تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 1125 اولاول ... 656961021031041051061071081091101161562066061106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

راهي هست اطلاعاتش رو بكشم بيرون نرم افزاري هست كه بشه بدون ويندوز هارد رو دست كاري كرد و فرمت ntfs رو هم پشتيباني كنه
    از برنامه Volkov Commander استفاده نمایید.

2. این کاربر از Arsa Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض اساتییید کمکککککککک(پارتیشن تیبل رفته را باز گردانید)

من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد
    الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
    اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
    خواهش میکنم کمکم کنین
    ارور در استارتاپ ریپیر:the partition table is not a valid partition system
    میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
    خواهش میکنم
    کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بسیاری اوقات پیش می آید که شما فایلی را سهوا یا عمدا از روی هارد خود پاک کرده و سپس به آن نیاز پیدا کنید . در این مواقع وجود یک نرم افزار بازگرداننده ی اطلاعات خوب تنها راه نجات است . نرم افزارهای متعددی در این زمینه در سایت معرفی شده و SUPERFileRecover یکی از جدیدترین آنهاست .

در محیطی آسان به آسانی و تنها در 3 مرحله میتوانید به فایل مورد نظر دست یابید :
    • Scan و جستجو برای فایلهای پاک شده .
    • انتخال فایل های پاک شده .
    • کلیک بر روی گزینه ی بازگرداندن اطلاعات .
    سرعت خوب نرم افزار در جستجو از ویژگی های برتر آن است و قادر به جستجوی اکثر درایو ها برای فایلهای پاک شده در کمتر از 1 دقیقه می باشد ( البته این سرعت به چگونگی جستجو بر حسب چه اطلاعات و داده هایی نیز بستگی دارد ) .
    پیش نمایش تصاویر و متون قبل از بازگردانی آنها دیگر ویژگی خوب این نرم افزار است ...

SUPERFileRecover با ویندوزهای 98, 98SE, ME, 2000 and XP , فرمتهای هارد NTFS, FAT12, FAT16 و FAT32 سازگاری دارد و قادر به بازگردانی اطلاعات Hard drives, Floppy Drives, Camera Cards, USB Drives و ... می باشد .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
    لینک کرک مشکل داره !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان با مشکلی مواجه شدم که واقعا ناامیدم کرده:
    مادر بورد من K8N NEO4 با CPU AMD3000 64
    یک هارد maxtor 80gb IDE داشتم که فضای کمی برام بود
    یک هارد 500GB SATA2 MAXTOR خریدم و سعی کردم روی BIOS تنظیماتش را درست کنم ولی ویندوز هاردم رو نشناخت
    توی همین تنظیمات بوت ویندوزم پرید و مجبور شدم هارد قبلیم رو باز کنم و ویندوز XP را روی هارد جدیدم بریزم
    ولی بعد از کپی شدن فایلهای سیستم و درست در زمان نصب فایلهای ویندوز با پیغام زیر روبرو میشم که مجبور به ریستارت میشم:
    STOP: C0000221 UNKNOWN HARD ERROR \SYSTEMROOT\SYSTEM32\NTDLL.DLL
    از دوستان خواهش میکنم کنند
    راستی فقط تونستم ویندوز me روش بریزم و دوباره در موقع آپگرید به ویندوز XP با پیغام خطا مواجه شدم؟؟
    بالاخره تونستم مشکل این هاردو که یک هفته تمام منو سرکار گذاشت حل کنم
    ولی بهرحال میشه گفت این مشکل match شدن هارد IDE و SATA بود که توی سایتهای خارجی هم هرکی یک راهی پیشنهاد کرده ولی راه نهایی نبود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ريكاوري بگير نگير داره معلوم نيست فايل ها سالم بر گردن روي اين هارد ويندوز xp هم نصب نميشه موقع انتخاب درايو همون ارور (صفحه قبلي تايپيك) مياد . راهي هست اطلاعاتش رو بكشم بيرون نرم افزاري هست كه بشه بدون ويندوز هارد رو دست كاري كرد و فرمت ntfs رو هم پشتيباني كنه
    این دوتا هارد شما مشخصاتشون چیه؟

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

این دوتا هارد شما مشخصاتشون چیه؟
    اون كه مشكل داره مكستور 40 IDE هستش و اون يكي هم كه مشكلي نداره مكستور 80 IDE gb هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اون كه مشكل داره مكستور 40 IDE هستش و اون يكي هم كه مشكلي نداره مكستور 80 IDE gb هست
    اگر NTFS هست که اصلا توی محیط dos جواب نمیده
    درضمن ممکنه اون قسمتی که گم شده دقیقا همون قسمتی باشه که بد سکتور شده
    شما توی تنظیمات bios باید master و slave هارد ها و همچنین boot priority رو چک کنین
    ممکنه اون هارد مشکل داره روی boot باشه که ویندوز بالا نمیاد

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

اگر NTFS هست که اصلا توی محیط dos جواب نمیده
    درضمن ممکنه اون قسمتی که گم شده دقیقا همون قسمتی باشه که بد سکتور شده
    شما توی تنظیمات bios باید master و slave هارد ها و همچنین boot priority رو چک کنین
    ممکنه اون هارد مشکل داره روی boot باشه که ویندوز بالا نمیاد
    فعلا تونستم با برنامه readntfs توی داس هارد رو بالا بیارم حالا باید برم اطلاعاتش رو بریزم رو اون یکی هارد.
    بیبینم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بازيابي اطلاعات توسط FileRecovery Professional v3

تكنولوژي FILERECOVERY® Pro مي تواند به كمك جستجو ، پارتيشن ها ، بوت سكتور و فايل هاي كامپيوتر شما را كه طي حادثه اي صدمه ديدن يا پاك شدند را پيدا و بازيابي كند!

اين نرم افزار قدرتمند همچنين مي تواند درايو هايي كه بطور معمول در explorer قابل مشاهده نيست را شناسايي و نمايش بدهد.

اين نرم افزار هم چنين قادر است كه يك پوشه را با تمام محتواي آن از روي درايوي با فايل سيستم NTFS برگرداند.
    قابليت جستجوي اين برنامه، پيدا كردن فايل هاي گم شده شما را بسيار آسان مي كند و مي توانيد به كمك اين بخش فايل مورد نظر را در كمترين زمان ممكن پيدا كنيد و نسبت به بازيابي آن اقدام كنيد.

ويزارد اين برنامه مي تواند به كاربران تازه وارد نيز كمك كند تا آنها هم مشكل خودشان را حل و فايل هاي پاك شده خودشان را با موفقيت بازيابي كنند.

توجه داشته باشيد كه بعد از بازيابي فايلي آن را در يك درايو ديگر ذخيره كنيد!

همچنين توجه داشته باشيد كه نبايد اين برنامه را روي درايو خراب و يا درايوي كه فايلي در آن پاك يا گمشده ، نصب كنيد بلكه بايد اين برنامه را در يك CD رايت كنيد و از آن استفاده كنيد يا روي يك هارد ديگه نصب كنيد ! اين برنامه به شما اين امكان را مي دهد كه با آن يه CD درست كنيد و سيستم خودتون رو با اون راه اندازي كنيد.

دان لود نرم افزار : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دان لود كرك : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
    لینک ها مشکل دارند !

پروفشنال Nevissande's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من امروز يك هارد 500 گيگ مكستور آكبند خريدم.

حالا الان كه نصبش كردم مي بينم يك صداي تق تق ميده.

طبيعيه يا نه؟ چيكار كنم صدا نده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •