تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 461 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 4604

نام تاپيک: آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب

داره خودمونی میشه DANG3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

دوستان این لینک Ngage installer مشکل داره ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من brothers in arm رو نصب کردم اجرا که می کنم چند تا لوگوی اول که رد می شه اونجا که می پرسه do you want sound چه بله بزنم چه نه هنگ می کنه دیگه از اوون صفحه جلو تر نمیره.مجبورم هی ریست کنمو هی امتحان کنم تا آخر رد شه.
    گوشیمم که n81 که.

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

دوستان این لینک Ngage installer مشکل داره ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزيز چه مشكلي داره؟ من تست كردم كار ميكنه...!

4. 2 کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

5 !!!

سلام من brothers in arm رو نصب کردم اجرا که می کنم چند تا لوگوی اول که رد می شه اونجا که می پرسه do you want sound چه بله بزنم چه نه هنگ می کنه دیگه از اوون صفحه جلو تر نمیره.مجبورم هی ریست کنمو هی امتحان کنم تا آخر رد شه.
    گوشیمم که n81 که.
    شما تمام برنامه جانبي رو كه در حال اجراست با task maneger خوب ببند....چون اين بازي سنگينه...البته تعجب ميكنم چحوري N81 توش مونده...

6. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

دوست عزيز شما هنگام اجراي بازي بايد تمامي برنامه هاي در حال اجرا حتي jbak taskman رو كامل ببنديد...
    خیلی ممنون دوست عزیز
    دیگه تا اجرا شد منم ولش نکردم تمومش کردم!
    می خواستم ببینم من اگه از سیوهام بکاپ بگیرم و گوشیم رو ریسیت کنم و بعد از نصب مجدد بازی ها سیوها رو برگردونم هیچ مشکلی پیش نمیاد؟
    تکلیف انگیج پینتهام چی میشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

10

خیلی ممنون دوست عزیز
    دیگه تا اجرا شد منم ولش نکردم تمومش کردم!
    می خواستم ببینم من اگه از سیوهام بکاپ بگیرم و گوشیم رو ریسیت کنم و بعد از نصب مجدد بازی ها سیوها رو برگردونم هیچ مشکلی پیش نمیاد؟
    تکلیف انگیج پینتهام چی میشه؟
    نه هيچ چيز نميپره...
    شما از اون فولدر هايي كه ليستشو گذاشتم يه كپي بگير بعد از ريست و نصب بازي ها جايگزين كن...اين واسه سيو ها...

واسه Point هم :

براي از بين نرفتن Point ها (كه خودم دچارش شدم) حتما فايل achievements.db رو از آدرس

c/private/20007b39/DBMS

كپي كنيد تا بعد از نصب جايگزين كنيد...( پوينت ها تو اين فايل ذخيره ميشن)...[/B]

شاد باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شما تمام برنامه جانبي رو كه در حال اجراست با task maneger خوب ببند....چون اين بازي سنگينه...البته تعجب ميكنم چحوري N81 توش مونده...
    ممنون از جواب

البته همه رو هم که میبندم زیاد تاثیر نداره بازم از هر 5 بار 4 بار گیر میکنه.

راستی اگه رد شه از اونجا صفحه ی بعدی که میاد مینویسه this is a limited trial. شاید واسه این صفحه هه گیر میکنه؟حالا چطوری فولش کنم؟

10. این کاربر از maxoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

ممنون از جواب

البته همه رو هم که میبندم زیاد تاثیر نداره بازم از هر 5 بار 4 بار گیر میکنه.

راستی اگه رد شه از اونجا صفحه ی بعدی که میاد مینویسه this is a limited trial. شاید واسه این صفحه هه گیر میکنه؟حالا چطوری فولش کنم؟
    اين سوال رو از منم ميپرسه گاهي وقتها....مشكلي نداره، بازي فوله...

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام.من بازی ماهیگیری رو دان کردم و ریختم توی پوشه N-Gage .بعد رفتم توی برنامه N-Gage میخو است بازی رو نصب کنه که نوشت close some application and try again .چیکار کنم؟هیچ برنامه ای باز نیست به جز N-Gage.چند بار فایل بازی رو پاک کردم و دوباره ریختم توی پوشه N-Gage ولی باز هم همون ارور.بازی Snake و Asphaltاین مشکل رو نداشتن.راستی وقتی ارور میده و برنامه رو میبندم برای بار دوم که برنامه رو اجرا میکنم بازی رو نصب نمیکنه و باید اون رو از توی پوشه N-Gage پاک کنم و دوباره بریزم تا برنامه واسه نصب بازی تلاش کنه(ولی باز هم موفق نشه).راهی نیست که نخواد فایل بازی رو پاک کنم و دوباره اون رو کپی کنم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام.من بازی ماهیگیری رو دان کردم و ریختم توی پوشه N-Gage .بعد رفتم توی برنامه N-Gage میخو است بازی رو نصب کنه که نوشت close some application and try again .چیکار کنم؟هیچ برنامه ای باز نیست به جز N-Gage.چند بار فایل بازی رو پاک کردم و دوباره ریختم توی پوشه N-Gage ولی باز هم همون ارور.بازی Snake و Asphaltاین مشکل رو نداشتن.راستی وقتی ارور میده و برنامه رو میبندم برای بار دوم که برنامه رو اجرا میکنم بازی رو نصب نمیکنه و باید اون رو از توی پوشه N-Gage پاک کنم و دوباره بریزم تا برنامه واسه نصب بازی تلاش کنه(ولی باز هم موفق نشه).راهی نیست که نخواد فایل بازی رو پاک کنم و دوباره اون رو کپی کنم؟
    سلام
    شما گوشيت چيه؟از Task Maneger استفاده ميكني..؟
    يه بار ريست كن...
    واسه اينكه هي نخواي بازي رو بريزي فايل بازي رو تو پوشه others بذار و اگه نصب نكرد باز از همونجا كپي كن...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •