تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 502 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

آقای milad1987شما که 1299 داشتی مشکلی تا حالا پیدا نکرده؟؟
    راستش تا حالا که هیچ مشکلی باهاش نداشتم.قبلا که 1030 داشتم خوب یکسری مشکلات جزئی داشتم.ولی با 1299 اصلا.خیالت راحت باشه

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

ممنون میشم اگه از ظاهرشم یه عکس بگذارید!

خوب شما که تو این کریسیس و gta iv بازی میکنی چطور هست با حالت high quality چطور اجرا میشن ؟
    خوب راستش تا حالا چند تا بازی رو نصب کردم و بازی کردم.مثلا call of duty 5 رو که همین امشب تموم کردم خیلی خوب میاره.با رزلوشن 1024 و extra quality کاملا روان اجرا میشه.
    کرایسیس رو روی رزلوشن 1024 و medium quality خیلی عالی میشه بازی کرد.توی رزلوشن 1280 وhigh quality هم کماکان خوب اجرا میشه.
    اما درباره ی gta iv قضیه یکم فرق میکنه.بازی رو میشه با رزلوشن 1024 و medium quality بازی کرد.ولی خوب راستش خیلی به سیستم فشار میاره.من که پاکش کردم.
    فکر نمیکنم هیچ نوت بوکی با گرافیک کمتر از 9800 و سی پی یو quad core بتونه gta iv رو با حداکثر تنظیمات روان اجرا کنه!چون که واقعا یکی از سنگین ترین بازی هایی هستش که تا حالا دیدم.
    در نتیجه نباید انتظارات خیلی رویایی از 1299 یا مدل های هم قیمتش داشته باشی(اینکه قدرتش در حد یه دسکتاپ high end باشه).در حد خودش خیلی عالیه! من که خیلی راضیم!!
    Last edited by milad1987; 05-03-2009 at 00:21.

3. 2 کاربر از milad1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

به زودی براتون ازش چندتا عکس میگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا من حدود 1 ماه که hdx 18-1155 رو با قیمت 1710000 تومن گرفتم(اینم بگم من عمان هستم).خیلی ازش راضی هستم.

همه چیزش خوبه و عالیه.تنها cpu ش که یک کم پایینه.اما اصللللللللا فرق محسوسی با cpu های بالا تر موجود نداره

لپ تاپ hdx18-1175 اینجا اومده قیمتش هم 2100000 تومن.cpu این دستگاه 4 هسته ای هستش .اما متاسفانه فرکانسش 2 GHz هستش.که این واسه کسایی که خیلی با لپ بازی میکنن یه خورده بده.ولی تو بقیه کار ها به جز بازی از cpu های دیگه سر تره

در کل من از این لپ تابم راضی هستم.تازه یه بار ویندوزشم زدم داقون کردم.و مجبور شدم ویندوزو ریکاوری کنم

خلاصه هر کی سوالی چیزی داره بپرسه که من در خدمتم
    gl
    Last edited by samoeli; 05-03-2009 at 01:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یک آنتن کوچک اچ پی ( البته مورد آنتن رو هنوز فرصت نکردم تست کنم ) این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....

Q_Q جان من ازت 2 تا سوال داشتم

من چون تو ایران نیستم نمیتونم tv tunneresho امتحان کنم.با اینکه احتمال قوی میدم که تو ایران ساپورت میکنه.اما میخام ببینم شما tv tunnersho تست و ازش استفاده کردی؟آیا ساپورت میکنه؟

بد اینکه اون موس بلوتوث لاجیتک رو چند خریدی.l

ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدی

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

سلام به همه ی اچ پی دوستان اینم برای اونایی که عکس از ظاهر 1299 خواسته بودند.

8. این کاربر از milad1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ir_elf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض woowwww

درود بر میلاد و همه.

مرسی داداش، کارت درسته.

آقا به نظر من که عالیـــــــــــــــــــــ ـــه.

فقط چندتا سوال از میلاد:
    1- این رنگ و جنس لکه بردار که نیست، در صد خش برداریش چی؟
    2- این مدل فن هاش زیاد صدا که نمی دن؟؟ درایو بلو ری چی ، ریپ نمی زنه که؟؟؟
    3- گرم کردنش چی؟ حین باز کردن و یا رندرهای سنگین زیاد داغ می کنه؟؟

همه ی دوستان ببخشن آخه اینا استرس قبل از خرید یه مدل جدیده که هنوز آب بندی نشده .

میلاد کان اگه مشکلی ( حتی جزیی ) دیدی سریع خبر بده، اجرت با خدا، مرسشی داداش.

ای ول می گم به همهی اعضا و مدیرای این فروم. دست مریزاد. عالیترین مرجعه.

بازم اگه دوستی در مورد hp dv5 1155 و hp dv 1299 نظری داره ، بگه.
    انشالله اگه خدا بخواد دو روز دیگه می خوام بخرم. ممنون می شم که کمکم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

Q_Q جان من ازت 2 تا سوال داشتم

من چون تو ایران نیستم نمیتونم tv tunneresho امتحان کنم.با اینکه احتمال قوی میدم که تو ایران ساپورت میکنه.اما میخام ببینم شما tv tunnersho تست و ازش استفاده کردی؟آیا ساپورت میکنه؟

بد اینکه اون موس بلوتوث لاجیتک رو چند خریدی.l

ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدی
    سلام:

ظاهرا این سری که من گرفته ام تیونر آن از نوع HP Integrated Digital TV است ولی اینطور که از سایت اچ پی قسمت درایورها معلوم است بصورت آپشنال روی این سیستم HP Integrated Hybrid TV Tuner هم وجود دارد که روی سیستم من اینگونه نیست. فرق دومی با اولی اینست که آنالوگ دیجیتال ساپورت است و اولی فقط دیجیتال ساپورت..... چک کردم متاسفانه کانال های اینجا را که از نوع آنالوگ است دریافت نمیکند البته این اطلاعات من است که لزوما درست هم نیست ممکن است من موردی را چک نکرده ام یا از قلم انداخته ام که نمیتوانم سیگنال ها را دریافت کنم یا نیاز به تنظیم ستینگ ...... ولی ظاهرا قادر به دریافت سیگنال های آنالوگ نیست. چند بار با آنتن خود این دستگاه و آنتن شهری با استفاده از مبدل مورد نظر کانال ها را سرچ کردم ولی نشد. (لطفا اگر موردی هست که من چک نکرده ام دوستان راهنمایی لازم را انجام دهند )
    .
    .
    .
    موس هم قابل شما را ندارد به قیمت 56 هزارتومان خریداری شده است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام:

ظاهرا این سری که من گرفته ام تیونر آن از نوع hp integrated digital tv است ولی اینطور که از سایت اچ پی قسمت درایورها معلوم است بصورت آپشنال روی این سیستم hp integrated hybrid tv tuner هم وجود دارد که روی سیستم من اینگونه نیست. فرق دومی با اولی اینست که آنالوگ دیجیتال ساپورت است و اولی فقط دیجیتال ساپورت..... چک کردم متاسفانه کانال های اینجا را که از نوع آنالوگ است دریافت نمیکند البته این اطلاعات من است که لزوما درست هم نیست ممکن است من موردی را چک نکرده ام یا از قلم انداخته ام که نمیتوانم سیگنال ها را دریافت کنم یا نیاز به تنظیم ستینگ ...... ولی ظاهرا قادر به دریافت سیگنال های آنالوگ نیست. چند بار با آنتن خود این دستگاه و آنتن شهری با استفاده از مبدل مورد نظر کانال ها را سرچ کردم ولی نشد. (لطفا اگر موردی هست که من چک نکرده ام دوستان راهنمایی لازم را انجام دهند )
    .
    .
    .
    مرسی از جوابتون.فقط q_q جان شما کجای ایران هستی چون من اگه اشتباه نکنم توی تهران سیستم دیجیتالم راه اندازی کردن اگه کار نکنه که انده ستمه

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلام:

ظاهرا این سری که من گرفته ام تیونر آن از نوع hp integrated digital tv است ولی اینطور که از سایت اچ پی قسمت درایورها معلوم است بصورت آپشنال روی این سیستم hp integrated hybrid tv tuner هم وجود دارد که روی سیستم من اینگونه نیست. فرق دومی با اولی اینست که آنالوگ دیجیتال ساپورت است و اولی فقط دیجیتال ساپورت..... چک کردم متاسفانه کانال های اینجا را که از نوع آنالوگ است دریافت نمیکند البته این اطلاعات من است که لزوما درست هم نیست ممکن است من موردی را چک نکرده ام یا از قلم انداخته ام که نمیتوانم سیگنال ها را دریافت کنم یا نیاز به تنظیم ستینگ ...... ولی ظاهرا قادر به دریافت سیگنال های آنالوگ نیست. چند بار با آنتن خود این دستگاه و آنتن شهری با استفاده از مبدل مورد نظر کانال ها را سرچ کردم ولی نشد. (لطفا اگر موردی هست که من چک نکرده ام دوستان راهنمایی لازم را انجام دهند )
    .
    .
    .
    میشه شما که اینهمه زحمت کشیدین و تصویر و توضیح گذاشتین تصویری هم از پورت ورودی آنتنش هم بذارین.میخوام بدونم میشه واسه کپچر کردنهای خاص هم استفاده شه یا نه
    لپ تاپ hdx18-1175 اینجا اومده قیمتش هم 2100000 تومن.cpu این دستگاه 4 هسته ای هستش .اما متاسفانه فرکانسش 2 GHz هستش.که این واسه کسایی که خیلی با لپ بازی میکنن یه خورده بده.ولی تو بقیه کار ها به جز بازی از cpu های دیگه سر تره
    ببین خود HP سه نوع پردازنده ی 4 هسته ای قابل سفارش گذاشته واسه این مدل.از 2GHz تا 2.53GHz که این آخری مال سری پردازنده های QX یعنی Extreme Quad هستش که به تنهایی قیمت یگ لپتاپ داره!!! و خیلی بعیده به ایران که چه عرض کنم به خاورمیانه هم بیاد ولی دو مدل پردازنده ی 4 هسته ای دیگه باقی میمونه
    Last edited by avecina.ir; 06-03-2009 at 08:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •