تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 261 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من یه وسترن لایو از سایت لاوان به قیمت 145 خریدم و 1 روزه رسید دستم.
    ورژن دستگاه 1.2.21 هست. آیا این آخرین ورژنشه یا بالاتر هم هست؟ اگه هست لطفا بزارین.
    فقط یه مشکل داره این که کنترلش 1 ثانیه دیر عمل میکنه، مال دوستان هم همینطوره؟
    و اینکه بعضی از کلمه ها رو تو زیرنویس حرفهاشو جدا نشون میده (مثلا: س لا م - م ی بینم ت ...) کاریش نمیشه کرد؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ضمن تشکراز bardia عزیز (پست شماره 1019) بابت راهنمائی بایستی عرض کنم که متاسفانه حتی فرمتهای ضبط شده بافرمت ts که ازرسیورهالی معمولی ضبط میشودرانیز دستگاه پاتریوت پخش نمی کند بنظر میرسد یکجای کاراشکال دارد که بنده متاسفانه تاکنون موفق به رفع آن نشده ام ممنون میشوم دراینخصوص راهنمائی فرمائید
    دوست عزيز شرمنده ديشب فلش همراهم نبود تا تست كنم اما امشب كه تست كردم ديدم حق با شماست و دستگاه قادر به پخش و حتي شناسائي فايلهايي كه با فرمت ts از رسيور كپچر شده نيست خودم هم تعجب كردم چون تا الان كلي فايل با فرمت ts با اين دستگاه پخش كردم براي همين اين فايلها رو با كامپيوتر تست كردم در كمال تعجب ديدم فرمت اين فايلها tsp هستش و براي همين دستگاه قادر به شناسائي و پخش اينجور فايلها نيست دستگاه بدوت هيچ مشكلي فايلهاي ts رو پخش ميكنه و كليپهايي كه با فرمت ts و با استفاده از كارت --- ركورد كردم بدون هيچ مشكلي در دستگاه پخش ميشه

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

دوستا فکر کنم WD HD LIV PLUS تیونر دیجیتال هم داشته باشه ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه
    من که رفتم برای ----T یک بلوسنس خریدم ولی اگر مطلب بالایی صحت داشته باشه من میدونم و اشخاصی که بیخودی در این تایپیک پست میزنند شاید هم یک دونه از این مدیا پلیر ها خریدم خودم نظرم روی ASUS هستش تا بقیه چی بگن؟!؟!؟!

4. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vvc

اگه نباشه جاش خالی می مونه monipa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان متخصص سلام
    من یک دستگاه پخش بلوری سونی دارم
    زیر نویس فارسی رو نمیتونم باهاش نمایش بدم
    دستگاه از اروپا خریداری شده
    با اخرین برنامه خاورمیانه ( سایت سونی) اپدیتش کردم ولی زیر نویس فارسی رو نشون نمیده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز زیرنوسهاتو به نام همون فایل دربیار و اگر srt هستش به sub تبدیلشون کن
    ببین جواب میده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    ورژن دستگاه 1.2.21 هست. آیا این آخرین ورژنشه یا بالاتر هم هست؟ اگه هست لطفا بزارین.
    و اینکه بعضی از کلمه ها رو تو زیرنویس حرفهاشو جدا نشون میده (مثلا: س لا م - م ی بینم ت ...) کاریش نمیشه کرد؟
    ممنون
    یکی دو صفحه قبل رو بخونی منم دقیقا مثل شما بودم دوستان جوابها رو نوشتن
    زیرنویسهاتم تبدیل به sub کن راحت میشی
    فریمور 1.42 بتا که مورد تائید خود شرکت هم هستش دوستان زحمت لینکش رو چند صفحه پیش کشیدن
    اگر آپدیتش کنی دستگاه دیگه بدون نقص میشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

میخوام هارد یک ترابایت برای این دستگاه بخرم دوستان چه مدلی راپیشنهاد میکنند ؟؟

2.5 اینچی یا 3.5 اینچی ؟؟؟

کدوم مارک ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ممنون
    کسی از دوستان مشکل تاخیر در کنترل رو ندارن؟
    نمیشه حلش کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی از دوستان مشکل تاخیر در کنترل رو ندارن؟
    نمیشه حلش کرد؟
    سلام . دوست عزیز دستگاه منم همینجوریه ! اولا هی میرفت رو اعصابم ! اما الان بهش عادت کردم و برام عادی شده . یکم باهاش کار کنی برات عتدی میشه . کلا هر دستگاهی نقاط ضعف و قوتی داره . زیاد سخت نگیر

11. این کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میخوام هارد یک ترابایت برای این دستگاه بخرم دوستان چه مدلی راپیشنهاد میکنند ؟؟

2.5 اینچی یا 3.5 اینچی ؟؟؟

کدوم مارک ؟؟
    اگه قیمتش برات مهم نیست که 2.5 اینچی بگیر . اما اگه قیمتش مهمه برات که با پول یه هارد 1 ترا 2.5 اینچی میتونی 2تا هارد 1 ترا 3.5 اینچی بگیری . مارک معتبر هم بگیر . یا وسترن یا سیگیت .میتونی وسترن بگیری که با دستگاهت هم ست بشه . من خودم تاحالا 2 تا سیگیت گرفتم بیشتر از 1 ساله . یکیش 500 گیگ و یدونه هم 320 گیگ برای خانومم. زیادم با خودم اینور اونور میبرمش مدل 500 گیگش رو . تاحالا هم مشکلی براش پیش نیومده.

13. این کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •