تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 239 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2390

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

پروفشنال Gladiator King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان من avast 6 رو نصب و کرک کردم و یک بار آپدیت هم کردم

ولی الان که دوباره میخام آپدیت کنم این ارور رو میده با اینکه لایسنسش تا 2050 هست

مشکل چیه؟ چکار کنم؟

داره خودمونی میشه masoud_ccna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    تقریبا از کل صدوپنج صفحه صد صفحه رو خوندم و جواب نگرفتم: همش پیشنهادهای تکراری و فایلهای تکراری!!! ظاهرا کاربر حرفه ای که بتونه با اواست اینترنت سکیوریتی 6 سروکله بزنه و مشکل حل کنه وجود نداره...

مشکل اینه که.. پکیج اواست رو نصب کردم با ترایال ریستر کرکش کردم و بعد هم آپدیت.
    حدود یک ماه همه چیز عالی بود: آپدیت ها مرتب انجام میشد، امنیت بالا و سرعت عالی
    اما از یکی دو روز پیش اواست سابسکریپشن رو نامعتبر میدونه و درخواست لایسنس جدید میکنه در حالی که هنوز ولیدیتی 2050 هستش!!
    دیگه نمی تونم اواست رو آپدیت کنم و تقریبا امنیت سیستم صفره.. ویروس ها رو نمیشناسه و پاک نمگنه
    حالا واسه این انشایی که نوشتم راه حل هست یا نه
    متشکرم...
    عزیز من، یه لایسنس جدید استفاده کن، اینکه نیاز به اینهمه انشا نداره

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    تقریبا از کل صدوپنج صفحه صد صفحه رو خوندم و جواب نگرفتم: همش پیشنهادهای تکراری و فایلهای تکراری!!! ظاهرا کاربر حرفه ای که بتونه با اواست اینترنت سکیوریتی 6 سروکله بزنه و مشکل حل کنه وجود نداره...

مشکل اینه که.. پکیج اواست رو نصب کردم با ترایال ریستر کرکش کردم و بعد هم آپدیت.
    حدود یک ماه همه چیز عالی بود: آپدیت ها مرتب انجام میشد، امنیت بالا و سرعت عالی
    اما از یکی دو روز پیش اواست سابسکریپشن رو نامعتبر میدونه و درخواست لایسنس جدید میکنه در حالی که هنوز ولیدیتی 2050 هستش!!
    دیگه نمی تونم اواست رو آپدیت کنم و تقریبا امنیت سیستم صفره.. ویروس ها رو نمیشناسه و پاک نمگنه
    حالا واسه این انشایی که نوشتم راه حل هست یا نه
    متشکرم...

اقا برای من هم دقیقا دیروز همین اتفاق افتاد برو تو این سایت

[URL]http://www.---------.com/Security/Avast.html[/URL]

لایسنسی رو که نوشته همین امروز تست شده دانلود کن بعد کامپیوتر رو ری استار کن قبل از وارد شدن به ویندوز با استفاده از F8 برو تو safemode فایل مربوطه رو جایگزین فایل اصلی کن اگه نکرد گفت نمیتونم چون برنامه بازه برو توقسمت task manager برنامه avast رو ببند و بعد فایل رو جایگزین کن . مال من که درست شد

دوست دیگمون Gladiator king هم که همین مشکل روداره میتونه از همین روش استفاده کنه
    Last edited by sajjad1973; 01-04-2011 at 12:27.

4. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

لایسنس نمیخواد برادر من کرک صفحه قبل گذاشتم تست کنید جواب میده !

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

لایسنس نمیخواد برادر من کرک صفحه قبل گذاشتم تست کنید جواب میده !
    آپدیت هم میشه ؟ ( گویا نمیشه )

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آپدیت هم میشه ؟ ( گویا نمیشه )

مال من با همون روشی که گفتم که آپدیت میشه همین امروز سه بار آپدیت کرد فقط یه نکته نمیدونم شاید بدونید اما بگم بهتره

برید توقسمت setting قسمت updates و آپدیت program رو بگذارید رو manual و هیچ وقت اون رو آپدیت نکنید وگرنه انتی ویروس از کار می افته فقط ENGINE AND VIRUS DEFINITIONS رو بگذارید رو آ پدیت اتوماتیک باقی بمونه

راستی منظورم از لایسنس همون فایل ashbase.dll بود
    Last edited by sajjad1973; 01-04-2011 at 23:18.

8. 3 کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mm_yaghoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض چطوري اواست را خارج كنم

سلام
    با اينكه من مدير سيستم هستم ولي وقتي ميخوام اواست را از پروكسها خارج كنم و كركش را اجرا كنم اجازه نميده

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    با اينكه من مدير سيستم هستم ولي وقتي ميخوام اواست را از پروكسها خارج كنم و كركش را اجرا كنم اجازه نميده

دوست من برای این کار و کلا برای نصب اواست یه کار هست که شما رو از این وضعیت نجات میده من خودم قبلا تو این وضعیت بودم ببین برو تو safe mode کامپیوتر و همه این کار ها رو اونجا انجام بده نمیدونم مراحل نصب اواست رو با کرک میدونی یانه - همه اون مراحل رو تو قسمت safe mode که به اینترنت هم وصل نباشه انجام بده - safe mode هم که میدونی چجوری بری توش حالا یه توضیح هم میدم ضرر نداره. ببین کامپیوتر رو ری استار میکنی قبل از اینکه وارد ویندوز بشه مرتبا F8 رو بزن بعد ازت میپرسه کجا میخوای بری شما گزینه safe mode بدونه ارتباط با اینترنت رو انتخاب کن در اونجا همه مراحل نسب اواست رو که معمولا از هرجا دانلود کرده باشی این مراحل رو توش نوشته به دقت همونجوری که گفته در safe mode انجام بده

اگه بازم به مشکلی خوردی بپرس

موفق باشید
    Last edited by sajjad1973; 02-04-2011 at 10:14.

11. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mm_yaghoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

دوست من برای این کار و کلا برای نصب اواست یه کار هست که شما رو از این وضعیت نجات میده من خودم قبلا تو این وضعیت بودم ببین برو تو safe mode کامپیوتر و همه این کار ها رو اونجا انجام بده نمیدونم مراحل نصب اواست رو با کرک میدونی یانه - همه اون مراحل رو تو قسمت safe mode که به اینترنت هم وصل نباشه انجام بده - safe mode هم که میدونی چجوری بری توش حالا یه توضیح هم میدم ضرر نداره. ببین کامپیوتر رو ری استار میکنی قبل از اینکه وارد ویندوز بشه مرتبا F8 رو بزن بعد ازت میپرسه کجا میخوای بری شما گزینه safe mode بدونه ارتباط با اینترنت رو انتخاب کن در اونجا همه مراحل نسب اواست رو که معمولا از هرجا دانلود کرده باشی این مراحل رو توش نوشته به دقت همونجوری که گفته در safe mode انجام بده

اگه بازم به مشکلی خوردی بپرس

موفق باشید
    دوست عزيز
    مراحل نصب كه فكر نكنم نبايد تو قسمت سيف مد باشه ولي كرك را بصورت سيف مد نصب كردم
    حالا نمي دونم اين ارور براي چيه

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز
    مراحل نصب كه فكر نكنم نبايد تو قسمت سيف مد باشه ولي كرك را بصورت سيف مد نصب كردم
    حالا نمي دونم اين ارور براي چيه
    خب شما چرا میخوای اواست رو ببندی مگه نمیخوای کرکش رو اجراکنی. این کار رو تو سیف مد انجام بده من اجراکردم هیچ مشکلی هم نداشت و اگه تو سیف مد کرکش کردی پس مشکل دیگه چی هست یعنی بازم انتی ویروس کار نمیکنه.
    Last edited by sajjad1973; 02-04-2011 at 11:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •