تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 152 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1516

نام تاپيک: Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

ببخشید یک سوال:
    کلا چرا وایپ میکنیم؟
    تا حالا خیلی انجام دادم ولی دلیلش رو نمیدونم
    وقتی رام نصب میکنیم معمولا full wipe میکنیم ، برای اینکه بعضی وقت ها به مشکل میخوری تو رام

بعضی مواقع مثلا برای نصب کاستوم رام ، wipe کردن اجباری هست ، حتی اگه خودت نکنی کاستوم رام این کار رو انجام میده

البته برای کسی که می خواد از رام رسمی استفاده کنه نیازی به وایپ نداره ، اون فول وایپ اولیه بعد از نصب رام رسمی هم بنظرم الکیه ، تو گالاکسی اس نیاز بود... ملت دیگه یادشون مونده

2. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه godleo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه روی کاناپه

پيش فرض

دوستان این سوالمم جواب بیدین.نوت توی بازار ساخت چین یا کره هستش؟قیمت و کیفیت شون فرقی داره؟چطوری ساخت کره گیر بیارم؟
    دوست عزیز بزار روشنت کنم این قدر فکرت و مشغول نکن اینجور مسخره بازی ها فقط مخصوص ایران . . کره و چین و ویتنام به خدا هیچ فرقی نداره . .من 4 ماه پیش رفته بودم عربستان میخواستم گوشی بگیرم، رفتم یه جا که مرکز فروش گوشی بود اونجا 3 تا مدلش و داشت فقط کره ای مشکی نداشت فقط سفید داشتش . .خدا وکیلی هر 3تاش قیمتش یکی بود . . .چه سفیذ چه مشکی (آبی) یارو فروشنده میگفت این چه حرفی میزنی حرفت اشتباس ، میگفت من اولین باره میشنوم که کره و چینیش فرق داشته باشه گفت مهم اینه که MADE BY SAMSUNG باشه همین . . . .این آدمای حرم خور میخوان فقط یه جور دزدی کنن (البته نه همشون) خودمم یه نوت ویتنام خریدم از همونجا باتریشم MADE IN KOREA(CELL FROM JAPAN )J دوستانی هم که میگن باتری ژاپن بیشتر کار میده به نظر من اینجوری نیست مثل همون چینی هاس

4. این کاربر از godleo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه godleo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه روی کاناپه

پيش فرض

دوستان تا به حال کسی از تکنولوژی NFC نوت استفاده کرده ؟ میدونید چه جوری کار میکنه ؟ تو ایران که کار نمیکنه !!!

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا میتونستم با چیزpn , و flight mode تحریمو دور بزنم برم مارکت و دانلود کنم ولی نمیدونم باز از کجا میفهمه من ایرانیم ، یعنی میره مارکت ولی دانلود نمیکنه

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

چند وقت پیش یه بنده خدایی گفت تو علاالدین یه نوت دیده که آنتن داشته و گفت که طرف کانالهای ماهواره رو باهاش گرفته بعد یه عده اومدن بهش خندیدن و گفتن توهم زدی و گوشی چینی بوده و یکی گفت کلیپ تصویری برات پخش کرده و این حرفا .. حالا نمی دونم اینجا بود یا موبایلستان .. بگذریم

من این مدل نوت رو دیروز با چشمای خودم دیدم شاخ در آوردم باید بگم که همچین مدلی وجود داره .. باهاش کار هم کردم نوت واقعی بود چینی یا فیک یا هر مدل مشابه دیگه ای نبود

رفتم تو About گوشی دیدم مدلش رو زده بود SHV-E160K .. کوادرنت نصب کردم مشخصات گوشی رو دیدم دوال کور 1.4 بود با آدرنو 220 .. دیگه همه چیش با نوت یکی بود 32 گیگ هم بود

تا حالا کسی این مدل رو دیده ؟ گوشی مال دوستمه می خوام رام فارسی بریزم روش ولی بعید می دونم پیدا بشه .. راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟

8. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یا ابوالفرض
    قضیه چیه ؟:-؟
    توی XDA گشتی ؟
    فکر نکنم ورژن LTE باشه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

11. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟
    ربطش اینه که ماهواره رو نمیگیره! تلویزیون اینترنتی هست که آدرسش قیلتره و مجبورا با VپیN باید استفاده کرد.

13. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

خو این چیه؟
    چی داره که میتونه کانال بگیره؟
    ماهواره ای یا این دیجاتالای وطنی؟

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام

چند وقت پیش یه بنده خدایی گفت تو علاالدین یه نوت دیده که آنتن داشته و گفت که طرف کانالهای ماهواره رو باهاش گرفته بعد یه عده اومدن بهش خندیدن و گفتن توهم زدی و گوشی چینی بوده و یکی گفت کلیپ تصویری برات پخش کرده و این حرفا .. حالا نمی دونم اینجا بود یا موبایلستان .. بگذریم

من این مدل نوت رو دیروز با چشمای خودم دیدم شاخ در آوردم باید بگم که همچین مدلی وجود داره .. باهاش کار هم کردم نوت واقعی بود چینی یا فیک یا هر مدل مشابه دیگه ای نبود

رفتم تو About گوشی دیدم مدلش رو زده بود SHV-E160K .. کوادرنت نصب کردم مشخصات گوشی رو دیدم دوال کور 1.4 بود با آدرنو 220 .. دیگه همه چیش با نوت یکی بود 32 گیگ هم بود

تا حالا کسی این مدل رو دیده ؟ گوشی مال دوستمه می خوام رام فارسی بریزم روش ولی بعید می دونم پیدا بشه .. راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟
    مهدی 2 تا احتمال (البته بعیده ) یکی اینکه اون ورژنی که چین زده بود dual core از گلکسی نوت فقط با اینترفیس اچ تی سی نیست؟ چون اون tv tuner داشت.
    یکی هم اینکه شرکت کره ای بود ورژن dmb زده بود (بعد برنامه ی dmb tv داشت تی وی میگرفت) اون نیست؟ البته اون مدل چینیه 5 اینچی بود انگار

16. این کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •