تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 1051 از 2014 اولاول ... 51551951100110411047104810491050105110521053105410551061110111511551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

آخر فروم باز Ice Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض مروري بر اخبار

کانون هواداران پرسپولیس : مرتضی ضرابی مدیر روابط عمومی و بین الملل باشگاه پرسپولیس شایعات و اخبار منتشر شده در نشست هیأت مدیره را تکذیب کرد.
    عنایت: اشتباهات داوری به من ربطی ندارد!!
    دیدار پیکان - پرسپولیس در قزوین برگزار می‌شود
    در همکاری مجدد مارکو تجدید نظر می کنیم/ تکلیف دی کارمو مشخص می شود
    ديدار توره با مصطفوي به صبح فردا موكول شد
    نيكبخت‌: بايد جواب بي‌احترامي تماشاگران شيرازي را مي‌دادم
    سيار: محسن قهرماني برخلاف قانون عمل كرد
    شیری : مقاومت فقط دو موقعيت داشت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واقعا ناامیدم یه برد خیلی خوب نیاز داریم امیدوارم صبا رو که البته تیم خیلی خوبی هم هست با اختلاف ببریم وگرنه واقعا دیگه اوضاع خراب میشه همین الانم از تیمایه اول جدول داریم جدا میشیم .
    Last edited by milky way; 02-11-2008 at 00:42.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کانون هواداران پرسپولیس : كارشناس داوري فوتبال گفت: شكست تيم ذوب آهن فقط به دليل بي‌دقتي و وسواس داور مسابقه رقم خورد چرا كه داور پيش از اينكه خطاي اتلاف وقت دروازه‌بان را اعلام كند بايد به وي تذكر مي‌داد.
    رويز سيار افزود: محسن قهرماني در مهمترين اتفاق بازي در دقيقه 75 ناگهان بازي را متوقف كرد و خطاي اتلاف وقت دروازه‌بان تيم ذوب آهن را اعلام كرد تا يك ضربه در موقعيتي مناسب نصيب تيم استقلال شود.
    وي در مورد اعلام خطاي 6 ثانيه عيسي اندوي گفت: قانون‌گذار مي‌گويد اگر تيمي از حريف خود پيش بود و دروازه‌بان حريف قصد تلف كردن وقت را داشت در آن صورت داور مي‌تواند پس از تذكر در مرتبه اول در صورت تكرار خطا يك جريمه تيمي براي دروازه‌بان خطاكار در نظر بگيرد.وي ادامه داد: اما دروازه‌بان ذوب آهن در حالي كه بازي مساوي بود اين كار را انجام داد چرا كه طالب‌لو دروازه‌بان استقلال نيز در طول مسابقه چندين بار پس از تصاحب توپ در شروع مجددا مكث‌هايي داشت.

سيار اضافه كرد: عيسي اندوي دروازه‌بان تيم ذوب آهن تا قبل از دقيقه 75 نيز چند بار در شروع مسابقه لحظاتي را با مكث تلف مي‌كرد اما داور هيچ‌گاه به او تذكر نداد و نمي‌دانم چطور در دقيقه 75 به يكباره اعلام خطاي ضربه آزاد به سود تيم استقلال اعلام كرد. ضمن اينكه معتقدم دروازه‌بان ذوب آهن در صحنه منجر به خطا بيش از 6 ثانيه توپ را در اختيار نداشت.

كارشناس داوري كشور گفت: در دقيقه 70 مسابقه هم تكل خطرناك حسين كاظمي روي بازيكن ذوب آهن بايد با اخطار جريمه بازيكن آبي پوش همراه مي‌شد اما متاسفانه داور از اين كار خودداري كرد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کانون هواداران پرسپولیس : رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات نصیرزاده گفت: نصیرزاده در جایگاهی نیست که در مورد من نظر بدهد و نباید در کاری که به او مربوط نیست دخالت کند.

مسعود عنایت روز شنبه در گفتگویی خاطر نشان کرد: بعضی ها برای نابودی کمیته داوران و داوری کشور برنامه های خاصی دارند و آنها نباید بدون هیچ دلیل و مدرکی حرف هایی بزنند که به آنها مربوط نیست چراکه حق چنین کاری را ندارد.
    وی گفت: به اعتقاد من نصیرزاده صادق نیست چراکه تا زمانی من از وی انتقادی نکرده بودم رئیس لایق و با سوادی برای کمیته داوران بودم اما به محض ابراز انتقاد از وی کاملاً به آدمی بی سواد و کار نابلد و رئیسی نالایق تبدیل شدم.

وی افزود: واقعاً بصورت عادت و اپیدمی در آمده که با کوچکترین مشکل و اشتباهاتی در بازی های لیگ سیل اعتراضات به سوی داورها و کمیته داوران روانه شود. به اعتقاد من این افراد مغرضند و می خواهند داوری ایران به جایی نرسد.
    عنایت با وجود ناکامی مرادی از قضاوت در جام جهانی گفت: این امری است طبیعی که از میان 50 داور تنها 32 داور شانس حضور در جام جهانی را داشته باشند .
    وی افزود: اما بعضی ها مغرضانه و برای نابود کردن کمیته داوران با اشاره به این قضیه صحبت هایی می کنند که هیچ ربطی به آنها ندارد.
    وی با اشاره به اشتباهات داوری در لیگ گفت: اشتباهات داوری در هر بازی جزوی از آن دیدار است اما برخی ها این اشتباهات را از چشم من می بینند، در صورتی که این اشتباهات هیچ ربطی به من ندارد.
    عنایت با انتقاد از مربیان لیگ برتر خاطر نشان ساخت: این عادت شده که مربیان پس از ناکامی و عدم موفقیت در کسب نتیجه دلخواهشان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مستقیماً به تخریب داوری می پردازند و تنها کسانی که در این خصوص اعتراضی نکرده اند و معرفت خودشان را نشان داده اند پیروانی و ذوالفقارنسب هستند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

واقعا ناامیدم یه برد خیلی خوب نیاز داریم امیدوارم صبا رو که البته تیم خیلی خوبی هم هست با اختلاف ببریم وگرنه واقعا دیگه اوضاع خراب میشه همین الانم از تیمایه اول جدول داریم جدا میشیم .
    با اختلافش رو نميدونم ولي در کل بايد همگي غيرت به خرج بدند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •