تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 118 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1177

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Chelsea F.C | آبی‌های لندن | جلد 2

2. 10 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

لحظاتی پیش عنوان یه ساله مون تموم شد
    پیش به سوی فتح دوباره UCL

4. 10 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

خب بازی دوم به من سیتی رو 5بر3 باختیم
    دوگل رو رامیرس و یک گل روماتا زد

6. 4 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

خب بازی دوم به من سیتی رو 5بر3 باختیم
    دوگل رو رامیرس و یک گل روماتا زد
    کلا گربه سیاهمون شده منچستر سیتی.... اینقد که از سیتی میبازیم از یونایتد نمیبازیم... مورینیو باید بیا یه فکری به حال این قضیه کنه... اصلا حرصم در میاد به سیتی میبازیم...

8. 4 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

امروز خبر اومده که لواندوفسکی به بایرن میره
    من نمیدونم این اخبار چه قدر صحت دارند
    اما روزهای قبل خبر پیوستن فالکائوبه موناکو و کاوانی به سیتی یا رئال هم شنیده شد.
    امیدوارم امسال مثل فصل گذشته نشه.دیر بجنبیم شورله رو هم نمیتونیم بگیریم باید یه فصل دیگه این تورس رو تحمل کنیم
    هرچند شورله بعید میدونم نوک بازی کنه تو چلسی احتمالا شورله جایگزینی برای اسکار میشه که این فصل تو لیگ برتر خیلی خوب کار نکرد
    البته اگه این سه گزینه نشد احتمالا بریم یا یوتیچ ویا بیلماز رو بگیریم .
    --------------------------
    خبر رفتن لوکاکو هم به دورتموند هر روز داره بیشتر قوت میگیره.
    من خودم دوست دارم هم لوکاکو و هم دبرویونه یک فصل برن دورتموند به صورت قرضی(هرچند دبرویونه پیشنهاد دائمی از دورتموند داره)
    رفتن به دورتموند یعنی پیشرفت.اگه به دورتموند برن برای یه فصل قطعا فصل بعدش با توانایی های دوبرابر بر میگردن استمفوربریچ
    (کلا منظورم این بود بهترین جا برای قرض دادن بازیکن دورتمونده)

-------------------------

10. 5 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

کلا گربه سیاهمون شده منچستر سیتی.... اینقد که از سیتی میبازیم از یونایتد نمیبازیم... مورینیو باید بیا یه فکری به حال این قضیه کنه... اصلا حرصم در میاد به سیتی میبازیم...
    کلا با سیتی مشکل داریم یادمه زمان مورینیو هم میباختیم اما این بازی دوستانه بوده و چلسی از یه نابغه به نام بلکمن در دروازه استفاده کرده که گلهای عجیبی خورده

مالودا از چلسي مي‌رود

فلورن مالودا مي‌گويد آماده است تا دوران بد حضورش در چلسي را پشت سر بگذارد و اين تيم را ترک کند.

فلوران مالودا در چلسي اين فصل مجبور شد تا با تيم جوانان تمرين کند و در هيچ مسابقه رسمي براي چلسي به ميدان نرفت. او پس از کمک به باشگاهش براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا در چلسي به يک بازيکن سکونشين تبديل شد.

اين هافبک فرانسوي درباره شرايطش در چلسي گفت: با بعضي از افراد در چلسي مشکل داريم که نمي‌توانم دلايل آن را بفهمم. دوست دارم فصل آينده بازي کنم و نمي‌توانم صبر کنم. تمرين‌هاي زيادي در طول اين مدت انجام دادم و فصل آينده در تيم جديدي بازي مي‌کنم.

قرارداد مالودا با چلسي ماه آينده به پايان مي‌رسد و گفته مي‌شود قرار است به ---- بپيوندد.

Isna

12. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

بنيتس: سرانجام دل هواداران را به دست آوردم

سرمربي چلسي که در طول فصل با انتقاد هواداران روبه‌رو بود تاکيد کرد در پايان فصل با به دست آوردن جام، دل آنها را هم به دست آورده است.

رافائل بنيتس پس از آنکه در ميانه‌هاي فصل جاي «روبرتو دي متئو»ي محبوب در چلسي را گرفت، با انتقادها و شعارهايي از سوي هواداران روبه‌رو شد که خواستار خروج وي از استمفورد بريج بودند.

اين هواداران در تمامي ديدارها، پلاکاردهايي در دست داشتند که روي آنها در مورد اينکه بنيتس نمي‌تواند تيمشان را به موفقيت برساند. با اين حال اين مربي اسپانيايي به کار خود ادمه داد و علاوه بر رساندن چلسي به عنوان قهرماني در ليگ اروپا، جايگاه سوم ليگ برتر انگليس را نيز به دست آورد تا آبي‌هاي لندن بتوانند جايگاه خود در ليگ قهرمانان اروپا در فصل آينده را نيز تثبيت کنند.

رافائل بنيتس در گفت‌وگويي که با نشريه ديلي ميل انجام داده در مورد شرايط خود در طول ماه‌هاي گذشته در چلسي صحبت‌ کرده است.

«در پايان فصل بسياري از هواداراني که با من مخالف بودند، به حمايت از من پرداختند. آنهايي هم که از من طرفداري نکردند، کساني بودند که به هيچ وجه نمي‌خواستند فکرشان را تغيير دهند. تنها کاري که مي‌توان انجام داد اين است که در پايان فصل با فتح جام دل هواداران را بدست آورد. شما نمي‌توانيد در نخستين ماه حضور خود در يک تيم جديد دل تمامي هواداران را بدست آوريد.»

وي افزود: صبوري کردن براي هواداراني که مخالف حضور شما در يک تيم هستند خيلي سخت است. من کارم را انجام دادم و اميدوارم همه از آن لذت برده باشند. کاري که بايد را انجام داديم، مهم‌ترين کاري که يک تيم در يک فصل انجام مي‌دهد. بدست آوردن جام.

Fars

14. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

el nino legend

16. 7 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

یه مقاله جالب که سایت طرفداری نوشته

ه تعدادی از شایعات در مورد او در زیر نگاهی می اندازیم:Daily Mirror: "منچسترسیتی با پرداخت مبلغ 54 میلیون پوندی برای جذب رادامل فالکائو موافقت کرد!" (18 می 2013)Metro: "تیم آتلتیکو مادرید راه را برای چلسی و منچسترسیتی جهت جذب رادامل فالکائو هموار کرد." (20 می 2013)Daily Mirror: "انتخاب آبی ها: منچسترسیتی و چلسی، رادامل فالکائو را هدف قرار دادند، ولی تصمیم در مورد آینده، با خود او خواهد بود." (21 می 2013)Give Me Sport: "نظر لالیگا: به جای پیوستن به موناکو، ستاره اتلتیکو مادرید راهی لیگ برتر می شود." (22 می 2013)National Turk: "نقل و انتقالات چلسی: رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی موافقت کرد که فصل آینده در استمفورد بریج به میدان رود." (23 می 2013)Daily Express: "رادامل فالکائو و نیمار در دستور کار منچسترسیتی." (23 می 2013)The Independent: "موناکو با مهاجم موردعلاقه کلمبیایی اش قرارداد امضا کرد." (23 می 2013)Daily Mirror: "دو پیروزی: بازگشت ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی و جذب رادامل فالکائو." (24 می 2013)و این داستان ادامه دارد و رادامل فالکائو همچنان مهاجم آتلتیکو مادرید است!

-----------------------------
    یه هچین داستانی رو هم کاوانی داره.
    هر روز یه خبر
    --------------------
    خب اینم خلاصه شایعات و اخبار امروز
    -طبق اخبار امروز فاکائو به چلسی دوباره نزدیک شده و احتمال اومدنش بالاست

-ترنبال و مالودا از چلسی جدا شدن و هیلاریو هم از فوتبال خداحافظی کرد

-باشگاه موناکو به دنبال ایوانوویچ 29 ساله هستش هرچند که مورینیو مخالف اودنش هست
    -طبق شایعات(چند روز پیش هم گفتم) مورینیو لوییز رو زیاد تایید نمیکنه و بارسا هم به شدت دنبال جانشینی برای پویول هستش و پیشنهاد 40 ملیونی برای لوییز داده(پارسال هم دنبالش بود) که از اون طرف مورینیو برای جانشینیش با واران صحبت کرده و قراره اونو به استمفور بریج بیاره.(چه قدر خوب میشه که لوییز رو نفروشیم و با واران زوج خط دفاعی چلسی رو تشکیل بدن) هرچند که با توجه به مصاحبه لوییز که گفته بود دوست داره با نیمار همبازی بشه این شایعه قوت بیشتری میگیره
    -اسین هم به چلسی بر میگرده.
    -باشگاه های موناکو و ناپولی جدی ترین مشتریان تورس هستند.
    -باشگاه چلسی تابستون امسال توی یه تور 8 جانبه قراره حضور پیدا کنه که تیمهایی مثل یوونتوس و اورتون و گالکسی حضور دارن(خبر تکمیلی به زودی)

18. 5 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

هر وقت تورس تک به تک میشه معمولا قصد دریبل دادن دروازه بان رو میکنه.که البته دستش یه خورده برا دروازه بانا رو شده.

20. این کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •