تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1050 از 3195 اولاول ... 505509501000104010461047104810491050105110521053105410601100115015502050 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,491 به 10,500 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

ولی بهترین طراحی دسته در تمام طول عمر کنسول ها مال Sega Dreamcast بوده و هست و خواهد بود .

.
    اما این لقب تو یک نظر سنجی تو سال 2007 که fanboy های 2 اتیشه sony هم شرکت کردند به دسته های 360 داده شد

2. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

اما این لقب تو یک نظر سنجی تو سال 2007 که fanboy های 2 اتیشه sony هم شرکت کردند به دسته های 360 داده شد
    نظر سنجی رو ولش کن ، نظر سنجی کسی از روی عقلش نظر نمیده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همه از روی احساس نظر میدن . در ضمن اون میشه نظر کاربران نه بهترین طراحی . وقتی که کاربر های دو آتیشه 360 به خاطر اینکه از Ps3 هم ارزون تره و هم زود تر رلیز شده معلومه که توی نظر سنجی اول میشه ، تازه خیلی مهمه که نظر سنجی کجا انجام شده باشه ، توی ژاپن باشه حتما Ps3 اول میشه توی آمریکا حتما 360

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

چه جالب کنسرت ..میزارن واسه یه کنسول ملت جمع میشن کنار هم صفا میکنن.
    بعضی وقتا فک می کنم ما کجای دنیا هستیم.
    پسر خاله من که رفته بود کلن واسه گیمز کام ...( که البته 2011 خودم هم میرم) بهش میگفتن با شتر اومدید. می گفتن مگه توی ایران هم گیمر هستش.
    حقم داشتند چون امار فروش کنسول در بازار ایران وجود نداره فک کنم دلیلش واردات از کشور های عربی باشه
    و میره به حساب اونا.
    بعد اونا میان کنسرت میزارن ......بحث میکنن . مشکلات رو درمیون میزارن. ................
    یکی از فامیل هامون اومده بود کنسولامو دیده بود بهم میگه حامد چقدر میکرو داری تو ....
    گفتم زرشک حالا شدن میکرو...0البته پیش خودم)

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

نظر سنجی رو ولش کن ، نظر سنجی کسی از روی عقلش نظر نمیده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همه از روی احساس نظر میدن . در ضمن اون میشه نظر کاربران نه بهترین طراحی . وقتی که کاربر های دو آتیشه 360 به خاطر اینکه از Ps3 هم ارزون تره و هم زود تر رلیز شده معلومه که توی نظر سنجی اول میشه ، تازه خیلی مهمه که نظر سنجی کجا انجام شده باشه ، توی ژاپن باشه حتما Ps3 اول میشه توی آمریکا حتما 360
    حرف جالبی زدی که بالای 50000 تا از pro gamer ها که شرکت کرده بودن همشون از رو احساس گفته بودن
    تو همین لینکی هم که گذاشتی که به نظر من اعتبارش به اندازه سایر لینک ها هست هم اکثرا به 360 رای دادن
    منم با همه controller ها کار کردم اما واقعا 360 چیز دیگس
    به خصوص برای بازی های FPS , Driving

6. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه superbadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

درود :

یه سوال کوچولو :

من می خوام xbox بخرم و فروشنده بهم گفته Arcade حدود 220 و Elite سی صدو شصت تومن اما بدون هدست و فیش HDMI و ... و اگه وسائل جانبی باشه 420 تومن( جاسبر ) تو پست اول هم گفته اختلاف قیمت این مدل ها فقط به خاطر وسایل جانبی هست حالا به نظر دوستانی که تجربه خرید این دو نوع رو دارن کدوم به صرفه تره ؟

داره خودمونی میشه honura's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

در مورد آمار 3 چراغه شدن چه جوابی دارین؟من خودم چند بار تو فروم دیدم بچه ها گفتم دستگاهمون سوخته.همچنین یکی از بچه های مدرسمون و همینطور هم وقتی که می خواستم دستگاه رو بگیرم از این چیزا خیلی دیدم ولی تا حالا نشده یکی بیاد بگه الیت من سه چراغه شده حداقل میدونم که خیلی کمتر از آرکید هست ولی پریمیوم رو میدونم که تشکیلاتش تا حدی مث الیته در ضمن مگر پول یه هد فون و هارد 120 و یه کابل اچ دی چقدره؟بازم میگم وقتی من دستگاهم رو خریدم 500 تومن پولش بود و همون موقع ارکید 250 تومن به عبارتی اینجور که شما میگن فقط 250 تومن پول وسایل جانبی من دادم درسته؟یه مسئله دیگه هم هست آیا وزن الیت با ارکید یکی هستی؟
    موفق باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان لطفا یکی منو روشن کنه
    Last edited by honura; 16-12-2009 at 13:28.

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

در مورد آمار 3 چراغه شدن چه جوابی دارین؟من خودم چند بار تو فروم دیدم بچه ها گفتم دستگاهمون سوخته.همچنین یکی از بچه های مدرسمون و همینطور هم وقتی که می خواستم دستگاه رو بگیرم از این چیزا خیلی دیدم ولی تا حالا نشده یکی بیاد بگه الیت من سه چراغه شده حداقل میدونم که خیلی کمتر از آرکید هست ولی پریمیوم رو میدونم که تشکیلاتش تا حدی مث الیته در ضمن مگر پول یه هد فون و هارد 120 و یه کابل اچ دی چقدره؟بازم میگم وقتی من دستگاهم رو خریدم 500 تومن پولش بود و همون موقع ارکید 250 تومن به عبارتی اینجور که شما میگن فقط 250 تومن پول وسایل جانبی من دادم درسته؟یه مسئله دیگه هم هست آیا وزن الیت با ارکید یکی هستی؟
    موفق باشید
    ببين دوست عزيز اينكه آركيد درصد خرابي بيشتري ميداد مشخصه .......دو دليل داره اول اينكه رو آركيد بازي نصب نميشه و در نتيجه گرماي حركت درايو هم مضاف بر مشكلات برد كنسول باعث خرابي بيشتر آركيد ميشد..دليل دومش هم ميزان فروش بيشتر آركيد نسبت به اليت هستش ..مثلا اگه ملت 5 تا آركيد بخرن 2 تاش خراب ميشه ولي اگه 3 تا اليت بگيرن فوقش يكيش خراب ميشه پس اينم هست........ .يعني تو ميزان فروش بيشتر خرابي ها بيشتر به چشم ميان

در مورد وزن هم از نظر وزن خالصشون (يعني قاب و برد و درايو يكي هستن) ولي چون اليت هارد داره در نتيجه بيشتر ميشه وزنش......
    در مورد تقاوت قيمت هم خوب آركيد اونموقع 199.99 دلار بود و اليت هم 399.99 دلار بود كه تفاوتشون ميشد 200 دلار كه براي يه هارد بيشتر و هندزفري و كابل و رنگ سياه سيستم منطقيه.......... .

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

حرف جالبی زدی که بالای 50000 تا از pro gamer ها که شرکت کرده بودن همشون از رو احساس گفته بودن
    تو همین لینکی هم که گذاشتی که به نظر من اعتبارش به اندازه سایر لینک ها هست هم اکثرا به 360 رای دادن
    منم با همه controller ها کار کردم اما واقعا 360 چیز دیگس
    به خصوص برای بازی های FPS , Driving
    دقیقا هم همین طوریه ، اون لینک هم تایئید کننده حرف من نبود بلکه یک مثالی بود برای اینکه نشون بدم همه از روی احساس حرف میزنند .

کنترل 360 در حقیقت یه جورایی از روی Dreamcast الگو برداری شده و برای همینه که خیلی ملت باهاش راحت هستند .
    یکی از قابلیت های خیلی خوب کنترل سگا این بود که مموری میخورد توی سر کنترل و اون صفحه نمایش روش که توی بعضی بازی ها مثل Evil خیلی کمک میکرد .

اولین بار Sega Dreamcast بود که همزمان 4 تا کنترل رو قبول میکرد ، فقط و فقط Dreamcast هستش که بدون نیاز به یک کنسول میشه اطلاعات بین دو تا مموری رو رد و بدل کرد و ... البته مموریش ربطی به کنترلش نداره .

دلیل اصلی اینکه پروژش با شکست مواجه شد این بود که خیلی از زمان خودش جلو تر بود چه از نظر طراحی و چه از نظر کارایی .

تنها دلخوری که من از کنترل 360 دارم برعکس بودن جای آنالوگ کنترلش هست که البته دیگه عادت کردم ، روزهای اول هی قاطی میکردم جاشو اون هم به خاطر عادت کردن به Playstation بوده نه به خاطر بدی طراحی .

حتی ایده جای آنالوگ رو هم مایکروسافت از روی کنترل Dreamcast برداشته .

برای همینه که میگم بهترین بوده ، چرا که اگر اینطوری نبود کنسول قدرتمندی مثل 360 از روی اون الگو برداری نمیکرد ، نمیدونم تا حالا با Dreamcast بازی کردید یا نه ولی محشره ، خود من زمانی که دیگه پروژش ورشکست با کلی نارضایتی رفتم رو Ps2

11. 3 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود :

یه سوال کوچولو :

من می خوام xbox بخرم و فروشنده بهم گفته Arcade حدود 220 و Elite سی صدو شصت تومن اما بدون هدست و فیش HDMI و ... و اگه وسائل جانبی باشه 420 تومن( جاسبر ) تو پست اول هم گفته اختلاف قیمت این مدل ها فقط به خاطر وسایل جانبی هست حالا به نظر دوستانی که تجربه خرید این دو نوع رو دارن کدوم به صرفه تره ؟
    220؟!نکنه منطورت 320؟اگه 320 باشه گرونه من هفته پیش گرفتم 300

اگه نباشه جاش خالی می مونه alierna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان لطفا یکی منو روشن کنه
    دوست عزیز.. قطعات داخلی این دو کنسول دقیقا مثل همه!!!
    ایکس باکس ها چه الیت چه آرکید فقط مادربودرا متفاوت هستن.. که الان دیگه همه جا جاسپر دارن. یعنی اینی که آرکید ها میسوزن و الیت ها نه حرف کاملا اشتباهیه...اگه میبینی اینقدر اختلاف قیمت دارن دلیلی جز این نداره که هارد xbox خیلی گرونه! یه کابل hd هم هست.. اما بخوای اینا رو جدا روی آرکید بخری یکم کمتر در میاد! اونموقع دستگاه تو هم میشه الیت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •