تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 1291 اولاول ... 5155195110011041104710481049105010511052105310541055106111011151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

آقا این ساعات رایگان وایمکس ایرانسل سرعتش رو چقدر برای 1 مگ و 2 مگ میچرخه؟ کسی میدونه خیلی خیلی مهمه برام

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

آقا این ساعات رایگان وایمکس ایرانسل سرعتش رو چقدر برای 1 مگ و 2 مگ میچرخه؟ کسی میدونه خیلی خیلی مهمه برام
    عزیز اگه ترافیک دکل منطقه شما توی ساعات شبانه کم باشه
    سرعتش طبق سرعت اصلی خودتون هست
    یعنی 1 مگ 128 کیلوبایت
    2 مگ 256 کیلوبایت

4. 3 کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

عزیز اگه ترافیک دکل منطقه شما توی ساعات شبانه کم باشه
    سرعتش طبق سرعت اصلی خودتون هست
    یعنی 1 مگ 128 کیلوبایت
    2 مگ 256 کیلوبایت
    ممنون عزیز.آیا راهی جز داشتن مودم وایمکس ایرانیل در ساعات شبانه هست؟بعد من شنیدم 512 استیبل هست چون اکثرا 1 و 2 مگ دارن! مگه نباید پول بیشتر سرعت بالاترم بده؟
    ضمنا شما کلا ایرانسلو از نظر شبانه و کم بودن قعطی پیشنهاد میکنید یا مبین نت در حال حاضر؟؟؟

6. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

ممنون عزیز.آیا راهی جز داشتن مودم وایمکس ایرانیل در ساعات شبانه هست؟بعد من شنیدم 512 استیبل هست چون اکثرا 1 و 2 مگ دارن! مگه نباید پول بیشتر سرعت بالاترم بده؟
    ضمنا شما کلا ایرانسلو از نظر شبانه و کم بودن قعطی پیشنهاد میکنید یا مبین نت در حال حاضر؟؟؟

ببین عزیز منظورتون اگه جز داشتن مودم وایمکس ایرانسل یعنی ADSL هست که باید خدمتتون عرض کنم که ADSL ها در ساعات شبانه سرعت هاشون به شدت افت میکنه و اصلا برای دانلود شبانه زیاد مناسب نیستن

منظورتون از این جمله هم کامل متوجه نشدم
    (بعد من شنیدم 512 استیبل هست چون اکثرا 1 و 2 مگ دارن! مگه نباید پول بیشتر سرعت بالاترم بده؟)

بله سرعت 512 استیبل هست

ایرانسل میتونم بگم به جز بعضی شب ها که اونم شاید ماهی 1 شب باشه که برای بروز رسانی مودم ها نت رو قطع میکنن دیگه قطعی طی شبانه روز نداره
    مبین نت هم به همین صورت هست اون هم زمان بروز رسانی مودم ها نت قطع میشه و دیگه قطعی خاصی نداره

8. 2 کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

ببین عزیز منظورتون اگه جز داشتن مودم وایمکس ایرانسل یعنی ADSL هست که باید خدمتتون عرض کنم که ADSL ها در ساعات شبانه سرعت هاشون به شدت افت میکنه و اصلا برای دانلود شبانه زیاد مناسب نیستن

منظورتون از این جمله هم کامل متوجه نشدم
    (بعد من شنیدم 512 استیبل هست چون اکثرا 1 و 2 مگ دارن! مگه نباید پول بیشتر سرعت بالاترم بده؟)

بله سرعت 512 استیبل هست

ایرانسل میتونم بگم به جز بعضی شب ها که اونم شاید ماهی 1 شب باشه که برای بروز رسانی مودم ها نت رو قطع میکنن دیگه قطعی طی شبانه روز نداره
    مبین نت هم به همین صورت هست اون هم زمان بروز رسانی مودم ها نت قطع میشه و دیگه قطعی خاصی نداره
    ممنون.در مورد اون تیکه استیبل بودن منظورم این بود که خوندم کسایی که 1 مگ و 2 مگ داشتن سرعتشون خیلی پایین هست ولی 512 ها همونقدری که باید بگیرن میگیرن...من در نظر دارم 2 مگ ایرانسل بگیرم که شبانه 200 کیلو دانلود داشته باشم اگر خدا بخواد
    یه 2 تا سوال ناقابل دیگه هم داشتم از خدمتتون :
    1.اگر طرح 6 ماهه بگیرم بعد 6 ماه بازم همینطوری بلند مدت میشه تمدید کرد؟
    2.آیا اگر 1 ماه دیگه صبر کنم دم عید تخفیف برای مودم های داخلی وای فای یا ... میدن بنظر شما یا نه نمیدن صبر نکنم؟؟
    3.آیا گیرندگی مورم های همراه جیبی از داخلی 130MM همین وای فایه ضعیفتره؟؟
    خیلی ممنون

10. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان این ایرانسل ساعت دانلود رایگان شبانه داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله دوست عزیز ساعات راسگان داره از 1 شب تا هفت صبح

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

ممنون.در مورد اون تیکه استیبل بودن منظورم این بود که خوندم کسایی که 1 مگ و 2 مگ داشتن سرعتشون خیلی پایین هست ولی 512 ها همونقدری که باید بگیرن میگیرن...من در نظر دارم 2 مگ ایرانسل بگیرم که شبانه 200 کیلو دانلود داشته باشم اگر خدا بخواد
    2.آیا اگر 1 ماه دیگه صبر کنم دم عید تخفیف برای مودم های داخلی وای فای یا ... میدن بنظر شما یا نه نمیدن صبر نکنم؟؟
    خیلی ممنون
    بنده هم عرض کردم خدمتتون که 512 استیبل هست

1- بله
    2- نمیشه 100% گفت ولی احتمال داره تخفیف بدن البته الان که فقط چند وقته روی مودم های USB داره تخفیف میده
    3- خیلی تفاوت خاصی ندارن ولی اگه برای منزل میخواید پیشنهاد میکنم همین مدل 130MM رو بگیرید

بله داره
    از ساعت 1 تا 7

14. 2 کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی ممنون
    سلام شما اول باید بگید که از کدام شهر کشور عزیزمان هستید

چون اگر از تهران باشید ایرانسل برای شما فقط طرح های یک ماهه برای سرعت های 128-256-512-1024-2046 و طرح های یک ساله برای سرعت های 128-256-512 را دارد یعنی برای سرعت های 1024 و 2046 فقط تعرفه یک ماهه برای تهران است
    حالا اگر از شهر های البرز و خوزستان باشید تعرفه های سه ماهه و شش ماهه و یکساله برای سرعت های 128-256-512 را میتوانید انتخاب کنید ولی باز هم برای سرعت های 1024 و 2046 فقط تعرفه یک ماهه را میتوانید انتخاب کنید
    و اگر از شهر های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان، فارس باشید که خیلی خوبه و میتوانید همه سرعت ها یعنی 128 و 256 و 512 و 1024 و2046 را به صورت یک ماهه و شش ماهه و یک ساله بگیرید حتی میتوانید سرعت های 128 و 256 و 512 نامحدود را ارزان تر از استان های تهران و البرز و خوزستان بگیرید.

و تا زمانی هم که تغییر تعرفه نزنید او تعرفه ای که دارید خود به خود هی تمدید میشه واستون

در مورد تخفیفم والا ما هر مناسبت عید مذهبی از تولد امامان معصوم بگیر تا دهه فجر دیدیم که مودم های USB و Wifi رو با تخفیف میده برای عید نوروزم احتمال زیاد تخفیف میدن ولی این دهه فجر فقط مودم USB تخفیف داشت

درمورد سوال آخر هم بگم که مودم جیبی با توجه به اندازه کوچکی که داره مسلمه که گیرندگیش در امواج وایمکس کمی ضعیف تر از مودم داخلی که شما گفتی باشه.

16. 2 کاربر از winterman68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله داره از ساعت 1 شب تا هفت صبح
    منتها باید وایمکستون از نوع اعتباری باشه و تعرفه مصرف آزاد نداشته باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •