تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 394 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 3934

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

پروفشنال dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

من اگه بجات بودم کاوون رو انتخاب میکردم
    ميشه لطفا دلايلتون هم بفرماييد

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

زیرا این برند تاکیید اصلیش رو کیفیت صدا هست و یه برند شناخته شده توی این قضیه هست !!!
    این رو هم من نمیگم بررسی های تخصصی و ازمایشات میگه و همچنین افرادی که تجربه استفاده از محصولاتش رو داشته اند.

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ميشه لطفا دلايلتون هم بفرماييد
    سری E شرکت Iriver حداقل نسل قبلیش خیلی خوشنام نبوده و خیلی ها ازش ناراضی بودن. این سری جدید هم که E50 جزئشه هنوز امتحانشو پس نداده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

2 GB
    قابلیت افزایش 8 گیگ
    Zen ( طرف گفت Zen ساده است)
    گارانتی رایان بدر
    95 تومن
    از دوستانی که این حقیر رو راهنمایی کردن تشکر میکنم. من به احتمال قوی امروز پلیر رو بخرم. نظر نهایی من روی کریتیو Zen هست که قبلا مشخصاتش رو گفته بودم.
    در مورد هدفون با بودجه 30 تومن هم نظرم اونطور که دوستان پیشنهاد دادن روی EX35 سونی هست.

اگه دوستان در این مورد نظر نهایی دارن خوشحال میشم در میان بزارند. (در مورد باتریش هم توضیح بدین ممنون میشم)

با تشکر
    Last edited by ice_man_sh; 29-10-2009 at 15:07.

5. این کاربر از ice_man_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه دوستان در این مورد نظر نهایی دارن خوشحال میشم در میان بزارند. (در مورد باتریش هم توضیح بدین ممنون میشم)
    با تشکر
    انتخاب خوبیه، خیالتون راحت باشه. باتریش هم حدود 25 ساعت برای صدا و 5 ساعت برای تصویر کار می کنه. البته می دونین که موقع وصل به کامپیوتر نمی تونین باهاش بصورت Drag and Drop کار کنین و نرم افزار می خواد، بعلاوه فایلهای روی کارت حافظه، با حافظه اصلی دستگاه یکجا نیستند و مدیریتشون جداست(البته هیچ کدومشون مشکل جدی محسوب نمی شه)
    Last edited by ChaoticHead; 29-10-2009 at 15:53.

7. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

بچه ها نظرتون درباره این نانو جدیده نسل5 ه چیه؟
    کسی صداشو گوش داده نسبت به قینتش چیز خوبیه یا نه چون تازه اومده قیمتش یکم بالاس و باهاس صبر کرد تا قیمتش بیاد پایین؟
    من میخوام بگیرم
    صبر کنم قیمتش میاد پایین یا نه؟
    از i7 بهتره یا نه؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی صداشو گوش داده نسبت به قینتش چیز خوبیه یا نه چون تازه اومده قیمتش یکم بالاس و باهاس صبر کرد تا قیمتش بیاد پایین؟
    من میخوام بگیرم
    از i7 بهتره یا نه؟
    از نظر امکانات که دیگه کاملاً می تونه رقابت کنه با مارک ها معتبر دیگه ... دوربین هم که داره ... انتظار نداشته باش صداش فوق العاده باشه ؛ به i7 که اصلاً نمی رسه ... اما اگه یه نفر امکانات مرسوم مدنظرش باشه و ضمناً ظرافت و سهولت کار با منوها رو هم بخواد انتخاب بسیار خوبیه ..

بله - ضرر نداره قدری فرصت بدی که قیمتش آروم بشه ..

بهتر یا بدتر بودنش از i7 کاملا به معیارها و نیازهای شما بستگی داره .. می تونه بسته به اونها، بهتر یا بدتر یا مساوی باشه
    سلام

نظرتون در باره iriver E50 چيه؟؟

من بين اين ( iriver E50 ) و (cowon u5 ) موندم ، قينت 8 گيگ جفتشون حدود 110 تومن هست.
    اگه یه نفر قابلتی جانبی بخواد و خیلی هم در مورد صدا حساس نباشه (اشتباه نشه : صدای iriver خیلی خوبه ، صدای u5 قدری بهتره) به نظرم سری E از iriver می تونه انتخاب خیلی خوبی باشه (البته مدلهای بالاترش یعنی e100 به بالا مدنظرمه).. بخصوص از نظر تنوع امکانات ..

10. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من میخوام بگیرم
    از i7 بهتره یا نه؟
    نانو نسل 5 همون نسل 4 هستش که فقط دوربین داره اسپیکر داخلی داره رادیو و lcd ایش یکم بزرگتر شده همین از نظر صدا هم هیچ فرقی با نانو نسل 3 و 4 نداره و قیمتش الان خیلی خوبه فکر کنم 8 گیگش رو قیمت کردم 175 قیمتش خیلی پایین بیاد 160 میشه
    به نظر من بگی
    در مورد i7 فقط میدونم صداش از نانو بهتره ولی من اگه میخواستم بگیرم نانو میگرفتم

12. این کاربر از killJ0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

سلام عزیز خوبی ؟
    اگه صدای کلاسیک رو شنیده باشی که فک کنم 100 درصد شنیدی و همونطور که گفتم کیفیت صداشون یکی هست پس مشکلی توی این داستان نیست ... من با نانو 4g کار کردم که از لحاظ اینترفیس و ... عین همین 5g هست ... کیفیت خیلی خوب صفحه با شفافیت بالا ... اینترفیس زیبا و راحت ...
    click wheel ایپاد نانو روش حسگر قرار داره که با توجه به مکانی که در ایپاد قرار داری میتونی باهاش کار بکنی و برای مثال برای گردش توی لیست موزیکات یا بردن اهنگ به جلو و ..... کافیه دستت رو روی اون بچرخونی ....

همچنین دارای شتاب سنج هم میباشد که توی بازی هایی که براش ساخته میشه کاربرد داره ... همچنین با چرخیدن صفحه بصورت اتوماتیک به لطف شتاب سنج صفحه هم میچرخه که برای دیدن فیلم و گردش در لیست songs ها و ...
    همچنین هنگامی که توی اهنگ ها هستی نانو یه قابلیت جالب داره که البته میتونی این قابلیت رو از تنظیمات خاموش کنی ... اما کارش این هست که با تکون دادن ایپاد نانو اهنگ به صورت shuffle برات انتخاب میشه و پخش میشه ... دکمه hold هم در بالای ایپاد قرار داره ... همچنین اندازه بسیار کوچک و در رنگ بندی های متنوعی هم ساخته شده ...

امکاناتی که به نانو 5g اضافه شده اول از همه دوربین (فقط فیلم برداری) با وضوح 640x480 به همراه 15 افکت ...
    اضافه شدن یک اسپیکر خارجی و همچنین یک میکروفون ...
    اضافه شدن رادیو که تا اونجایی که خوندم میتونید برنامه مورد نظرتون رو در رادیو ضبط کنید توسط ایپاد که در حالت عادی فکر نکنم بشه ...
    افزایش ال سی دی به 2.2 اینچ ...
    اضافه شدن امکان voice over
    و قرار دادن چیپست Nike (عین ایپادتاچ) که به وسیله ی اون میتونید با سنسوری که برای کفش های نایک خریدید به سطح کفش بچسپونید و پیاده روی کنید و به لطف این چیپستی که قرار داده شد به وسیله ی برنامه pedometer توی منوی ایپاد برای nike & ipod میتونی تعداد قدم ها و ... رو ثبت کنی ...
    8 گیگ هم حدود 185 تومن میتونی گیر بیاری ...
    سایر اطلاعات :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .................................................. ....
    در مورد i7 اصلا مقایسه نانو و i7 کار درستی نیست چون هرکدوم تو یکسری مسایل تمرکز دارند ...
    برای مثال i7 16 گیگ نداره اینترفیس و دوربین و صفحه بزرگ و با کیفیت بالا نداره ولی کیفیت صداش از نانو بهتره و فرمت های Flac و ogg هم ساپورت میکنه که نانو ساپورت نمیکنه ... با این حال باید ببینی نیازت چی هست و چه محصولی نیازت رو برطرف میکنه ...

راهنمایی هم تا جایی که میتونستم کامل توضیح دادم ...

14. 3 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در مورد i7 اصلا مقایسه نانو و i7 کار درستی نیست چون هرکدوم تو یکسری مسایل تمرکز دارند ...
    برای مثال i7 16 گیگ نداره اینترفیس و دوربین و صفحه بزرگ و با کیفیت بالا نداره ولی کیفیت صداش از نانو بهتره و فرمت های Flac و ogg هم ساپورت میکنه که نانو ساپورت نمیکنه ... با این حال باید ببینی نیازت چی هست و چه محصولی نیازت رو برطرف میکنه ...
    .
    کاملا درسته، بعلاوه i7 از یک جهت کاملا استثنائیه؛ میزان شارژ باتریش قابل مقایسه با هیچ دستگاه همرده دیگه ای نیست. از طرف دیگه nano بنظر من خییلی خوشگلتره

16. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •