تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 3195 اولاول ... 515519511001104110471048104910501051105210531054105510611101115115512051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

داره خودمونی میشه honura's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

shit!

مال من الیت هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه boy_teh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دقیقا هم همین طوریه ، اون لینک هم تایئید کننده حرف من نبود بلکه یک مثالی بود برای اینکه نشون بدم همه از روی احساس حرف میزنند .

کنترل 360 در حقیقت یه جورایی از روی Dreamcast الگو برداری شده و برای همینه که خیلی ملت باهاش راحت هستند .
    یکی از قابلیت های خیلی خوب کنترل سگا این بود که مموری میخورد توی سر کنترل و اون صفحه نمایش روش که توی بعضی بازی ها مثل Evil خیلی کمک میکرد .

اولین بار Sega Dreamcast بود که همزمان 4 تا کنترل رو قبول میکرد ، فقط و فقط Dreamcast هستش که بدون نیاز به یک کنسول میشه اطلاعات بین دو تا مموری رو رد و بدل کرد و ... البته مموریش ربطی به کنترلش نداره .

دلیل اصلی اینکه پروژش با شکست مواجه شد این بود که خیلی از زمان خودش جلو تر بود چه از نظر طراحی و چه از نظر کارایی .

تنها دلخوری که من از کنترل 360 دارم برعکس بودن جای آنالوگ کنترلش هست که البته دیگه عادت کردم ، روزهای اول هی قاطی میکردم جاشو اون هم به خاطر عادت کردن به Playstation بوده نه به خاطر بدی طراحی .

حتی ایده جای آنالوگ رو هم مایکروسافت از روی کنترل Dreamcast برداشته .

برای همینه که میگم بهترین بوده ، چرا که اگر اینطوری نبود کنسول قدرتمندی مثل 360 از روی اون الگو برداری نمیکرد ، نمیدونم تا حالا با Dreamcast بازی کردید یا نه ولی محشره ، خود من زمانی که دیگه پروژش ورشکست با کلی نارضایتی رفتم رو Ps2
    یادش بخیر DreamCast به قول تو واقعا بد شانس بود چون خواسته بود یهو ره 100 ساله رو یه شبه بره .
    البته اجرا کردن بازی رو DreamCast هم دنگ و فنگهایی داشت که آدمو به ... مینداخت .
    راجع به دسته 360 اینو بگم که تا به حال نشده بود که به این راحتی با دسته های کنسولهای دیگه بازی رو کنترل کنم . واقعا عالیه . منم اوایل عادت نداشتم و فکر میکردم چرا جای 4 جهته رو با آنالوگ عوض کردن . ولی وقتی چندتا بازی حرفه ای بازی کردم تازه متوجه شدم چقدر کنترل راحته و بدون خستگی ساعتها دارم بازی میکنم . همچنین استفاده از دکمه های LT و RT خیلی لذت بخشه
    اما اینکه مایکروسافت از DreamCast سگا برای دسته الگو برداری کرده رو نمیشه گفت . بالاخره هر کدوم رو با هدف خاصی تولید کردن ( البته با توجه به محصولات نسلهای قبلی ) ایرادات و مشکلات رو رفع کردن . مثلا اگر این موضوع الگو برداری رو بخوای تو طراحی موبایل بخوای مطرح کنی که اون موقع 90% طراحی ها الگو برداری حساب میشه

3. این کاربر از boy_teh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز.. قطعات داخلی این دو کنسول دقیقا مثل همه!!!
    ایکس باکس ها چه الیت چه آرکید فقط مادربودرا متفاوت هستن.. که الان دیگه همه جا جاسپر دارن. یعنی اینی که آرکید ها میسوزن و الیت ها نه حرف کاملا اشتباهیه...اگه میبینی اینقدر اختلاف قیمت دارن دلیلی جز این نداره که هارد xbox خیلی گرونه! یه کابل hd هم هست.. اما بخوای اینا رو جدا روی آرکید بخری یکم کمتر در میاد! اونموقع دستگاه تو هم میشه الیت
    رنگشم باید بزنیم دیگه نه؟

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

عزیزم یه راه خیلی ساده ، این داستان الیت و آرکید شده حکایت اون دو تا گاوه که صاحباش هی علامت روشون میزارند من گوش گاومو میبرم معلوم شه گوش بریده هه مال منه ، بعد دعواشون میشه که گاو من ناقصه آخرش میگن بابا سفیده مال من سیاهه مال تو .

سیاه الیته سفید آرکید ، تموم شد رفت .

6. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

یادش بخیر DreamCast به قول تو واقعا بد شانس بود چون خواسته بود یهو ره 100 ساله رو یه شبه بره .
    البته اجرا کردن بازی رو DreamCast هم دنگ و فنگهایی داشت که آدمو به ... مینداخت .
    راجع به دسته 360 اینو بگم که تا به حال نشده بود که به این راحتی با دسته های کنسولهای دیگه بازی رو کنترل کنم . واقعا عالیه . منم اوایل عادت نداشتم و فکر میکردم چرا جای 4 جهته رو با آنالوگ عوض کردن . ولی وقتی چندتا بازی حرفه ای بازی کردم تازه متوجه شدم چقدر کنترل راحته و بدون خستگی ساعتها دارم بازی میکنم . همچنین استفاده از دکمه های LT و RT خیلی لذت بخشه
    اما اینکه مایکروسافت از DreamCast سگا برای دسته الگو برداری کرده رو نمیشه گفت . بالاخره هر کدوم رو با هدف خاصی تولید کردن ( البته با توجه به محصولات نسلهای قبلی ) ایرادات و مشکلات رو رفع کردن . مثلا اگر این موضوع الگو برداری رو بخوای تو طراحی موبایل بخوای مطرح کنی که اون موقع 90% طراحی ها الگو برداری حساب میشه
    دنگ و فندگ داشت چون بازی کپی اجرا میکردیم ، دیسک بوت و این حرفها میخواست ، PS2 هم اوایلش با دیسک بوت بود .

دقیقا هم همین طوریه ، مثلا الان همه دارند از روی Iphone کپی برداری میکنند ، ایده بار اول مال هر کی بوده اون صاحبشه .
    یک مقایسه ای بین دو تا دسته توی سایت Gamesopt انجام شده بود خیلی باحال بود ، حتی دسته خود Xbox که پدر 360 باشه خیلی بیشتر شبیه به دسته Dreamcast بوده .
    تازه همین برادر WII هم از روی یکی از کنترل های Dreamcast که برای بازی ماهیگیری طراحی شده بود پیچونده ، یا سونی اومده از رو WII برای Ps3 پیچونده .

نو آوری میشه ناتال مایکروسافت .

8. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دنگ و فندگ داشت چون بازی کپی اجرا میکردیم ، دیسک بوت و این حرفها میخواست ، PS2 هم اوایلش با دیسک بوت بود .

دقیقا هم همین طوریه ، مثلا الان همه دارند از روی Iphone کپی برداری میکنند ، ایده بار اول مال هر کی بوده اون صاحبشه .
    یک مقایسه ای بین دو تا دسته توی سایت Gamesopt انجام شده بود خیلی باحال بود ، حتی دسته خود Xbox که پدر 360 باشه خیلی بیشتر شبیه به دسته Dreamcast بوده .
    تازه همین برادر WII هم از روی یکی از کنترل های Dreamcast که برای بازی ماهیگیری طراحی شده بود پیچونده ، یا سونی اومده از رو WII برای Ps3 پیچونده .

نو آوری میشه ناتال مایکروسافت .
    ایفون برا کسایی که حوصله دردسر ندارند سراسر دردسر هست . DreamCast هم کنسول پر دردسری بود . البته این دردسرهایی که میگم مخصوص ما ایرانیهاست عموم دنبال جنس راحت و بی دردسر هستند نه آیفونی که با تمام خوبیهاش با یه سری چیز ساده مث بلوتوث و رادیو مشکل داشت و داره و کاربر خاص میخواد . چه گوشی از ایفون کپی برداشته !؟ چی برداشته ؟
    ناتالم وقتی بازی کردن باهاش لذت بخش باشه موفق میشه . اگر پر دردسر باشه ...............
    باید منتظر ماند .

10. این کاربر از boy_teh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

ایفون برا کسایی که حوصله دردسر ندارند سراسر دردسر هست . DreamCast هم کنسول پر دردسری بود . البته این دردسرهایی که میگم مخصوص ما ایرانیهاست عموم دنبال جنس راحت و بی دردسر هستند نه آیفونی که با تمام خوبیهاش با یه سری چیز ساده مث بلوتوث و رادیو مشکل داشت و داره و کاربر خاص میخواد . چه گوشی از ایفون کپی برداشته !؟ چی برداشته ؟
    ناتالم وقتی بازی کردن باهاش لذت بخش باشه موفق میشه . اگر پر دردسر باشه ...............
    باید منتظر ماند .
    یک نگاهی به اینجا بندازی متوجه میشی چه گوشی هایی از Iphone کپی کردند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای تشحیص خوب یا بد بودن یک محصول آدم یک کشوری مثل ایران که همه چیز توش جعلی هستش رو مرجع قرار نمیده

12. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یک نگاهی به اینجا بندازی متوجه میشی چه گوشی هایی از Iphone کپی کردند :

کد:
    کد:
    برای تشحیص خوب یا بد بودن یک محصول آدم یک کشوری مثل ایران که همه چیز توش جعلی هستش رو مرجع قرار نمیده
    یه مثل قدیمی هست که میگه دیگی که برا من نجوشه , سر سگ توش بجوشه
    من ایران زندگی میکنم معلومه از کنسول کپی خور استفاده میکنم و 99% همینکارو میکنن . معلومه اگر منم برم اروپا و یا امریکا ایفون استفاده میکنم ( به دلیل خدمات و اینترنت عالی اپراتورها ) . به دلیل خرید راحت مجازی . مگه شما تو المان از کنسول کپی خور استفاده میکنی . مگه جنس قاچاق میخری ؟
    مغلومه دوربین دوم گوشی واسه من که تو ایرانم حکم آینه رو داره ولی برا شمایی که اونوری تماس تصویری رو به همراه داره
    این سایتهایی که دادی هم همه مقایسه درستی کردند . من هم قبول دارم که آیفون شروع یه نسل جدیدی از گوشی ها بود . حرکت Apple باعث ایجاد رقابت بیشتر شد . همین جریانی که باعث شد 360 بعد از XBOX اولی بیاد و موفق هم بشه . اما این دلیل نمیشه که هر شرکتی گوشی با تاچ خازنی و مالتی تاچ عرضه کرده از ایفون الهام گرفته . هر شرکتی هر وقت رفت از Apple سیستم عامل Mac خرید و رو گوشیاش نصب کرد از ایفون الگو برداری کرده . htc خودش واقعا تو PPC صاحب سبکه . شباهت الگو برداری نیست . اگر اینطوره تا قبل از ایفون و گوشی های تاچ دیگه همه گوشیا از 6600 الگو برداری کرده بودند !
    پس اگر با Lg KM900 کار کنی که میگی اینو Apple زده در صورتی که اصل قضیه زمین تا زیر زمین فرق داره . و خداییش هر کدوم محاسن و معایب خودشونو دارن .

بحث به بیراهه رفت . از همه و مدیر عذر میخوام و همچنین از شما .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

یه مثل قدیمی هست که میگه دیگی که برا من نجوشه , سر سگ توش بجوشه
    من ایران زندگی میکنم معلومه از کنسول کپی خور استفاده میکنم و 99% همینکارو میکنن . معلومه اگر منم برم اروپا و یا امریکا ایفون استفاده میکنم ( به دلیل خدمات و اینترنت عالی اپراتورها ) . به دلیل خرید راحت مجازی . مگه شما تو المان از کنسول کپی خور استفاده میکنی . مگه جنس قاچاق میخری ؟
    مغلومه دوربین دوم گوشی واسه من که تو ایرانم حکم آینه رو داره ولی برا شمایی که اونوری تماس تصویری رو به همراه داره
    این سایتهایی که دادی هم همه مقایسه درستی کردند . من هم قبول دارم که آیفون شروع یه نسل جدیدی از گوشی ها بود . حرکت Apple باعث ایجاد رقابت بیشتر شد . همین جریانی که باعث شد 360 بعد از XBOX اولی بیاد و موفق هم بشه . اما این دلیل نمیشه که هر شرکتی گوشی با تاچ خازنی و مالتی تاچ عرضه کرده از ایفون الهام گرفته . هر شرکتی هر وقت رفت از Apple سیستم عامل Mac خرید و رو گوشیاش نصب کرد از ایفون الگو برداری کرده . htc خودش واقعا تو PPC صاحب سبکه . شباهت الگو برداری نیست . اگر اینطوره تا قبل از ایفون و گوشی های تاچ دیگه همه گوشیا از 6600 الگو برداری کرده بودند !
    پس اگر با Lg KM900 کار کنی که میگی اینو Apple زده در صورتی که اصل قضیه زمین تا زیر زمین فرق داره . و خداییش هر کدوم محاسن و معایب خودشونو دارن .

بحث به بیراهه رفت . از همه و مدیر عذر میخوام و همچنین از شما .
    عزیزم یک فرقی هست بین الگو برداری و کپی کردن .

امروزه ما یک سبک شعر داریم به اسم نیمایی که هر کسی به اون شیوه شعر بگه میگن شعر نیمایی گفته چرا چونکه اولین بار نیما یوشیج بود کهاین سبک شعر رو به ایرانیان معرفی کرد ، درک این موضوع نباید زیاد سخت باشه .
    فکر کنم متوجه شده باشید .

برای تشخیص خوب یا بد بودن یک تکنولوژی هم کشوری مثل ایران نباید بشه مرجع تصمیم گیری ، در بهترین حالت شما میتونی بگی که برای منی که در ایران زندگی میکنم خوب نیست ، نه اینکه اصلا و ابدا خوب نیست چون من نمیتونم استفاده کنم .

در مورد 6600 هم ، دقیقا درسته الگو برداری ها همه از روی اون بوده . همون طور که نسل جدید کامپیوتر های خانگی همگی الگو برداری شده از روی یک مدل از کامپیوتر های شرکت HP بوده .
    یادتون نره الگو برداری با کپی برداری فرق میکنه ، هیچ دلیلی وجود نداره که شرکت هایی که میخوان گوشی مالتی تاچ درست کنند بیاند لنگه آی فون این کار رو انجام بدهند میتونند طراحی های دیگه ای رو انجام بدهند .

الان هم اگر کسی بیاد از این مدل گوشی ها بزنه :

از روی نوکیا الگو برداری کرده ، تمام شد و رفت پی کارش .

در مورد کنسول 360 هم دقیقا همین طوری هستش ، نخستین بار این شیوه طراحی کنترل مال سگا بوده و نینتندو مایکروسافت از روی او الگو برداری کرده اند ، سونی هم اومده از روی Wii نسل جدید کنترل هاش رو درست کرده :

کد:
    اگر هم فردا روزی یک کنسول بیاد که مموری هاش میخوره توی سر کنترل از روی سگا الگو برداشته .

15. این کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزیزم یه راه خیلی ساده ، این داستان الیت و آرکید شده حکایت اون دو تا گاوه که صاحباش هی علامت روشون میزارند من گوش گاومو میبرم معلوم شه گوش بریده هه مال منه ، بعد دعواشون میشه که گاو من ناقصه آخرش میگن بابا سفیده مال من سیاهه مال تو .

سیاه الیته سفید آرکید ، تموم شد رفت .

حتی 1 ثانیه هم فکر نکن که من از خریدم پشیمونم!درسته پول زیادی براش دادم ولی خوشحالم که بهترینش رو برداشتم و اونو از پس انداز های خودم خریدم!!رفیق ما که میخوایم اینهمه پول بدیم یکم میزاریم روش بهترینشو بر میداریم.
    موفق باشید

17. 2 کاربر از honura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •