تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 649 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 6490

نام تاپيک: کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

تست دوباره Wi-Fi بر روی Xperia X1i

قبل از هر چیز اول پیشنهاد میکنم صفحه قبل را بخونید تا کامل متوجه این مطلبی که الان میخواهم بنویسم بشید.

خب طبق آخرین پستی که در صفحه قبل دادم معلوم شد که تعداد کیلوبیتی که برای تست پهنای باند در سایتهایی
    که این تست را انجام میدهند نباید با سرعت دانلود اشتباه گرفته بشه. و همینطور متوجه شدیم که اگر کسی
    سرعت آپلودش از 400 کیلوبیت تا 750 کیلوبیت بر ثانیه باشه یعنی اون شخص دارای 8 مگابیت پهنای باند است.

حالا من سایتی را پیدا کردم که هم تست سرعت را انجام میدهد و هم پهنای باند را با توجه به نتیجه اون تست
    تعیین میکند و موقعیت طرف را با انواع دیگر پهنای باند مانند DSL مقایسه میکند تا دیگر سوئ تفاهمی بین کیلو بیت
    که در پهنای باند استفاده میشود پیش نیاید.

این تست از طریق سایت زیر انجام شده. شما هم به راحتی میتونید این سایت را باز کنید و پهنای باند خود را بفهمید و
    همینطور متوجه بشید که از چه نوع کانکشنی برای ارتباط با اینترنت استفاده میکنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نتیجه تست Xperia X1i ... عکس در اندازه بزرگتر به صورت لینک در زیر عکس قرار داده شده.

کد:

2. 2 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

مهران جان اون سايت خيلي چيز جالبي نبود و ملاك اصلا خوبي نبود
    اون پست من كه نقل قول از همون سايته بود ، نوشته بود:
    You are ****** (********)
    Sending 200 KB of data...

done! Sent in 54.439 seconds, Your download bandwidth is 29 kbit/s
    (Reload to improve accuracy)
    سرعت 29 كيلو بيت بود (كه ميشه 3 كيلو بايت !!!!)ولي من با سرعت 50-58 كيلو بايت دانلود مي كنم
    و اين درست مثل همون قضيه توئه!
    من نمیخوام بگم که بیت در آمار و ارقام دانلودی
    همون بایته اما زمانی که بحث تست سرعت کسی از طرف سایت ها پیش میاد این معنی رو میده. اینم باز حرف من نیست و با توجه
    به عکس بالا و منبع پایین این حرف رو میزنم.
    مهران جان همون سايتي كه گفتي رفتم ببنيم چي نوشته پايين اون تصويري كه تو گذاستي اينو نوشته بود:
    MaxDSL and 'upto 8Mbps' products may report varied downstream speeds depending on how fast your line can actually connect. Upstream speed may vary with rate adaptation. Other factors may affect the reported speed including ISP network congestion and shared users/programs on your connection. Any results generated are not a guarantee of your true connection speed.
    ملاك هاي سرعت رو اينجا نوشته
    و با هر بار تست پهناي باند نتيجه هاي متفاوت به دست مياد
    تو برنامه هاي دانلود منجر مثل Mass Downloader با افزايش تعداد thread سرعت دانلود به طرز عجيبي بالا ميره و در واقع تمام پهناي باند به اون برنامه اختصاص داده ميشه .درست مثل همون برنامه اي كه تو داري از سرور خودت ميگيري و سرعت دانلودت هشته! ...اين همون پهناي باند واقعي توئه( خدا نصيب كنه!!)
    متوجه شدي من چي ميگم؟
    واحد ها هميشه يكسانه ، اون پهناي بانده كه متفاوت نشون داده ميشه!
    Last edited by Original Titan; 21-11-2008 at 21:15.

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام من هنوز منتظر یه توضیح در مورد بازیهای x1 و قابلیتاش در این ضمینه هستم

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

مهران جان...دوست عزیزم...من منظور بدی نداشتم.فقط منظورم ابهام صحبتهای شما بود.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

برو بکس اینجارو با قسمت اینترنت و شبکه اشتباه گرفتید؟ بابا بیخیال x1و بچسبید!
    Xperia X1 نوکیا ان95 رو قورت داده. یعنی دیگه اصلا جای بحث وجود نداره.
    پیشنهاد میکنم که حتما عکس بالا رو در اندازه بزرگتر از طریق لینک زیر ببینید تا متوجه فرق ال سی دی های
    این 2 گوشی از لحاظ رنگ و صاف بودن بشید.
    این یه مسئه طبیعیه.
    مهرانجان فکرکنم منظورت از صافی رزولوشنش بود، درسته؟
    x1 باید صاف تر هم باشه آخه 320*240 کجاو 480*800 کجا.
    اون تعداد رنگاهم بیشتر تو فیلم و عکس و این جور چیزا مشخص میشه تازه اگه سورسمون یه همچین رنگیو ساپورت کنه
    تو کیفیت نمایش یه lcd کنتراست و برایتنس خیلی خیلی تاثیرداره که معمولا گوشیای se تواین زمینه از نوکیا بهتر بودن!

7. این کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

برو بکس اینجارو با قسمت اینترنت و شبکه اشتباه گرفتید؟ بابا بیخیال x1و بچسبید!

این یه مسئه طبیعیه.
    مهرانجان فکرکنم منظورت از صافی رزولوشنش بود، درسته؟
    x1 باید صاف تر هم باشه آخه 320*240 کجاو 480*800 کجا.
    اون تعداد رنگاهم بیشتر تو فیلم و عکس و این جور چیزا مشخص میشه تازه اگه سورسمون یه همچین رنگیو ساپورت کنه
    تو کیفیت نمایش یه lcd کنتراست و برایتنس خیلی خیلی تاثیرداره که معمولا گوشیای se تواین زمینه از نوکیا بهتر بودن!
    سعید جان حرفهاتون مورد تایید من هم هست. اما من مطمئن هستم که هیچ کدام از گوشی های نوکیا و حتی خود
    سونی اریکسون در پخش فیلم هم به اکسپریا نمیرسند چون اکسپریا بغیر از رزولیشن و رم بالا و سی پی یوی قویی
    که داره دارای گارت گرافیک جدا با رم 128 مگابایت است.
    من یک فیلم کوتاه رو هم در پی1 و هم در اکسپریا اجرا کردم کیفیت تصویری که اکسپریا داره باور نکردنیه و اصلا قابل
    مقایسه با گوشی مانند پی1 نیست.

نمیدونم بنچ مارکهایی که برای تست عملکردهای یک گوشی توسط برنامه های مختلف انجام میشه چقدر مورد
    تایید دوستان این انجمن هست اما در ریویو ها و انجمن های خارجی این بنچ مارکها حرف یک سند رسمی و معتبر
    رو میزنه.

همه مون میدونیم که سی پی یوی Samsung Omnia i900 از لخاظ عددی که در مشخصات گوشی نوشته شده از
    اکسپریا و حتی HTC Touch HD بالاتره اما در عمل توسط تستی که یک سایت تخصصی پاکت پی سی انجام داده
    هم سی پی یوی Xperia و هم سی پی یوی HTC Touch Pro خیلی قویتر از Omnia i900 خودش رو نشون داده.

نتیجه تست CPU

نتیجه تست System Index

حالا منظور من اینه که با وجود داشتن گرافیک 128 با رزولیشن بالا و همچنین سی پی یوی قوی با رم بالا
    فکر نمیکنم که در پخش فیلم های MP4 و یا Divx گوشی های معمولی حتی با وجود داشتن ال سی دی
    با رنگ های میلیونی بنونند براحتی با این گوشی رقابت بکنند.تا نظر شما چی باشه!!
    Last edited by M E H R A N; 22-11-2008 at 14:23.

9. 5 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

mehran جان,عکسهایی که از بنچ مارک گذاشتی ئاسه من لود نمیشه.میشه جای دیگه آپلود کنی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

mehran جان,عکسهایی که از بنچ مارک گذاشتی ئاسه من لود نمیشه.میشه جای دیگه آپلود کنی؟
    Diego جان این هم برای شما.

CPU

System Index

12. 9 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

میشه مهران جان بگی چه تستی؟؟؟
    چون تا اونجا که همه میدونند سرعت عمل 900 خیلی بالا تر از pro و hd هست...........در باره ی x1 نظر نمیدم چون از نزدیک ندیدم.......
    پرو خیلی ضعیف تره نسبت به 900..........میتونم سر این حرفم شرط ببندم...........دِي....شرط حرام.........

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

میشه مهران جان بگی چه تستی؟؟؟
    چون تا اونجا که همه میدونند سرعت عمل 900 خیلی بالا تر از pro و hd هست...........در باره ی x1 نظر نمیدم چون از نزدیک ندیدم.......
    پرو خیلی ضعیف تره نسبت به 900..........میتونم سر این حرفم شرط ببندم...........دِي....شرط حرام.........

برای منبع این تست به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت فقط در مورد پاکت پی سی ها هست و ریویو های زیادی
    هم داخلش وجود داره.

کد:
    در مورد سی پی یوی اومنیا من در مطلب قبلی هم اشاره کردم که کسی منکر بالاتر بودن سی پی یوی اومنیا
    نسبت به اکسپریا و بقیه پاکت پی سی های موجود فعلی نیست اما این بالاتر بودن سی پی یو طبق این تست و
    رویو هایی که انجام شده فقط در عدد هست نه در واقعیت و اون طور که این تست نشون میده سی پی یوی
    اکسپریا و حتی HTC Touch Pro خیلی قویتر و کاریتر خودشو نشون داده.

اما در مورد کند بودن Touch pro باید بگم که اون کسانی که میگن کنده سرشون نمیشه پاکت پی سی چیه. البته
    با عرض معذرت از این افراد. اکسپریا با این همه سریع بودنش اگر TouchFLO 3D رو بخواد اجرا بکنه چیزی میشه
    مثل تاچ پرو. یعنی در واقع این TouchFLO 3D است که سرعت تاچ پرو رو گرفته نه خود گوشی.

خیلی از افرادی که تاچ پرو دارند TouchFLO 3D رو غیر فعال کردند و از ظاهر خود ویندوز مبایل و یا SPB Mobile Shell
    استفاده میکنند و همین افراد در انجمن هایی مانند xda و یا esato از سرعت تاچ پرو بسیار راضی هستند اما
    همانطور که گفتم به شرطی که TouchFLO 3D غیر فعال بشه.

البته Salim جان بنچ مارک چیزی نیست که بشه در اون تقلب کرد و یا سر کسی کلاه گذاشت. بنچ مارک توسط برنامه های مختلف انجام میشه و مانند قابلیت ویندوز ویستا میمونه که به سیستم های مختلف نمره میده و
    تعیین میکنه که سیستم شما مثلا در رم و گرافیک و سی پی یو تا چه اندازه قویه.

حالا یک همچین سیستمی برای پاکت پی سی ها هم وجود داره. یکی از این بنچ مارکها اسمش SPB Benchmark
    هست و دانلود آن برای همه افراد آزاد است.

کد:
    اما اگر کسی بخواد گوشی های مختلف رو توسط این بنچ مارکها با هم مقایسه بکنه باید همه گوشی ها رو در
    شرایط یکسان با هم تست بکنه. مثلا بر روی گوشی ها هیچ برنامه ای بغیر از برنامه های اصلی که بصورت
    اورجینال روی گوشی هستند نباید نصب باشه. و یا قبل از اینکه بنچ مارک بگیره باید گوشی ها رو سافت ریست
    بکنه تا برنامه هایی که در حافظه قرار گرفتند کاملا خارج بشند و غیره...

حالا این سایت اومده و این بنچ مارکها رو در گوشی هایی که اسمشون در لیست وجود داره گرفته. اگر با سایتش
    و اعتبار سایتش مشکل دارید میتونید بهشون ایمیل بزنید و یا باهاشون تماس بگیرید و بگید که شما اینها رو
    قبول ندارید چون من فقط این مطالب رو اینجا بطور خلاصه کپی کردم و خبرشو گفتم. مسئولیت این بنچ مارکها
    که با من نیست.

اما من شخصا این سایت رو قبول دارم حتی اگر اکسپریا هم نمره کمی میگرفت مانند نمونه زیر...

در اینجا اکسپربا و تاچ HD رو با هم مقایسه کرده و به عبارتی بنچ مارک گرفته. حالا Touch HD با اختلاف خیلی
    کمی تونسته در بعضی موارد پیشی بگیره.

کد:
    البته این بنچ مارک بالا که بین اکسپریا و تاچ HD گرفته شده فقط مربوط مربوط به نمایش یک فیلم ویدیویی از
    طریق CorePlayer میشه و مانند بنچ مارک قبلی کلی نیست و مربوط به همه قسمت های گوشی نمیشه.

در این بنچ مارک که بین اکپریا و تاچ HD گرفته شده سرعت پخش و فریم ریتشون با هم مقایسه شده و ربطی
    به قدرت سی پی یو و رم و این جود چیزها نداره.

نتایج....

فعلا تا بعد...

ویروایش بعد از چند دقیقه...

این بنچ مارکهای پایین در ریویوی که در مورد اومنیا صورت گرفته انجام شده. در این بنچ مارکها هم امتیاز سی پی یویی
    که اومنیا تونسته کسب بکنه دقیقا 1847.4 است و وبا بنچ مارکی که بعدا ازش گرفته شده و با گوشی هایی مانند
    اکسپریا و تاچ پرو مقایسه شده یکی هست. پس دیگه فکر نکنم که جای هیچ شکی باقی بمونه که بنچ مارکهای گرفته
    شده همه شون یک چیز رو نشون میدن.
    Salim جان اگر بنچ مارکی قبلا معرفی کرده بودم رو قبول نداشتی میتونی به این بنچ مارکها هم نگاه بکنی...

نتایج تست Index

نتایج تست CPU

نتایج تست System Index

منبع
    کد:
    همونطور که میبینی سی پی یوی اومنیا از گوشی هایی مانند HTC TyTN II یا Toshiba G810 قویتره و این
    خودش یک پیشرفت برای اومنیاست که تونسته از اینها پیشی بگیره اما خب این طور که این تست ها نشون
    میدن سی پی یوش اینقدرها نیست که به گوشی هایی مانند اکسپریا و تاچ پرو و حتی دایموند برسه.

موفق باشید.
    Last edited by M E H R A N; 23-11-2008 at 01:37.

15. 7 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •