تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1046 از 1545 اولاول ... 465469469961036104210431044104510461047104810491050105610961146 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,451 به 10,460 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

دوستان چه ترفندی استفاده کنم که مخابرات سریع تخلیه کنه تا شاتل رانژه کنه؟
    شکایت در سایت 195

2. این کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان چه ترفندی استفاده کنم که مخابرات سریع تخلیه کنه تا شاتل رانژه کنه؟

برو بست بشین توی مرکز بگو خط رو از رانژه در بیارید تا برم... با همشون هم با لبخند حرف بزن..دیدی نشد بدون اینکه به کسی بگی برو سمت MDF اونجا به مسئولش گیر بده بگو جونه مادرت از رانژه در بیار...
    بگو شاتل یه پورت خالی داره گفته اگر تا ظهر خالی نکنی میپره.. خیالت راحت زود در میارن...

4. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

برو بست بشین توی مرکز بگو خط رو از رانژه در بیارید تا برم... با همشون هم با لبخند حرف بزن..دیدی نشد بدون اینکه به کسی بگی برو سمت MDF اونجا به مسئولش گیر بده بگو جونه مادرت از رانژه در بیار...
    بگو شاتل یه پورت خالی داره گفته اگر تا ظهر خالی نکنی میپره.. خیالت راحت زود در میارن...
    شیتیل هم فکر کنم کارساز باشه.نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شیتیل هم فکر کنم کارساز باشه.نه؟
    والا کار 1 دقیقه شیتیل میخواد چیکار؟؟ بگو میدم... انجام داد به پیچ بررو )))))

7. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

والا کار 1 دقیقه شیتیل میخواد چیکار؟؟ بگو میدم... انجام داد به پیچ بررو )))))
    نمیدونم چقدر با سیستم اداری مملکت اشنا هستی و کارت گیرشون افتادی ولی یه جاهایی برای جواب سلام گرفتن هم باید شیتیل داد
    البته من که پول به اینا نمیدم ولی یه کارت تخفیف ۲۰ تومنی دیجی کالا دارم به کارمم نمیاد میگم کارمو راه بندازی اینو میدمت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نمیدونم چقدر با سیستم اداری مملکت اشنا هستی و کارت گیرشون افتادی ولی یه جاهایی برای جواب سلام گرفتن هم باید شیتیل داد
    البته من که پول به اینا نمیدم ولی یه کارت تخفیف ۲۰ تومنی دیجی کالا دارم به کارمم نمیاد میگم کارمو راه بندازی اینو میدمت
    سلام
    من تا حالا از شرکتهای شاتل صبانت اسیاتک مخابرات پارس انلاین داتک فن اوا سرویس داشته ام از هر کدومش هم چندبار سرویس گرفتم و تخلیه کردم هر بار هم خواستم تخلیه کنم اول زنگ زدم و دو ساعت بعدش هم حضوری رفتم یه روزه خطتم تخلیه شده مخابرات منطقه تون وقتی ایمیل تخلیه از شرکتی که ازش اینترنت دارید بدستش برسه سریع تخلیه رو انجام میده اما خوده شرکتها برای اینکه مشتری رو منصرف کنن عمدا برای ارسال ایمیل لفتش میدن این ترفندی هست که تمام شرکتها انجام میدن وقتی برای تخلیه حضوری برید و بگید همین الان ایمیل تخلیه رو بفرستید مجبورن ارسال کنن اما فقط با زنگ زدن دو سه هفته برای ارسال ایمیل علافت میکنن

10. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من تا حالا از شرکتهای شاتل صبانت اسیاتک مخابرات پارس انلاین داتک فن اوا سرویس داشته ام از هر کدومش هم چندبار سرویس گرفتم و تخلیه کردم هر بار هم خواستم تخلیه کنم اول زنگ زدم و دو ساعت بعدش هم حضوری رفتم یه روزه خطتم تخلیه شده مخابرات منطقه تون وقتی ایمیل تخلیه از شرکتی که ازش اینترنت دارید بدستش برسه سریع تخلیه رو انجام میده اما خوده شرکتها برای اینکه مشتری رو منصرف کنن عمدا برای ارسال ایمیل لفتش میدن این ترفندی هست که تمام شرکتها انجام میدن وقتی برای تخلیه حضوری برید و بگید همین الان ایمیل تخلیه رو بفرستید مجبورن ارسال کنن اما فقط با زنگ زدن دو سه هفته برای ارسال ایمیل علافت میکنن
    من مخابرات اصفهان هستم نه تو پنل گزینه برای تخلیه داره نه تلفنی میشه فقط باید حضوری رفت بعد شنیدم تو این مرکز کلا اذیت میکنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من مخابرات اصفهان هستم نه تو پنل گزینه برای تخلیه داره نه تلفنی میشه فقط باید حضوری رفت بعد شنیدم تو این مرکز کلا اذیت میکنن
    از بیست نت داری حضوری دفتر بیست نت رفتی دفتر مرکزیش

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین اگه پارس آنلاین بت سرویس میده اول برو سراغ اون پلن b را بزار شاتل

14. این کاربر از MeHrDaD-91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

ببین اگه پارس آنلاین بت سرویس میده اول برو سراغ اون پلن b را بزار شاتل
    ۲ نکته وجود داره
    اول اینکه چندسال پیش پارس داشتم و تجربه خوبی ازش مخصوصا ترافیک دزدیاش ندارم
    دوم اینکه این مرکز من خیلی افتضاح و شلوغه.در حالت عادی فقط پورت برای خوده مخابرات و شرکتای دره پیت پیدا میشه
    پارس هم همین مشکل پورت نداشتن تو این مرکزو مثل شاتل داره ولی خب الان که امروز یه ساعت رو مخ واحد فروش راه رفتمو تونستم یه پورت واسه خودم جور کنم دیگه نمیخوام ریسک اینو بذارم رو استندبای و برم پارسو پیگیری کنم.چون صبح باید مدارکو پولو بدم اگه ندم دیگه هیچی

ویرایش:
    ببین یه بحثی هم وجود داره.ما تو این مملکت کلا آی اس پی خوب نداریم.همه بدن.فقط باید بین بد و بدتر و بدتر بدتر و.... انتخاب کنیم.
    همه هم میدونیم وضعیت نت شرکتا شهر به شهر که هیچ،مرکز با مرکز هم فرق داره.منم از جایی که یکی از دوستانم همین مرکزه و از شاتلش راضیه پیگیر شاتلم.همون تاپیک پارس هم ببینی مشکلاش خیلی زیاده ملت فرارین حالا نمیدونم هنوز قراره ادغام بشه یا نه
    Last edited by 2_ahmadzadeh; 11-06-2018 at 01:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •