تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 120 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1191

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل

داره خودمونی میشه نيما7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    دور از خونه یه جای افتضاح :(

پيش فرض

مرسي مجبورم بسازم ديگه از خوبياي گوشي لمسي اينه كه موقعي كه داري با تلفن با دوست دخترت حرف ميزني ميتوني بدون اينكه صداي تيك تيك دكمه ها به گوشش برسه واسه اون يكي اس ام اس بدي اينو تازه ديشب كشف كردم خيلي توپه : دييييييييييحالا يه چيز ديگه راهي نيست بشه اين چرخش صفحه رو غير فعال كرد دارم اس ام اس ميدم يهو زرتي صفحه ميچرخه :(

2. این کاربر از نيما7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hatfield367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

چندتا از دوستان گفتند اگه فریمورشو عوض کنیم سرعتش زیاد میشه. کجا میشه یه بار با یه گوشی با فریمور مثلا irena کار کرد تا تفاوتشو فهمید؟؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یعنی اگه حجم یه عکس 10 مگاپیکسلیو کم کنم (از 4 مگ برسه به 50 کیلوبایت) نباید نشون بده؟!؟
    شما امتحان کنید اگر نشون داد که به حجم عکس ربط داره ، اگر نشون نداد که باید سایز رزولوشن عکس رو پایین بیارید .
    من خودم عکس بالاتر از 5 مگاپیکسل روی کامپیوتر ام پیدا نکردم که براتون تست کنم .

5. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بچه ها کسی با Application Store ال جی کار کرده ؟ به نظرم جالبه
    یه نگاه بندازین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 3 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

آره من قبلا کار کرده بودم...سایت جالبیه و واقعا نیاز بود برای الجی چون حالا دیگه واسه شرکت های معروف واجب شده....

9. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستی ، یه نکته ای بود میخواستم ازتون بپرسم ، این Power Save فقط کارش اینه که نور صفحه رو کم کنه یا روی بقیه موارد هم مدیریت مصرف میکنه ؟ مثلا قدرت آنتن دهی یا صدای اسپیکر و ... ؟

دوستانی که آرنا دارن بعد از فیلمبرداری ، روی فیلم گرفته شده کم و زیاد شدن نور رو حس نمیکنن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

کلا از اول تا الان که فذبمور گوشی رو هم عوض کردم وضعیت فیلمبرداری و عکس اصلا خوب نشده (مخصوصا نور کم) - نشون دادن عکس هم بر میگرده به حجم و رزولیشن - هر دو. من هنوز خودم به یه سایز یا حجم ثابتی برای محدودیت نرسیدم. پاور سیو چیزیه که منم برام سوال بود اما تجربه نشون داده فقط همون نور رو کم میکنه! من با این حالت مصرف انرژیم فرقی نکرده - ترجیح میدم از نور خودکار استفاده کنم. راستی توی فیلمبرداری گاهی صداهای ریزی شنیده میشه بعد از هر چند ثانیه - مشکل بعد هم اینه که توی دفتر تلفن اسم علی ور میزنم - بعد به نقی زنگ میزنه! یا توی مسیج به یابو پیغام میدم بعدش به کفتار تحویلش میده! اصلا از این بخشش خوشم نیومد!

12. این کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

کلا از اول تا الان که فذبمور گوشی رو هم عوض کردم وضعیت فیلمبرداری و عکس اصلا خوب نشده (مخصوصا نور کم) - نشون دادن عکس هم بر میگرده به حجم و رزولیشن - هر دو. من هنوز خودم به یه سایز یا حجم ثابتی برای محدودیت نرسیدم. پاور سیو چیزیه که منم برام سوال بود اما تجربه نشون داده فقط همون نور رو کم میکنه! من با این حالت مصرف انرژیم فرقی نکرده - ترجیح میدم از نور خودکار استفاده کنم. راستی توی فیلمبرداری گاهی صداهای ریزی شنیده میشه بعد از هر چند ثانیه - مشکل بعد هم اینه که توی دفتر تلفن اسم علی ور میزنم - بعد به نقی زنگ میزنه! یا توی مسیج به یابو پیغام میدم بعدش به کفتار تحویلش میده! اصلا از این بخشش خوشم نیومد!

14. این کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

16. این کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

فیلمبرداری موقع غروب یا شب اون حالت پیش میاد ولی تو روز فیلمش خوبه.
    برای من موقعی که گوشی در شارژ یا Standby طولانی مدت هست زنگ داشته باشم نمی تونم جواب بدم و گوشی مثل حالت خاموش هست. همیشه پیش نمیاد ولی الان زیاد شده برای دوستمم همینجوری میشه

18. 2 کاربر از mx_2dar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •