تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 405 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز سعی بر این که پاسخ سوالات دوستان داده بشه و همیشه هم در مورد عیب یابی های دستگاه بطور مفصل بحث شده. شما هم اگر در مورد عیب دستگاه خاصی سوالی دارید می تونید بپرسید اگر در حد اطلاعات دوستان بود حتما پاسخ خواهند داد.
    آیا شما دفترچه سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور را دارید .در این گفتگو آیا در مورد تعمیرات و سرویس پکیج این بحث شده .؟ من که فقط در مورد مارکها و برندهای پکیج مطالب دیدم و از عیب یابی آن خبری نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز سعی بر این که پاسخ سوالات دوستان داده بشه و همیشه هم در مورد عیب یابی های دستگاه بطور مفصل بحث شده. شما هم اگر در مورد عیب دستگاه خاصی سوالی دارید می تونید بپرسید اگر در حد اطلاعات دوستان بود حتما پاسخ خواهند داد.
    یکی از پکیجهای واحدم که ایران رادیاتور مدل 28 هزار فندار است فشار آب طبق توصیه کارخانه باید روی 1/5 باشه ولی وقتی که رادیاتورها گرم می شوند فشار تابع دما شده و به 3 بار می رسه .نمایندگیها عیبش را نتوانستند پیدا کنند گفتم شاید دوستان اهل فن بدانند که عیبش چه است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

1- آیا دستگاه مدام روی حالت شوفاژ روشن یا اینکه (صبح ها که نیستید خاوش میکنید و برای شب روشنه).
    2- بعد از هواگیری چند ساعت طول میکشه تا دوباره فشار بالا بره.
    3- موقع هواگیری از رادیاتورها فقط آب میاد یا هوا هم میاد. وقتی رادیاتورها روشنه تمام رادیاتورها رو چک کنید ببینید که آیا همه جاش گرمه یا مثلا پره های آخرش سرده.
    4- جنس رادیاتورها و اینکه مربوط به کدام کارخانه است.
    یکی از پکیجهای واحدم که ایران رادیاتور مدل 28 هزار فندار است فشار آب طبق توصیه کارخانه باید روی 1/5 باشه ولی وقتی که رادیاتورها گرم می شوند فشار تابع دما شده و به 3 بار می رسه .نمایندگیها عیبش را نتوانستند پیدا کنند گفتم شاید دوستان اهل فن بدانند که عیبش چه است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام
    من يه پكيج شاپه دارم كه مدتيه دائم خودبخود خاموش ميشه ووقتي ريست ميكنم يه لحظه فن روشن ميشه ويه صداي تيك ميده ولي فندك نميزنه وخاموش ميشه دوبار اينكارو تكرار ميكنه وبعد چراغ ارور فن ودودكش روشن ميشه وچشمك ميزنه.مواقعي كه ضروري نيازش داارم يه دستگاه كوچكي بالاي پكيج هست كه يه لوله هوا به فن داره ودوتا سيم برق هم بهش وصله همون صداي تيك تيك هم از همونه(اسمشو نميدونم)بمحض ريست شدن يكي ازسيمهاشا از تو فيشش درميارم تافن شروع بكار كنه وبعدسيما ميزنم سرجاش پكيج روشن ميشه ولي بعداز مدتي كه هردفعه هم يجوره دباره خاموش ميشه.بايدچكاركنم مرسي

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

1- اول باید فن را سرویس کنید تا کاملا تمیزبشه.
    2- ونتوری را هم باید بشورید.(قسمتی از فن که شلنگ سفید رنگ بهش وصل شده).
    3- شلنگهای سفید رنگ را هم در بیارید و کاملا توشو تمیز کنید.
    و نتیجه را بگید.
    با سلام
    من يه پكيج شاپه دارم كه مدتيه دائم خودبخود خاموش ميشه ووقتي ريست ميكنم يه لحظه فن روشن ميشه ويه صداي تيك ميده ولي فندك نميزنه وخاموش ميشه دوبار اينكارو تكرار ميكنه وبعد چراغ ارور فن ودودكش روشن ميشه وچشمك ميزنه.مواقعي كه ضروري نيازش داارم يه دستگاه كوچكي بالاي پكيج هست كه يه لوله هوا به فن داره ودوتا سيم برق هم بهش وصله همون صداي تيك تيك هم از همونه(اسمشو نميدونم)بمحض ريست شدن يكي ازسيمهاشا از تو فيشش درميارم تافن شروع بكار كنه وبعدسيما ميزنم سرجاش پكيج روشن ميشه ولي بعداز مدتي كه هردفعه هم يجوره دباره خاموش ميشه.بايدچكاركنم مرسي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با تشكر از تعميركار عزيز.نتيجه را خبرميدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خسته نباشید

من یه پکیج از بوتان مدل اوپتیما 28k ومدار بسته هست.
    البته ما اونو توی خونه کارگذاشتیم و هوای خونه رو برای سوختن استفاده می کنه و از بیرون هوا نمیکشه.
    این پکیج ما روزی دو یا سه بار خاموش میشه نمایندگی ده بار اومده تنظیم فشار گاز کرده و بازم همون آشه و همون کاسه 
    آخرش به ماگفت که  از کمبود هواس  که اینطور خاموش میشه آیا اینو گفته که بپیچونه یا واقعاً این طوریه؟

من به صدای پکیج گوش دادم اول فن روشن میشه بعد استارت میزنه و بعد روشن میشه البته سه چهارتا درمیون با یه صدای گرر خفن 
    و بعضی موقع هاهم که روشن نمیشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یه سوال دیگه ارور پکیج ایران رادیاتور مدل   k24ff   با شماره ارور 40  70  چیه؟

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

• مدلو اشتباه نوشتم m24ff

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام

میخواستم یه آبگرمکن گازی بخرم تاحالا نخریدم(از این ایستاده ها نه دیواری)

آیا مارک های خارجی مثل بوش هم هست؟اگه آره خدود قیمت
    و اینکه برای مارک ایرانی چی پیشنهاد میکنید+قیمت مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •