 1 مگابیته ولی تست که میگیرم میزنه 512 کیلوبیت!

11. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

نه بابا. من هر سايتي كه بخوام برم Pause ميكنم دانلودام رو .اصلاً بدون Pause كردم هيچ سايتي رو باز نميكنه چون كل Bandwidth گرفته شده.

آره مشكل همينه. قبلاً كه 512 داشتم ADSL قاعدتاً سرعت آپلود نمي بايست 512 باشه. ولي نكته همينه كه سريع اطلاعات رو ميفرستاد به سايت درخواستي و از اون طرف خيلي سريعتر باز ميشد سايت و سايت هاي سنگين راحت باز مي شد. ولي الان با اينكه سرعت دانلودم دو برابر شده و اينو به عينه دارم ميبينم ، ولي فقط واسه دانلود اون حس رو دارم و براي باز كردن سايت احساس مي كنم طول ميكشه به خصوص وقتي چند تا صفحه با هم باز مي كنم. (پيشاپيش اينم بگم كه ----- شكن اينا خاموشه ها ، Direct وصل مي شم به سايتي كه مي خوام برم.)

شما حین دانلود که احیانا اون سایت ها رو باز نمیکنی؟
    سرعت آپلود اینترنت 512 قبلی شما فکر نمیکنم از 512 بیشتر بوده باشه!
    اینو هم در نظر بگیر که این تست بعضی مواقع با اون چیزی که شما استفاده میکنی فرق میکنه.مثلا الان من با ADSL ام دانلود که میکنم تقریبا سرعتش 1 مگابیته ولی تست که میگیرم میزنه 512 کیلوبیت!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نه بابا. من هر سايتي كه بخوام برم Pause ميكنم دانلودام رو .اصلاً بدون Pause كردم هيچ سايتي رو باز نميكنه چون كل Bandwidth گرفته شده.

آره مشكل همينه. قبلاً كه 512 داشتم ADSL قاعدتاً سرعت آپلود نمي بايست 512 باشه. ولي نكته همينه كه سريع اطلاعات رو ميفرستاد به سايت درخواستي و از اون طرف خيلي سريعتر باز ميشد سايت و سايت هاي سنگين راحت باز مي شد. ولي الان با اينكه سرعت دانلودم دو برابر شده و اينو به عينه دارم ميبينم ، ولي فقط واسه دانلود اون حس رو دارم و براي باز كردن سايت احساس مي كنم طول ميكشه به خصوص وقتي چند تا صفحه با هم باز مي كنم. (پيشاپيش اينم بگم كه ----- شكن اينا خاموشه ها ، Direct وصل مي شم به سايتي كه مي خوام برم.)
    والا من که دیگه نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه ، وقتی همه شرایط برابره!!؟

حالا من خودم هیچوقت نشده با مبین نت بدون اینکه در حال دانلود نباشم ، وبگردی کرده باشم! همیشه در حال دانلوده!
    جالب اینجاست که بعضی اوقات اینقدر صفحات رو زود باز میکنه که فکر میکنم دانلود قطع شده بعد که نگاه میکنم میبینم نه بابا با سرعت 130 هم در حال دانلوده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •