تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 113 اولاول ... 65696102103104105106107108109110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من یه سری فایل ویدیوئی با فرمت wmv دارم و میخام اونارو بزنم رو یه DVD تا تو دستگاه دی وی دی پلیر قابل نمایش باشه.

به نظرتون به چه فرمتی باید تبدیل بشن و با چه نرم افزاری باید این کار رو انجام داد ؟ چ.ن با نرو که رایت میکنم به عنوان DVD Video نشون نمیده !
    VSO ConvertXtoDVD

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

چطور میتونم فرمتهای DAT که برای VCD هست رو روی DVD رایت کنم که بشه روی دستگاه DVD Player اجرا بشه

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

چطور میتونم فرمتهای DAT که برای VCD هست رو روی DVD رایت کنم که بشه روی دستگاه DVD Player اجرا بشه
    سلام
    با نرم افزارهای مبدل مثل Xilisoft Video Converter تبدیل کنین به فرمتهای رایج مثل avi، mkx، ... و با نرو به صورت DVD Video رایتش کنین
    Last edited by ask_bl; 24-11-2013 at 13:28.

4. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meshkiposh2200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Nesfe Jahan

پيش فرض

سلام.من براری ریپ دی وی دی از Xilisoft.DVD.Ripper.Ultimate.7.7.2.20130508 استفاده میکنم.تا چند روز پیش خوب بود ولی جدیدا ریپ شده هاش صدا و تصویرش سینک نیست. مشکل از دی وی دی هم نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام
    دوستان من چند تا کلیپ با فرمت mp4 و mkv میخوام رو یه دی وی دی رایت کنم و (میخوام تو کامپیوتر اجرا کنما) به مشکل بر خوردم این عکسی که گذاشتم و مشخص کردم با نرو 12 با اولین گزینه رایت کردم نشد؟
    لطفا راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

سلام
    یک بازی با حجم 24 گیگ شامل 24 عدد فایل 1 گیگابایتی دانلود کرده ام (که بعد از اکسترکت به یک فایل iso با حجم 24 گیگابایت تبدیل می شود)
    می خوام این فایل ها رو روی 6 عدد DVD رایت کنم البته مثل DVDهای بازی باشه بصورتیکه اولین DVDرا که میزاری اتوماتیک روی هارد تا آخرین DVD کپی بشه یا اکسترکت بشه
    یک راه خودم انجام دادم بصورتیکه با WinRarبه فایلهای حجم DVD تبدیل کردم و اولین DVDرایتم کردم ولی مشکل اینکه باید فایل زیپ رو از DVD روی هارد کپی و بعد تا آخرین DVD این کار را انجام دهید که این کپی زمان زیادی میبره و اصلا مثل DVD های بازی نیست
    من باید بچه صورتی عمل کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

دوستان کسی چیزی نمیدونه؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام.من 3 تا دی وی دی پشت سر هم رایت کردم.حالا وقتیکه دی وی دی خام را داخل رایترم میذارم و در نهایت دکمه رایت را میزنم مرتب پیغام میده که فضا کم دارید و حدود 2 گیگ دیگه باید فضا داشته باشید.درصورتیکه کل فایلهایی که میخواهم رایت کنم 4 گیگ بیشتر نیست و مطمئنا این اندازه روی یک دی وی دی جا میشه.تا همین 5 دقیقه قبلش داشتم رایت میکردم.ضمن اینکه برنامه نرو هم دیگه بالا نمیاد و من وقتیکه میخواهم توسط خود ویندوز رایت را انجام دهم این هشدار را میدهد.واقعا گیج شدم.میشه راهنماییم کنید.یک چیزی شنیدم درباره پر شدن بافر.آیا این مشکلات من به اون ربط داره؟اگه آره باید چکار کنم؟در ضمن من دارم یکسری فایل روی هاردم را اعم از مالتی مدیا و نرم افزار روی دی وی دی ها کپی میکنم تا بعدا اونها بریزم توی هارد یک سیستم دیگه و با دی وی دی پلیرهای خونگی کاری ندارم.
    Last edited by david-ebi; 16-12-2013 at 02:31.

داره خودمونی میشه amino-danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Far Far Away...

پيش فرض

میخوام که روی یک DVD خام، توسط برنامه ی Nero Burning Rom هم Video و هم Music رایت کنم. البته چون میخوام روی DVD Player ماشین اجرا کنم نباید به صورت فایل Data اینارو رایت کنم. حالا میخوام بدونم چطوری هم از ویدیو و هم موسیقی روی یک DVD خام رایت کنم؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام
    دوستان من چند تا کلیپ با فرمت mp4 و mkv میخوام رو یه دی وی دی رایت کنم و (میخوام تو کامپیوتر اجرا کنما) به مشکل بر خوردم این عکسی که گذاشتم و مشخص کردم با نرو 12 با اولین گزینه رایت کردم نشد؟
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام.
    اون UDF رو ولش برو دنبال ISO ! فک کنم همین بود.
    در ضمن از nero express استفاده کنی بهتره.

سلام
    یک بازی با حجم 24 گیگ شامل 24 عدد فایل 1 گیگابایتی دانلود کرده ام (که بعد از اکسترکت به یک فایل iso با حجم 24 گیگابایت تبدیل می شود)
    می خوام این فایل ها رو روی 6 عدد DVD رایت کنم البته مثل DVDهای بازی باشه بصورتیکه اولین DVDرا که میزاری اتوماتیک روی هارد تا آخرین DVD کپی بشه یا اکسترکت بشه
    یک راه خودم انجام دادم بصورتیکه با WinRarبه فایلهای حجم DVD تبدیل کردم و اولین DVDرایتم کردم ولی مشکل اینکه باید فایل زیپ رو از DVD روی هارد کپی و بعد تا آخرین DVD این کار را انجام دهید که این کپی زمان زیادی میبره و اصلا مثل DVD های بازی نیست
    من باید بچه صورتی عمل کنم؟
    سلام.
    خب شما به همون صورت رایت کن رو دی وی دی بعد وقتی خواستی همشو اکستراکت کنی خود وین رار میگه پارت بعدی رو بده بعد تو هم دی وی دی دوم رو میزاری تا اخرش. این مشکلیه؟! یا من درست نفهمیدم؟ خود iso رو فشرده کردی دیگه؟ خود ایزو رو فشرده کن رایت کن.

میخوام که روی یک DVD خام، توسط برنامه ی Nero Burning Rom هم Video و هم Music رایت کنم. البته چون میخوام روی DVD Player ماشین اجرا کنم نباید به صورت فایل Data اینارو رایت کنم. حالا میخوام بدونم چطوری هم از ویدیو و هم موسیقی روی یک DVD خام رایت کنم؟
    فک نکنم گزینه ای باشه. من که دیتا میزنم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •