تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1032 از 1545 اولاول ... 3253293298210221028102910301031103210331034103510361042108211321532 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,311 به 10,320 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ای بابا من از کیه صبر کردم برای adsl پول ریختم دوباره میگن یه مشکلی بوجود اومده باید صبر کنید تا مشکل برطرف شه تا رانژه خط درست شه ....میگه 10 روز ممکنه طول بکشه ؟!!!
    میشه شکایت کرد؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ای بابا من از کیه صبر کردم برای adsl پول ریختم دوباره میگن یه مشکلی بوجود اومده باید صبر کنید تا مشکل برطرف شه تا رانژه خط درست شه ....میگه 10 روز ممکنه طول بکشه ؟!!!
    میشه شکایت کرد؟
    میتونید شکایت کنید و درخواست استرداد مبلغ پرداختی رو داشته باشید ولی خیلی مهمه که مشکلی که اعلام شده در چه موردیه. اگه مرکز مخابراتی مشکل داشته باشه شرکت مسئولیتی نداره و فقط پولتون رو برمیگردونه و لغو میکنه درخواست رانژه رو.

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

میشه شکایت کرد؟
    حتما شکایت کنید!
    ولی تجربه نشون داده که مشکل چه از مخابرات باشه چه از شاتل باشه، با شکایت کردن نهایت به پولتون میرسید
    بابت وقت تلف شده ی شما هیچ خسارتی پرداخت نمیشه
    و هیچ سابقه منفی هم برای شاتل در نظر گرفته نمیشه

5. این کاربر از Milad._.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میشه شکایت کرد؟
    ازمن میشنوید از شاتل نگیرید

7. این کاربر از Gamemaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

شاتل بسته های روزشمار هفتگی و ماهیانه رو حذف کرده و فقط بسته یکروزه رو گذاشته ظاهرا اون بسته ها براشون به صرفه نبوده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شبانه بدرد نمیخوره چند شب دانلود کنی محدود میشی سرعتت 128 کیلو میشه تا اخر دوره
    سلام
    ببخشید
    این که فرمودید برای حجم رایگان شبانه هست ؟
    آخه من موقع خرید ، ده هزار تومن بیشتر از 80 دادم ، که شبانه رایگان باشه ، نوشته بود همون 1تا8 صبح رایگانه ، بعد این که شما میگی ینی اینکه شبانه ش هم حجم محدود داره ؟
    آخه هیچ جایی ننوشته که مثلا چقدر از حجم شبانه مصرف شده یا همچین چیزی
    ینی اگه هم اینجوری باشه غیر قانونی داره این اتفاق میوفته ، جایی ننوشته که از چه زمانی شبانه بر حسب 128 حساب میشه ، من خیلی از حجمم مونده ، فوقش باید بیوفته روی حجم معمولیم دیگه
    Last edited by sm3691; 28-05-2018 at 03:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

سلام
    ببخشید
    این که فرمودید برای حجم رایگان شبانه هست ؟
    آخه من موقع خرید ، ده هزار تومن بیشتر از 80 دادم ، که شبانه رایگان باشه ، نوشته بود همون 1تا8 صبح رایگانه ، بعد این که شما میگی ینی اینکه شبانه ش هم حجم محدود داره ؟
    آخه هیچ جایی ننوشته که مثلا چقدر از حجم شبانه مصرف شده یا همچین چیزی
    ینی اگه هم اینجوری باشه غیر قانونی داره این اتفاق میوفته ، جایی ننوشته که از چه زمانی شبانه بر حسب 128 حساب میشه ، من خیلی از حجمم مونده ، فوقش باید بیوفته روی حجم معمولیم دیگه
    من تا حالا از شبانه شاتل استفاده نکردم ولی این مطلب توی سایت شاتل بود دیدم تعجب کردم که فقط 5 گیگ برای شبانه تضمین شده! ولی در هر صورت باید خودتون تست کنید تا ببینید به چه صورتی هست و محدود میشین یا نه.

• براساس سیاست‌های تشویقی شاتل، مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۰،۰۰۰ تومان در ماه و خرید بسته‌های ترافیک شبانه، در ساعات ۱ تا ۸ بامداد بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند. تبادل ترافیک تضمین شده برای این بسته، ۵ گیگابایت ترافیک بین‌الملل و ۲۰ گیگابایت ترافیک ایران است. به سرویس‌هایی که به همراه آنها بسته شبانه خریداری شده باشد، FG و به سرویس هایی که این بسته را نداشته باشند، NFG گفته می‌شود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ازمن میشنوید از شاتل نگیرید
    اختلالات سراسری و مربوط به تلاش بیهوده برای فیلترینگ تلگرام و فیلتر شکن هاست ربطی به شاتل نداره و منحصر به اونهم نیست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

12. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamed619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من برای تغییر سرویس شاتل چیکار باید بکنم توی مای شاتل فقط تمدید داره و نمیتونی تغییر بدی سرویس مثلا شبانه رایگان لغو کنی

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام من برای تغییر سرویس شاتل چیکار باید بکنم توی مای شاتل فقط تمدید داره و نمیتونی تغییر بدی سرویس مثلا شبانه رایگان لغو کنی
    سلام
    دو راه دارید
    یکی تماس با پشتیبانی و تغییر از سمت اونا
    دوم صبر کنید تا پایان دوره و از قبل تمدید نکنید سپس میتونید کلیه سرویس ها رو مشاهده و انتخاب کنید

15. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •