تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 156 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام بچه ها
    ASUS-PRIME QUAD CORE با کلاس پردازنده PC هم اومده به نظرتون من اینو بگیرم یا ipad2 ???
    خبر ندارید ipad بعدی کی میاد ؟؟؟

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام بچه ها
    ASUS-PRIME QUAD CORE با کلاس پردازنده PC هم اومده به نظرتون من اینو بگیرم یا ipad2 ???
    خبر ندارید ipad بعدی کی میاد ؟؟؟
    درود
    توپیغام خصوصیتون چیز جالبی نوشته بودید.!
    ایسوس رو به خاطر اندروید نمی خواید ولی در عوض از سیستم پایین هم خوشتون نمیاد؟!
    والا من هر چی فکر میکنم که چجوری بعضیا یه کامپیوتر با سیپی یو 2.6 2 هسته رم 4 و هارد .... دارن بعد از یه مدت میگن این سیستم دیگه جواب منو نمیده باید برم یه core i 7 بخرم ! بعد نهایت کاری که با سیستم میکنن اینه که هر روز باش تو اینترنت هستن و چک آف میکنن و 10 مین میرن تو فیسبوک !
    حالا منظورم شما نبودی
    ولی جالبه که بدونی شما کاری با آیپد نمیتونی بکنی که اون رو به معنی واقعی کلمه به چالش بکشی که مثلا هنگ بکنه .
    من که تاحالا نتونستم !
    نشنیدم یکی هم بگه اه آیپد cpu یک گیگ دار ایکاش 2 گیگ بود!.
    چون کمبودش به هیچ وجه احساس نمیشه . چون به صورت دقیق برنامه ریزی شده.
    خوب حالا شما برو یه تبلت 4 هسته ای بخر => آیا چه کاری میخوای باش بکنی یا چه برنامه ای میخوای از تمام امکانات سیستمت استفاده کنی؟
    آیا برنامه ای میشناسی که الان واسه سی پی یوهای 2 هسته ایه ARM ساخته شده باشه؟
    نمیگم نیست ولی تعدادشون انگشت شمار و کم هست. مثل همین آیپد 2 که تا به الان برنامه های کمی که فقط مخصوص خودش باشه و برای آیپد1 جواب نده رلیز شده.
    امید وارم جواب سوال خودتون رو گرفته باشید

3. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوسته عزیز
    منظورم این نبود و حرفاتونو خوب میفهمم و کاملا هم باهاش موافقم ولی چیزی که هست من تصور میکنم با این پردازنده ای که اومده قطعا گرافیک مناسب براش ساخته میشه و بازی ها و نرم افزار ها گسترش بیشتر به سمت اونا میره و منظر من اینه که بعدن ها من میتونم از اون برنامه ها هم استفاده کنم ولی چیزی که هست نمیتونم همه اون جزئیات و طبیعی گرایی که توشون هست رو ببینم...مثل گرافیک های دایرکس 10 و 11 هست دیگه یا همون سری 4000 رادئون و 6000 رادئون
    دیدگاه من این بود...در ضمن هرچقدم نرم افزار ها بالاتر بره در نهایت منجر به ارتقاع پیدا کردن سیستم عامل میشه و دلیل اینکه از اندروید خوشم نمیاد هم یه دلیلش اینه که نمی تونه از سیستم به اندازه کافی استفاده کنه...

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام دوسته عزیز
    منظورم این نبود و حرفاتونو خوب میفهمم و کاملا هم باهاش موافقم ولی چیزی که هست من تصور میکنم با این پردازنده ای که اومده قطعا گرافیک مناسب براش ساخته میشه و بازی ها و نرم افزار ها گسترش بیشتر به سمت اونا میره و منظر من اینه که بعدن ها من میتونم از اون برنامه ها هم استفاده کنم ولی چیزی که هست نمیتونم همه اون جزئیات و طبیعی گرایی که توشون هست رو ببینم...مثل گرافیک های دایرکس 10 و 11 هست دیگه یا همون سری 4000 رادئون و 6000 رادئون
    دیدگاه من این بود...در ضمن هرچقدم نرم افزار ها بالاتر بره در نهایت منجر به ارتقاع پیدا کردن سیستم عامل میشه و دلیل اینکه از اندروید خوشم نمیاد هم یه دلیلش اینه که نمی تونه از سیستم به اندازه کافی استفاده کنه...
    درود بر شما
    ما راجع به الان داریم صحبت میکنیم دیگه . نه؟
    خوب آیپد 2 واسه الانه !
    یعنی حالا با این نرم افزارها و بازیها و ... چیزایی که و جود داره من فکر میکنم آیپد 2 بهترین گذینه موجود هستو
    من با تبلتهایی مثل گلکسی و اچ تی سی و یک مدل فوجیتسو که ویندوز سون داشت و اون دوتای دیگه هر دو اندروید داشتن کار کردم و هنوز تصمیم خودم رو (انتخاب آیپد 2 ) دوست دارم.

چو فردا شود فکر فردا کنیم
    اگه پیشرفتی حاصل شد و آیپد کم آورد تعویضش میکنم با نسخه بهتر...

6. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه چه طور میتونم جای فایل های آیتونز رو عوض کنم منظورم جایی هست که اطاعات رو ضخیره میکنه درایو C کامپیوترم رو پر کرده نمیتونم با دستگاهم کار کنم هر دفه مجبورم جای کلی از فایل های نرم افزار های ios رو عوض کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه چه طور میتونم جای فایل های آیتونز رو عوض کنم منظورم جایی هست که اطاعات رو ضخیره میکنه درایو C کامپیوترم رو پر کرده نمیتونم با دستگاهم کار کنم هر دفه مجبورم جای کلی از فایل های نرم افزار های ios رو عوض کنم
    edit => perfrences => advanced => itunes media.... you must change it.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درود بر شما
    ما راجع به الان داریم صحبت میکنیم دیگه . نه؟
    خوب آیپد 2 واسه الانه !
    یعنی حالا با این نرم افزارها و بازیها و ... چیزایی که و جود داره من فکر میکنم آیپد 2 بهترین گذینه موجود هستو
    من با تبلتهایی مثل گلکسی و اچ تی سی و یک مدل فوجیتسو که ویندوز سون داشت و اون دوتای دیگه هر دو اندروید داشتن کار کردم و هنوز تصمیم خودم رو (انتخاب آیپد 2 ) دوست دارم.

چو فردا شود فکر فردا کنیم
    اگه پیشرفتی حاصل شد و آیپد کم آورد تعویضش میکنم با نسخه بهتر...
    Asus با چهار تا هسته هاش هم قرار نيست براي اندرويد چتر نجات بشه. اگه قرار بود اوضاع HoneyComb با سخت افزار قوي تو تبلت خوب بشه تا حالا شده بود. Xoom هم اومده بود همين كارو بكنه، گالكسي ها هم همينطور...
    مهم نيست هرزگاهي يكي از اينا ميان يه سر و صدايي مي كنن يه كري مي خونن بعدش هم با آمار يك ساعته فروش آيپد با فروش يك ماهشون رقابت مي كنن. آخر سر هم يا مثل زوم منزوي ميشن يا مثل تاچ پد به آتيش كشيده ميشن.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

11

Asus با چهار تا هسته هاش هم قرار نيست براي اندرويد چتر نجات بشه. اگه قرار بود اوضاع HoneyComb با سخت افزار قوي تو تبلت خوب بشه تا حالا شده بود. Xoom هم اومده بود همين كارو بكنه، گالكسي ها هم همينطور...
    مهم نيست هرزگاهي يكي از اينا ميان يه سر و صدايي مي كنن يه كري مي خونن بعدش هم با آمار يك ساعته فروش آيپد با فروش يك ماهشون رقابت مي كنن. آخر سر هم يا مثل زوم منزوي ميشن يا مثل تاچ پد به آتيش كشيده ميشن.
    درود بر شما
    دوست عزيز قرار نيست همه هوادار يك سيستم عامل و يك پلت فرم باشند !
    سلايق افراد متفاوت هست .
    به عقيده من اندرويد اينقدرها هم ضعيف نيست . چيزي كه بسيار به چشم مياد اينه كه اندرويد روز به روز رو به پيشرفت هست.
    اينگونه بحث ها باعث كش پيدا كردن موضوع ميشه و باعث خارج شدن تاپيك از موضوع اصلي ميشه .
    و موضوع تاپيك چيزه ديگريست

11. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درود بر شما
    دوست عزيز قرار نيست همه هوادار يك سيستم عامل و يك پلت فرم باشند !
    سلايق افراد متفاوت هست .
    به عقيده من اندرويد اينقدرها هم ضعيف نيست . چيزي كه بسيار به چشم مياد اينه كه اندرويد روز به روز رو به پيشرفت هست.
    اينگونه بحث ها باعث كش پيدا كردن موضوع ميشه و باعث خارج شدن تاپيك از موضوع اصلي ميشه .
    و موضوع تاپيك چيزه ديگريست
    هرچي عنوان شد حقيقت و آمار اعلام شده بازار و عملكرد ضعيف اندرويد تو زمينه تبلت بود و حقيقت هم هرجا گفته بشه هيچ وقت باعث خارج كردن چيزي از موضوع اصليش نميشه. خود بنده واسه رعايت نظم توي تاپيك ها توجيه تر از شمام.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

هرچي عنوان شد حقيقت و آمار اعلام شده بازار و عملكرد ضعيف اندرويد تو زمينه تبلت بود و حقيقت هم هرجا گفته بشه هيچ وقت باعث خارج كردن چيزي از موضوع اصليش نميشه. خود بنده واسه رعايت نظم توي تاپيك ها توجيه تر از شمام.
    درود بر علی عزیز
    نکته ای که من خواستم یاد آوری کنم نه به شما بلکه به اون دوستانی که چه در این تاپیک و تاپیک های دیگری که مربوط بحث هایی مشخص پیرامون موضوعات مشخص هستتند پرسشهای بحث بر انگیزیرو مطرح میکنند که مطمینن جای خاص خودشو داره .
    و منظوره بنده صرفا برگشت به موضوع اصلی بود به هر حال ممنون از ابراز عقیده و اطلاعاتتون

14. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •