تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 752 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    برای Samsung YP-P2 دنبال یه هدست بلوتوس میگردم
    دنبال یه چیزی تو این مایه ها هستم البته نه به زشتی این

ضمنا با توجه به اینکه این محصول به موبایل لینک میشه آیا هدست ی هست که میکروفن هم داشته باشه برای صحبت (امروز یه مدلی رو تو تاکسی دیدم که رو خود هدست میکروفن هم داشت و چندتا دکمه برای کار با پیلر استارت استوپ و....)

ضمنا برا قیمت هم فکر کنم تا 50تومن کافی باشه(یا 70 تومن)
    ممنون از توجهتون
    هدفون های بلوتوث باکیفیت معدود هستند .. باید بگردی پاساژ های کامپیوتری رو... به نظرم jabra یه مدل خوب داره که مثلاً پاساژ ایرانیان (دور میدون ولی عصر) میتونی پیداش کنی... همین حدود 70 تومن.

//

موبایل و هدست: اگه بخوای جواب تلفن رو بدی میشه از میکروفون خود دستگاه هم استفاده کرد.. اما با توجه به اینکه یه هدست بلوتوث هم براش معرفی کرده بودند.. برداشت من اینه که توانایی اون کار رو هم که گفتی داره... اما باز مساله اینه که شما باید توی بازار ایران هدست بلوتوث پیدا کنی که کمیابه و نمونه های باکیفیت کمیاب تر...

با این حال مساله سازگاری رو هم در نظر بگیر (بالاخره این یه قابلیتی که توی خود پلیرها هم گیر نمیاد به این راحتی و طبیعیه اگه سامسونگ هم مشکلاتی در اول راه داشته باشه) و اینکه کلاً چقدر چنین چیزی میتونه استفاده داشته باشه و می ارزه 70 تومن بابتش پول بدی یا نه .. (اگه پولداری که هیچ!)
    اقا ep-635 رو خریدم اما چرا انقدر این کوتاه هستش؟ اعصابم ریخته به هم نمیشه با کامپیوتر گوش داد باید کلم رو توی مانیتور ببرم مگه این یک متر و 20 سانت نیست؟
    یه اکستنشن (اتصال برای طولانی کردن سیم) براش بگیر: 1 متری اش باید زیر 500 تومن باشه و طولانی ترش هم زیر 1000 تونن ... مشکلت حل میشه و افت کیفیت هم نخواهی داشت.

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

ولی من گفتم احساس میکنم کیفیت گوشی نوکیا خیلی بهتر بوده.به همین خاطر برام عجیب بود.بابام یه زن داره ولی واقعا ناامیدم کرد کیفیت صداش.ولی گوشی نوکیارو که گذاشتم روش امیدوار شدم بهش!واقعا نوکیا بهتر بود.تازه میتونستی تغییر اکولایزر هارو وسایر تنظیمات رو بفهمی
    واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من خودم n95 8g دارم ولی صداش به گرد پای x-fi هم نمیرسه اونم تازه با بهترین هدفون های بازار......
    یادمه توی اتوبوس دانشگاه وقتی با موبایل با صدای 100 آهنگ گوش میدادم فقط صدای اتوبوس رو می شنیدم
    ولی حالا با کمترین ولوم متوجه نمیشم کی رسیدم دانشگاه
    چه از لحاظ کیفی چه بلندی و چه باس صدا موبایل به پای x-fi2 نمیرسه ..حالا هدفونش(که 30 تومن هم قیمت داره)واقعا که افتضاحه.......

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان

من دیروز یه هدفون کریتیو ep630 از پاساژ ایران خریدم که گارانتی شاب رو هم داره (17000 تومن) کیفیت صداش خیلی خوبه.
    ولی یه مشکلی که من باهاش دارم اینه که وقتی چیزی باهاش گوش نمی‌کنم اما تو گوشمه، یه صدای هیس دائمی توش هست که اذیت می‌کنه (سر کار وقتی به خروجی صدای مانتیور کامپیوترم وصله).
    البته وقتی به لپتاپم میزنم این صدای هیس خیلی کمتره ولی باز هم یه مقداری به گوش می رسه و اگه یه مدت چیزی گوش نکنم خود به خود قطع می شه که فکر کنم علتش به خاطره اینه که کارت صوتی لپتاپ برای کم کردن مصرف باتری از مدار خارج می شه.
    حالا می‌خوام بدونم این صدای هیس، عادیه تو این هدفون های توگوشی یا هدفون من اشکال داره. (البته این رو می‌دونم که این مشکل به کیفیت کارت صوتی و تجهیزات وابسته به اون هم مرتبطه.)

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این صدای پسی پیس برای همه ایرفون های ean-ear هست علته علمیشو نمیدونم فقط

6. این کاربر از fabio montari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این صدای پسی پیس برای همه ایرفون های ean-ear هست علته علمیشو نمیدونم فقط
    ممنون. خیالم راحت شد.
    با این شرایط، من فکر می کنم که علتش به خاطر وجود نویز تو تجهیزات الکترونیکی تولید و انتقال صوت تو کامپیوتر باشه که این هدفون های توگوشی چون نویز محیط رو حذف می کنن باعث می شن که هیس ناشی از نویز بهتر به گوش برسه.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

من دیروز یه هدفون کریتیو ep630 از پاساژ ایران خریدم که گارانتی شاب رو هم داره (17000 تومن) کیفیت صداش خیلی خوبه.
    ولی یه مشکلی که من باهاش دارم اینه که وقتی چیزی باهاش گوش نمی‌کنم اما تو گوشمه، یه صدای هیس دائمی توش هست که اذیت می‌کنه (سر کار وقتی به خروجی صدای مانتیور کامپیوترم وصله).
    البته وقتی به لپتاپم میزنم این صدای هیس خیلی کمتره ولی باز هم یه مقداری به گوش می رسه و اگه یه مدت چیزی گوش نکنم خود به خود قطع می شه که فکر کنم علتش به خاطره اینه که کارت صوتی لپتاپ برای کم کردن مصرف باتری از مدار خارج می شه.
    حالا می‌خوام بدونم این صدای هیس، عادیه تو این هدفون های توگوشی یا هدفون من اشکال داره. (البته این رو می‌دونم که این مشکل به کیفیت کارت صوتی و تجهیزات وابسته به اون هم مرتبطه.)
    عادی نیست (یعنی اگه نویز محسوس می شنوی) و در عین حال نمیشه گردن هدفون انداهت .. بخصوص که شما میگی با تغییر محیط کاربری مقدار نویز تغییر می کنه...

فرضاً یه دلیل خیلی مرسومش میتونه این باشه که توی volume control کامپیوتر، تنظیمات مربوط به میکروفون روشن باشه (بخصوص boost میکروفون)

9. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

عادی نیست (یعنی اگه نویز محسوس می شنوی) و در عین حال نمیشه گردن هدفون انداهت .. بخصوص که شما میگی با تغییر محیط کاربری مقدار نویز تغییر می کنه...

فرضاً یه دلیل خیلی مرسومش میتونه این باشه که توی volume control کامپیوتر، تنظیمات مربوط به میکروفون روشن باشه (بخصوص boost میکروفون)

البته همون طور که گفته بودم این نویز (صدای هیس) رو فقط وقتی می‌شنوم که آهنگ یا صدای دیگه از کامپیوتر پخش نمی‌شه.
    درسته! روی لپتاپ خیلی کمه. اما از روی خروجی مانیتور کامپیوتر رومیزی محل کارم کاملاً محسوس و ناراحت کننده است. البته امتحان کردم وقتی که مستقیماً هدفون رو به خروجی کارت صدای پشت کیس وصل می‌کنم این نویز خیلی کمتر می‌شه و مطمئناً یه دلیل عمده‌اش همون کیفیت تجهیزات تولید و انتقال صداست.

در مورد این boost میکروفون هم چیزی نمی‌دونستم. حتماً بررسیش می‌کنم. خیلی ممنون که در این مورد راهنمایی کردین.

راستش 3 - 4 سال پیش یه هدفون توگوشی داشتم که با mp3 player مدل کریتیوی که داشتم خیلی خوب جواب می‌داد و از این نویزا نداشت. فکر می‌کنم باید هدفون رو روی چند تا دستگاه دیگه امتحان کنم ببینم وضعش روی اونا چطوره.

داره خودمونی میشه Soor_e_Sraphil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Never Hood -Central Hospital- CCU-#7 Room

پيش فرض

سلام دوستان...
    کسی آدرس نمایندگی klipsch رو تو دبی نداره؟
    مرسی...

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

Address Dealer Types Product Lines
    HI FI CITY ELECTRONICS
    Po Box 7344
    Dubai
    United Arab Emirates
    Phone: 009714-2218505
    Fax: 009714-2215258
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از سایت کلیپش پیدا کردم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by peaceful1; 23-02-2010 at 17:20.

13. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Soor_e_Sraphil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Never Hood -Central Hospital- CCU-#7 Room

پيش فرض

پیداش کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •