تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 607 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

داره خودمونی میشه hesam.25's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[quote=babak_deghat;4183037]لینک دانلود این هواپیما برای fsx رو داری به ما هم بدی؟
    این آنتونوف چه هواپیماییه؟لینک دانلود آنتونوف رو هم دارید؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یکی این 6 mb
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم حدود 30 mb

2. 3 کاربر از hesam.25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

این ناتیکال متر یعنی چقدر؟
    اصلا خود نات چقدره؟
    راه حلی برای بک آپ گرفتن از سوابق و ماموریت های تکمیل شده نیست؟
    کسی نمیدونه؟

درضمن سوختگیری هوایی چه جوری انجام میشه؟شاید من قبول کردم c-130 بشم.آخه این هواپیما رو دارم.

4. این کاربر از babak_deghat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کسی نمیدونه؟

درضمن سوختگیری هوایی چه جوری انجام میشه؟شاید من قبول کردم c-130 بشم.آخه این هواپیما رو دارم.
    بنده هم با شما همراه ميشم.

I Love Hercules & Boeing 737

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

اما یه مشکلی هست،حتی اگه اسپوبلر ها رو باز کنیم C-130 نمیتونه پا بپامون بیاد.خیلی سرعتش کمه.
    سوخت رسان پرسرعت تر(لا اقل جت باشه)سراغ ندارید؟

پس چرا برای من کار کرد؟
    راستی اتو لند چجوریه؟
    lموتور هاي c130 هم جت هستند . مثل iran 140 خودمون
    اما درسته سرعتي نداره چون c-130 براي حمل بار ساخته شده حالا از هر نوع
    DC-10 هم نوع سوخت رسان داره. همينطور بوئينگ kc135 و nkc135 همينطور ايرباس 310 و 320 و خيلي مدل هاي ديگه . سوخت رساني هوائي با بنده . فقط حد اقل دو روز ديگه چون خيلي سرم شلوغه

وقتي كه براي وارد كردن پسوور تو winrar كليك ميكنم زبان خود به خود به فارسي تغيير ميكنه. همين باعث شد متوجه نباشم. شايد مال شما هم همينطوره.

در هر صورت دليل گذاشتن پسوورد مشخصه . براي جليگيري از لينك غير مستقيم سايت هاي ديگه كه اسمي هم از سايت اصلي نمي برند. من كاربر هم اصلا متوجه نميشم كه ريدايركت شدم يا به عبارت صحيح تر لينكي كه روش كليك كردم مربوط به اون سايت نيست. شما دانشش رو داريد بنابر اين لطفا بفرمائيد راهنمائي كنيد چطور بايد اين جلوي اين كار رو بگيرم تا مجبور نباشم پسوورد بزارم.

پاينده باشيد
    Last edited by bahram-choubine; 08-09-2009 at 00:34.

7. این کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یه سری توضیح در مورد dll.xml

این فایل در مسیر زیر توی ویندوز ویستا و 7 قرار داره:
    C:\Users\EBI\AppData\Roaming\Microsoft\FSX
    تو مسیر بالا اون کلمه ی EBI یوزر منه تو ویندوز. حالا مال شما ممکنه فرق کنه.
    اما توی XP به جای Users باید Document and Settings رو وارد بشین.
    بعد از نصب FSX این فایل ساخته میشه و جالب اینکه بعد از نصب FSP محتویات این فایل عوض میشه.
    دقیقا کار این فایل رو نمیدونم.
    اما این پوشه که این فایل Dll.xml توش قرار داره غیر از این فایل شامل چیزهای دیگه ای هم میشه که مهمترینش مدال ها و مدارکی هست که گرفتید.
    توجه کنید ساعات پروازی در وشه ی محل سیو های شما قرار میگیره و براحتی از My Document کپی میشه ولی مدال ها و مدارک در این پوشه قرار داره.
    حالا اگر کسی FSX داره اینفایل رو برای من بفرسته اگر ممکنه. اگر کسی ACC نصب کرده هم برای من بفرسته.
    در کل من سه تا از این فایل رو میخوام.
    1 فایل از کسی که FSX خالی داره بدون اضافات و حتی بدون FSP.
    1 فایل از کسی که FSX رو با Acclerator نصب کرده و بدون FSP.
    1 فایل از کسی که روی FSX برنامه ی FSP رو هم نصب کرده.
    اینطوری میشه ارتباط این فایل رو با برنامه پیدا کرد تا یه راه حل مفصل برای رفع مشکل این فایل پیدا کنیم.
    ممنون.

اینکه چه هواپیمایی سوخت رسان باشه مهم نیست. فقط مهمه که اون هواپیما واقعا سوخت رسان باشه.
    جنگنده ها میتونن سرعتهای خیلی کمی پرواز کنند. نمونش همین F\A Hornet خود بازی که سوخت گیری هوایی هم میکنه تا 130 نات براحتی پرواز میکنه و استال نمیکنه. C-130 حتما میتونه 130 نات بپره دیگه. دوچرخه که نیست.

راجعبه هواپیما درست میگید هردو تا سیمیلاتور باید اون نوع هواپیما رو داشته باشه وگرنه نزدیکترین هواپیما از نظر اندازه وشکل ظاهری از تو هواپیما ها رو نشون میده
    من که آنلاین میرفتم هواپیماهایی رو میدیدم که خودم نداشتمشون. فکر نمیکنم اینطوری باشه.
    هر هواپیما فکر میکنم یه فایل باید داشته باشه که فقط شامل نمای بیرونی بشه و خیلی هم کم حجم هستش.
    دقیقا مثل هواپیماهای My Traffic که حجم کمی دارند و قابل پرواز نیستند ولی تو آسمون دیده میشن.
    تمام سیستمها این فایلها رو به اشتراک میزارن و هواپیماهای هم رو میبینن.
    درسته. اما صدا ها يه كم نا مفهوم بود فهميدنشون سخت بود.
    کیفیت صدا رو کم کنید.
    اینطوری سریعتر میرسه.

اگر Firewall دارید موقع آنلاین بازی کردن Disable کنید و مطمئن بشین هیچ برنامه ای توی ویندوزتون اینترنت استفاده نمیکنه.
    من با Dialup راحت آنلاین بازی میکردم و صحبت هم میکردیم.

9. 4 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام. آخرشم پسورد فارسی بود ؟ به به... چه شود

نوش دارو بعد مرگ سهراب

آقا بهرام در مورد این لینکهای غیر مستقیم که میگید من یه چیزی خدمتتون بگم. اگه بخوایم وارد بحث اینکه جلوی unessential link رو بگیرید باید وارد بحثهای IT بشیم که شامل یک فصل 30 صفحه ای میشه. خوب ببینید شما خودتون راه حل رو بهتر از من میدونید.
    فایل winrar اگه با همون پسوند rar کمپرسور بشه و پسورد گذاری بشه همه جور ادیت هم میشه.
    مثل تغییر دادن شناسنامه ی فایل یا هک کردن پسورد مثل آب خوردن و تغییر آن ازون راحت تر.
    اما فایلی که از طریق wizard ساخته میشه که یک installer با پسوند exe رو تولید میکنه شما در قسمت توضیحات که برای AES فارسی هم تایپ کرده بودید که زیاد جالب هم نیست و کسی که location فارسی نصب نکرده باشه font رو به شکل علامت سوال میبینه وقتی که توضیح و آدرس سایت سازنده یا حالا لینک دهنده نوشته میشه دیگه چه دلیلی برای گذاشتن پسورد وجود داره؟ هک یا ویرایش فایل exe اولا کار هر کسی نیست و اگه این طور بود همه ی شرکت ها روی installer پسورد شخصی سایت رو میذاشتن. نه؟ حتما شما دیگه فکر میکنید کسی قسمت توضیحات و آدرس سایت یا اسم شمارو رو نمی خونه و با گذاشتن پسورد یک جور دیکتاتور بازی می خواید در بیارید اسم سایت رو به زور تو حلقوم مصرف کننده فرو کنید. نه؟ به هر حال نظر من اینه وقتی فایل با پسوند exe هست همه جور توضیحات و معرفیه برنامه دست خودتونه و همه در این صورت میفهمن که بابا سایت اصلیه این فایل کجاس پس گذاشتن پسورد اصلا ضروری نیست...
    ایرانه دیگه...

11. این کاربر از moein_nasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام. آخرشم پسورد فارسی بود ؟ به به... چه شود

نوش دارو بعد مرگ سهراب

آقا بهرام در مورد این لینکهای غیر مستقیم که میگید من یه چیزی خدمتتون بگم. اگه بخوایم وارد بحث اینکه جلوی unessential link رو بگیرید باید وارد بحثهای IT بشیم که شامل یک فصل 30 صفحه ای میشه. خوب ببینید شما خودتون راه حل رو بهتر از من میدونید.
    فایل winrar اگه با همون پسوند rar کمپرسور بشه و پسورد گذاری بشه همه جور ادیت هم میشه.
    مثل تغییر دادن شناسنامه ی فایل یا هک کردن پسورد مثل آب خوردن و تغییر آن ازون راحت تر.
    اما فایلی که از طریق wizard ساخته میشه که یک installer با پسوند exe رو تولید میکنه شما در قسمت توضیحات که برای AES فارسی هم تایپ کرده بودید که زیاد جالب هم نیست و کسی که location فارسی نصب نکرده باشه font رو به شکل علامت سوال میبینه وقتی که توضیح و آدرس سایت سازنده یا حالا لینک دهنده نوشته میشه دیگه چه دلیلی برای گذاشتن پسورد وجود داره؟ هک یا ویرایش فایل exe اولا کار هر کسی نیست و اگه این طور بود همه ی شرکت ها روی installer پسورد شخصی سایت رو میذاشتن. نه؟ حتما شما دیگه فکر میکنید کسی قسمت توضیحات و آدرس سایت یا اسم شمارو رو نمی خونه و با گذاشتن پسورد یک جور دیکتاتور بازی می خواید در بیارید اسم سایت رو به زور تو حلقوم مصرف کننده فرو کنید. نه؟ به هر حال نظر من اینه وقتی فایل با پسوند exe هست همه جور توضیحات و معرفیه برنامه دست خودتونه و همه در این صورت میفهمن که بابا سایت اصلیه این فایل کجاس پس گذاشتن پسورد اصلا ضروری نیست...
    ایرانه دیگه...
    یه جورایی این دوستمو راست میگه.
    اصلا شما از اینستال میکر خود ویندوز استفاده کن. هم فشرده میکنه و هم راحته.
    کافیه تو RUN بزنی Iexpress
    شما نمیخوای که حق نشر و پخش رو داشته باشی. فقط میخوای از لینکت کسی استفاده نکنه.
    در ضمن میتونی صفحات دانلودت رو با یک کد جلوی اتصال صفحه هایی غیر از سایت خودت رو بهش بگیری. برو بخش مربوطه تو همین P30world و یک درخواست بده تا کمکت کنند.

13. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ینکه چه هواپیمایی سوخت رسان باشه مهم نیست. فقط مهمه که اون هواپیما واقعا سوخت رسان باشه.
    جنگنده ها میتونن سرعتهای خیلی کمی پرواز کنند. نمونش همین F\A Hornet خود بازی که سوخت گیری هوایی هم میکنه تا 130 نات براحتی پرواز میکنه و استال نمیکنه. C-130 حتما میتونه 130 نات بپره دیگه. دوچرخه که نیست.
    درسته که میتونه همرامون بیاد. شما خودت بگو،پرواز با f-14 وقتی نتونی با سرعت بری لذت داره؟همش باید 130 تان بریم؟اینجوری که اگه با c-130 بیایم هم فرقی نمیکنه.
    ممنون از راهنماییتون
    موتور هاي c130 هم جت هستند . مثل iran 140 خودمون
    اما درسته سرعتي نداره چون c-130 براي حمل بار ساخته شده حالا از هر نوع
    DC-10 هم نوع سوخت رسان داره. همينطور بوئينگ kc135 و nkc135 همينطور ايرباس 310 و 320 و خيلي مدل هاي ديگه . سوخت رساني هوائي با بنده . فقط حد اقل دو روز ديگه چون خيلي سرم شلوغه
    منظورم اینه کا اقل جت توربینی باشه تا سرعتش بیشتر باشه.
    اگه سوخت رسان پیدا کردی به منم بده لطفا.خیلی حال میده مثلا چند تا f-14 کنار آدم داره بنزینشون تموم میشه بعد من میگم تاوقتی کارت سوخختون رو ندین بنزین نمیدم!عجیب حالگیری میشه!
    (البته من که از این کارا نمیکنم!)
    از الان هم هر جنگنده ای می خواین دانلود کنین تا باهاش بیاین،من با اف 14 میام.
    یه هماهنگی هم باید در مورد بنزین زدن داشته باشیم که هر کس سوخت گیری کرد سریع بره کنار تا نفر بعدی بیاد سوخت بگیره.
    راستی فقط چند روز صبر کنید تا هم من شبیه سازم راه بیفته هم آقای چوبینه سوخت رسان بشه.
    مسیر از کجا به کجا باشه بهتره؟
    بعد از این هم می خوام یه سر برم فرودگاه مشهد رو ببینم،از کرمان میام مشهد،کسی با من میاد؟ امیدوارم آقای ebicros توی فرودگاهم مقصد از من استقبال کنن! کلا یه تور میزاریم که به جاهای باحال بریم.
    موفق باشید.
    ای بابا.هی من پستمو ارسال میکنم بعد میبینم یه چیزی یادم رفته باید ویرایش کنم!
    شماها میتونین با ایرباس a321 خود شبیه ساز پرواز کنید؟من که نمیتونستم،فرمون نمیبرد،هرچی میگفتم ببیچ چپ،انگار داره عروس میبره،یواش یواش میپیچه.
    Last edited by grand theft auto; 08-09-2009 at 08:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه کسی نرم افزار fsp برای نسخه x بدون مشکل نصب کرده لطفا فایل fsx را از مسیر
    c:document&setting/your user/aplicatin/microsoft/fsx
    یه جا اپلود کنه وخبر بده ممنون

داره خودمونی میشه hesam.25's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دیشب یه کم دنبال سوختگیری گشتم ظاهرا با هر هواپیمایی نمیشه سوخت گیری کرد باید f-18خود accباشه یا xloadکاپیتانسیم این دکم رو میزنی تا دریچه باز شه بعد سرعت باید زیر300 نات باشه با رادار روی تانکر قفل میکنی ونزدیکش میشی با زدن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- When You are too far away, DISC light will be On.
    - When You are taking fuel, DISC light goes out and NWS/AR light goes On.

Speed and altitude is no longer considered - only Your distance to the "Tanker" AI aircraft.

This distance is determined when Your radar has locked the AI aircraft.

Infact any AI aircraft, even a Cessna 172, can be used, though You won´t be able to fly slow enough to stay on station.

Fuel will not be added gradually, but rather in staeps of +25% fuel, due to a FSX limitation. But You won´t have time to see this inorder to keep position

Filling almost empty tanks takes appr. 80 sec.

Finn
    0

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• Group: Members

Posted 07 December 2008 - 02:17 AM
    QUOTE (Finn @ Nov 27 2008, 20:01 ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    With SP1 refueling has been redone.

You now need to find an AI aircraft - preferable an airliner, like a Airbus 321 or Boeing 737-800.

- You need to get behind it
    - Open refuel door - RDY light On.
    - Lock it with the radar
    - Fly very close to it like here:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- When You are too far away, DISC light will be On.
    - When You are taking fuel, DISC light goes out and NWS/AR light goes On.

Speed and altitude is no longer considered - only Your distance to the "Tanker" AI aircraft.

This distance is determined when Your radar has locked the AI aircraft.

Infact any AI aircraft, even a Cessna 172, can be used, though You won´t be able to fly slow enough to stay on station.

Fuel will not be added gradually, but rather in staeps of +25% fuel, due to a FSX limitation. But You won´t have time to see this inorder to keep position

Filling almost empty tanks takes appr. 80 sec.

Finn

It wont let me take on fuel...I have tried many positions...DISC goes off but fuel doenst refill...see pics Attached File(s)

0

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• Group: Members

Posted 07 December 2008 - 02:46 AM
    QUOTE (Benn @ Dec 6 2008, 20:17 ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    It wont let me take on fuel...I have tried many positions...DISC goes off but fuel doenst refill...see pics

I finally got it to work, though the refueling was mostly wasted chasing down the AI. Plus, the AI was going in the wrong direction leading me to waste fuel anyway. You have to stay in relative position for longer then just a brief connection. It's not like F4AF where the camel realizes you are fueling and he needs to stay smooth. The AI (I use WOAI which may mess things up) is in an extended serpentine path and not smooth at all, so you have to be patient and quick on the reflexes.

Next time I will call the camel when I spot an airplane on a relative course and instead of taking the first AI plane the radar locks up I will select my own.

0

Search Topic Forum Home Information & General discussion |-- General Discussion |-- New Releases |-- Previews of not yet released products |-- Reviews |-- Radio Chatter Room |-- Video Forum |-- Hardware & OS & non FS applications (that matter) |-- Aerosoft Monthly Screenshot Forum |-- Aerosoft Prize Quiz Forum |-- File Upload Notification Forum English Discussion & Support |-- MS FS - Aircraft Discussions & Support |-- MS FS - Scenery Discussions & Support |-- MS FS - Utilities and Missions Discussions & Support |-- MS FS - English AES Forum |-- MS FS - PBY Catalina Support Forum |-- MS FS - F16 Support Forum |-- MS FS - Discus Glider X forum |-- MS FS - African Airstrip Adventure Forum |-- RoF - General |-- RoF- Support Forum |-- RoF Training, Mission & Campaigns |-- MS TS - General Questions |-- WoS Vol.1: New York Underground "The Path" - Discussion & Support Forum |-- WoS Vol.2: U7 - Berlin - Discussion & Support Forum |-- FAQs English |---- Shop, Buying & Paying FAQs |---- Download, Setup & Installation FAQs |---- Updates & Support FAQs |---- MS FS - Aircraft FAQs |---- MS FS - Scenery FAQs |---- MS FS - Tool, Missions & Utilities FAQs |---- Hardware |---- MS FS - AES FAQs |---- WoS New York Path - FAQs Deutschsprachiges Diskussions- & Supportforum |-- Allgemeines Forum |-- MS FS - Deutsches Flugzeuge Forum |-- MS FS - Deutsches Szenerien Forum |-- MS FS - Deutsches Tools/Missions Forum |-- MS FS - Deutsches AES Forum |-- MSFS - Discus Glider X forum |-- RoF - Allgemein |-- RoF - Support Forum |-- RoF - Training, Missionen & Kampagnen |-- MS TS - Allgemeine Fragen |-- WoS Vol.1 - Diskussions & Support Forum |-- WoS Vol.2 - Diskussions & Support Forum |-- FAQ's Deutsch |---- Shop, Kaufen & Bezahlen FAQs |---- Download, Setup & Installation FAQs |---- Updates & Support FAQs |---- MS FS - Flugzeuge FAQs |---- MS FS - Szenerien FAQs |---- MS FS - Tools, Missionen & Zubehör FAQs |---- Hardware French, Spanish, Portuguese, Italian Discussion & Support |-- MS FS - Discussions & Support en Français |-- MS FS - Discusiones & Soporte en Español |-- MS FS - Italian Discussion & Support |-- MS FS - Discussões & Suporte Técnico em Português |-- FAQ's en Français |---- Boutique, Achats & Paiements |---- Téléchargements & Installation |---- Mises à jour et Support |---- Avions |---- Décors |---- Outils et Missions |---- Hardware |-- FAQ's en Español |---- Tienda, Compras, Pagos |---- Descargas e Instalacion |---- Actualizaciones y Soporte |---- Aviones |---- Escenarios |---- Herramientas, Misiones y Utilidades |---- Hardware |-- FAQs Em Português |---- Loja, Compras & Pagamentos |---- Download, Configuração & Instalação |---- Actualizações & Suporte |---- Aviões |---- Cenários |---- Ferramentas, Missões & Utilidades Soar Forums |-- SOAR Related |---- SOAR News |---- General Chit Chat |---- Suggestions And Ideas |-- Microsoft FS X |---- General Discussion |---- Technical Help, Tips, Hints, How-To's |---- Races - Contests - Tours |---- Soaring Flights in FSX |---- Missions |---- FSX Soaring Videos |---- CumulusX! |---- Sim Probe |---- Converting Aircraft, etc. From Previous Versions To FSX |-- Microsoft FS9 & Earlier Versions |---- General Discussion |---- Technical Help, Tips, Hints, How-To's |-- Radio Controlled Soaring |---- General Discussion |---- Technical help/ Questions |---- RC Simulators

Page 1 of 1

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
    0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Skin and Language

Theme: IP.Board IP.Board Lo-Fi Language: English (USA) Execution Stats

• Time Now: Sep 08 2009 05:54 AM