تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 421 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

داره خودمونی میشه HOax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    On Death Parade

پيش فرض

من با اینکه آزادی بیان دارم اما حرف ندارم.
    یعـنی درباره چیز خاصی نظر خاصی ندارم. با کسی ـم حرف خاصی ندارم. فقط با خودم حرف میزنم.
    نه خجالت میکشم حرف بزنم نه مشکل خاصی دارم نه چیزی ..
    حرفم نمیاد.

2. 3 کاربر از HOax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن کشاورزی باغبون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من با اینکه آزادی بیان دارم اما حرف ندارم.
    یعـنی درباره چیز خاصی نظر خاصی ندارم. با کسی ـم حرف خاصی ندارم. فقط با خودم حرف میزنم.
    نه خجالت میکشم حرف بزنم نه مشکل خاصی دارم نه چیزی ..
    حرفم نمیاد.
    سلام وای منم این مشکلو دارم، یعنی تو کلاس زبان این مسئله خیلی اذیتم میکنه اخه بچه های دبیرستانی ها تو کلاس زبان راحت در مورد یه موضوعی که معلم میگه اظهار نظر میکنن اما من نه هیچی ندارم بگم بخاطر همین اسپیکم با مشکل مواجه شده دوستان راه حلی دارن؟

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای شرکت در مراسم تدفین یه فامیل نه زیاد دور نه نزدیک که مسن هم بودن، چه پیراهن و شلواری بهتره با هم ست بشه؟
    پیراهن مردانه مشکی ، تی شرت آستین کوتاه مشکی
    شلوار کتون مشکی، شلوار جین
    کفش رسمی چرمی مشکی، کفش آل استار مشکی.

عینک و ساعتم هم مشکی هست.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

برای شرکت در مراسم تدفین یه فامیل نه زیاد دور نه نزدیک که مسن هم بودن، چه پیراهن و شلواری بهتره با هم ست بشه؟
    پیراهن مردانه مشکی ، تی شرت آستین کوتاه مشکی
    شلوار کتون مشکی، شلوار جین
    کفش رسمی چرمی مشکی، کفش آل استار مشکی.

عینک و ساعتم هم مشکی هست.
    هم سری آبی هم سری قرمز خوب هستش
    ولی من سری قرمز رو پیشنهاد میکنم

6. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان من توی حال و احوال پرسی همیشه به مشکل برمیخورم .

طرف مقابل انقدر پشت سر هم از کلمات استفاده میکنه ...سلام خوبی الحمدالله سلامتی چه خبری خوبی سلامتی خوبی الحمدلله و .......

به قول یکی از دوستان انگاری داره گوله شلیک میکنه .

1- حال چطوری باید جواب چنین افرادی رو داد .؟ تا میای جواب یکی از حرفهاشو بگی یه کلمه دیگه ای میده

................

2- در مواقعی هم که در حال و احوال پرسی کم میاریم باید چه کار کنیم ؟ یعنی کلمه ای به ذهنمون نمیاد و اگه نگیم هم ضایع میشیم ؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

طرف مقابل انقدر پشت سر هم از کلمات استفاده میکنه ...سلام خوبی الحمدالله سلامتی چه خبری خوبی سلامتی خوبی الحمدلله و .......

1- حال چطوری باید جواب چنین افرادی رو داد .؟ تا میای جواب یکی از حرفهاشو بگی یه کلمه دیگه ای میده

................

2- در مواقعی هم که در حال و احوال پرسی کم میاریم باید چه کار کنیم ؟ یعنی کلمه ای به ذهنمون نمیاد و اگه نگیم هم ضایع میشیم ؟
    اکثر این تعارفات مسخره ایرانی رو میشه با "قربان شما، ممنون، لطف دارید و ..." پاسخ داد

فقط اون وسطا حواستون باشه هر وقت "چه خبر" و "چه می کنید" و امثالهم رو شنیدید، با "سلامتی، خبر خاصی نیست، شما چه خبر و ..." جواب بدید !

این جور مکالمات رو باید تا جایی که ممکنه کوتاه کنیم

به شخصه، دوستانم که زیاد اهل این تعارفات نیستن، این قضیه بیشتر در مورد فامیل صدق می کنه

در اکثر موارد هم فامیل یا آشنای مذکور با یکی دیگه کار داره (مثلاً با پدرم)

من هم سعی می کنم در اولین فرصت با گفتن عبارت : "با پدرم کار داشتید؟" اون رو وادار کنم که این مکالمه مسخره رو تمومش کنه

اون هم مجبور میشه بگه بله، تشریف دارن؟

من هم بگم یه لحظه گوشی خدمتتون، از من خداحافظ

حالا اگه با خودم هم کار داشت، سعی می کنم زودتر یه صحبت جدی رو شروع کنم ...

مثلاً حال یکی از اعضای خونوادش که چندان مساعد نبوده رو بپرسم

یا از کار و بارش بپرسم

سعی کنید خودتون پیش قدم باشید تا مجبور نشید به همه اون سوالات رگباری جواب بدید

ولی خب اگه مجبور بودید، همون راهکار اول جواب میده

9. 10 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن کشاورزی باغبون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

................

به کسی که با سرعت زیاد حرف میزنه و احوال پرسی میکنه اگر هم سن و ساله خودتونه میتونید با شوخی یه طوری که ناراحت نشه بفهمونید که باید صبر کنه و جواب بگیره بعد ادامه بده
    در مورد اینکه شما تو احوالپرسی جواب کم میارید بنظرم تو اجتماع زیاد نمیرید پس تنها چارش اینه که تو اجتماع زیاد برید و ببینید دیگران در جواب این احوالپرسی ها چی میگن و یا چه کار میکنند تا شما هم یاد بگیرید و کم کم براتون عادی بشه

11. 2 کاربر از باغبون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

................

سلام. کوروش و باغبون عزیز راهکار هایی که تقریبا همه انجام میدن رو فرمودند و کاملا درست هست. ولی من راهکاری که خودم در پیش گرفتم رو میگم. اونم اینه که شما خودتون اولین کسی باشید که شروع به احوالپرسی میکنید! اونم باصدای بلند! اگه کسی اومد خونتون اولین نفر و با صدای بلند و سریع بین بگید:"سلام! حال شما؟ خوب هستید؟ خوش اومدید!" دیگه بقیش هم که روبوسی هست!

اگه توی خیابون دیدید باز هم با همین منوال:"سلام! حال شما خوبه؟ خونواده خوبن؟" تموم شد و رفت!

خلاصه مهلت به حریف ندین و همون اول ضربه فنیش کنین! اگه خودتون شروع کنین چون نمیخواید که زیاد به احوالپرسی بپردازید سریع تموم میکنین ولی اگه طرف دیگه شروع کنه همون ماست خوری و همون آش!

13. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه joseph.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    World Wide Web

پيش فرض

ببخشید سؤالم خنده داره ولی من تو روبوسی مشکل دارم یعنی نمی دونم روبوسی بکنم یا نه و اگر باید بکنم دو تا باشه یا سه تا چون ممکنه طرف سرشو بکشه عقب و تو بری جلو و ضایع بشی یا بالعکس یارو واسه سومی بیاد و تو بری عقب . چه کنم ؟!؟

15. این کاربر از joseph.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

ببخشید سؤالم خنده داره ولی من تو روبوسی مشکل دارم یعنی نمی دونم روبوسی بکنم یا نه و اگر باید بکنم دو تا باشه یا سه تا چون ممکنه طرف سرشو بکشه عقب و تو بری جلو و ضایع بشی یا بالعکس یارو واسه سومی بیاد و تو بری عقب . چه کنم ؟!؟
    مشکل شما نه تنها خنده دار نیست بلکه مشکلی جهانیست!

به نظرم ما فقیر بیچاره ها(منظورم پایین شهری هاست) چون عشق و عاطفه بین ما زیاد تره نسبت به بچه پولدارها(!) %99 سه بار همدیگه رو بوس میکنیم! خیلی خیلی واسم کم پیش اومده که طرف رو 2 بار بوس کنم(البته الآن عرف شده که همدیگه رو بوس نمیکنن و فقط فَک هاشون رو به همدیگه میزنن!)

ممکنه همون لحظه یه کسی از درون بهت بگه:"خاک توسرت! خِل شدی رفت! تو میخواستی 3بار بوس کنی ولی یارو صورتش رو کشید عقب!" ولی مطمئن باش که برای همون طرف هم پیش اومده! دارم تاکید میکنم، مطمئن باش که برای طرف هم پیش اومده که اینطوری ضایع بشه! پس خجالت نکش و کارت رو بکن!

17. 6 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •